Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) Nescafé


Nescafé
őstag

És készülékváltásnál van valami kezdezmény vagy ugy minősül mintha most vennél uj telót?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#27402) kali válasza dedike (#27395) üzenetére


kali
legenda

nem is problémáznék, ha csak néhány elütés lenne, de ha 23 oldal van, és bőven a duplája elírás/hibás adat, közöttük olyanok is, amik a készülék specifikációjának főbb elemét képezik, akkor már bántó a dolog...
rendszertelen is a dolog, pedig összehasonlító táblázat címszóval szerepel a katalógusban, de így aztán mindenre jó, csak összehasonlításra nem, hiszen az egyik típusnál kiemelnek egy fontos tulajdonságot, de az újabb szériánál már nem - pedig tudja az is, sőt -, így aztán pont azokat vezetik meg, akik kevésbé értenek hozzá! :(

(#27403) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Van egy dominós kártyám, amin aktiválva van a Go!Net S. Hamarosan itt a fordulónap, és nincs elég összeg rajta, hogy megújuljon.

Szeretném majd egyszer használni rajta ezt a - már újonnan nem aktiválható - legkisebb netcsomagot, viszont most nem akarom feltölteni az egyenlegem.

Működik az, hogy a lejáratkor nem tud megújulni a szükséges egyenleg hiányában, de ha legközelebb feltöltöm, automatikusan leveszi a 600 Ft-ot, és újraindul a 30 nap? Vagy ez kvázi kivezetett csomagok esetében már nem így megy?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27404) kengyel válasza kali (#27400) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó rendben köszönöm a segítséged :R

kengyel

(#27405) 1430 válasza St3ven (#27403) üzenetére


1430
senior tag

Igen, működni fog az egyenlegtöltés utáni automatikus megújulás, tehát megmarad a csomagod.

megema
Nem, a számlázási ciklus mindenkinél 1-től hónap utolsó napjáig tart.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27406) St3ven válasza 1430 (#27405) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönet a gyors válaszért! :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27407) #99546112


#99546112
törölt tag

Most akkor a My-Trémobile is megújul? :D

(#27408) #78121280 válasza #99546112 (#27407) üzenetére


#78121280
törölt tag

Szerintem még nem. Semmi változást nem látok rajta. :DDD
My T-Home meg maradt ugyan olyan buggos mint volt.

(#27409) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Van egy alap 30Mb-os netem(flottás vagyok)
Le lett korlátozva, már rég. Viszont a sebesség maradt ugyan olyan gyors. Nem mintha zavarna :))
Csak van most valami akció, vagy mi lehet ez?

(#27411) narancsnn válasza #40993792 (#27410) üzenetére


narancsnn
senior tag

Csak maradna így :))

(#27413) narancsnn válasza #40993792 (#27412) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ettől félek Én is :C

(#27414) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ha kapok egy használt iPhone-t, akkor választhatok Ikon díjcsomagot?

(#27415) 1430 válasza Arthuro_Adam (#27414) üzenetére


1430
senior tag

Az Ikon használatához nem elég iPhone-t használni, sőt az sem elég, hogy csak szimplán a Telekomtól veszel egy iPhone-t, hanem az is fontos, hogy tarifahűséggel kell venni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27416) MurdR válasza #40993792 (#27412) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem anno a Vodánál 6! hónapon keresztül felejtették el levonni a 6000 forintot a kártyámról :))

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27417) St3ven


St3ven
addikt

Ha előfizetésesként a havi számlám terhére töltök fel egy dominós számot Mobil Vásárlással, akkor azonnal jóváíródik a feltöltés a Domino kártya egyenlegén, csak kifizetnem kell később az összeget?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27418) MurdR válasza St3ven (#27417) üzenetére


MurdR
veterán

Ahogy mondani tetszik. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27419) Arthuro_Adam válasza 1430 (#27415) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Akkor, ha nem tőlük veszem, akkor esélytelen? Ha használt és T-s, akkor lehet? Nem gond a hűségidő feltétlenül.

(#27420) St3ven válasza MurdR (#27418) üzenetére


St3ven
addikt

Reméltem, hogy nincs késlekedés, mert ugye itt a T lényegében meghitelezi a dominós ügyfélnek az egyenlegfeltöltés összegét, nem is kis időre.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27421) kenny123


kenny123
addikt

Ikon200-am van most, volt valami opció, hogy ki tudtam bővíteni az 1gb netet. Ezt hogy is tudtam?

Továbbá, ez csak az adott hónapra érvényes, igaz?

yo

(#27422) St3ven válasza St3ven (#27417) üzenetére


St3ven
addikt

A +36-30/344-4440-re küldött, dominós feltöltést jóváhagyó SMS-nek van díja? Mert az előfizetői díjszabásban nem találom a számot. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27423) polonic


polonic
félisten

Mi a teendő akkor, ha már letelt a 60 nap a kapcsolat prémium kártya rendelésétől és még nem érkezett meg?

(#27424) kenny123 válasza kenny123 (#27421) üzenetére


kenny123
addikt

Bocsi a duplaert. Altivaltam a netrollt, de jött is egy SMS:
Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön szolgàltatàsànak adatforgalmi kerete minden hònap 26. napjàtòl mint fordulònaptòl a következö hònap 26. napjàig érvényes. T-Mobile

Oszt' akkor ha nekem 28-ara kellett volna a zinternetbovites? (Veletech)
Meg most miért ment le elsejerol 26-ra?

yo

(#27425) Gedeon31 válasza polonic (#27423) üzenetére


Gedeon31
addikt

Vársz még nekem majd 100 nap volt mire ide ért. :K

(#27426) 1430 válasza Arthuro_Adam (#27419) üzenetére


1430
senior tag

Tehát ha a Telekomtól veszel egy iPhone-t (nem feltétlenül Ikonnal), melyhez tarifahűséget is vállalsz, akkor jogosult leszel Ikon díjcsomag igénybevételére (melyet - ha nem Ikonnal vásároltad az iPhone-t - ügyintéző tud beállítani >> ellenőrzi a tarifahűséget).

St3ven
Hálózaton belüli SMS díját kell fizetni, ezért nem szerepel külön a díjszabásban.

kenny123
Április 1-től ez az új módi, mindenkinek van egy objektív módon megállípított egyedi fordulónapja (ami eddig csak a külön mobilinternet díjcsomagoknál volt). Ettől a számlázása részarányos. de most megkaptad a teljes keretet, amit 26-án a rendszer megújít, így 26-án ismét megkapod a teljes keretet (ha lesz még a ma kapott keretből, azt elveszi a rendszer), tehát 28-án is működni fog a plusz keret, sőt! Mert ez nem azt jelenti, hogy 26-án kikapcsolja a rendszer a plusz keretet, hanem lemondásig folyamatosan megújul (26-án) és folyamatosan számlázódik (míg le nem mondod).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27427) kenny123 válasza 1430 (#27426) üzenetére


kenny123
addikt

És ha nekem csak most, ebben a hónapban kellene a plusz net? Akkor most jól beszoptam? Mert ha tudom, nem ujitok, most 26-íg kihuztam volna azzal a ~200megaval, ami maradt..

yo

(#27428) St3ven válasza 1430 (#27426) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, a legegyszerűbb magyarázatra nem gondoltam. :B

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27429) St3ven válasza kenny123 (#27427) üzenetére


St3ven
addikt

Csak az adatkeretre vonatkozik a fordulónap, nem a havidíjra, azaz szerintem te most pont jól jártál, ha csak a hónap vége felé kell majd igazán a net, mert 26-án megint megkapod a teljes havi adatmennyiséget. De ha rosszul mondom, majd kijavítanak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27430) dptrsk válasza kenny123 (#27427) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha lemondod a limitbővítő csomagot, akkor tudtommal, új fordulónapot kapsz majd megint.

(#27431) kenny123


kenny123
addikt

Hat ez az, hogy most 28-án kellett volna, de addigra mar lesz ujra 1gb ikon200-am, nem? Vagy most akkor minek kellett baszakodni a forduló nappal, nem értem.

yo

(#27432) kali válasza kenny123 (#27431) üzenetére


kali
legenda

sorsolják a fordulónapot, és egy lehetséges indok; amennyiben mindenkinek a hónap első napjától az utolsóig lenne az intervallum, és a legtöbb ember az utolsó nap(okban) ugrana rá, hogy na akkor most gyorsan leforgalmazza a maradékot, hogy ne vesszen el, az hirtelen megugró terhelést jelent(h)e(t)ne a szolgáltató hálózatára vonatkozóan, a sorsolt fordulónapokkal ez egyenletesebben eloszlik.

(#27433) dedike válasza kenny123 (#27431) üzenetére


dedike
addikt

Nyugi van, Te itt most jól jártál. Jelenleg van 1 GB adat, melyet el tudsz használni. 26-án megújul a csomagod adattartalma, azaz ismét elérhető lesz az 1+1 GB. 28-án elhasználod, aztán meg lemondod. A díjcsomag időarányosan számlázódik. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#27434) Soulfly842 válasza kenny123 (#27427) üzenetére


Soulfly842
addikt

Itt is volt már téma, dedike is jól írja. A számlázási időszak ugyanúgy tárgyhó első napjától a hónap utolsó napjáig tart és bármikor is mondd le időarányos a számlázás. Ergó, ez esetben nem maradt más feladatod, mint örülni, hogy 26-ig kihasználod a kiírt egy GB-s forgalombővítőt, 26 után meg elkezded használni az új adatforgalmi keretedet, de ez esetben is a fentebb leírt számlázási elven lesz feltüntetve. Vagyis: az aktiválás napjától a megszüntetés napjáig (ha neadj átcsúszna a köv. hónapra akkor sem teljes hónapot fizetnél).

[ Szerkesztve ]

(#27435) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

érdeklődnék hogy van akinél működik a Mobil tv ?
alap csomag van megrendelve de semmi nem jön be mindenre hibát ír
azt írja hogy sajnos nem lejátszható
próbáltam beépített lejátszóval és az mxplayerrel is
+ az oldal mobilnézetben van

(#27436) kenny123 válasza dedike (#27433) üzenetére


kenny123
addikt

Bocsi srácok, bejátszom a sötétet, mégegyszer. :D

Tehát ma aktiváltam a plusz 1gb-t, ami él 26-ig(1k huf). 26tól újraindul, az mégegyszer plusz ezer forint? Illetőleg a lemondás mennyibe fog kerülni?(-netroll, ugye. )
Mert általában elég az alap 1gb, csak most kellene majd.

yo

(#27437) kali válasza Hege1234 (#27435) üzenetére


kali
legenda

szia,

milyen telefon, milyen firmware verzió, milyen böngésző, és milyen hozzáférési pont?

[ Szerkesztve ]

(#27438) W1


W1
senior tag

Előzmény: iPhonehoz méretre vágtam a SIM-em, de rossz lett.

Ma bementem T-Mobileba, ahova elsőnek még egy egészben lévő azonosító koptatott kártyával mentem, hátha. Átküldtek a szervízbe, hogy bevizsgálják, miután tudtam, hogy bukó lesz, így hagytam azt a kártyát. Elmondtam a szervizesnek, hogy régi Westeles kártyát levágtam microSIM-re, iPhonehoz, de nem működik vele, azt mondta, díjmentesen kicserélik meghibásodás okán, de kell apám, mivel az ő nevén van.
Szerintem korrekt, hogy a szétvágás ellenére ingyen cserélik.

(#27439) Hege1234 válasza kali (#27437) üzenetére


Hege1234
addikt

samsung note 2 (lte)

JB firm van rajta
beépített böngésző
de próbáltam már
opera-val és chrommal is

+ azért is kérdem mert a t-mobilnál aztomndták hogy összeveszett a flashplayer és a az android és most fight-olnak és ezért nincs mobiltv
csak ezt így én elég nehezen hiszem el

(#27440) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok, a Next csomagokkal is lehet majd készüléket vásárolni? Mert a készülékáraknál nincsenek még mindig feltüntetve...

Köszönöm! :R

(#27441) pepe091 válasza Hege1234 (#27439) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

4.1 óta nincs flash player támogatás... :U

(#27442) Hege1234 válasza pepe091 (#27441) üzenetére


Hege1234
addikt

akkor rakjak vissza egy gingerbread-et ? :))

(#27443) kali válasza Hege1234 (#27439) üzenetére


kali
legenda

amennyiben lte hálón vagy, vagy (csak) lte képes hozzáférési pontod van, úgy az lehet a probléma, web'n'walk alatt megy.

[ Szerkesztve ]

(#27444) Hege1234 válasza kali (#27443) üzenetére


Hege1234
addikt

azt hogy tudom beállítani hogy csak a web'n'walk-ot használja ?

+ ott nem lesz nagyon lassú a tv betöltése ?

[ Szerkesztve ]

(#27445) Soulfly842 válasza muveszur (#27440) üzenetére


Soulfly842
addikt

A next L-es díjcsomag azonos tarifakategóriában van a mozaik XL-vel, a next XL pedig a mozaik XXL-vel. Eszerint vedd alapul a készülékárakat.

(#27446) kali válasza Hege1234 (#27444) üzenetére


kali
legenda

nem lesz lassú, w'n'w alatt is megy akár a h+ 21-es is.
a hozzáférési pontoknál létrehozol egy web'n'walk hozzáférési pontot, és a sor végén annak pöttyinted be a zöld kis pöttyöt.

Web’n’walk beállítás (Mobil TV használathoz is ez a hozzáférési pont szükséges):

Név web’n’walk
 Hozzáférési pont neve wnw
Proxy nincs megadva
Port nincs megadva
Felhasználónév nincs megadva
Jelszó nincs megadva
Kiszolgáló nincs megadva
MMSC nincs megadva
MMS-proxy nincs megadva
MMS-port nincs megadva
MCC 216
MNC 30
Hitelesítés típusa PAP
Hozzáf.pont-név típusa default,supl
APN protokoll IPv4
Hozzáférési pont nevének barangolási protokollja IPv4
 Hozzáférési pont nevének…. <

(#27447) Hege1234 válasza kali (#27446) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi szépen majd kipróbálom működik e
de ha nálad megy akkor nem lehet vele gond

(#27448) kali válasza Hege1234 (#27447) üzenetére


kali
legenda

működik, most is próbáltam, csak nekem lte van, alapban azt a hozzáférési pontot használom, így mindig kézzel kell átpöttyintenem a w'n'w hozzáférési pontra, meg átkapcsolni lte helyett 3g hálóra - még szerencse, hogy nem nagyon szoktam tévézni.

(#27449) dedike válasza kenny123 (#27436) üzenetére


dedike
addikt

26-ig használhatod el a mostani 1 GB-ot.
27-én 0.00-tól ismét lesz 1 GB-od. 29-én lemondod. De fizetned csak mától 29-ig kell. ;)

Jó szerencsét!

(#27450) Soulfly842 válasza kenny123 (#27436) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ahogy írtam is: időarányos a számlázás. Ez annyit tesz, h. erre a hónapra is csak az aktiválás napjától a megszüntetés napjáig fizeted és ha pl lemondod 5-én, akkor is csak az 1-5.-ig tartó időszakra fizetsz. Remélem így már elégvegyértelmű :)

Lemondási díj nincs, csak az alap netet(ami a díjcsomag része) is vissza kell kapcsoltatni az egy GB- s helyett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.