Hirdetés

2020. január 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#27401) Nescafé

Nescafé
(őstag)

És készülékváltásnál van valami kezdezmény vagy ugy minősül mintha most vennél uj telót?

[ Szerkesztve ]

Apple 

(#27402) kali válasza dedike (#27395) üzenetére

kali
(legenda)

nem is problémáznék, ha csak néhány elütés lenne, de ha 23 oldal van, és bőven a duplája elírás/hibás adat, közöttük olyanok is, amik a készülék specifikációjának főbb elemét képezik, akkor már bántó a dolog...
rendszertelen is a dolog, pedig összehasonlító táblázat címszóval szerepel a katalógusban, de így aztán mindenre jó, csak összehasonlításra nem, hiszen az egyik típusnál kiemelnek egy fontos tulajdonságot, de az újabb szériánál már nem - pedig tudja az is, sőt -, így aztán pont azokat vezetik meg, akik kevésbé értenek hozzá! :(

(#27403) St3ven

St3ven
(addikt)

Sziasztok!

Van egy dominós kártyám, amin aktiválva van a Go!Net S. Hamarosan itt a fordulónap, és nincs elég összeg rajta, hogy megújuljon.

Szeretném majd egyszer használni rajta ezt a - már újonnan nem aktiválható - legkisebb netcsomagot, viszont most nem akarom feltölteni az egyenlegem.

Működik az, hogy a lejáratkor nem tud megújulni a szükséges egyenleg hiányában, de ha legközelebb feltöltöm, automatikusan leveszi a 600 Ft-ot, és újraindul a 30 nap? Vagy ez kvázi kivezetett csomagok esetében már nem így megy?

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#27404) kengyel válasza kali (#27400) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Jó rendben köszönöm a segítséged :R

kengyel

(#27405) 1430 válasza St3ven (#27403) üzenetére

1430
(senior tag)

Igen, működni fog az egyenlegtöltés utáni automatikus megújulás, tehát megmarad a csomagod.

megema
Nem, a számlázási ciklus mindenkinél 1-től hónap utolsó napjáig tart.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#27406) St3ven válasza 1430 (#27405) üzenetére

St3ven
(addikt)

Köszönet a gyors válaszért! :R

(#27407) #99546112

(törölt tag)

Most akkor a My-Trémobile is megújul? :D

(#27408) Roli27 válasza #99546112 (#27407) üzenetére

Roli27
(őstag)

Szerintem még nem. Semmi változást nem látok rajta. :DDD
My T-Home meg maradt ugyan olyan buggos mint volt.

DigiNet FTTH 2x1000 + Huawei HG8242H ONT + Asus BRT-AC828 AC2600 Dual-WAN VPN router

(#27409) narancsnn

narancsnn
(senior tag)

Sziasztok!

Van egy alap 30Mb-os netem(flottás vagyok)
Le lett korlátozva, már rég. Viszont a sebesség maradt ugyan olyan gyors. Nem mintha zavarna :))
Csak van most valami akció, vagy mi lehet ez?

(#27410) Zsolt_72 válasza narancsnn (#27409) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Zavar a Mátrix-ban, vagy az Erőben, ki melyiket kedveli :)

Ne foglakozz vele :N

(#27411) narancsnn válasza Zsolt_72 (#27410) üzenetére

narancsnn
(senior tag)

Csak maradna így :))

(#27412) Zsolt_72 válasza narancsnn (#27411) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Nem fog... ;]

Egyszer velem is előfordult, az első net-csomag aktiválásom hónapjában. Azóta sem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27413) narancsnn válasza Zsolt_72 (#27412) üzenetére

narancsnn
(senior tag)

Ettől félek Én is :C

(#27414) Arthuro_Adam

Arthuro_Adam
(őstag)

Ha kapok egy használt iPhone-t, akkor választhatok Ikon díjcsomagot?

(#27415) 1430 válasza Arthuro_Adam (#27414) üzenetére

1430
(senior tag)

Az Ikon használatához nem elég iPhone-t használni, sőt az sem elég, hogy csak szimplán a Telekomtól veszel egy iPhone-t, hanem az is fontos, hogy tarifahűséggel kell venni.

(#27416) MurdR válasza Zsolt_72 (#27412) üzenetére

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

Nekem anno a Vodánál 6! hónapon keresztül felejtették el levonni a 6000 forintot a kártyámról :))

Dell Alienware 13 R3 @1050Ti

(#27417) St3ven

St3ven
(addikt)

Ha előfizetésesként a havi számlám terhére töltök fel egy dominós számot Mobil Vásárlással, akkor azonnal jóváíródik a feltöltés a Domino kártya egyenlegén, csak kifizetnem kell később az összeget?

(#27418) MurdR válasza St3ven (#27417) üzenetére

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

Ahogy mondani tetszik. :)

Dell Alienware 13 R3 @1050Ti

(#27419) Arthuro_Adam válasza 1430 (#27415) üzenetére

Arthuro_Adam
(őstag)

Akkor, ha nem tőlük veszem, akkor esélytelen? Ha használt és T-s, akkor lehet? Nem gond a hűségidő feltétlenül.

(#27420) St3ven válasza MurdR (#27418) üzenetére

St3ven
(addikt)

Reméltem, hogy nincs késlekedés, mert ugye itt a T lényegében meghitelezi a dominós ügyfélnek az egyenlegfeltöltés összegét, nem is kis időre.

(#27421) kenny123

kenny123
(addikt)

Ikon200-am van most, volt valami opció, hogy ki tudtam bővíteni az 1gb netet. Ezt hogy is tudtam?

Továbbá, ez csak az adott hónapra érvényes, igaz?

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.

(#27422) St3ven válasza St3ven (#27417) üzenetére

St3ven
(addikt)

A +36-30/344-4440-re küldött, dominós feltöltést jóváhagyó SMS-nek van díja? Mert az előfizetői díjszabásban nem találom a számot. :(

(#27423) polonic

polonic
(nagyúr)

Mi a teendő akkor, ha már letelt a 60 nap a kapcsolat prémium kártya rendelésétől és még nem érkezett meg?

(#27424) kenny123 válasza kenny123 (#27421) üzenetére

kenny123
(addikt)

Bocsi a duplaert. Altivaltam a netrollt, de jött is egy SMS:
Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön szolgàltatàsànak adatforgalmi kerete minden hònap 26. napjàtòl mint fordulònaptòl a következö hònap 26. napjàig érvényes. T-Mobile

Oszt' akkor ha nekem 28-ara kellett volna a zinternetbovites? (Veletech)
Meg most miért ment le elsejerol 26-ra?

(#27425) Gedeon31 válasza polonic (#27423) üzenetére

Gedeon31
(addikt)

Vársz még nekem majd 100 nap volt mire ide ért. :K

(#27426) 1430 válasza Arthuro_Adam (#27419) üzenetére

1430
(senior tag)

Tehát ha a Telekomtól veszel egy iPhone-t (nem feltétlenül Ikonnal), melyhez tarifahűséget is vállalsz, akkor jogosult leszel Ikon díjcsomag igénybevételére (melyet - ha nem Ikonnal vásároltad az iPhone-t - ügyintéző tud beállítani >> ellenőrzi a tarifahűséget).

St3ven
Hálózaton belüli SMS díját kell fizetni, ezért nem szerepel külön a díjszabásban.

kenny123
Április 1-től ez az új módi, mindenkinek van egy objektív módon megállípított egyedi fordulónapja (ami eddig csak a külön mobilinternet díjcsomagoknál volt). Ettől a számlázása részarányos. de most megkaptad a teljes keretet, amit 26-án a rendszer megújít, így 26-án ismét megkapod a teljes keretet (ha lesz még a ma kapott keretből, azt elveszi a rendszer), tehát 28-án is működni fog a plusz keret, sőt! Mert ez nem azt jelenti, hogy 26-án kikapcsolja a rendszer a plusz keretet, hanem lemondásig folyamatosan megújul (26-án) és folyamatosan számlázódik (míg le nem mondod).

[ Szerkesztve ]

(#27427) kenny123 válasza 1430 (#27426) üzenetére

kenny123
(addikt)

És ha nekem csak most, ebben a hónapban kellene a plusz net? Akkor most jól beszoptam? Mert ha tudom, nem ujitok, most 26-íg kihuztam volna azzal a ~200megaval, ami maradt..

(#27428) St3ven válasza 1430 (#27426) üzenetére

St3ven
(addikt)

Köszönöm, a legegyszerűbb magyarázatra nem gondoltam. :B

(#27429) St3ven válasza kenny123 (#27427) üzenetére

St3ven
(addikt)

Csak az adatkeretre vonatkozik a fordulónap, nem a havidíjra, azaz szerintem te most pont jól jártál, ha csak a hónap vége felé kell majd igazán a net, mert 26-án megint megkapod a teljes havi adatmennyiséget. De ha rosszul mondom, majd kijavítanak.

(#27430) dptrsk válasza kenny123 (#27427) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Ha lemondod a limitbővítő csomagot, akkor tudtommal, új fordulónapot kapsz majd megint.

(#27431) kenny123

kenny123
(addikt)

Hat ez az, hogy most 28-án kellett volna, de addigra mar lesz ujra 1gb ikon200-am, nem? Vagy most akkor minek kellett baszakodni a forduló nappal, nem értem.

(#27432) kali válasza kenny123 (#27431) üzenetére

kali
(legenda)

sorsolják a fordulónapot, és egy lehetséges indok; amennyiben mindenkinek a hónap első napjától az utolsóig lenne az intervallum, és a legtöbb ember az utolsó nap(okban) ugrana rá, hogy na akkor most gyorsan leforgalmazza a maradékot, hogy ne vesszen el, az hirtelen megugró terhelést jelent(h)e(t)ne a szolgáltató hálózatára vonatkozóan, a sorsolt fordulónapokkal ez egyenletesebben eloszlik.

(#27433) dedike válasza kenny123 (#27431) üzenetére

dedike
(addikt)

Nyugi van, Te itt most jól jártál. Jelenleg van 1 GB adat, melyet el tudsz használni. 26-án megújul a csomagod adattartalma, azaz ismét elérhető lesz az 1+1 GB. 28-án elhasználod, aztán meg lemondod. A díjcsomag időarányosan számlázódik. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#27434) Soulfly842 válasza kenny123 (#27427) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Itt is volt már téma, dedike is jól írja. A számlázási időszak ugyanúgy tárgyhó első napjától a hónap utolsó napjáig tart és bármikor is mondd le időarányos a számlázás. Ergó, ez esetben nem maradt más feladatod, mint örülni, hogy 26-ig kihasználod a kiírt egy GB-s forgalombővítőt, 26 után meg elkezded használni az új adatforgalmi keretedet, de ez esetben is a fentebb leírt számlázási elven lesz feltüntetve. Vagyis: az aktiválás napjától a megszüntetés napjáig (ha neadj átcsúszna a köv. hónapra akkor sem teljes hónapot fizetnél).

[ Szerkesztve ]

(#27435) Hege1234

Hege1234
(őstag)

Sziasztok!

érdeklődnék hogy van akinél működik a Mobil tv ?
alap csomag van megrendelve de semmi nem jön be mindenre hibát ír
azt írja hogy sajnos nem lejátszható
próbáltam beépített lejátszóval és az mxplayerrel is
+ az oldal mobilnézetben van

(#27436) kenny123 válasza dedike (#27433) üzenetére

kenny123
(addikt)

Bocsi srácok, bejátszom a sötétet, mégegyszer. :D

Tehát ma aktiváltam a plusz 1gb-t, ami él 26-ig(1k huf). 26tól újraindul, az mégegyszer plusz ezer forint? Illetőleg a lemondás mennyibe fog kerülni?(-netroll, ugye. )
Mert általában elég az alap 1gb, csak most kellene majd.

(#27437) kali válasza Hege1234 (#27435) üzenetére

kali
(legenda)

szia,

milyen telefon, milyen firmware verzió, milyen böngésző, és milyen hozzáférési pont?

[ Szerkesztve ]

(#27438) W1

W1
(senior tag)

Előzmény: iPhonehoz méretre vágtam a SIM-em, de rossz lett.

Ma bementem T-Mobileba, ahova elsőnek még egy egészben lévő azonosító koptatott kártyával mentem, hátha. Átküldtek a szervízbe, hogy bevizsgálják, miután tudtam, hogy bukó lesz, így hagytam azt a kártyát. Elmondtam a szervizesnek, hogy régi Westeles kártyát levágtam microSIM-re, iPhonehoz, de nem működik vele, azt mondta, díjmentesen kicserélik meghibásodás okán, de kell apám, mivel az ő nevén van.
Szerintem korrekt, hogy a szétvágás ellenére ingyen cserélik.

(#27439) Hege1234 válasza kali (#27437) üzenetére

Hege1234
(őstag)

samsung note 2 (lte)

JB firm van rajta
beépített böngésző
de próbáltam már
opera-val és chrommal is

+ azért is kérdem mert a t-mobilnál aztomndták hogy összeveszett a flashplayer és a az android és most fight-olnak és ezért nincs mobiltv
csak ezt így én elég nehezen hiszem el

(#27440) muveszur

muveszur
(addikt)

Sziasztok!

Nem tudjátok, a Next csomagokkal is lehet majd készüléket vásárolni? Mert a készülékáraknál nincsenek még mindig feltüntetve...

Köszönöm! :R

Samsung Galaxy S és Galaxy S II segítségnyújtás elsősorban Debrecenben!

(#27441) pepe091 válasza Hege1234 (#27439) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

4.1 óta nincs flash player támogatás... :U

(#27442) Hege1234 válasza pepe091 (#27441) üzenetére

Hege1234
(őstag)

akkor rakjak vissza egy gingerbread-et ? :))

(#27443) kali válasza Hege1234 (#27439) üzenetére

kali
(legenda)

amennyiben lte hálón vagy, vagy (csak) lte képes hozzáférési pontod van, úgy az lehet a probléma, web'n'walk alatt megy.

[ Szerkesztve ]

(#27444) Hege1234 válasza kali (#27443) üzenetére

Hege1234
(őstag)

azt hogy tudom beállítani hogy csak a web'n'walk-ot használja ?

+ ott nem lesz nagyon lassú a tv betöltése ?

[ Szerkesztve ]

(#27445) Soulfly842 válasza muveszur (#27440) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

A next L-es díjcsomag azonos tarifakategóriában van a mozaik XL-vel, a next XL pedig a mozaik XXL-vel. Eszerint vedd alapul a készülékárakat.

(#27446) kali válasza Hege1234 (#27444) üzenetére

kali
(legenda)

nem lesz lassú, w'n'w alatt is megy akár a h+ 21-es is.
a hozzáférési pontoknál létrehozol egy web'n'walk hozzáférési pontot, és a sor végén annak pöttyinted be a zöld kis pöttyöt.

Web’n’walk beállítás (Mobil TV használathoz is ez a hozzáférési pont szükséges):

Név web’n’walk
 Hozzáférési pont neve wnw
Proxy nincs megadva
Port nincs megadva
Felhasználónév nincs megadva
Jelszó nincs megadva
Kiszolgáló nincs megadva
MMSC nincs megadva
MMS-proxy nincs megadva
MMS-port nincs megadva
MCC 216
MNC 30
Hitelesítés típusa PAP
Hozzáf.pont-név típusa default,supl
APN protokoll IPv4
Hozzáférési pont nevének barangolási protokollja IPv4
 Hozzáférési pont nevének…. <

(#27447) Hege1234 válasza kali (#27446) üzenetére

Hege1234
(őstag)

köszi szépen majd kipróbálom működik e
de ha nálad megy akkor nem lehet vele gond

(#27448) kali válasza Hege1234 (#27447) üzenetére

kali
(legenda)

működik, most is próbáltam, csak nekem lte van, alapban azt a hozzáférési pontot használom, így mindig kézzel kell átpöttyintenem a w'n'w hozzáférési pontra, meg átkapcsolni lte helyett 3g hálóra - még szerencse, hogy nem nagyon szoktam tévézni.

(#27449) dedike válasza kenny123 (#27436) üzenetére

dedike
(addikt)

26-ig használhatod el a mostani 1 GB-ot.
27-én 0.00-tól ismét lesz 1 GB-od. 29-én lemondod. De fizetned csak mától 29-ig kell. ;)

Jó szerencsét!

(#27450) Soulfly842 válasza kenny123 (#27436) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Ahogy írtam is: időarányos a számlázás. Ez annyit tesz, h. erre a hónapra is csak az aktiválás napjától a megszüntetés napjáig fizeted és ha pl lemondod 5-én, akkor is csak az 1-5.-ig tartó időszakra fizetsz. Remélem így már elégvegyértelmű :)

Lemondási díj nincs, csak az alap netet(ami a díjcsomag része) is vissza kell kapcsoltatni az egy GB- s helyett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.