Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) kali válasza Vangelis (#28749) üzenetére


kali
legenda

jelenleg egyszerre, bár külön tétel, eltérő befizetési határidővel - csak takarékoskodnak a küldéssel -, de ennek nincs is jelentősége, az a lényeg, hogy a telefon és az előfizetői szolgáltatás nem kapcsolódik össze annyira adott formában, mint azt a szolgáltató gondolta és szabályozta.

djculture egyrészt nem jelenti azt, hogy addig én használom is, cserélgetem sűrűbben, ha kell/szükséges, nem 2 évesen adok el egy telefont, nagyobb bukóval, ráadásul kitapasztaltam már a szolgáltató árazási szokásait, és amely csúcskategóriás telefonokat én megveszem, azok nem lesznek olcsóbbak, mindegyik csak drágult a vásárlásom óta, az iphone 4s jelenleg is annyiba kerül, mint amennyiért tavaly januárban vettem, de ez a többiről is elmondható, másrészt a csúcskategóriás típusokkal azért kihúzható 1 évig, nem hiszem, hogy a négymagos proci, 2 gigabyte ram, full hd kijelző...stb specifikációs telefonom a vásárlástól számított 1 év múlva annyira elavult lenne, hogy ne tudnám azonosan használni, de semmi sem tart vissza, ha esetleg 6 hónap után cserélni szeretném, volt már rá példa, és több előfizetésem is van, mindig szabad valamelyik tehát még ez sem akadály.

(#28752) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Garanciához elég a garpapír, vagy a számla is kell?

(#28753) kali válasza drahotab (#28752) üzenetére


kali
legenda

szia,

elég a szolgáltatós jótállási jegy, annak hiányában a számla is okés.

(#28754) ferrari1


ferrari1
őstag

Abban az esetben, ha vásárláskor lett függetlenítve hivatalosan a készülék, attól még tilthatják? :R

(#28755) elek0


elek0
csendes tag

Sziasztok, ahogy kijött a Samsung S4 az én díjcsomagomban 6200 Ft volt a havi törlesztő, most felemelték 7200 Ft-ra. Mi ennek az oka, hogy időközben csak úgy felemelik a telefon árát?
Valamint mikor várható, hogy visszaesik az ára?
köszi :)

(#28756) Vangelis válasza elek0 (#28755) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Amikor kijön néha akciós.

Most lehet nem.. de még lesz biztosan!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28757) elek0 válasza Vangelis (#28756) üzenetére


elek0
csendes tag

Tehát most hónapokat várhatok...Egyébként nagy "szemetek", mindenen van online kedvezmény, csak azon nincs...

Másik kérdés:
Online tudok úgy rendelni, hogy új díjcsomagot szeretnék, viszont úgy hogy a tel.számom megmaradjon?

(#28758) Vangelis válasza elek0 (#28757) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Díjcsomagot tudsz váltani.

És rendelni is tudsz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28759) elek0 válasza Vangelis (#28758) üzenetére


elek0
csendes tag

De ezt mind külön lépésként, vagy a telefon rendelésekor egybe? Tehát a telefont hogy rendeljem, "új havidíjas" és lesz ott olyan opció, hogy a jelenlegi számom megtarthatom?

(#28760) raziel01 válasza elek0 (#28759) üzenetére


raziel01
veterán

Először is van még hűséged az előfizetésedre? Mert ha van akkor a jelenlegi számodra nem vehetsz új előfizetést.

(#28761) elek0 válasza raziel01 (#28760) üzenetére


elek0
csendes tag

Nincs!

(#28762) raziel01 válasza elek0 (#28761) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor belépsz és kiválasztod, hogy meglévő előfizetésre szeretnél telefont.
Vagy ha díjcsomagot akarsz csak váltani azt meg a személyes beállításokban lehet.

[ Szerkesztve ]

(#28763) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Nézegettem vaterát, vannak domino quick sim kártyák 600ft-ért, 600ft egyenleggel. Ha veszek egy olyat, rátöltök még 1500-öt, akkor gyakorlatilag be tudom kapcsolni rajta a két hónapig akciós 1gb-os domino go-net Xl díjcsomagot, ugye? Vagy a 600ft egyenlegre van valami megkötés ezeknél?

(#28764) elek0 válasza raziel01 (#28762) üzenetére


elek0
csendes tag

Igen, de mint írtam, új előfizetéses csomagot szeretnék. Ezzel amit te írsz, megtartja a számom igen, de a díjcsomagom marad ugyanaz.

(#28765) raziel01 válasza elek0 (#28764) üzenetére


raziel01
veterán

De most akkor telefont is akarsz most venni vagy csak új díjcsomagot?

(#28766) Vangelis válasza elek0 (#28764) üzenetére


Vangelis
nagyúr

díjcsomagot minden hónapban válthatsz.

Szerintem előtte átváltod a csomagot hűség nélkül aztán rendelsz.

De hívd fel a 1430-at az a biztos. 3perc alatt megmondják neked.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28767) elek0 válasza raziel01 (#28765) üzenetére


elek0
csendes tag

Új telefont akarok rendelni új díjcsomaggal - jelenlegi számom megtartásával! :)

(#28768) elek0 válasza elek0 (#28767) üzenetére


elek0
csendes tag

Aki rendelt már így, várom válaszát, hogyan lehetséges.

Az hogy menjek be, meg hívjam fel a t-mobilt én is gondoltam rá, de nem akarok ezzel foglalkozni...Jobb szeretném gyorsan online rendezni)

(#28769) kali válasza ferrari1 (#28754) üzenetére


kali
legenda

szia, milyen konstrukcióban lett vásárolva?

elek0; szia, folyamatosan változik sok telefon ára, résen kell lenni, hogy mikor melyikre van nagyobb kedvezmény, egyszer az egyik olcsóbb, máskor meg a másik.
a jelenlegi számod megtartásával úgy tudsz készüléket vásárolni, hogy a meglévő előfizetésre újabb/további hűséget írsz alá, de ennek feltétele, hogy azon ne legyen meglévő hűség, vagy arany/paltina kiemeltség esetén letelt 21 a 24 hónapos hűségből.
díjcsomagot bármilyet lehet választani, amennyiben nincs még meglévő hűség valamelyik díjcsomagra, ellenkező esetben nem lehet csak úgy ugrálni bármelyikre.

(#28770) 1430 válasza elek0 (#28768) üzenetére


1430
senior tag

Bár már megírták előttem, hogy váltsd át a díjcsomagod a kívánt díjcsomagra, utána kezdj bele a rendelésbe, de ha ez megnyugtat: ha nem olyan díjcsomagban vagy, mint amelyik tarifahűséggel a készüléket kosárba tetted, fel fog ugrani egy díjcsomagváltó oldal, így a rendeléssel egy időben is át tudod váltani a díjcsomagod. ;)
Csak arra figyelj, hogy a konstrukcióválasztó oldal tetején ne az új előfizetéses, hanem a meglévő előfizetéses lehetőség legyen bejelölve.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28771) elek0 válasza 1430 (#28770) üzenetére


elek0
csendes tag

Erre voltam kiváncsi. Köszönöm

(#28772) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem hátha tudtok segiteni, úgy tudom hogy ha veszek egy Iphone-t a T-mobile-nál akkor évente vehetek úja? tehát nem csak két évente mint normál esetben!

(#28773) dedike válasza zsoleer (#28772) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Úgy, ahogyan Te gondolod, nem! :N

Jó szerencsét!

(#28774) zsoleer válasza dedike (#28773) üzenetére


zsoleer
senior tag

Akkor el tudnád nekem magyarázni hogyan is pontosan mert érdekel! Köszönöm!

(#28775) polonic


polonic
félisten

Mi történt a hálózattal? Most már nem csak éjszaka, hanem nappal is 12-13 megát mérek 3g hálózaton. Csak nem valami fejlesztés zajlott csendben? Fehérváron egyébként.

(#28776) kali válasza zsoleer (#28772) üzenetére


kali
legenda

szia,

milyen normáls esetben?
vehetsz akár sűrűbben is, például domino csomagban, vagy listaáron, tehát ha nem hűséges előfizetésre veszed, vagy amennyiben csak 12 hónap hűséget írsz alá.
amennyiben 24 hónapot írsz alá, úgy arany vagy platina kiemeltésg mellett, 21 hónap letelte után tudsz újabb hűséget aláírni.
egyszer volt budán kutyavásár, hogy az egyik új iphone megjelenésekor kicsivel korábban is engedtek újabb hűséget hosszabbítani azok számára, akik az új iphone típust vásárolták meg a szolgáltatónál, de az még régebben volt, azótais jelent már meg újabb iphone, de immár nem volt ilyen lehetőség.

(#28777) Vangelis válasza zsoleer (#28774) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egy év hűséggel vehetsz. Minden évben. No problem!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28778) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni egy hozzáértő kollégától, ha lehet privát üzenet formájában.

Ha lenne olyan segítőkész fórumtárs, aki meghallgatná a problémámat az kérem jelezze.

Előre is köszönöm! :R

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#28779) peugeotmate válasza 1430 (#28743) üzenetére


peugeotmate
őstag

Már rengeteg mindenen gondolkodtam.
A család révén lehet be tudnék kerülni egy T_Mobile-os céges flottába, de ott valószínűleg magasabb a havidíj mint most(még nem tudom). Viszont jóval kedvezőbbek a percdíjak. A Vodafone flottába való belépésre meg itt a Hardveraprón keresztül lehetne lehetőségem. Viszont ahhoz telefont is kéne váltanom, mert a mostani T-Mobile-os. A Like díjcsomagnak amúgy mennyi a felmondási összege?

meg

(#28780) ferrari1 válasza kali (#28769) üzenetére


ferrari1
őstag

Platinakártyára csak a készülék, előfizetés nélkül állítólag. Vásárláskor kifüggetlenítve.

[ Szerkesztve ]

(#28781) kali válasza ferrari1 (#28780) üzenetére


kali
legenda

mutasson adott vásárlási kontrukcióról számlát, és amennyiben valós az állítás, úgy minden okés, előfizetés nélküli vásárlás esetén nem fogják letiltani!

(#28782) ferrari1 válasza kali (#28781) üzenetére


ferrari1
őstag

Köszönöm!

(#28783) D@ve89 válasza polonic (#28775) üzenetére


D@ve89
tag

Hálózatmodernizáció folyik az országban. :)

(#28784) Zolik válasza Vangelis (#28690) üzenetére


Zolik
senior tag

Ennyit a 72.000 Ft-os HTC One-ról.

Most nagylelkűen a T-mobil úgy nyomja a telót, hogy 0Ft!!! de ha a fostalicska mozaik xxl (21k) díjcsomagot választod!

0 Ft kezdőrészlettel
+ 24 x havi 5890 Ft kamatmentes részletre,
teljes ár: 141 360 Ft
Mobilelőleg befizetése szükséges lehet.

Ezek tényleg ekkora gyökerek vagy teljesen hülyének nézik az embereket? 0 Ft kezdő, de előleg befizetése szükséges. No coment!

Vodafone Red Super
Készülék ára: 44 990 Ft
Kezdőrészlet: 14 990 Ft
Havidíj: 21 990 Ft

T-nek 300%-os árrés! Grat! Mi ez ha nem visszaélés a piaci helyzettel?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28785) kali válasza Zolik (#28784) üzenetére


kali
legenda

szia,

tudod, hogy miről szól adott előleg?
nem csak a t-mobile szokta kérni, és nem is mindenkitől, de egy új és vagy problémás előfizető ne feltétlenül vigyen már ki 0 ft befizetéssel egy drága telefont.

[ Szerkesztve ]

(#28786) Zolik válasza kali (#28785) üzenetére


Zolik
senior tag

Ezzel egyet értek én is, de akkor ne írják ki hogy akció 0Ft, de előleg befizetése szükséges. Most 0Ft vagy nem 0Ft?
A másik, hogy a HTC One bekerült az akciós mobil árlistába úgy hogy az árak 100%-ban megegyeznek a megjelenés napján kiadott árakkal. Gg t-mobil!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28787) raziel01 válasza Zolik (#28786) üzenetére


raziel01
veterán

Szükséges LEHET.
Ha régi előfizető vagy akkor valszeg odaadják 0 Ft-ért de új előfizetőként kérhetnek mobilelőleget amiből majd szépen levonódik minden hónapban a havidíj.

[ Szerkesztve ]

(#28788) kali válasza Zolik (#28786) üzenetére


kali
legenda

attól a telefon még senkinek sem kerül többe, hiszen az előleg folyamatosan jóváírásra kerül majd.
ezt a többi szolgáltató is így csinálja, a vodafone és a telenor sem mindenkinek adja csak úgy oda 0 ft-ért elhozhatóan a drágább készülékeket.
a régi/megbízható előfizetőktől. egyik szolgáltató sem kér előleget.
érdemesebb lenne a webshop árakat nézni, úgy olcsóbb (141 e ft kontra 127 e ft), és még a 8 munkanapos indoklás nélküli elállás lehetősége is adott.
érdemes kivárni az esetleges soros htc/one akciót, most a sony okostelefonok vannak a porondon, és 20% kedvezmény van rájuk, hátha lesz htc is.
közben nézegetem az olcsóbb csomagokban is a két szolgáltatónál, jelenleg sem mindenhol a vodafone a nyerő, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#28789) Zolik válasza kali (#28788) üzenetére


Zolik
senior tag

Ezt tudom és értem is. Az apró betűs rész így viszont hiányzik.

De ami a leg vérlázítóbb az az ára! Ilyen mértékű árkülönbséget én még nem láttam szolgáltatók között. 3x árkülönbség a vodához képest!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28790) kali válasza Zolik (#28789) üzenetére


kali
legenda

kiragadtál egy aktuális konstrukciót, de mint korábban is írtam, nézd meg a többi előfizetési módozatban is!
feltöltősen rendelve, a vodánál 187 e ft, a t-nél 167 e ft.
olcsóbb csomagokban is illene összehasonlítani, és mind a kettőnél a netes árakat nézni, így rendre azt látom, hogy a t-nél olcsóbb.

(#28791) dedike válasza kali (#28790) üzenetére


dedike
addikt

Csodálom a nyugodtságodat, az már tény! :R

Jó szerencsét!

(#28792) Zolik válasza kali (#28790) üzenetére


Zolik
senior tag

Engem nem érdekel a feltöltős ár, mert ezzel te is kiragadtál egy konstrukciót.
Amit én látok az majd 300% árkülönbség.

42 990 Ft online rendeléssel
Ha 2 évre a Vodafone Red Super csomagot választod.
Havidíj: 21 990 Ft

10% kedvezménnyel: 127 224 Ft
Mozaik XXL 20890 Ft havi díj

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28793) .bruszli. válasza Zolik (#28792) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Vedd meg a vodánál,ennyi.
Amúgy nem értem mit hisztizel,pláne egy olyan konstrukción ( "fostalicska mozaik xxl (21k) " ),ami téged eleve nem is érdekel...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#28794) sarkanyolo2 válasza Zolik (#28792) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A dominós készülékárak meg nagyságrendekkel verik a voda kártyás kínálatát... ;]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28795) Zolik válasza .bruszli. (#28793) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem tudom megvenni a vodánál, mert sajnos a cég t-s.
A mozik xxl-t azért írtam, mert azzal reklámozza a majom t.
Korlátlan XL díjcsomagban is ugyan ennyi, ami gyak a Red super díjcsomaggal egyezik meg.
Nem hisztizek, csak tényeket közöltem.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28796) Zolik válasza sarkanyolo2 (#28794) üzenetére


Zolik
senior tag

Már leírtam ez marhára nem érdekel, de még írjátok le 10x, hogy a t-nél milyen olcsók dominóba a telefonok, hátha nem látta még senki :K
De én is leírom még 1x, cégnek t-s előfizetése van, lehetne váltani XL-re, új telóval. De 127-ért nem veszek telefont. Ezért dühít hogy Vodánál ugyan abban meg 42ezer.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28797) sarkanyolo2 válasza Zolik (#28796) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Érthető! :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#28798) kali válasza Zolik (#28792) üzenetére


kali
legenda

nem csak egy konstrukciót ragadtam ki, pont te tetted azt, mert alig van olyan opció, ahol a vodánál olcsóbb, de köszönöm, én például sosem írok alá hűséget díjcsomagra, pláne nem tenném 2 évre, 20 e ft körüli csomagra!

dedike; miért lennék ideges? :)
- csak előfizetője vagyok a t-nek
- nem bejövős a one
- amilyen konstrukciókban én vásárolok mobiltelefont, úgy jóval drágább a vodánál
- nem érdekelnek a hűséges - és drgága - díjcsomagos opciók

(#28799) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!
A nagy T-től Webshopon rendeltem telót, meg új előfizetést is. Tegnap meg is történt az átvétel.
Kérdésem: 8 napon belül, ha lemondom, akkor ugye az új előfizetésemet is törlik? Ha nem, akkor van rá valami másik eljárás, hogy költségmentesen megszüntethessem?

(#28800) kali válasza D5 (#28799) üzenetére


kali
legenda

szia,

adott esetben 8 munkanapon belül van lehetőség indoklás nélkül elállni a szerződéstől, ezen intervallumon belül leadod a megfelelő helyen a telefont...stb, vagy postai úton visszaküldöd, a visszáru nyomtatványt itt találod; link
mindent visszaállítanak a vásárlást megelőző eredeti állapotba - ez napok/hetek kérdése -, és a véteárat is 30 napon belül visszajuttatják számodra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.