Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) Vangelis válasza djculture (#28300) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos!

Lehúzásban elsők vagyunk!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28302) St3ven válasza 1430 (#28299) üzenetére


St3ven
addikt

& polonic:

Köszönöm. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28303) erdoke válasza Vangelis (#28301) üzenetére


erdoke
titán

Ez alól kevesen tudnak kibújni az elkerülők/kiskapuzók országában, talán azért ide (is) csapnak...

A legjobb aláírás a héten

(#28304) Vangelis válasza erdoke (#28303) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most miért is bántod a saját népedet? :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28305) erdoke válasza Vangelis (#28304) üzenetére


erdoke
titán

Körülnéztem, majd elcsodálkoztam. Évente 20-25 országban megfordulok, általában elég szembetűnő a mentalitásbeli különbség...

A legjobb aláírás a héten

(#28306) Vangelis válasza erdoke (#28305) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elhiszem. De hidd el nem csak az emberekkel van a baj.
Én is vállalkoztam nem is ment rosszul Befizettem szinte mindent.. és csődbe is mentem. Mínusz sok sok millióval.
Akik meg nem vallottak be mindent dőzsölnek most is.

Ilyen adóterhek mellett aki nem keres kiskaput éhen hal.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28307) vgyuri válasza 1430 (#28299) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, ezt jó tudni.

(#28308) csabám


csabám
addikt

Estét.

Call Meter 3G-hez keresek normális Mozaik S díjcsomag szabályt. Nincs valakinek véletlenül? :)
Nagyon megköszönném.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28309) pepe091 válasza csabám (#28308) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Ha megnyitod (megnyitottad volna) a Call Meter3G-t, a szabályok importálásánál találsz (találtál volna) egy honlapot ahonnan rengeteg díjcsomagot le lehet tölteni, többek között a Mozaik S-hez tartozót is. Parancsolj, itt a honlap.
Csak humorizáltam, ne vedd sértésnek. :)

(#28310) csabám válasza pepe091 (#28309) üzenetére


csabám
addikt

Köszönöm, elég jól ismerem a programot. Viszont az nem igen tetszik, hogy bárki bármit feltölthet. De ha ne adj isten azt használod és jól van beállítva, akkor letöltöm...
Nem sértődök meg/ nem sértődtem meg :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28311) pepe091 válasza csabám (#28310) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én nem Mozaik S-ben vagyok, hanem Like 300-ban, de én is innen töltöttem, és remekül működik. Elég jó honlap, kibukna ha nem lenne jól beállítva, mindenki innen tölti le. :)

(#28312) csabám válasza pepe091 (#28311) üzenetére


csabám
addikt

Mozaik S - nél kbm semmi se jó :DDD
Marad a manuális szöszölés!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28313) davidcsaba93 válasza pepe091 (#28311) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Lehet hogy csak én vagyok béna de feltettem az appot, arról a weboldalról importáltam a csomagomhoz (mozaik xs) tartozó beállítást és arra az egy perc hálózaton belüli beszélgetésemre 34$-t ír.. :F

(#28314) pepe091 válasza csabám (#28312) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Fura. Eddig senki sem panaszkodott, de lehet csak emelkedtek a percdíjak nem? És akkor csak azokat kell átírni.

(#28313) davidcsaba93

Megnéztem a honlapot, az érték jó, mert 34 Ft az XS-ben a hálón belüli, csak véletlen dollár lett mögé írva, viszont ez nem változtat rajta. Át kell írni Ft-ra és kész.

[ Szerkesztve ]

(#28315) csabám válasza pepe091 (#28314) üzenetére


csabám
addikt

Az a legkevesebb.
Havi díj szintén nem stimmel, kimenő hívásokat nem figyeli, rengeteg olyan dolog van benne ami nem is tartozik a csomaghoz :)
Majd ritkítok szépen vagy inkább el kezdem előröl a beállításokat.
Köszi btw.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28316) pepe091 válasza csabám (#28315) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Értem. Lehet túl régen készítették, és azóta sok minden változott. Nincs mit, így nem sokat ért.

(#28317) csabám válasza pepe091 (#28316) üzenetére


csabám
addikt

Én is erre gyanakszom :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28318) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Nektek működik a my-tmobile ügyintéző oldal? Valamiért nem fogadja el a jelszavam, pedig tuti jól írom be :(

(#28319) pepe091 válasza davidcsaba93 (#28318) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Működik, beengedett egyből.

(#28320) djculture válasza davidcsaba93 (#28318) üzenetére


djculture
félisten

Más is panaszkodott már erre.

(#28321) davidcsaba93 válasza djculture (#28320) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Utána meg "biztonsági okokból" karakteres megerősítèst kér de azt sem fogadja el :DD
Mostanában tényleg elég sok probléma volt vele nekem is, majd csak kijavítják ezt is..

(#28322) raziel01


raziel01
veterán

Itt ez a nagy informatikai rendszer és mégis ha tegyük fel van egy GONET L csomagja az embernek és lemondja akkor egyáltalán nem lesz net a telón. Olyan nagy dolog lenne megcsinálni, hogy akkor aktiválódjon a csomaghoz tartozó net? Tudom ügyintézővel kell aktiváltatni csak most ez eszembe jutott, hogy milyen hülyeség.

(#28323) djculture válasza raziel01 (#28322) üzenetére


djculture
félisten

Ebből volt régen az hogy forgalmi díjas net aktiválódott és jöttek a több tízezres számlák. Nem hiába lett tiltva ez.

(#28324) raziel01 válasza djculture (#28323) üzenetére


raziel01
veterán

Egyszerű:
Ha a csomagban van alapnet akkor aktiválódna az. pl Mozaik XS ha meg csak a netstart van akkor nem aktiválódna.

(#28325) gabormgp


gabormgp
senior tag

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne,hogy valamelyik nap feltöltöttem a t-s domino-s kártyámat.És én a Domino Surf dijcsomagba vagyok,na és az a kérdésem.hogy ügye ez havi 890-et von le.Én április 16-odikán váltottam erre a csomagra.És a poén az az hogy,összesen 3.2percet beszéltem,a többit azt le vette,és mindig kapcsolgatta a go napi net-et.Elöbb megnéztem a t honlapján,és Fonyódligeten,mert ott voltam most,és ott nincs lefedettség.És lehet hogy ezért vette le?Én amm Szentesi vagyok.Tudom,ez szolgáltató téma,beis fogok menni.Előre is köszönöm..!!

(#28326) 1430 válasza gabormgp (#28325) üzenetére


1430
senior tag

A lefedettségnek ehhez semmi köze.
A Domino Surf esetén az adatkeret csak egy keret, az önmagában nem engedélyezi az adatforgalmat a hálózaton, hanem ehhez kell valamilyen adatcsomag. Alapesetben ez az adatcsomag a Domino Go!NapiNet, mely által már engedélyezett lesz az adatforgalom. Innentől ha forgalmat kezdeményezel, először a Surf keretet használod, mert annak nagyobb a prioritása. Ha a keret elfogyott vagy letelt a 30 nap, de nincs 890 Ft-od a megújuláshoz (viszont van még legalább 195 Ft egyenleged), akkor a Domino Go!NapiNet alapján tudsz forgalmazni, vagyis a napi első adatkapcsolatkor levonódik a 195 Ft-os napidíj és kapsz 10 MB adatforgalmat aznap éjfélig.
Megfordítva a dolgot, ha kaptál SMS-t a Go!NapiNet díjlevonásáról, akkor aszerint forgalmaztál (pénzért), tehát nem a Surf 150 MB-os keretét használtad, mert az ezek szerint addigra elfogyott.
Megjegyzem, ha április 16-án vonta le a rendszer a 890 Ft-ot, akkor május 16-án megint le kellett volna vonni a díjat. Ha ez esetleg egyenleghiány miatt nem sikerült, akkor ha volt is még az áprilisi 150 MB-os Surf keretedből, az elveszett, új keretet viszont nem kaptál, és akkor - ahogy fentebb is írtam - automatikusan a Go!NapiNet-et számlázta a rendszer, ha annak 195 Ft-os díját le tudta vonni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28327) Tim82 válasza Tim82 (#28277) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tegnap bementem az Europark-beli T-Pontba és ahogy szerettem volna, úgy sikerült is elintézni mindent (díjcsomag váltás Net & Roll S-re, iPad Mini elhozatala stb.). Köszönöm a segítséget! :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28328) gabormgp válasza 1430 (#28326) üzenetére


gabormgp
senior tag

Hát nem értem.Mert Szentesen meg már nem von le naponta 195 ft-ot,Akkor mennyek fel a t- honlapjára és váltsak valami netcsomagot?Csak nem találtok 1 olyan csomagot ami nem olyan dárga.

(#28329) gabormgp


gabormgp
senior tag

Na átváltottam.Maradtam a Domino Surf-be,az adat forgalmam meg lett Go Net M.És hogyha ez lefogy akkor már nnem fog mást levonni ügye?Köszönöm a segítséged!

(#28330) gabormgp válasza gabormgp (#28329) üzenetére


gabormgp
senior tag

De várj!És akkor ez hogy lesz.Ügye benne vagyok a domino surf-be,az havonta levonja a 890-et és még + a Go net m azis lefogja nekem vonni havonta,összesen 1890-et von le havonta?

(#28331) 1430 válasza gabormgp (#28330) üzenetére


1430
senior tag

Kérdés, hogy mikor voltál Szentesen, mikor Fonyódligeten, volt e 890 Ft-nyi egyenleged május 16-án és mikor töltöttél utoljára egyenleget.
Most mondok egy fiktív példát: május 16-án nem volt 890 Ft-nyi egyenleged, a maradék Surf adatkeret (ha volt) elveszett, újat nem kaptál, de adatforgalomba kezdtél, és volt még annyi egyenleged, hogy a 195 Ft-os Go!NapiNet levonható legyen. Ezt követően Fonyódligeten már annyi egyenleged sem volt, hogy a 195 Ft-os napidíj levonható legyen, ezért nem volt adatkapcsolatod (lefedettség ott is van). Miközben hazamentél Szentesre, feltöltötted az egyenleged, és automatikusan levonásra került a Surf időszaki díja, megkaptad az új Surf keretet és megint működött az adatkapcsolat.

Tehát a Domino Go!NapiNet bőven megfelelő lehet neked, ha beleférsz a 150 MB / 30 napos keretbe. Most, hogy aktiváltad a Domino Go!Net M-et, 250 MB áll rendelkezésedre, de előbb a Surf 150 MB-ját használod, utána a Go!Net M 100 MB-ját, és ha ez is elfogyna, korlátozott sebességgel internetezhetsz tovább. Ugyanakkor a Go!Net M valóban 1000 Ft / 30 nap, illetve ha az elmúlt 90 napban nem használtad ezt az adatcsomagot, akkor most 2x 30 napig 190 Ft / 30 napos akciós díjjal használhatod. Döntsd el, hogy kell e neked ennyi adatkeret, ha nem, visszamondhatod a Go!Net M-et, és visszaaktiválódik a Go!NapiNet (illetve a 30. nap végéig a Go!Net M 100 MB-os kerete még felhasználható marad).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28332) gabormgp válasza 1430 (#28331) üzenetére


gabormgp
senior tag

Majus 15.-en toltottem 3000 k-t ra.Szval volt.

[ Szerkesztve ]

(#28333) 1430 válasza gabormgp (#28332) üzenetére


1430
senior tag

És mikor voltál Fonyódligeten?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28334) Géjza


Géjza
őstag

Sziasztok,

Mozaik XS csomagos T-s telóról hívnak engem (telenor), de mivel nekem céges telóm van, én mindig lenyomom és visszahívom ezt a T-s telót. Tehát nem veszem fel, nem épül ki a hívás. Mondjuk 50-ből 1-2x jut el hangpostáig, tehát a hangposta nem lehet magyarázat rá. Ennek ellenére T kiszámláz minden ilyen csörgetésre 37Ft-ot (1 perc díját nagyrészt 1mp-s hívásidővel, nagy ritkán 2-3mp-t írnak rá). Mire fel, hogyan? Mielött bemegyek és rájukborítom az asztalt, valaki nem tud erre magyarázatot adni, hogy ezt mi alapján teszi meg T és hogy képzelik ezt??

Ez az utolsó számlánál jött elő, miután az eddigi stabil 4500-5000-ről felugrott 6500-re a számla, miközben normál használat volt. Kértünk számlarészletezést és 45-50x elszámolták az 1 percet ezekre a megcsörgetésekre.

Köszi a választ előre is.

[ Szerkesztve ]

(#28335) D@ve89 válasza Géjza (#28334) üzenetére


D@ve89
tag

Szerintem ennek a telenoros kapcsolási díjhoz lesz köze, de majd aki jobban tudja, pontosít.

(#28336) Géjza válasza D@ve89 (#28335) üzenetére


Géjza
őstag

Kapcsolási díjnak külön kellene szerepelnie a számlán, nem pedig hívásként kiszámlázva és pláne nem 1 perc díjával elszámolva.

(#28337) Vangelis válasza Géjza (#28336) üzenetére


Vangelis
nagyúr

T-mobilnál nincs kapcsolási díj.

ÉN úgy szoktam az ilyet elkerülni. Ha engem hívnak, hogy nem nyomom ki. Mert ha kinyomnom egyből hangposta és számlázódik is.
Hagyom, hogy csörögjön nálam 4-5 öt aztán a hívó lerakja. Én meg visszahívom.
Ha meg nem akarja lerakni, kérd meg külön, hogy ne neked keljen már kinyomni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28338) Zaja2


Zaja2
senior tag

Helló,üdv!

T-Mobile feltöltőkártyához milyen mobilnetet ajánlotok 1000-1500 HUF körül?

Amire használnám napi 4-5 órában,megszakításokkal:

Skype(hébe - hóba)
Viber(chatre)
Ebuddy(chatre)
Facebook(1-2 oldal megnézése)
E-mail
böngészés(ha valamit sürgősen tudni szeretnék.yahoo answer,gyakorikerdesek,prohardver fórum)

Letölteni egyáltalán nem szeretnék,mert EDGE is ritkán van errefelé.

Várom a javaslatokat! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28339) gabormgp válasza 1430 (#28333) üzenetére


gabormgp
senior tag

Majus 16-17-18

(#28340) Géjza válasza Vangelis (#28337) üzenetére


Géjza
őstag

Köszi, ez lehetséges magyarázat, csak miért most ugrott meg a számla? Biztonság kedvéért kikérjük az előzőhavinak a részletes számláját is és akkor 100%-ra kiderül, hogy miért ugrott meg a számla. Addig is nem én fogom lenyomni, hanem a T-s hívó pár csörgetés után.

(#28341) Vangelis válasza Géjza (#28340) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én mindig így csináltam.

Lehet eddig kevesebbet hívott és belefért neki a 3200ft-ba. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28342) D@ve89 válasza Vangelis (#28337) üzenetére


D@ve89
tag

Áháá, hangpostára átirányítás foglalt esetén, akkor ez a ludas. Esetleg ezt ki lehet kapcsolni, ha nincs rá szükség.

(#28343) 1430 válasza gabormgp (#28339) üzenetére


1430
senior tag

Akkor erre nem lesz általános válasz, személyre szabott válaszért pedig fordulj az ügyfélszolgálathoz (de a lefedettség továbbra sem befolyásolja a számlázást). ;)
Mikor belépsz a My T-Mobile-ba, a jobb felső sarokban van egy "írjon nekünk" szövegdoboz, kattints rá és írd meg a történetet (dátumokkal). 30 napon belül válaszolnak.

Géjza
"Mielött bemegyek és rájukborítom az asztalt..."
Ha jól sejtem, veled nem igazán fognak szóba állni, mert nem a te előfizetésed. Amúgy meg felvesznek egy panaszt, amire 30 napon belül menni fog egy levél, miszerint a számlázási rendszerben semmi problémát nem találtak, a hívások (még ha csak 1-3 mp-re is, de) létrejöttek. A legszebb az egészben, hogy ez még igaz is. Amúgy osztom Vangelis elképzelését a hangpostára való átirányításról.
"...ez lehetséges magyarázat, csak miért most ugrott meg a számla?"
Lehet eddig nem volt foglaltság esetére átirányításod a hangpostára? Ez viszont már Telenor ügy.

Zaja2
Ezt mind csak EDGE-en? Akkor ne kezdj a Domino Go!Net M-nél nagyobb csomaggal (mondjuk az árral eléggé be is lőtted ezt a csomagot). Ha mégis kevés, simán válthatsz nagyobbra menet közben is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28344) Géjza válasza 1430 (#28343) üzenetére


Géjza
őstag

Szerintem eddig is volt átírányítás, én biztos nem piszkálgattam ezt (telóban ma próbáltam kikapcsolni foglaltra, de nem engedte). Feleségemé a T-s szám, szóval közösen tudunk intézkedni, ha kell :) De először látni akarom az előző havi részletes számlát is. 2 hónappal ezelöttit is ki tudják adni, ügye?

(#28345) Zaja2 válasza 1430 (#28343) üzenetére


Zaja2
senior tag

Köszönöm a választ!
Én is ezen filóztam. Ez valóban 190HUF 2 hónapig csak?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28346) 1430 válasza Géjza (#28344) üzenetére


1430
senior tag

Magánszemélynek 2 évre visszamenőleg lehet kiadni híváslistát.
Bár díj ellenében (399 Ft/alkalom), de a My T-Mobile-ban akár 3 hónapra visszamenőleg is lekérdezhető a híváslista a Számlák menüpont / Online lekérdezés menüpontban (itt most a GSM része kellene).
De ettől a helyzet nem változik, a hívások létrejöttek, ki kell fizetni. ;)

Zaja2
Ha az elmúlt 90 napban nem használtad, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28347) Géjza válasza 1430 (#28346) üzenetére


Géjza
őstag

Köszi, akkor kikérjük azt is. Ok, persze.

(#28348) djculture válasza Vangelis (#28337) üzenetére


djculture
félisten

Mire jó a hangposta eleve? Legutoljára még 2000 körül használtam még pannonosként, mert ingyen lehetett visszahallgatni. Ha nem érnek el és megtisztelnek azzal hogy nem rejtett számról hívnak akkor olcsóbb visszahívni mint bohóckodni a hangpostával. De amúgy már minden ismerősömnek kivan kapcsolva, lehet rájöttek erre ők is.

[ Szerkesztve ]

(#28349) Zaja2 válasza djculture (#28348) üzenetére


Zaja2
senior tag

Sosem használtam. Az ismerősi körömből soha,senki nem engedhette meg magának,hogy hangpostámra beszéljen. Értékét veszti. Esetleg megmarad vezetékes telefonokhoz,de mobilon nem használják annyit,mint vezetékesen SZERINTEM!
Inkább írok egy sms-t.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#28350) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Mozaik XS csomagom van és múlt hónapban vettem 1000Ft-ért +1GB adatforgalmat. 13-án van a fordulónapom, de mintha nem adta volna hozzá azt az 1GB ebben a hónapban. :F Ezt minden hónapban meg kell rendelnem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.