Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) kengyel válasza 313313 (#28590) üzenetére


kengyel
nagyúr

A sim kártya cserén már túl vagyok. Nincs 2-hónapos a kártyám. Most gondolkozok ,hogy bevigyem a telefont, vagy mit tegyek ?

kengyel

(#28602) 313313 válasza kengyel (#28601) üzenetére


313313
addikt

Akkor nem tudom... Lehet pusztán rossz helyen laksz/tartózkodsz, ahol t-nek nincs térereje. (ez velem is így van, ha otthon vagyok alig van térerő, munkahelyemen térerő van, de mobilnet sávszél fogy el délutánra...)
Ha több telefonnál is hozza, nyilván kizárnám a rossz a telefonod megállapítást.
Nekem fél év alatt 3* cseréltek sim kártyát (mindig jogosan, a sim volt a rossz...)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#28603) dptrsk válasza kengyel (#28601) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem is mondták azt, hogy a készülék a rossz pedig több készülékkel jelentkezett a hiba.
Azt tanácsolom, hívd fel a 1430at és mondd meg, hogy több telefonnal jelentkezik a hiba, ugyhogy biztos hogy nem a készülékekkel van a gond és indítsák újra a hiba kivizsgálását s írják bele, hogy több készülék produkálja a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#28604) kengyel válasza 313313 (#28602) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pesten lakom ,és 100%-os szokott lenni a térerőm. A készüléket GSM hálózaton használom, még azt sem mondhatom hogy keresget, vagy ugrik a hálózatom. Valószínű hogy be kell mennem, és majd ott eldöntik mi legyen :U Csak azt nem igazán szeretném ,ha még rosszabb készüléket kapnék vissza a végén. Amibe már egyszer belenyúlnak, már nem lesz olyan mint a gyári .

(#28603) pietrasko Pontosan ma délelőtt azt tettem ,amit te most leírtál. Neked is volt hasonló hiba ?

Ha valakinek jelentkezett ilyen ,írja már meg hogy orvosolták ha bevitte a szolgáltatóhoz.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#28605) dptrsk válasza kengyel (#28604) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hát nekem az USSD-kódok(*102#, *111#) nem működtek, s a készülékre, SIMre fogták.
Kicseréltettük a SIMet, az ügyintéző kipróbálta egy ottani telefonban, azzal sem ment, s mondta, hogy irassam bele a hibajelentésbe, hogy több készülék is produkálja.
Utána pár napra rá hívtak, hogy próbljam ki, s láss csodát működött.

(#28606) kengyel válasza dptrsk (#28605) üzenetére


kengyel
nagyúr

Muszáj leszek bevinni cakk-pakk az egészet , mert ez így zavaró a telefonálás közben. Még a héten utánajárok . A részemről is kizárnám a készüléket.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#28607) Sheldon


Sheldon
tag

Sziasztok!

Most készülök androidos telefont venni (pontosabban Note 2-t), és azt szeretném kérdezni, hogy a T-mobilos mobilnet csomagoknál a Domino Go!Net M hogyan működik pontosan?

Ha a +GONETM -et elküldöm SMS-ben, és megjön a visszaigazolás, az 1000 ft-os havidíj ez után le is lesz vonva a domino egyenlegről, vagy csak később, a hónap végén?

Illetve, ha le akarom mondani, akkor csak a -GONETM -et kell elküldeni SMS-ben?

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#28608) club1 válasza Sheldon (#28607) üzenetére


club1
veterán

Prepaid előfizetéseknél a megrendelt opciók árát aktiváláskor vonják, hiszen nem biztosított hogy később lesz annyi egyenleg a kártyán, ami fedezi az opció árát.

(#28609) vgyuri válasza Sheldon (#28607) üzenetére


vgyuri
őstag

Domino Mobilinternet első 2 hónapban 190 forint / hónap a díja, megrendeléskor levonja a havidíjat és nincs túlforgalmazási díj sem, ha elfogy a keret akkor 32 kbit (8 kbyte)-ra lassítanak.

(#28610) Sheldon


Sheldon
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#28611) lupus_l válasza bostone (#28591) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A SIM csere 4500 Ft szolgáltatónál. Szerintem a vágással érdemes próbálkozni, ha nem sikerül, akkor maximum kérsz új SIM-et, és akkor fizetsz ki 4500 Ft-ot.

A számhordozás legutóbb úgy volt, hogy Telenorhoz be kellett menni, számhordozási nyilatkozatot kellett kérni, adatokat egyeztetni. A számhordozási nyilatkozat 3-4 nap múlva postán meg is jött.
Ezzel plusz okmányokkal be kell menni a T-Pontba, majd megkötheted a szerződést.

Ha jól tudom 1 évet kell aláírni és akkor elengedik a belépési díjat illetve telefont is vásárolhatsz.

(#28612) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Magyar T-függő telefonban fog működni osztrák vagy német T-Mobile SIM?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28613) KZP válasza Mister_X (#28612) üzenetére


KZP
őstag

Nem.
Más a szogáltatók hálózati azonosítója.

[ Szerkesztve ]

(#28614) Mister_X válasza KZP (#28613) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nemár, ez most komoly? :F Hogy az a ... :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28615) kali válasza Mister_X (#28614) üzenetére


kali
legenda

tmh; 216-30
minden más ország t-mobile/telekom szolgáltatójánál más az érték.

(#28616) club1 válasza lupus_l (#28611) üzenetére


club1
veterán

A számhordozás már egy ideje egy kapus (azaz az új szolgáltatónál kell jelezni).

(#28617) vgyuri válasza lupus_l (#28611) üzenetére


vgyuri
őstag

A számhordozás folyamata megváltozott, már csak az új szolgáltatóhoz kell bemenni, és 2 napon belül meg is kell történnie a váltásnak. [link]

(#28618) DjBlero válasza club1 (#28616) üzenetére


DjBlero
őstag

igy van,az uj szolgáltató intézi a dolgokat a régivel :K

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#28619) Soulfly842 válasza bostone (#28591) üzenetére


Soulfly842
addikt

Külön költsége a számhordozásnak nincs. Egyből kérhet Micro Simet is és ilyenkor ennek plusz költsége nincs - csak jelezze a számhordozás indításakor. A korábbi szolgáltatóhoz viszont mindenképpen be kell menni egy adategyeztetés miatt, mert ha a legkisebb adateltérés van, akkor a másik mobil szolgáltató el fogja utasítani a számhordozási kérelmet arra hivatkozva, hogy "az előfizető egyértelműen nem azonosítható". Második keresztnév hiánya, egy karakter félre ütés pl. az anyja nevénél, egy rosszul bejegyzett állandó lakcím (út helyett utca pl. (más mobil szolgáltatónál (azt hiszem a telenornál is) nem BM adatbázis alapján kezelik a címeket, így sok esetben kerülnek tévesen/hivásan feltüntetésre)), rossz a SZIG szám, stb...

Onnan külön papírra, igazolásra nincs szükség, hogy elindulhasson a számhordozás. Be kell menni ezt követően egy T-Pontba és el kell indítani. Az indítást dátumától számolva (munkanapot tekintve) két-három nappal később lehet a számhordozási időablak, ha az a dátum nem megfelelő, akkor későbbit azt lehet beállítani. Ebből csak annyit vesz észre az ember, hogy az nap este 8 óra és éjfél között egy rövid ideig nem elérhető a szám és utána már csak az új, T-mobile-os sim kártya él csak.

Készüléket azt az üzletben akár azonnal vásárolhat mellé, nem éri meg várni a 7. hónapig és a webshopig, mert akkor viszont 5000 Ft a belépési díj (hűség idő nélkül), ha készüléket vásárol, akkor a készülék árába bele van foglalva a belépési díj is, ha csak kártyát szeretne (ahogy fentebb is írtad), akkor hűségidővel 762 Ft-ba kerül, de akkor egy darabig a hűség miatt nem vásárolhat rá készüléket, vagy csak akkor, ha kifizeti a 4238 Ft-os kötbért. :)

A készülék kártyafüggetlen?

Dominós számhordozásnál egyébként 4050 Ft-ba kerül a kártya (webshopos árral, webshopos folyamattal nem kivitelezhető a számhordozás ahogy 1430 korábban itt is írta) és ebből a lebeszélhető egyenleg 2700 Ft.

(#28612) Mister_X

Csak a nevében T-mobile mindkettő, de ezek egymástól függetlenül működő teljesen eltérő cégek egy közös 'anya'vállalattal.

[ Szerkesztve ]

(#28620) lupus_l válasza vgyuri (#28617) üzenetére


lupus_l
aktív tag

De jó, tavaly még szivattak minket a két kapus módszerrel. A pdf fájlt viszont tényleg érdemes átolvasni.

(#28621) Nordik


Nordik
őstag

Van egy Samsung Galaxy S Advance készülékem amin be van állítva, hogy az SMS-eket ékezet nélkül kezelje. Ilyenkor minden esetben ékezetek nélkül küldi el az üzeneteket és nem számol több SMS-ként a szolgáltató? Csak azért kérdezem, mert a billentyűzet program ugye alapból felteszi az ékezeteket és a telefonban elküldés után is így láthatóak.

(#28622) kali válasza Nordik (#28621) üzenetére


kali
legenda

elvileg igen, bár láttam már olyan buherált firmware verziót, ahol nem megfelelően működött a dolog.
ellenőrizd le, az a biztos.

(#28623) Nordik válasza kali (#28622) üzenetére


Nordik
őstag

Gyári T-s JB van rajta.

Küldjek egy másik telefonra SMS-t és ha ott ékezetek nélkül jelenik meg akkor működik? :)

(#28624) kisninja


kisninja
őstag

Sziasztok lenne egy kérdésem.

Van egy Mozaik xs előfizum amihez ugye 200Mb net jár, ez el is fogy 20-25ére ekkor küldenek sms-t hogy be vagyok korlátozva igen ám de rá 2-3 nap és megint hasit a net. Ugyan ez volt múlthónapban is. Jelenleg 310Mb nál tartok.

Ez most mi ???? ingyennet ??

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#28625) kali válasza Nordik (#28623) üzenetére


kali
legenda

azt nézd meg, hogy hány darab üzenetet számol íráskor, küldéskor és fogadáskor.
saját számodra is mehet a teszt.
a megjelenítés nem annyira mérvadó, mert az a fogadó készülék típusától, oprendszerétől, beállításaitól...stb is függ(het).

kisninja; szia, reklamálj, hogy nem megfelelően működik a korlátozás! :DD

[ Szerkesztve ]

(#28626) davidcsaba93 válasza kisninja (#28624) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Több ismerősömnek is ez van ugyanígy mozaik xs-sel és havonta több gb-ot forgalmaztak le és nem került plusz pénzbe. Persze nekem bitre pontosan a 200 megánál lekorlátozzák mindig :DDD

(#28627) 1430 válasza Gabesz87 (#28573) üzenetére


1430
senior tag

Bár ahogy olvasom, már nem aktuális az arany szint elérése, a teljesség kedvéért válaszolnék ezzel kapcsolatban is. :)
- Ahogy Vangelis is írta, a Telekom mobil hálózatán belülről érkező hívások nem számítanak bele a fogadott percekbe (még roaming helyzetben sem).
- Ugyanakkor Vangelis-nek jó hír lehet, hogy a Telekom vezetékes hálózatából fogadott hívás beleszámít.
- Ahogy kali is írta, Társkártya díjcsomag is elérheti az arany/platina szintet, és ha elérte, beváltható pontot is gyűjt, de az automatikusan a fő kártyára gyűlik (de ennek a gyakorlatban semmi jelentősége).
- A Mobilvásárlás (így például a lottózás) nem tartozik bele a pontgyűjtő forgalomba, vagyis nem számít bele a nettó számlaalapba, ami után a pontok járnak.

kengyel
Azt nem tudom, mennyire került kihangsúlyozásra a bejelentésben, hogy több készülékkel is jelentkezett a hiba, de próbáld meg másik készülékkel is (ha van még rá módod) és ha megint némul, az előző 3 esettel együtt adasd fel újra a hibát. Amúgy a 3G hálózattal nem volt jobb a helyzet? Vagy a legutóbbi hiba azon jelentkezett?

b4sxe
Mikor a lemondó SMS-t elküldted, jönnie kellett volna egy válaszüzenetnek, hogy sikeres volt e a kikapcsolás. Inkább ennek kellene hinni, mint bízni a sikerben vagy az ikonokat nézni a kijelzőn. ;)

davidcsaba93
Mert neked biztos hónap elején van az "sorsolt" (de nem használt) fordulónapod. :D
A részletekbe nem mennék bele, legyen elég annyi, elvileg javították a hibát és júniustól helyre áll a rend.

kisninja
Nem lehet, hogy még 17-én vagy előtte volt az a 20-25-e, mikor az SMS szerint korlátoztak?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28628) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Létezik valami smskód amit elküldve, visszakapja a készülék a helyes mms beállításokat? Mintha régebben lett volna ilyen, de az istenért nem találom. Egy SE W100 spiro-t kéne beállítani, a netes beállítások alapján, én úgy gondolom helyesen van beállítva, de az MMS-ek letöltése vagy sikertelen hibaüzenettel elszáll, vagy folyamatosan próbálja letölteni amíg meg nem unja az ember és megszakítja. Független telefon, mobilnet nincs rajta. Ötlet? Köszönöm előre is :)

(#28629) kengyel válasza 1430 (#28627) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Igen sajnos az már a 3G is előjött. Most jelenleg nem tudom mit tegyek ,csak be kellene vinni a készüléket. Igen bele lett íratva a hibajelentés rögzítésébe ,hogy itt több készülékről ugyan az jelenkezet . Más lehetőségem nem igen van, be kell vinnem. Ilyen esetben a T. szervizel, vagy a gyártóhoz küldik ?

kengyel

(#28630) 1430 válasza SUPREME7 (#28628) üzenetére


1430
senior tag

Próbáld meg itt (bár mivel nem forgalmazott típus, lehet nem lesz találat), vagy a W200i leírása alapján.

kengyel
Akkor próbáld meg a szervizt. Szerintem szoftverfrissítéssel fognak próbálkozni, azt rendszerint helyben elvégzik.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28631) kengyel válasza 1430 (#28630) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon köszönöm az eddigi segítségeidet :R A héten már nem tudom bevinni, de hétfőn beszaladok vele. Ha leadtam megírom a fejleményeket.

kengyel

(#28632) SUPREME7 válasza 1430 (#28630) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszi, az oldal hibára futott, de a beállításoknál megtaláltam a hibát. A proxy beállításoknál is beállítottam felhasználót-jelszót. Így már megy perfektül. :R

(#28633) func93


func93
senior tag

Valakinek tipp, hogy miért nem kapják meg az üzeneteimet az emberek?
Pénz van a kártyámon, megírom, elküldöm és semmi.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#28634) narancsnn


narancsnn
senior tag

Tudja valaki, hogy a T-mobile mennyi idő után tiltja a telefont, ha nem fizetik a számlát?

(#28635) bostone


bostone
addikt

Hálás köszönet a tájékoztatásért és a segítségért! :R

(#28636) erdoke válasza 1430 (#28627) üzenetére


erdoke
titán

Nekem van két társkártyám, amik külön gyűjtik a pontot. Ez nem vág össze azzal, amit írsz. :F

A legjobb aláírás a héten

(#28637) Vangelis válasza 1430 (#28627) üzenetére


Vangelis
nagyúr

szuperrrr!!!

Akkor gyorsan hívogatom is magam.

De ha a fun társkártyát hívom róla az is gyűjt?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28638) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Mytmobileon kersztul is tudok szamlat befizetni? Barmilyen szamlaszamrol tudok fizetni vahy csak amit megadtam?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#28639) polonic válasza b4sxe (#28638) üzenetére


polonic
félisten

Tudsz, igen. Bár lehet, hogy ez elektronikus számla szolgáltatáshoz kötődik. De maximum megrendeled. Úgyis csak nyűg a papíralapú.
És nem számlaszámmal fizetsz, hanem a számládhoz tartozó bankkártyával.

(#28640) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy ha valaki nem fizeti a számláit, annak csak a kártyáját (telefonszámát) és nem magát a készülékét tiltják le?

Azért kérdezem, mert használtat veszek, és akkor nem kell attól félnem, hogy az előző tulaj, ha nem fizet, letiltják pl a nekem eladott telefonját?

(gondolom csak a számot, de biztos ami biztos megkérdeztem :D )

Köszönöm! :R

(#28641) 313313 válasza drahotab (#28640) üzenetére


313313
addikt

ha előfizetésre vette, és nem fizeti a számlát, 3 hó elteltével letiltják a telefont is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#28642) dedike válasza drahotab (#28640) üzenetére


dedike
addikt

Ne legyél biztos abban, hogy a készüléket nem fogják letiltani! :N

(Főleg ne egy 100+ ezres telefon esetén, bár nem tudom mit akarsz megvenni!)

Jó szerencsét!

(#28643) drahotab válasza 313313 (#28641) üzenetére


drahotab
tag

Hmm.. és hogy lehet ez ellen védekeznie az új tulajnak? :)

(#28644) Vangelis válasza drahotab (#28643) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kifizeti a régi adósságát!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28645) drahotab válasza Vangelis (#28644) üzenetére


drahotab
tag

Uhh :\

Köszönöm a válaszokat..

Akkor mindenképpen hűség nélkülit kell vennem úgy látom..:D

Amúgy van itt, aki T-nél dolgozik?

[ Szerkesztve ]

(#28646) 1430 válasza erdoke (#28636) üzenetére


1430
senior tag

Amit esetleg a My T-Mobile-ban látsz az TECHNIKAI pontszám (pl. utolsó havi, hathavi). Ezt nyilván minden szám gyűjti, hiszen ettől függ, eléri e az arany vagy akár a platina szintet. Ha elérte, akkor beváltható pontokat is kapni fog, de az automatikusan a "fő" hívószámra kerül, ha társkártya díjcsomagban van egy hívószám. ;)
Viszont ha pontot kellene beváltani, a társkártya ugyanúgy hozzáfér a fő hívószámon lévő pontokhoz (akár az összeshez is, nem csak az általa gyűjtöttekhez), mintha saját magának gyűjtené, így ennek a gyakorlatban nincs jelentősége.

Vangelis
Minden hívószám gyűjt technikai pontokat, beválthatót (ha a feltételek adottak) csak a lakossági díjcsomagosok (így akár a Fun is).

b4sxe
Bármely internetes fizetésre alkalmas bankkártyával fizethetsz a My T-Mobile-on keresztül. :K

polonic
A fentebb említett módon történő számlabefizetéshez nem szükséges eszámla regisztráció. :N

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#28647) erdoke válasza 1430 (#28646) üzenetére


erdoke
titán

Ja, hogy társkártya nevű díjcsomaggal érvényes a dolog? Olyat már jó ideje nem használnak a társkártyások.

A legjobb aláírás a héten

(#28648) Mister_X válasza drahotab (#28640) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kifizetődő nem fizetni a számlákat...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28649) slecht


slecht
aktív tag

Sziasztok!

Előre bocsátom, hogy nem vagyok mérges és nem haragszom senkire, csak érdeklődöm, hogy miért van ez?
(Persze a pénz nagyúr, mert gondolom ez az alapvető válasz.)

A napokban vettem a T-től egy Sony Xperia L-t. (Most ne menjünk bele, hogy megéri-e, meg hogy jó teló-e, mert nekem bőven kielégíti a követelményeket és kész.) A mai napon az egyik fórumban látom, hogy az egyik tag linkel egy oldalt ahol ez a telefon 59k-ért függetlenül elvihető. A "vicc" az egészben az hogy a teló a T-nél 76k-ba kerül. Kérdem én, hogy miért van ekkora különbség az árak között? Van olyan szolgáltatása a T-nek, ami megéri a felárat vagy simán csak túl vannak árazva a készülékek és a pénzről szól minden?
Én nem találtam más választ csak, hogy a pénzt hajhássza az összes szolgáltató, és nem tudom mi a helyzet a többieknél, de a T még magához is "láncol" azzal, hogy nem is független telót ad a kezedbe. Ja, azt elfelejtettem írni, hogy Dominóval együtt vettem a telót a webshopban, tehát elvileg még 10%-kal olcsóbban is jutottam hozzá. Hozzá tartozik, hogy elvileg ugye nincsen postaköltség és korrekten intéződik minden amíg a futár a kezedbe nem nyomja a telót, de a kérdés szerintem akkor is helyénvaló.

Mondom még egyszer, hogy senkit nem akarok bántani, vagy hibáztatni (magamon kívül) csak lehet, hogy tudtok nekem értelmes választ adni az efféle árbeli különbségekre.

Szerk:
Természetesen nem csak a T játssza ezt, mert ahogy néztem a többi szolgáltató is kb annyiért adja ezt a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#28650) 313313 válasza slecht (#28649) üzenetére


313313
addikt

Kérdés az, hogy abbban a boltba milyen garanciát adtak a telefonra. Másrészről az szinte 100%-hogy a gsm boltos ár áfát nem tartalmaz...
Te t-nél 2 év teljes körű (hardver) kapsz, köthetsz rá biztosítást és akkor törést is garanciába javítják némi önrész mellett.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.