Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21075) dedike válasza EkSYS (#21071) üzenetére


dedike
addikt

1: miért nem közölték velem a remek veszteles emberkék hogy ezt ne tegyem mert akkor 142,24 hufos életfogytos büntit kapok

Nem, nem. Ez nincs így, Te is tudod!

2: azért nézzük magunkba és legyünk őszinték, az hogy én a biztosított szolgáltatást pénzben megfizettem, azért az még ki volt fizetve, és a befizetéséért pénzt kérni

Természetesen. Nem is a szolgáltatásért kérik a pénzt, hanem azért, mert nekik plusz munkát okozol azzal, hogy nem utalással fizetsz. Most ne háborodj fel, ezért a kereskedőkön kívül szinte mindenki pénzt kér.
Én az egyik hitelemért havi 750 forintot fizettem pluszban, mert csekken fizettem. (Utalással 1000 lett volna.) Tudom, ez az én hibám, de mivel nem volt más választásom, ezért tudomásul vettem, és fizettem.
Biztos vagyok egyébként abban, hogy előre felhívták a figyelmeteket a dologra, hiszen ezért volt a Távszámla regisztráció is.

Érted bemész a spárba telerakod a kis kosarad és a végén kp.-be fizetsz 5672 huf-ot és számla alján látod hogy készpénzfizetési felár +312 huf.

Te is tudod, hogy rossz a példa, hiszen a kereskedelmet hasonlítod a szolgáltatáshoz. Ebben a formában a kettőt nem tudod összevetni! :(

Igen, az értékesítők kiválasztása a 22-es csapdája. Vagy szívesen mész be, mert szemet gyönyörködtetőek a hölgyek, vagy seggel mész ki, mert technikai mérnökök ülnek ott, de azok meg nagy többségben férfiak... :DDD

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.