Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:25:26

LOGOUT.hu

The Crew

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) UFO1


UFO1
senior tag

Az UbiSoft 2014-es nagy dobása lehet (a régi Test Drive csapat által létrehozott) az Ivory Tower legújabb autós játéka a The Crew. Az új online központú játékban, akár véletlenszerű ellenfelek ellen is küzdhetünk, de lehetőség lesz barátainkkal is meccselni. Természetesen van benne single player mód és a sok játékból nagyon hiányzó tuningolás sem hiányzik. A játékterület az egész USA-t behálózó, szint lépesenként megnyíló újabb és újabb pályarészekből épül majd fel. A 2014 év elején PC mellett, PlayStation 4 és Xbox One platformokon fog megjelenni, de lesz iOS és Android alkalmazás is. Az irányítás arkad jellegű és zárt, ill. nyílt pályákon üldözhetjük az ellent vagy borogathatjuk halomra a zsernyákokat. Az előzetes videók alapján a hagyományos versenyzős küldetéseken kívül lesz checkpoint-ok mentén történő furikázás és terepen – közúton való vad versengés, aminek (természetesen játéktípusonként) akár az ellenfél rommá törése vet csak véget. És ami kevés játékban fordul elő, bandákba szerveződhetünk és így üldözhetjük az elfogandó/elérendő célt.

Hivatalos oldal.
The Crew hivatalos fórum
The Crew Hungary facebook

Pár kép és videó kedvcsinálóként.






PH játékosok ( a teljesség igénye nélkül): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

The Crew trailer
The Crew
The Crew Gameplay

The Crew – On the Road: Customization Nation
Interaktív térkép (sajnos lassan fejlesztik) vagy van egy másik is: íme. Utóbbi sajnos nem interaktív.
Kormány beállítások 1, 2, 3.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#2) guftabi96


guftabi96
addikt

kíváncsian várom, bár a trailerben látott offroad Camaro elég nevetséges volt számomra

#KeepFightingMichael

(#3) Fehdavee


Fehdavee
tag

Igazából engem csak akkor fog megfogni ha jó lesz benne a tuning.... :C várom :DD

MI Mix 2

(#4) UFO1


UFO1
senior tag

Én arra leszek kíváncsi hogy az átalakulás hogy fog végbemenni (a sima utcai autóból terep géppé) és hogy látványosabb lesz e valamivel mint pl. a NFS MW2012-ben az ilyen rugó olyan váltó stb. váltás. :F

[ Szerkesztve ]

(#5) k4rL^


k4rL^
senior tag

Ez a játék nagyon igéretesnek néz ki, felesleges NFS-hez hasonlitani.

Maga a nyitott világ egész Észak Amerikát tartalmazza 5 részre osztva, hasonló a Test Drive Unlimited 2-hez, viszont itt nem 8 playeres layer lesz, hanem inkább egy rendes MMO-ként kell tekinteni rá.

Jó hir a tuning lehetőség is, amit az NFS Underground 2 illetve Midnight Club játékokhoz hasonlóan kell elképzelni, emellett vannak tuning kit-ek, mint pl.: dirt, street, circuit stb.
Ja és van belső nézet :DD

(#6) huskydog17


huskydog17
addikt

Megjelentek az első autók. Ez a lista a későbbiek folyamán még bővülni fog értelemszerűen.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) k4rL^


k4rL^
senior tag

Korlátlan játékos lehet egy session-on belül, több mint 10000 km bejárható uthálózattal.
Hír

(#10) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

TDU rajongóként elsőre vegyes érzelmekkel fogadtam ezt a gammát. Az NFS széria, főleg az Underground-ok fizika és irányítás terén nem képezik szívem csücskét. Félek, hogy még a TDU-nál is árkádabb lesz ez a cucc, amit a videók megerősíteni látszanak.

Ugyanakkor remek szórakozásnak tűnik a dolog. Attól is tartok ,hogy a tuning nem lesz elég részletes. Az autó lecsupaszítása nagyon látványos, de ha tényleg csak ilyen előre definiált opciók lesznek, aztán lehet nézni az animációt, akkor egy elég nagy ziccert hagynak ki. 10 éve várok egy faxa autós játékot Street Legal Racing: Redline szintű autószereléssel. Na az bitang volt, csak a játékot kurjantották el...

Mindenesetre egy Preordert toltam rá, biztos ami fix, nehogy lemaradjak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) k4rL^ válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére


k4rL^
senior tag

Szerintem lesz olyan jó, mint a TDU, nagyon bizok ebben a játékban.

Elvileg a tuninggal nem lesz baj, ha lehet hinni amit eddig mondtak, nem csak az előre kialakitott különböző stilus szerinti tuningvariációk adottak, hanem egy jármű 19 alkatrész kombináció cserélgetésével rakható össze, minden elem külön-külön száznál is több választékkal. Ide tartozik elvileg felni, lökháritók, lámpák, stb variációi. Ezen felül a festés, stickerek mint a TDU-ban is voltak. A tuningról ebben a videóban beszélnek.

Mindez, ha bekerül egy akár elnagyolt USA térképpel, városokkal, elvileg nem korlátozott 8 playeres layer-rel mint a TDU-ban, hatalmasat fog ütni.

Az E3 developer videók után én is előrendeltem :D

(#12) TESCO-Zsömle válasza k4rL^ (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó, hát a több száz alkatrész zöme valószínűleg csak sallang. Felnik, szpojlerek, kozmetikai elemek. Opelossal attól tartunk, hogy a 12-es karika magával hozza a butulást is. Az én szemem ennél a jelenetnél csillant fel e téren, de félek, hogy motorok terén nem lesz nagy a mozgástér. Főleg az egzotikus autóknál, ami usákoknál ugye a tradicionális, európai sportautókat jelenti.

Illetve a fizika... A fizikától nem várhatunk sokat. Valszeg még a TDU-nál is árkádabb lesz, ha -mint a videóban- mehetünk árkon-bokron keresztül üldözni másokat...

A Community részre nagyon rágyúrnak, az már most látszik.

sz: Azt lehet már tudni, hogy nagyjából mennyi járművet tolnak bele az alapba?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) k4rL^ válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


k4rL^
senior tag

Biztos sok lesz a felesleges dolog benne, de már ez is valami.

A játék tuti, hogy le lesz butitva, én abban bizok, hogy esetleg lesz lehetőség testreszabni majd a jármű kezelhetőségét.

Motor tuning nem hiszem, hogy részletes lesz, bár én már egy motor swap-nak is örülnék, ha az bekerülne. :)

Még nem sok megerősitett autó van, nyilván nem lehet számitani GT6 szintre, de remélem több lesz, mint a TDU 2-ben. Ezt a kocsiból terepjárót tartom hülyeségnek, de erre azt mondták, hogy sokaknak van kedvenc járműve és igy minden körülmény közt tudja használni az átalakitások után.

A közösségi rész alap lesz, erre épül az egész nextgen szinte, már most MMO szerűnek nevezi a sajtó.

[ Szerkesztve ]

(#14) k4rL^


k4rL^
senior tag

Új videó a Gamescon-ról. Van benne pár részlet a tuningról, térképről. Fast travel nagyon hasonló a Test Drive Unlimited-ben láttottakhoz.

(#15) tatabike


tatabike
őstag

Hát, a fizika az úgy ahogy van, lemaradt. Lebeg az autó a semmiben, és szalad alatta a táj, ennyi. Nagyon béna szerintem, sajnos... :(

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16) UFO1


UFO1
senior tag

Pár kép a játékból akár háttérnek is.

[link]
Katt a fotóra! ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) UFO1


UFO1
senior tag

Pár új videó a játékról, leginkább az idei Gamescom jóvoltából.

Gamescom 2013 The Crew Simulator
The Crew Gameplay GamesCom 2013
The Crew - после Gamescom 2013!

A többi videó itt tekinthető meg és egy hosszabb cikk.

[ Szerkesztve ]

(#18) fatal`


fatal`
titán

+fav, jónak ígérkezik :)

(#19) k4rL^


k4rL^
senior tag

VG247 készített még a Gamescon alatt egy video-t a Crew-ról.

Sok újdonság nincs benne, ami érdekes, hogy pl. New York város nagyságát és részletességét a GTA Liberty City-hez hasonlítja.

Másik - legalábbis számomra - újdonság, hogy PC-re késöbb jön csak valamivel, elöször a next-gen konzolokra jelenik meg.

(#20) TESCO-Zsömle válasza k4rL^ (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Másik - legalábbis számomra - újdonság, hogy PC-re késöbb jön csak valamivel, elöször a next-gen konzolokra jelenik meg.

Ebben mi az újdonság? Ez lassan természetes lesz, és semmi jóval nem kecsegtet...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) fatal` válasza k4rL^ (#19) üzenetére


fatal`
titán

Ez nagyon érdekes, mert a legutolsó Q&A szerint egyszerre jön.

· Q: Will the game be released at the same time for all platforms?
A: Yes, the game will debut on all announced platform simultaneously.

(#22) k4rL^ válasza fatal` (#21) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja, eddig interjúkban is igy hangzott el, most láttam elöször ezt. Mondjuk ha csak pár hetes késés lesz az még belefér.

(#23) k4rL^


k4rL^
senior tag

Szeptemberi Q&A a játékkal kapcsolatban.

Nem lesz se helyzetjelzö, se aktiválható ablaktörlö. Villogni lehet, mint a Test Drive Unlimited-ben.

A forgalmi dugók elkerülése érdekében egy játékos csak 7 másikat láthat maga körül az AI-en kívül. A térképen korlátlan játékos lesz. Szóval ez is akkor Tdu-hoz lesz hasonló.

Itt az utóbbi interjúval ellentétben azonos megjelenésröl írnak mindhárom platformra.

(#24) TESCO-Zsömle válasza k4rL^ (#23) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jól van, akkor a játék örökli a TDU legnagyobb hibáját... 8 ember édeskevés volt egy komolyabb csapatáshoz már régen is. Itt meg, ahol 4-fős csapatok vannak, egyenesen kicentizésnek tűnik. Ha a szerver egy kicsit nincs a toppon -ami TDU-nál gyakran megesett. akkor ez a szám max 6-7, mert az utolsó 1-2 embert folyton ledobálja...

Kicsit olyan "Hozott anyagból dolgozunk" érzésem lett most ettől.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) bazso29 válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére


bazso29
aktív tag

"Kicsit olyan "Hozott anyagból dolgozunk" érzésem lett most ettől."

Az egyik RUF-os videónál jártam így, a hangja a TDU2-ből lett átrakva szerintem.

Azt lehet már tudni milyen motor van a játék alatt? Remélem nem Havok-ra épül.

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#26) TESCO-Zsömle válasza bazso29 (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondjuk várható volt. Ubisoft sem bőkezűségéről híres...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) huskydog17 válasza bazso29 (#25) üzenetére


huskydog17
addikt

A grafikus motorról még semmit nem lehet tudni, ahogy azt sem milyen fizikai implementálás lesz benne. A Havok nem grafikus motor, hanem egy fizikai motor, amit licencelni lehet pénzért.

"Remélem nem Havok-ra épül."
Én meg remélem, hogy arra vagy legalább olyan jó megoldásra fog épülni a fizikai rész, mert a Havok a legfejlettebb fizikai middleware motor, bár igaz, hogy a legdrágább is. Általában az ilyen mega stúdiók, mint Ubisoft vagy EA teljesen saját fizikai motort szoktak írni játékukhoz. Szerintem most sem lesz ez másképp.

Mondjuk nem meglepő, ha néhány hangeffekt hasonlítani fog a TDU 1-2-höz, hiszen a Crew-t a Ubisoft Reflections mellett az Ivory Tower készíti, akik ugye egy ex-Eden Games banda.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#28) k4rL^


k4rL^
senior tag

A Ubisoft ma jelentette be, hogy a megjelenéstől mindössze 1 hónapra lévő Watch_Dogs mellett a The Crew-t is eltolja 2014 közepére.

Megjelenésnek jelenleg 2014 Q2-t írják.

(#29) TESCO-Zsömle válasza k4rL^ (#28) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Boltból úgy is felhívnak pár héttel előtte, hogy él-e még a rendelés. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gyanúsan nagy a csönd...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) Morwola


Morwola
csendes tag

Új trailer: http://youtu.be/bDiplfxeCI4
A Need For Speed után a The Crew is megmozgatta a jó öreg Shelby-t. :D

(#32) bazso29


bazso29
aktív tag

(#33) TESCO-Zsömle válasza bazso29 (#32) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Előrendelés törölve.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34) fatal` válasza bazso29 (#32) üzenetére


fatal`
titán

Pay2Win ez is. Nagyon nagy kár érte, ráadásul egy teljes árú játékban. Megjelenés után várok 1-2 hetet/hónapot a tapasztalatokkal, hogy milyen.

(#35) mepet válasza fatal` (#34) üzenetére


mepet
addikt

Engem pl. billentyűzettel autóversenyzős játékosként abszolute nem érdekel, hogy 10 vagy 100ezredik vagyok-e valami rangsorban, csak az, hogy ha van egy kis időm játszani, akkor olyan pályán és olyan verdával versenyezhessek online, ahol akarok, lehetőleg hasonló tudású/verdájú játékosokkal. Ezért volt ennek a játéknak az elődje (TDU2) az egyetlen autós játék, amivel játszottam is, és ezért várom nagyon ezt a játékot, mert ezt várom tőle, és egyelőre úgy fest, minden adott.

Ez a "mindent meg lehet vásárolni fiat pénzért is" pedig így elsőre sokkal korrektebbül hangzik, mint a TDU2-ben használt DLC rendszer, hiszen ott a legeslegjobb verdákat (Zonda Tricolore, Veyron Super Sport) csak is kizárólag fiat pénzért lehetett megvenni, nem számított, hogy mit értél el a játékban. Ha pedig másnak hamarabb van meg egy verda, mint nekem, az engem nem zavar, ennyire nem vagyok magyar. :B

(#36) bazso29


bazso29
aktív tag

Volt egy kis szabad időm, így összevágtam az eddigi videókból a térkép részleteket a már ismert teljes térképünkre. New York, Miami és Las Vegas egész szépen kinagyítható. Csak erős idegzetűeknek: 16986*9804pixel

! spoiler !

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#37) bazso29


bazso29
aktív tag

Roncsok gyűjtése itt is lesz, ez a Hot Rod konkrétan 20 darabból jön össze az itt található egyik videó szerint.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#38) TESCO-Zsömle válasza bazso29 (#37) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dejavu. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39) kpal


kpal
veterán

megjelent már a játék valaki próbálta milyen ?,

(#40) bazso29 válasza kpal (#39) üzenetére


bazso29
aktív tag

Még nem, de a legújabb videókon/képeken látható egy "give feedback" lehetőség, szerintem közel járunk a bétához. Jövő héten E3, jönni fognak az újabb anyagok, addig meg egy kis hohohóó! :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#41) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Tehát akkor November 11...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42) bazso29


bazso29
aktív tag

Lehet csak nekem új a dolog, de az autók ön-gyógyulnak/tisztulnak vezetés közben úgy, hogy eső nem is lesz.
Íme a LaFerrari példaként

Szerintem jópofa. TDU2-ben idegesítő volt, hogy sokszor önhibádon kívül sérült az autó mégis törötten kellett a fél szigetkört letolni, majd csoportos fotó előtt mindenki hazaugrált autót javítani.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#43) #57770240


#57770240
törölt tag

Valaki más is jelentkezett a bétára rajtam kívül?:D Jó lenne majd esetleg néhány PH!-s emberkével együtt kocsikázni. :)

(#44) Edem05 válasza #57770240 (#43) üzenetére


Edem05
őstag

Én is jelentkeztem! Remélem kapok kódot :D

(#45) #57770240 válasza Edem05 (#44) üzenetére


#57770240
törölt tag

Én 2 emaillel is regeltem. :D Mondjuk én attól félek hogy vagy 100 gigát felemészt majd a játék meg még egy kecskét is :S

(#46) eLit-MiLan válasza #57770240 (#43) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Én is :D

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#47) TommyX_ válasza #57770240 (#43) üzenetére


TommyX_
őstag

Én is jelentkeztem. A TDU2 betaba is bekerültem, ezért most ez is járna nekem. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#48) fatal`


fatal`
titán

Én is :)

(#49) Reaper


Reaper
őstag

No, én is jelentkeztem a bétára, ahogy nézem vannak benne jó ötletek, meglátjuk.

(#50) #57770240


#57770240
törölt tag

Ha valaki esetleg vett egy időgépet, igazán megoszthatná velünk :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.