Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#76013) mdk01


mdk01
addikt

Sziasztok!

Adott egy garázs sík vasbeton tetővel. Erre kátránylapot tettek(kb.15éve), de nem sikerült jól, mert elvált a csatlakozás, befolyott a víz és elkezdett elválni a betontól.
Mivel aztán be is ázott és egyre több helyen, leszedtem az elvált részeken a kátránylapot, majd letakartam fóliával és lesúlyozta, hogy száradjon ki tavaszra.
Mikor leszedtem a kátránylapokat akkor láttam, hogy a beton is felmorzolódott, gondolom felfagyott kicsit.
A felmorzsolódott betont le kell majd takarítanom, mert értelemszerűen nem lehet rárakni rendesen az új kátránylapokat, viszont a hepe-hupás alapra sem lenne jó rárakni, mert kevés lenne a tapadási felület.
A kérdésem, hogy mivel tudnám kiegyenlíteni a gödröket létrehozva, egy sík felületet?
Mivel kültéren van fagyállónak kell lennie.
Mivel nem túl mélyek ezek az egyenetlenségek, kb 0,5mm arra gondoltam, hogy akár kültéri fagyálló csemperagasztóval is el lehetne simítani ezeket a gödröket.
Van esetleg egyéb olyan kültéri anyag amivel ezt meg tudnám oldani?
Ha ezek a gödrök feltöltése megvan és van egy sík alap, akkor mi lenne a szakszerű következő lépés?
3x6m kátránytekercset kell kb. lerakni és gázmelegítő is van, ezért megcsinálnám egy délután magam.
Köszönöm

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.