Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94901) darkarthur válasza Cassidey (#94726) üzenetére


darkarthur
senior tag

(#94902) Shingen válasza Tamoo (#94848) üzenetére


Shingen
addikt

szétoperálták a burám.
Doki azt mondta 3 napig felejtsem el a tejtermékeket még a tejsavót is.
na meg a termet is, ha lemehetek akkor is kisebb súlyokkal kezdjek.

風林火山

(#94903) Shingen válasza Zola007 (#94898) üzenetére


Shingen
addikt

Szép kis mellecske... :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#94904) kk831228 válasza Shingen (#94903) üzenetére


kk831228
addikt

:Y :Y :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94905) Tamoo válasza Shingen (#94902) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A három nap az elég karcsú, a minimum inkább egy hét. Nem éri meg összeszedni egy gyulladást, utána újra fel kell nyitni a sebet stb. Pár napig a terem is felejtős.

(#94906) Takuun


Takuun
aktív tag

Valami miatt a fekve nyomás és a tolódzkodás nem nagyon megy. Haverokhoz képest is ebben a két gyakorlatban elmaradok. Érdemes jobban ráfeküdni ezekre (mert mondjuk lehetnek izmok amik ezek szerint el vannak maradva) vagy hagyjam a francba, nincs különösebb jelentősége (mert mondjuk más gyakorlattal is tudom fejleszteni azokat az izomcsoportokat)?

(#94907) FollowTheORI válasza Takuun (#94906) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a fekve nem fontos... a tolódzkodás viszont szerintem kell, az nagyon jó tricepszre/karra, szóval ha az nem megy és jó erős és nagy kart akarsz akkor ne hagyd ki. :)

Fekve-mellre lehet mást is csinálni... persze alapvető erő gyakszi ezis, szóval ha fontosnak tartod akkor azt is... én nem csinálom pl, de nekem nem is fontos hogy x kilóval nyomok e fekve vagy sem. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94908) Shingen válasza Tamoo (#94905) üzenetére


Shingen
addikt

Jól van akkor egy hétig hanyagolok minden tejterméket tejsavót.
Meg a termet is egy hétig.

Csirke rizs az mehet ugye?
Gondoltam turmixolok banánt aztán jó sok zabliszttel viszem be a CH. Az jó nem?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#94909) Tamoo válasza Shingen (#94908) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Olyat egyél ami nem ragad bele a fogad helyébe. De elég hülye vagy ha hagytad kivetetni mindkét oldalról egyszerre. :D Mondjuk jobb helyeken ilyet biztos nem csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#94910) Shingen válasza Tamoo (#94909) üzenetére


Shingen
addikt

Össze van varrva a seb, elvileg nem ragadhat bele semmi.
De csak egyik oldalt szedték ki, nem engedtem egyszerre.
Azt szedettem ki aminek a gyökere is ferdén nőtt.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#94911) Takuun válasza FollowTheORI (#94907) üzenetére


Takuun
aktív tag

Nem a súly számít nálam sem, csak furcsállottam, hogy haver jóval többet kinyom fekve, meg simán csinálja a tolódzkodásokat, nekem meg alig megy csak pár darab. A fizikumom pedig nem ezt indokolná. a mindegy akkor a tolódzkodást kicsit jobban erőltetem. Köszi

Szerk.:

Amúgy a StillMass akciózza az új 80-as fehérjeporát :) [WHEY 80 POWDER NEW]

[ Szerkesztve ]

(#94912) Peti78 válasza Shingen (#94903) üzenetére


Peti78
őstag

Ráadásul kettő van belőle! ;]

(#94911) Takuun Pár hete akciósabb volt. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94913) aelod válasza Takuun (#94911) üzenetére


aelod
veterán

Inkább nyomj pár fekvőtámaszt :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94914) Woodslave válasza Takuun (#94911) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mennyi tolódzkodás megy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94915) margithid válasza Shingen (#94908) üzenetére


margithid
veterán

Fájt amúgy? Nekem is el kéne mennem...

(#94916) Takuun válasza Woodslave (#94914) üzenetére


Takuun
aktív tag

Heti egyszer tolódzkodom, akkor 3*8 vagy 4*6-at próbálok csinálni, de általában a 6. után már nem is túl szabályos és szarul is megy. Van, hogy 3*10, ha jobb kondiban vagyok (ez ritka :(( ) Ami érdekes, hogy tricepszem van (mint mindekinek) és a csigás letolás és tök jól megy. De ez a fránya tolódzkodás nem akaródzik.

(#94917) Woodslave válasza Takuun (#94916) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tricepsz vagy mellgyakinak csinálod?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94918) Takuun válasza Woodslave (#94917) üzenetére


Takuun
aktív tag

Csak csinálom :)
Amúgy kb mindkettő (mell tricepsz napon csinálom). Utolsó gyakorlat szokott lenni, edzés végén.

(#94919) Cassidey


Cassidey
senior tag

Köszi a láncos magyarázatot, látom az értelmét, bár szerintem az a pasi nem azért csinálta. :D

Sikerült felvennem a kapcsolatot egy szimpatikus súlyemelő/erőemelő pasival, aki folyamatosan tart órákat, heti háromszor van, el is határoztam, hogy elkezdek járni. Nyilván aznap nem mennék konditerembe, szerintetek hogy lenne érdemes módosítani a programot? Most a PHAT megy, 2 nagyobb súlyos nap, 3 hypertrophy izolációsabb dolgokkal.
Csak vegyem ki simán a nagyobb súlyos napokat? Ezeken van a megerőltetőbb guggolás meg deadlift. Ezeket csinálom hypertrophy napokon is, de nagyobb ismétlésszámban, kisebb súllyal, igazából csak gyakorlásnak, de lehet ez is halál felesleges, ha az edzéseim fele ebből áll majd.
Hypertrophy napok legyenek változatlanok? Vagy nem is a nagy súlyos napokat kellene elvenni, mert úgysem tudok mindent nagy súllyal csinálni az elején? Viszont ezek az egész testes gyakik többet kivesznek, mintha lemegyek vállazni meg bicepszezni mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#94920) KoVee84 válasza Cassidey (#94919) üzenetére


KoVee84
senior tag

Mi a cél, mit szeretnél vele elérni?
Egyébként szerintem sem a súlyemelés sem az erőemelés nem a te sportod... És nem bántásból, hanem az eddigi kommentjeid meg képeid alapján. Nem gondolnám, hogy Jung Beás alakra vágysz :N

aelod: azért kérdeztem, hogy mi célja vele. Ezeknek a sportoknak köztudott, hogy nem a nőies alak a velejárója. Ha csak a technikák elsajátítása miatt szeretné csinálni, akkor hajrá, megértem, én is szeretem nagyon a súlyemelést, de ne vigye túlzásba :K

[ Szerkesztve ]

(#94921) aelod válasza KoVee84 (#94920) üzenetére


aelod
veterán

Ha azt szeretné csinálni miért ne csinálja?

(#94919) Cassidey

A szimpatikus súlyemelő/erőemelő majd ad tanácsot.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94922) Woodslave válasza Cassidey (#94919) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen napokon van erőemelés?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94923) kolosanyi válasza Takuun (#94918) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azt a gyakorlatot vedd előre, amit a legjobban akarsz fejleszteni nyilván. Ha a tolódzkodással nem vagy elégedett, csináld első gyakorlatként, mindjárt jobban fog menni.

(#94920) KoVee84
Eddig testépítő jellegű edzéseket csinált mégse lett egyből T.ZS. Ha erősportot akar csinálni, csinálja nyugodtan, nem jelenti azt, hogy NDK-s súlyemelőnő lesz belőle.

(#94924) Cassidey válasza KoVee84 (#94920) üzenetére


Cassidey
senior tag

Semmit, élvezném szerintem. Vagyis ez nem igaz, nyilván szeretnék erősebb lenni. Nincsenek versenyzői ambícióim, mint ahogy bikiniben sem akarok a színpadon riszálni. :) Én csak azért edzem a teremben, hogy jól nézzek ki, ezeket a gyakikat viszont élvezem, kihívás növelni a súlyokat, stb.
Ez a csajszi igazából erőemelő, és szerintem jól néz ki. Mivel nem akarok versenyezni, ezért nincs arról szó, hogy gáz lenne diétázni, meg deficitben edzeni, érted mire gondolok ugye? A tipikus erőemelő csajok nekem sem tetszenek, de szerintem azért, mert nincsenek befogyva.

Hétfő, szerda, péntek, és hétfő-kedd volt a nagy súlyos napom, csütörtök, péntek, szombat a többi. Néha vasárnap még lementem gyakorolni, vagy egy kis extrát csinálni fenékre.

(#94925) Cassidey válasza kolosanyi (#94923) üzenetére


Cassidey
senior tag

Sajnos látom, hogy nem lesznek véletlenül fitness modell méretű izmaim. :D De úgy vagyok vele, ha egyszer csak arra kelek, hogy a francba, túl izmos vagyok, majd balettozok egy-két hónapig súlyzós edzés helyett vagy ilyesmi. ;] Nem egy olyan dolog ez az izmosság ami fenyegetően lebeg a fejem felett na.

(#94926) kolosanyi válasza Cassidey (#94925) üzenetére


kolosanyi
veterán

A férfiaknál sem így megy, nemhogy a nőknél jóval kisebb tesztoszteron szinttel. :D
Ha esetleg túl izmos lennél, még mindig elkezdhetsz street workouttal foglalkozni, az úgyse növel izmot a topik szerint. ;]

_____________________________

Más: Why you should STOP taking vitamins!

[ Szerkesztve ]

(#94927) marked one94


marked one94
őstag

Ezzel kiért egyet? [link] :U

You'll Never Walk Alone

(#94928) FollowTheORI válasza Cassidey (#94924) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem aki nem tolja magát teli kémiával az nem is lesz ennél durvább sose... :)

Egyébként tényleg "tökéletes" csinos a csajszi... :K

Az olyan tegnapi Palecian Judit féléknek már nincs is saját hormonrendszere kvázi... mutánsok lettek szó szerint. :U

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94929) FollowTheORI válasza marked one94 (#94927) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Részben... mert az igaz, hogy hobbi szinten nem kell úgy meghalni, mint egy versenyző.
Nyilván, ha elmész futni, akkor sem olimpiai szinten "hobbifutsz"...

De azért, ha valami eredményt akarsz, oda kell tenni magad egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94930) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Láb atta.

Guggolás 3x10 80kg semmi extra.
Deadlift 3x10 115kg kikoptem a tüdőm nagyon durva volt soha nem csinálom ilyen magas ismétlés számmal. Split squat meg glute ham meg fegyenc vádli.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94931) aelod válasza Woodslave (#94930) üzenetére


aelod
veterán

80kg-al csináltál 10ismétlést 3x?

Meg 115-el felhúztál 3x10 ismétlést?

10 magas? 6-8-akat csinálsz amúgy általában?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94932) Dicker válasza Woodslave (#94930) üzenetére


Dicker
őstag

Abban a teremben nincs több súly gondolom. Így elmondhatod magadról, hogy te az összessel nyomtad. ;]

(#94933) Radnix válasza marked one94 (#94927) üzenetére


Radnix
senior tag

Does he even lift brah? :U

Egyébként teljesen egyetértek a mondandójával, amit 10 másodpercben is el tudott volna mondani :D

[ Szerkesztve ]

(#94934) Woodslave válasza Dicker (#94932) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gyenge xar vagyok. Ja nem az új ciklust alulról indítom :D

Aelod: Felhúzás max 5 guggolás nem magas csak a deadlift

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94935) Peti78 válasza marked one94 (#94927) üzenetére


Peti78
őstag

Örömöt szerezni szoktunk, a bánatot okozzuk! Amúgy szerintem nem hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94936) aelod válasza Woodslave (#94934) üzenetére


aelod
veterán

:DDD
Jóvan figyelsz Bunny-ra hehe...

Jó mondjuk te mély guggolsz nem? 2 napja beleolvastam a srácok naplójába. Volt 200kg-os guggolás meg ilyen 180kg-okat írnak. Hát nem tudom. Én 100 fölé nagyon nem megyek. Igaz 100kg-al 20 ismétlést csinálok.
A forma.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94937) Ijk válasza Woodslave (#94930) üzenetére


Ijk
nagyúr

2 hete 140-be húztam 6-ot, utána 2 percig szédelegtem. 3. alkalom volt hogy felhúztam.
110x10 elég jó, egy ügyvédtől. ;]

Tegnap 103 kiló voltam, jól megy ez a testkompozíció.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94938) Woodslave válasza aelod (#94936) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. Minél mélyebbre de mar nem atg. Nem láttam értelmét.
Na jön a tömeg azért látszik. Faxa

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94939) Woodslave válasza Ijk (#94937) üzenetére


Woodslave
nagyúr

115 bocs :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94940) Robyka


Robyka
aktív tag

Hogy tudom megkülönböztetni az USA és az EU verziós gold standardokat?

(#94941) FollowTheORI válasza Robyka (#94940) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A dobozt más gyártja, meg más a dátum gyáriszám formátum... de hogy pontosan mi azt már nem tudom. Rég vettem. :)

Neten keress rá, guglin tuti van valahol valami... énis úgy találtam meg, de már nem tudom hol.

Alapvetően ha megvan a hologramos zár rajta, akkor annyira már nem kell aggódni hogy átvertek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94942) Shingen válasza margithid (#94915) üzenetére


Shingen
addikt

Igazából a beavatkozás nem fájt, az érzéstelenítő miatt.
Majd amikor annak megy el a hatása az a tuti, meg hogy nem bírsz normálisan enni.
Fura de nagyon nehezen akar gyógyulni egész du vérzett a seb folyamatosan.
Nekem az volt szar így alól szedték ki, képzelj egy egy rágófogat amit így alól szednek ki.
Elég gáz volt.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#94943) Shingen válasza Cassidey (#94919) üzenetére


Shingen
addikt

Viszont ezek az egész testes gyakik többet kivesznek, mintha lemegyek vállazni meg bicepszezni mondjuk.

És attól még nem is izmosodsz úgy. :D

風林火山

(#94944) Shingen


Shingen
addikt

Mai vacsi banán, zabliszt, dextroze turmixolva. :)
ha felemészti a testem teszek egy próbát csirke rizs turmixolással is.

風林火山

(#94945) rwin5


rwin5
őstag

Uraim, másnak van tapasztalata az egg pro-ról? Rendeltem egy fél kilósat, pultos nő mondta, hogy készüljek fel mert az íze nem kellemes, mondtam neki hála ég, mert nem szeretem ezeket az agyonízesített tápkiegeket. Nem vagyok finnyás de ebből a csokis olyan, hogy az első korty után jött volna vissza az egész, az utóíze pedig a szemeteskuka szagához :F hasonló.. nem szeretem a pazarlást, de hogy lehetne jobbá tenni? felhígítsam nagyon sok vízzel? - most kb 2 decivel csináltam de ez brutál...........

pontosítom a szaga is hasonló az ízhez

[ Szerkesztve ]

(#94946) FollowTheORI válasza rwin5 (#94945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

... nah dupla lett...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94947) FollowTheORI válasza rwin5 (#94945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Idd tejjel, talán segít rajta...

Vagy pedig valami desszert, pl palacsinta ilyesmibe felhasználod.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94948) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

45 fokos nyomást hogyan tudnám imitálni ilyet tudó pad nélkül? Van egy traktor gumi,ahhoz ha hozzádől az ember? :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94949) rwin5 válasza FollowTheORI (#94947) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem ezen a tej sem segít :D tényleg nem tartom magam finnyásnak de ez K.O azért kérdeztem, hogy más is így tapasztalta, vagy az enyém valami földről összelapátolt patkányméreggel átitatott selejt, vagy ennek ténylegesen ilyen az íze

+ ettől független holnap sok tejjel kipróbálom hátha..

[ Szerkesztve ]

(#94950) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#94948) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tedd a traktorgumira a lábad és fekvőzz, ugyanaz a szög.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.