Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95951) madle válasza m3tr0 (#95948) üzenetére


madle
őstag

nincs kondid! Négyüteműzz ezerrel. Nekem volt egy nagyon jó edzőm régen, egész edzésen voltak elrejtve 2 perc négyüteműk össze-vissza. Volt hogy egy edzésen 10x2perc is. A régi iskolát képviselte és persze működött is. Legjobb formámat hoztam akkoriban tüdőben.
Az ütés-rúgással kapcsolatban, technikából csináld, ne akarj fát vágni mint egy robot. :) meg az ütés végébe tedd bele az erőt, ne a mozgás elejétől akarj erőset ütni, mert akkor gyorsan elmegy a kraft meg robotos lesz(ezeket ahhoz, hogy szép szabályos legyen)
Gondolj egy célra ami a felület mögött van, oda akarj ütni, ne a felületre (ezt meg ahhoz, hogy átmenyj mindenen) ;)

(#95952) m3tr0 válasza madle (#95951) üzenetére


m3tr0
senior tag

Értem amit mondasz és igaz is.
Csak kéne lennie valamennyi kondinak így bruttó 1,5 év után. :D
Az utóbbi 1-2 hónapban látványosan csökkent a testzsírom, tükör alapján tényleg.(de még mindig magas és nem vagyok izmos)

Ergo az edzéseken beleadok mindent és látszatja is van..

Eddig jól mentek az edzések, erővel nem voltak gondok, de a levegő mindig kevés.
Az erőszintem vasárnap óta (péntek-szombat edzés volt) fospermet. :(

Szombati edzésen mondta az edző,hogy a rúgásaim elég jók(magamhoz képest) mert a zsákon átütnek.

(gyakorlat: egy ember leállítja maga mellé a zsákot és támasztja a másik fél először egyik lábbal majd a másikkal rúg combmagasságban 20-at 20-at majd váltás...ez ment 3-szor,ez csak egy gyakorlat a sok közül)

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#95953) madle válasza m3tr0 (#95952) üzenetére


madle
őstag

én kempoval és kyoval kezdtem a pályafutásom sok éve, szerintem 6-7 évre rá tértem át a kesztyűs bunyóra, és még akkor is voltak olyan hónapjaim mikor éreztem hogy a nullával vagyok egyenlő kondi terén, szeirntem ebben is vannak hullámvölgyek, ugyan úgy mint az esztétikában. Bunyótól soha nem lettem formás, ahhoz mindig kellett, hogy lejárjak kondizni is. Súlyt emelni.
De ne csodálkozz szerintem azért mert a zsák meg a páó az ki kell hogy vegyen mint a fos. :)

(#95954) aleister válasza brownus (#95933) üzenetére


aleister
veterán

Ööö...nekem is ilyen a séróm.
Az baj? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95955) kk831228 válasza aleister (#95954) üzenetére


kk831228
addikt

Az nem ecsetfej ami nektek van..
:N

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#95956) kk831228 válasza madle (#95946) üzenetére


kk831228
addikt

Meg még ez esetleg... [link]

és itt a lényeg :

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#95957) GoTReX


GoTReX
őstag

Hmm ma delutàn egy jò kis mellnap.De messze van még.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#95958) aelod válasza kk831228 (#95956) üzenetére


aelod
veterán

Cristiano Ronaldo te vagy az? :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95959) GoTReX válasza aelod (#95958) üzenetére


GoTReX
őstag

Szerintem ez a valovilàgos f*szpörgettyűs srác.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#95960) FIREBLADE78 válasza aelod (#95958) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

cr-nek nincs kislány teste,igaz nem karozhat intenzíven,de szeretnél te úgy kinézni ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95961) aelod válasza FIREBLADE78 (#95960) üzenetére


aelod
veterán

Egyáltalán nem akarok úgy kinézni nyugi ;) Lehet te igen. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95962) FIREBLADE78 válasza aelod (#95961) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Istenem,nem a fejéről ugatok. Hagyjuk,menj igyad a dzsámbót,mert virítani kell báni és a többi slepp előtt. ;)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95963) aelod válasza FIREBLADE78 (#95962) üzenetére


aelod
veterán

Én sem ugattam és pláne nem a fejéről.

Amúgy mi baj morci?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95964) FIREBLADE78 válasza aelod (#95963) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hagyjuk,leszarom. Csak bírom,hogy itt mindenki kurva okos és kurva szép. Lehet fikázni gép mögött mindenkit. El kell érni ugyanazt,mint a másik az életben és akkor lehet pofázni. Tök mindegy h focista vagy pin pongos vagy koxos mr o.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95965) aelod válasza FIREBLADE78 (#95964) üzenetére


aelod
veterán

Remélem most magadról beszélsz.

Amúgy nem fikáztam senkit. Annyit válaszoltam az iromádnyodra, hogy nem akarok úgy kinézni mint Cr, erre te személyeskedsz és lekezelően írtad, hogy: Hagyjuk,menj igyad a dzsámbót,mert virítani kell báni és a többi slepp előtt.

Okoskodsz arról amiről nincs tudomásod. Bunnynak nincs köze a teszthez a sleppet meg nem is értem.
Kicsit azért gondolkozz néha mielőtt billentyűzetet ragandál...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95966) brownus válasza aleister (#95954) üzenetére


brownus
veterán

(#95967) aleister válasza brownus (#95966) üzenetére


aleister
veterán

De régen láttam. A 3 királyos-mirhás rész meg ez még mindig üt-ver. :)

(#95955) kk831228
Huh! :)
Mondjuk Csodálkoztam volna, ha a valaha élt leghíresebbhírhedtebb viking vezér haját majmolnák a kis homogének. :)

(#95964) FIREBLADE78
Bevallom, én nem akarok az élet azon szintjén, amin az ilyen valóságshows arcok mozognak...hmm...megrekedni. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95968) margithid


margithid
veterán

Kétnaponta lenyomok 1600 fekvőtámaszt, 40-es adagokban, 2-3 perc pihenővel. Délelőtt 1000 délután 600.
Ezzel szerintetek hosszú távon mit érek el? (mostanába kezdtem elérni ezt az 1600-a szintet)
Másik napokon meg egy kezes súlyzóval bicepszezek, nagy ritkán még plank.
Lábra szeretnék még valamit csinálni itthon, a saját testsúlyos gugolást néztem, már csak el kéne kezdeni:)
Ja, a túró fahéjjal valami isteni, nagyon csúszik!
Ja és én elfogadnám CR testét, nagyon brutálisan ki van dolgozva, persze ez gyúrós szemmel nem biztos, hogy igy van, mivel focistaként eleve a karjai vékonyabbak, a törzse viszont eszméletlen durva, mint egy anorexiás terminátor!
Tessék megnézni a lábát. Azért én elfogadnám:)

(#95969) Ijk válasza margithid (#95968) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem izmos, csak száraz. Persze neki ez a testalkat ideális, testépítő fizikummal kb. 30 perc után összeesne a pályán.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95970) margithid válasza Ijk (#95969) üzenetére


margithid
veterán

Ez nem izmos szerinted?:) Akkor én nem szeretnék izmos lenni:)

(#95971) aleister válasza margithid (#95968) üzenetére


aleister
veterán

Otthon én egylábas guggolást szoktam csinálni. Ez végeredményében olyan, mintha súllyal, páros lábbal csinálnád. Figyelj a normális bemelegítésre!

Vádlira meg ehhez hasonlót. A fürdőszoba ajtóban van egy lépcsőfoknyi szintkülönbség. Az tökéletes erre. De bármilyen lépcsőfok megfelel a célnak. A hátizsákba beteszek jelenleg 20 kilónyi súlyt, és ez elég is. Nyilván ezt is lehet egy lábbal, ha meg tudsz kapaszkodni.
Arra kell figyelni, hogy az alsó holtponton várjál 2-3 másodpercet, mert az ínszalagban van annyi rugalmas energia, hogy az fedezné az ismétlések erőigényének egy részét.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95972) FollowTheORI válasza margithid (#95968) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jobb is mint ez: :K csak óvatosan azzal a lábnappal. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95973) margithid válasza aleister (#95971) üzenetére


margithid
veterán

Egylábas gugolástól még messze vagyok, egyenlőre lassú koncentrált 2 lábasat fogok csinálni.
Van itthon 2 kezes rudam és súlyok is, csak azért félek azzal büvészkedni...nehogy baleset legyen a vége:)

(#95974) Ijk válasza margithid (#95970) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne aggódj nem is leszel az. ;]
De valószínűleg a Ronci szint sem jön össze. 8% körüli testzsírt csak extrém életmóddal lehet tartani ha mellette valami izmost is akarsz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95975) kk831228 válasza margithid (#95970) üzenetére


kk831228
addikt

Nem igazán... :N Szálkás... 20kg- val nehezebb lenne, ugyanilyen TZS- al akkor már rá lehetne mondani hogy kezd izmos lenni... Viszont 20 perc után feküdne... Én a tzs %-át elfogadnám na meg a pénzét... ;] Attól még díszbuzi kategóriába tartozik nekem, mivel utálom a buzi focit, mindenütt azt nyomják, egész nap és irreális sok pénzt ölnek bele a sport teljesítményhez képest...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#95976) FollowTheORI válasza kk831228 (#95975) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a sok pénz a baj, hanem az hogy állami pénz... ha magánpénz lenne engem aztán nem zavarna.
Egy Madrid vagy Chelsea-hez képest ez aprópénz még ígyis... csak az a baj hogy adófizetők pénze, ott meg ez magánpénz. :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95977) margithid válasza Ijk (#95974) üzenetére


margithid
veterán

Irigykedjél csak, majd ha fele ennyire sikerül leszálkásodni akkor gratulálok :DDD

(#95978) Ijk válasza margithid (#95977) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem vagyok rád irigy.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95979) m3tr0 válasza margithid (#95977) üzenetére


m3tr0
senior tag

Láttál már Ijk-ról képet bakker?! :D
Mert szerintem eléggé mellé lőttél ezzel a dumával. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#95980) kk831228 válasza FollowTheORI (#95976) üzenetére


kk831228
addikt

Hát ja, az másabb ha magánpénz de még akkor is irreális... Utálom mert akármelyik sport csatornára kapcsol az ember, mindenütt ezt a szart nyomják egész nap... Minden a buzifoci körül forog... Én az EB meg a VB pár meccsét megnézem, mivel az érdekel valamennyire... Viszont hogy egész nap csak ezt a szart kell vetíteni monden csatornán ez irritál...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#95981) margithid válasza Ijk (#95978) üzenetére


margithid
veterán

Ki mondta, hogy rám?:)
Én nem vagyok izmos:)
Bocs, de kicsit fura nekem ,hogy a világ egyik legjobb sportolójára aki a saját sportágjának az igényeihez mérten a lehető legjobb testalkatban van, azt írni, hogy nem izmos és azt írni, hogy csak száraz az vagy nem lát vagy irigy:)
Lehet szeretni ,nem szeretni, én utálom a stilusát, de nála nem sok profibb sportoló van szeritnem.

m3tr0

Tök mindegy, hogy hogy néz ki, meg menynire izmos, ez ebben a vitában nem lényeges.
Amúgy emg csak visszavágtam neki, hogy ő is írta rám:D

[ Szerkesztve ]

(#95982) Ijk válasza margithid (#95981) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem igazán értem mi a problémád. Attól hogy a világ legsikeresebb sportolói köz tartozik attól még nem izmos. Ahogy egy aranyérmes maratoni futó sem az.
És ennek egyszerűen az az oka hogy nem testépítő, hanem labdarúgó.

Izmosság meg relatív. Neked izmos, nekem nem, BÁ skáláján meg a vézna kategória.
Azt sem értem egyébként minek kell ide jönni profi sportolókkal példálózni. Itt nincsenek profi sportolók.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95983) kolosanyi válasza margithid (#95968) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezzel hosszú távon fekvőtámasz bajnok leszel, mást viszont nem nagyon érsz el vele. Ha saját súlyos gyakorlatokat végzel, nincs semmi gond, viszont tessék nehezíteni, mert a 40-es ismétlésekkel se tömeget, se erőt nem fejlesztesz. Ott a fegyencedzéstől elkezdve egy csomó lehetőség a saját súlyos edzésre.

______________________________

CR téma: A világ egyik legjobb profi sportolója, szenzációs teljesítményt nyújt, ami elismerésre méltó. Nagyon jó genetikát örökölt és mellette olyan edzésmunkát fektetett be, amilyet itt senki nem tud megközelíteni se. Átlagemberhez mérten tök izmos, viszont ezt az izomtömeget egy hobbigyúrós is tudja produkálni, szerencsésebbek ugyanilyen testzsírszázalék mellett. Ez nem von le semmit az érdemeiből, neki ugyanis nem ebben mérik az eredményességét. A személyisége nem szimpatikus a pályán, viszont ez se árul el sok mindent, a magánéletében lehet tök normális fazon is. Én szívesen megismerném, szívesen edzenék együtt vele, biztos rengeteget tanulhatna tőle akármelyikünk. Nyilvánvalóan nem izomtömeg növelésében, de állóképesség fejlesztésben ("kardiózásban") gyanítom tudna újat mutatni. :)

______________________________

(#95980) kk831228
Engem ugyanennyire zavar az is, hogy bármelyik rádiócsatornára hangolok, ugyanazt a tömegszart kell hallgatni, bármelyik TV csatornán ugyanazok a semmitérő sitcomok, "tehetségkutatók" meg valóságshowk mennek és persze a b*zi reklámok. Erre van igénye a társadalomnak. Hál' Istennek nem kötelező ezeket nézni/hallgatni, megvan a módja, hogy elkerülje az ember.

[ Szerkesztve ]

(#95984) margithid válasza Ijk (#95982) üzenetére


margithid
veterán

Pár hozzászólással előtte volt szó Roniról, gondoltam véleményt formálok ,de látom itt ilyesmit nem szabad:)
Igazad van, más világban élünk, elfogadom a véleményedet :R

kolosanyi

A melót beleteszi az kétségtelen, emlékszem mikor a Unitedhez került, cingár gyerek volt.
Persze, tudom egyesek szerint még msot is az:)

[ Szerkesztve ]

(#95985) Alpachino válasza margithid (#95981) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyébként C Ronaldo tényleg nem izmos, (testépítőszemmel persze) majd ha 185cm magasságával legalább 90kg lenne, ezzel a jelenlegi kb. 8% tzs-vel, na akkor igen :K ....de akkor meg a gyorsaságát és ámbolokk a focit is elfelejthetné...na látod ezért nem jó példálózni más sportágak fizikumával egy badys topicban :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95986) kolosanyi válasza margithid (#95984) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezzel nincs is gond, mindegyik profi sportoló rettenet komoly munkát fektet a sportba, ez a munkájuk, ebből élnek. Én is szerettem volna profi röplabdás lenni annak idején, de nem úgy alakult. Viszont kétségtelen, hogy CR testalkata "gyúrós szemmel" nem izmos. Sokak számára lehet ideál, szerintem is esztétikus, a csajok is megbolondulnak érte, de nincs rajta valami nagy izomtömeg.

(#95985) Alpachino
Rögbizni még elmehetne 90 kilósan is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95987) Ijk válasza margithid (#95984) üzenetére


Ijk
nagyúr

Véleményt lehet formálni Ronciról a focis topikban, ugyanis engem egy labdarúgónál a pályán mutatott teljesítmény érdekel, ami nála ugye elég magas szint. Más kérdés hogy emberileg milyen az illető, itt nálam ő meg is bukott.
Az meg külön szép amikor valaki mással példálózik, főleg ha profi sportoló az illető. Tudtam hogy nem rád kell irigykednem, szándékosan írtam úgy. Egyelőre foglalkozz magaddal, elsősorban hogy sportolj, javítsd a teljesítményed, tudásod. Másokkal és főleg mások külsejével meg ne foglalkozz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95988) Alpachino válasza kolosanyi (#95986) üzenetére


Alpachino
veterán

Na erről beszélek :K Az első képen az a Rögbi játékos nagyon ott van, még testépítő szemmel is... :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95989) Ijk válasza Alpachino (#95988) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kár hogy koxos. ;]
Persze a rögbi is olyan sport amit természetesen félmeztelenül kell játszani. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95990) kolosanyi válasza Alpachino (#95988) üzenetére


kolosanyi
veterán

és (#95989) Ijk
Egyszerű a megoldás:

Egyébként ha így ki lennék toszva, én is csak félmeztelenül edzenék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95991) Alpachino válasza Ijk (#95989) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, koxosnak koxos, de legalább nem "nyúlgerinc" :D Rájött hogy izmosabb a kelleténél, és már viríthat félmeztelen is :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95992) FIREBLADE78 válasza aelod (#95965) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Általánosságban mondom. Nem csak rád. Nem cr-en van a hangsúly,de látom csak ez ragadt meg a mondanivalóból.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95993) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Látom frankó vitás témát indítottunk el a Mr-el :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95994) itouchfan válasza margithid (#95984) üzenetére


itouchfan
senior tag

Kezdjük ott hogy azért megnézném azt a napi 1600 fekvőt negyvenes sorozatokban. De ha még meg is csinálod, és nem vmi hulladék módon, akkor meg azt mondd el mi értelme van? Mit akarsz elérni?
Amúgy az meg elég fura hogy aki napi 1600 fekvőt lenyom, most kezd guggolni vagy épp "nem mer kétkezes rúddal bohóckodni"...
Először inkább olvasgass picit... ;)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#95995) Tamoo válasza itouchfan (#95994) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem én perpillanat nem tudnék 30nál több tisztességes fekvőt lenyomni. Ráadásul már attól durván bedurranna a mellem. :D

(#95996) margithid válasza itouchfan (#95994) üzenetére


margithid
veterán

Nézd ez engem nem érdekel...
Hogy mit hiszel meg mit nem az a te dolgod.
Én csak ötleteket és tanácsot vártam amit kolosanyinak köszönök is!

(#95997) Ribi válasza margithid (#95996) üzenetére


Ribi
nagyúr

1600 fekvőt gyúrós nem csinál, szóval hiába akarsz ezzel kapcsolatban tanácsot, itt nem kaphatsz csak tippeket.

(#95998) Alpachino válasza Tamoo (#95995) üzenetére


Alpachino
veterán

Én egy hete fekvőztem pont...csak úgy kíváncsiságból :) egyszerre 85 ment, ami nem is rossz, ahhoz képest, hogy utoljára középiskolás koromban fekvőztem rendszeresen, igaz akkor 130-at is megcsináltam egyszerre :D

Ribi : :K Ez így van...semmi értelme gyúrós szempontból a fekvőtámasznak, max. bedurrantás céljából a mell edzés végén, egy sorozat ( bukásig) legalább egy 25kg-os csárcsával a hátamon :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95999) kolosanyi válasza Alpachino (#95998) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért van annak értelme, csak jól kell csinálni. Ugyanolyan vízszintes nyomó gyakorlat, mint a fekvenyomás, vagy a gépes nyomások, remekül fejleszti a nyomóerőt és tömeget is épít. Természetesen csak akkor ha kellően nehéz a gyakorlat ahhoz, hogy gyúrós szemszögből "normális" ismétlésszám tartományon belül maradj. Nekem az egyik kedvenc nyomó gyakorlatom még mindig, szerintem érdemes váltogatni a súlyzós gyakorlatokat meg ezt. Most hagyjuk az ebben a topikban irreleváns változatokat, mint a támaszmérlegben végrehajtott karhajlítások és egyéb tornasportra jellemző erőmutatványok. A másik tipikus variáció az egykezes fekvő, ami bár nem rossz dolog, nem is tartozik a kedvenceim közé. Kevesen képesek értelmes formával kivitelezni, nagyon vékonynak, könnyűnek kell lenni, hogy ne egy össze-vissza tekeredett, csavarodott testhelyzetben nyomd, ahol minden dolgozik, csak a nyomó izmok nem.

Ellenben ha egy gyűrűn, TRX-en vagy egyéb felfüggesztéses eszközön végzed, akkor egy egészen más stimulációt kapnak az izmok. Jóval nehezebb dolgod is lesz, illetve könnyű erőkar növeléssel állítani a terhelést. Egyik kart például csak asszisztáló karnak használod és nyújtva magad mellé engeded, mintha tárogatnál, a másik lesz az ami a nyomást végzi. Ez már elég jó terhelést ad ahhoz, hogy érjen is valamit, de nem annyira nehéz, hogy ne legyen izomérzet. De persze az is fasza, ha beszerez az ember egy erős gumiszalagot a fekvőzéshez vagy a hátára ültet valakit. Esetleg vesz egy fasza súlymellényt.

Nem fogja kiváltani a gépes/szabadsúlyos gyakorlatokat, de jó alternatíva lehet bárkinek. Előnye még, hogy egy hétfő délután is könnyen végre tudod hajtani, amikor sz@rásig tele van a terem és mindenki mellezik. :)

________________________________________________

Más: Ma tolódzkodás és húzódzkodás a program súllyal. Nézek maxot. :))

[ Szerkesztve ]

(#96000) itouchfan válasza kolosanyi (#95999) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én is imádom, tudod a calisthenics topikból, nem azért írtam. Szerintem az 1600nak meg a 40es sorozatoknak nincs értelme. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.