Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95251) maximilian4 válasza Zola007 (#95248) üzenetére


maximilian4
addikt

Maxi

(#95252) aelod válasza Zola007 (#95248) üzenetére


aelod
veterán

:DDD
Jó sok szabadidőd van látom :K :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95253) Zola007 válasza aelod (#95252) üzenetére


Zola007
veterán

most sajnos van

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95254) Shingen válasza Zola007 (#95248) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#95255) P.Gabi válasza margithid (#94642) üzenetére


P.Gabi
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#95256) goodboy007


goodboy007
senior tag

Daily motivation :Y

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#95257) szőröscica


szőröscica
addikt

Aerob 42. percében jutott eszembe, hogy elfelejtettem a karnitint. Ma is hiába tekertem. ;]

(#95258) Woodslave válasza szőröscica (#95257) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sokat hibázol. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95259) Alpachino válasza szőröscica (#95257) üzenetére


Alpachino
veterán

Ejnye-ejnye...holnap kezdheted elölről az egészet.... ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95260) szőröscica válasza Alpachino (#95259) üzenetére


szőröscica
addikt

Gondolj bele, hogy micsoda eredményeket érhetnék el, ha nem hibáznék ennyit! :DDD

Bár így sem haladok rosszul, pontosan heti 0.7kg-ot fogyok, már több mint 17kg ment le. 1.2kg múlva leállok. Most érek el erre a pontra, hogy nem vagyok benne biztos, hogy diétázni vagy tömegelni kellene. Bunny pedig többször is megmondta, hogy ilyenkor teljesen egyértelmű, mert ha bizonytalan vagy, akkor biztosan tömegelni kell. :DDD

Szóval jöhet a testkompozíciós étrend vagy esetleg annak egy tömegelés felé eltolt változata. Május 1-ig tervezem csinálni, havi 2kg-ra szeretném nagyjából belőni a növekedést. Utána jöhet egy kis diéta, zsírlepucolás nyárra.

(#95261) syl5 válasza szőröscica (#95257) üzenetére


syl5
őstag

Hű bazz...
Akkor én mondok jobbat. Tömegelek, és minden hétvégén van két hiit, ráadásul ch-s étkezés után. :)

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#95262) szőröscica válasza syl5 (#95261) üzenetére


szőröscica
addikt

Én sem fogom abbahagyni az aerobot tömegelés alatt, max a heti hét edzésről visszaveszek ötre, amiből 3 lesz súlyzós és 2 aerob.

(#95263) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vótam,atta. AMRAP teljesen kicsinált.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95264) marked one94


marked one94
őstag

Hihetetlen de egyszerűen a mellemet képtelen vagyok fejlődésre bírni. Egyre jobban le van maradva a karom meg a vállamhoz képest hogy már rosszul érzem magam. Gyakorlatokat helyesen csinálom külső vélemény szerint. Nem tudom mi lehet a gond :O

You'll Never Walk Alone

(#95265) Alpachino válasza szőröscica (#95260) üzenetére


Alpachino
veterán

Én kb. 3 hete vagyok testkompozíción....a diétához képest megváltás,pedig még így is olyan 220-250g CH-n vagyok 79kg-ról visszatöltve 3 hét után is 81-nél beálltam.Télire nem kínlódok, majd megnézem tavaszra hova jutok :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95266) FIREBLADE78 válasza marked one94 (#95264) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kox vagy implantátum maradt ;]
Am,nekem is jobb a vállam, mint a csöcsöm. Vannak csöcsösök és vannak vállasok. Akinek mindkettő jó az koxol vagy nigger :DD

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95267) maximilian4 válasza FIREBLADE78 (#95266) üzenetére


maximilian4
addikt

Én is így vagyok vele. A mellem a leggyengébb. 70 kilósan csak 80 kilóba nyomok párat, ami lássuk be elég gyenge teljesítmény. Haverom 80 kilósan 150-be nyom hármakat. Viszont a váll-hát az megy nekem is rendesen. A mell az istennek se akar fejlődni. Jó nőni nő, de erősebb nem igen akar lenni.

Seth
Elég komoly. De a pólóra írva is nagy igazság van.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#95268) S e t h


S e t h
nagyúr

fáking forearmsz

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#95269) FollowTheORI válasza S e t h (#95268) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Biztos sokat húzodszkodott... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95270) szőröscica válasza FollowTheORI (#95269) üzenetére


szőröscica
addikt

Biztos a Scitec Ami-NO Expresstől durrant így be!

(#95271) Zola007 válasza maximilian4 (#95267) üzenetére


Zola007
veterán

azért mielőtt elpityeredsz szólok, hogy ne a haverodat vedd alapnak. :U
Nálunk a teremben talán 5 embert ismerek, aki belenyom a 150-be, pedig vagyunk vagy 200-an 70 kiló felett.
80 kilósan 150x3 rep az minden, csak nem átlagos....

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95272) maximilian4 válasza Zola007 (#95271) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem naturál. Nem tudom mit szed, de elég sok pénzt elkölt. Bár most tavaszig szünet van neki.
Én nekem most a jumbo megy csak. Már egy hét alatt szemmel látható az eredmény, elég jónak tűnik. 1 hét alatt stabil 2 kiló jött föl. Mértem többet is, de ez a tuti tömeg ami feljött. Még gondolkozom a kreatinon esetleg. A fehérjét meg kajával pótolom, mert a jumboban nincs valami sok.

Maxi

(#95273) Angel2014 válasza maximilian4 (#95267) üzenetére


Angel2014
addikt

Tricepsz milyen állapotban van? Ahogy mellezel , a kar fárad el és nem tud durranni a mell izom? De a nagy súly nem mindig előnyös..nyomtam anno nagy súllyal anno 160 kg szériát 2-3 perces pihenővel és semmit nem fejlődtem.
De mióta beállítottam azt a súlyt amivel tudok nyomni 4x 15 -öt 25 mp pihenővel heti 2x megindult. Persze 5 gyakorlatos mell edzéssel: Fekve szélesen, fekve szűken, 45 fok, tárogatás, és pulóver. és mindenből 4x15.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#95274) God Vazzeg válasza marked one94 (#95264) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mellet kinyomod, váll hátul! Minden mell gyakira igaz. Próbáld és jelents :D

(#95275) Woodslave válasza marked one94 (#95264) üzenetére


Woodslave
nagyúr

helyesen csinálod külső vélemény szerint? Az aztán qrva sokat számít hogyan néz ki a gyakorlat ha pont nem érzed esetleges felépítésed miatt. Aztán meg lehet valaki qrva xarul csinál egy gyakit külső szemmel mégis jobban érzi az adott izmot vele...

amúgy sztem qrva egyszerű a képlet. Bedurran az adott izom amikor csinálod a gyakit vagy nem? Ha bedurran akkor volt rajta terhelés és nagy valószínűséggel nem ott megy el a fejlődés (jelentsen is ez bármit)

ja és félreértés ne essék itt a durranásnál megfelelő súllyal (azaz intenzitással - mert ezt jelenti nem azt hogy mennyire izzadsz le és zihálsz) való durranásra gondolok. Nem 20 kilóval bepumpálsz.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95276) Zola007 válasza maximilian4 (#95272) üzenetére


Zola007
veterán

1 hét alatt két kg?
Az príma

Vetítsük csak ki ezt 1 hónapra: 4,3 hét x 2 kg = 8,5 kg
Most egy évre: 52 x 2kg = 104 kg

Ez úgy reálisnak izmosodási rátának tűnik így első ránézésre?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95277) Woodslave válasza Zola007 (#95276) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ha valamit elbaxtam én is mert már 650 kg-nak kéne lennem ;] Várjunk inkább 730 mert nem a nulláról kezdtem :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95278) Peti78 válasza Zola007 (#95276) üzenetére


Peti78
őstag

Az egyik videoban rich pinája elmondja miket tolt egy évig, és csak 24kg izmot szedett fel. Ő csinált rosszul valamit :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#95279) Woodslave válasza Peti78 (#95278) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most indul januárban egy youtube kurzusa megmutatja és együtt megcsinálhatod vele 30 font izmot pakolhatsz fel. Folyamatosan szépen felépített program míg eljutsz a napi 10 étkezésig 10 óra alvásig 10 óra edzésig. (ja lehet eddig nem csak 2 óra kardió és 2 óra súlyzó) :D

naturáloknak is sikerülni fog, bár ő cuccolni fog.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95280) Peti78 válasza Woodslave (#95279) üzenetére


Peti78
őstag

Remek! Felmondok a munkahelyemen, felbontom az eljegyzésemet, futtatok pár luvnyát a 4-es főút mellett. Nincs kifogás. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#95281) Eagl3


Eagl3
veterán

Vettem egy doboz T/GH-t, tegnap este elfogyasztottam az első savanyú krétapor ízű adagot, egyelőre nem kell lapjára fordulnom az ajtókeretnél. :)

(#95282) Woodslave válasza Eagl3 (#95281) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legközelebb akkor írj ha igen ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95283) Zola007 válasza Woodslave (#95277) üzenetére


Zola007
veterán

biztos valamit benéztél mint Áron bácsi: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95284) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Pedig ennél egyszerűbb alapelv nincs: ha nem fáj az izom, nem edzettél.

mai mottónk Bunnytól :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95285) Overcome85


Overcome85
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem hosszas utána járás után egy Tefal GC600010 XL kontakt grillt ,hogy komolyabban tudjam venni az étrend betartását.
Szeretnék tippeket kérni a használathoz mert elég szegényes az info ami neten megtalálható.
2400wattos a cucc és 3 fokozatú.Tegnap fel piritottam 3-asra /ez volt a használatiban húsok sütéséhez megadva/ és le sütöttem fele fél kiló csirkét de sajnos eléggé megégette a tetejét a közepe pedig nem sült át 100%-osan.:S

Ha lenne pár tipp ,hogy hogyan csináljak faszántos grill húsokat vele azt nagyon meg köszönném.

Üdv.,

(#95286) kolosanyi válasza Woodslave (#95284) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez mekkora egy szakértő! :C

(#95287) Alpachino válasza Overcome85 (#95285) üzenetére


Alpachino
veterán

Grillparty ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95288) userxy


userxy
őstag

Bakker eret vágok magamon :D

Ezek a vámos nők geci hülyék :D

Alkatrész: vágógyűrű
- megkérdi miért gyűrű?
- Mert kör alakú.
- Mi a feladata?
- Vág.

fasza emailezést folytatok remélem estig el lesz a hülye kérdésekkel :D

(#95289) Ribi válasza Overcome85 (#95285) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha nem sül át a közepe, akkor kisebb fokozaton tovább. Vagy tévedek?

(#95290) Dicker válasza Overcome85 (#95285) üzenetére


Dicker
őstag

Olajat ismered? Kend be a sütőfelületet. 10w40-es jó.

(#95291) HussarF válasza Dicker (#95290) üzenetére

Akik igazán igényesek, azok a 10w60-ra esküsznek.

(#95292) kolosanyi válasza HussarF (#95291) üzenetére


kolosanyi
veterán

Á, be kell fújni wd40-el. ;]

(#95293) darkarthur válasza Eagl3 (#95281) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én is vettem egy dobozzal. Már 1 hete megy. Az ízét hagyjuk. Mondjuk úgy, hogy nem várom, hogy meg ihassam. :D

A hatása viszont pozitív. Legalább is ennek tulajdonítom, mert semmi mást nem változtattam. Jobban durranok, sokkal jobb lett az edzéskedv. Az erőm hosszabb ideig kitart, görcsölésig tudom edzeni a célizmot.

Úgy hogy részemről: ajánlott. :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#95294) maximilian4 válasza Zola007 (#95276) üzenetére


maximilian4
addikt

Az nem hiszem h menni fog. :D Most több időm van edzeni, pihenni, étkezésre odafigyelni. Én már akkor örülnék ha egy jó 10-15 kiló feljönne és meg is maradna.

Szerk.: Áron bácsi. :C 6 a fa**t

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#95295) Woodslave válasza maximilian4 (#95294) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és akkor hány kiló lennél milyen magassághoz?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95296) maximilian4 válasza Woodslave (#95295) üzenetére


maximilian4
addikt

Most éppen 72 kg vagyok (kaka után :D) és178 cm magas.

Maxi

(#95297) Zola007 válasza maximilian4 (#95296) üzenetére


Zola007
veterán

akkor legközelebb ne kakálj és meg is vagyunk ;]

"10-15 kg"
egy időintervallumot is meghatároznál hozzá? csak mert ez így nyugdíjra magától is összejön amiatt nem kell sietni....

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95298) maximilian4 válasza Zola007 (#95297) üzenetére


maximilian4
addikt

Igazából időt nem határoztam meg hozzá (még). Csak nemrég kezdtem a tömegelést, de nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan fog jönni.
Attól félek, h. mikor nem lesz ennyi időm odafigyelni a kajára, edzésre stb., akkor cseszhetem a sok munkát és lemegy a súly.

Maxi

(#95299) Shingen válasza FIREBLADE78 (#95266) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#95300) Shingen válasza Woodslave (#95284) üzenetére


Shingen
addikt

:DD

[link]

[ Szerkesztve ]

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.