Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95851) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#95849) üzenetére


Cassidey
senior tag

Kisegítelek, BCAA. :)

(#95852) God Vazzeg válasza aleister (#95850) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Volt már rólad kép itt a fórumban?

(#95853) madle válasza kolosanyi (#95845) üzenetére


madle
őstag

utcán egyébként tényleg más, ha egy agyilag felbaszott 60kg-os(netán kettyós) kis szikkadt ninja támad meg egy nagyobb darabot, aki nem annyira van kiélezve a bunyóra, akkor könnyen eltekerhetik a nyakát. Hiába a súly többlet. :D

aleister: A Kunkli meccset ne emlegesd már, az egy marketing baromság volt. :)

(#95854) aleister válasza God Vazzeg (#95852) üzenetére


aleister
veterán

Nem tudok róla.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95855) Shingen válasza Zola007 (#95829) üzenetére


Shingen
addikt

családi autóban is tartunk egy 60 centis csőkulcsot a vezetőülés mellett, szóval engem sem hatna meg a 195 centid ;]

風林火山

(#95856) Shingen válasza madle (#95853) üzenetére


Shingen
addikt

kis szikkadt ninja ;]

風林火山

(#95857) Dicker


Dicker
őstag

Valakinek van ilyen myprotein-es táskája? Vagy látott már? Dani?
Ha esetleg lenne ilyen, akkor mi jár hozzá tartozéknak, meg milyen minőségű?

A mostani kezdi megadni magát, ez meg elég olcsó, és gyorsan is itt van, ha kell.

(#95858) kolosanyi válasza Shingen (#95856) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként bírom ezeket a sztereotípiákat. Ha nagy, akkor is biztos leveri egy 60 kilós shaolin mester, különben is ott a bézbóz ütőm, szóval ne ugassá a termeteddel. Aztán élőben valahogy mégis másképp szokott alakulni ez. Leginkább úgy, hogy hozzám se mer szólni a 60 kilós nindzsa, nemhogy lepörgőrúgja az arcom, de biztos csak nekem volt eddig szerencsém.

(#95859) Zola007 válasza kolosanyi (#95858) üzenetére


Zola007
veterán

a 60 kilós nindzsának van annyi esze, hogy nem kezdeményez balhét
Mert tudja hogy
- semmi értelme
- nem old meg semmit
- mindenkinek csak baja származhat belőle
- legrosszabb esetben ha elborul az agy, akkor nagyon komoly vagy vissza nem fordítható sérülés vagy még rosszabb

Egyébként én is ismerek 2-3 srácot, akik 70-80 kilók, de a nyakad köré tekernék a Corolla motorháztetejét.
Haverom nincs 180cm, 85 kiló, 15 éve edz, crossfit, thai-box, kick-box, 200-ba húz 5-öt, 170-be guggol 12-t, de ruhában azt se mondod meg róla, hogy valaha fogott vasat a kezébe a troli kapaszkodóján kívül
Igazi kis csöndes pusztító, amíg nem cseszegeted, mintha nem is létezne, de nincs a világon az a pénz amiért összeütnék vele.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95860) madle válasza kolosanyi (#95858) üzenetére


madle
őstag

kifejezetten a hülye kettyósokra gondolok, némelyik 60kg-os bolondban olyan erő van, hogy sokan kellenek a megállításához. Itt arra utalok amit a cégnél tapasztaltam régen, ki kellett menni barátunkhoz mert elgurult a gyógyszer, és kellett idő mire 4-en rá tudtuk rakni a kötegelőt a csuklójára...és pl én sem vagyok az a gyenge városi tápos gyerek. (szerintem) :D

(#95861) kolosanyi válasza madle (#95860) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az megint más. :D
Barátnőm gyógypedagógus, múltkor begőzölt egy 12 éves autista, nem bírt vele.

(#95859) Zola007
Fogalmam sincs mi bajod van, de szerintem hagyjuk a témát. Nyilván mindig van egy erősebb, és akkor mi van? Nekem is vannak ismerőseim különleges fegyveres erőknél, akik a tatamin nőttek fel, utána meg kőkemény kiképzést kaptak, de mégse ajarják állandóan megmagyarázni, hogy mennyire nem érek semmit és ők hogy le tudnának nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#95862) Zola007 válasza kolosanyi (#95861) üzenetére


Zola007
veterán

Nem is tudom :U ki kezdte anno ezt a témát, hogy bezzeg mikor kiszálltam a suzukiból 195 centivel 115 kilóval....
Senki nem mondta, hogy nem érsz semmit, csak a kezdeti "nagy mellényt" lecserélted egy "nem neked szánt ingre".
Megint nem arról van szó, hogy erősebb nem erősebb, viszont a legnagyobb arccal lehet a legnagyobb pofonba beleszaladni.

De mindegy is, mert a te problémáid a Corollával megoldódtak, én meg megtartom a csőkulcsot és mindenki happy :)

Ajánlom figyelmedbe az alábbi viccet:
Kislányt mindig az apja viszi kocsival az oviba. Egyik nap valami közbejön, ezért anyukája ül az autóba. Este a gyerek lelkesen meséli apucinak:
- Képzeld apu, ma reggel anyuval mentem az oviba és útközben egyetlen köcsöggel és baromarcúval sem találkoztunk!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95863) Cassidey válasza Zola007 (#95862) üzenetére


Cassidey
senior tag

Zola, szerinted van valamilyen krém, ami jót tenne zúzódásra? Arra gondolok, hogy talán gyorsabban gyógyulna, vagy kevésbé fájna?

(#95864) Zola007 válasza Cassidey (#95863) üzenetére


Zola007
veterán

árnika, feketenadálytő, Lioton gél, masszírozni finoman, hogy oszoljon, kerülni a forró fürdőt
Egyébként ha ennyire szétvered a lábad, akkor vegyél egy pár amerikai focis/rögbis combprotectort. Te úgyis mindig ilyen simulós wood-transporter naciban edzel, az megtartja magában is, nem kell hozzá speckó ruha.

Képen balszélen: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95865) Ribi válasza madle (#95860) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért nagyon nagy különbség van a között, hogy a bekattant jószágot sem a saját, se más testi épsége nem érdekli, neked meg úgy kell leteperni, hogy még neki se essen baja. Ha neked sem kellene ezzel foglalkozni, valszeg 2-3 ütés után a földön maradna ájultan. Csak hát ilyen után még te mennél a böribe testi sértés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#95866) kolosanyi válasza Zola007 (#95862) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, egy adott szituációban egy agresszíven fellépő faszkalapot bekussoltattam egy határozott autóból kiszállással. Mit kellett volna tennem, amikor majdnem balesetet okoz, utána mellém áll és lehúzott ablakkal ordibál? Téged ez bánt? Úgy beszélsz, mintha sértené az önérzeted az, hogy már önmagában a termetem elriasztotta ezt a kis buzit. Én téged soha nem bántottalak, sőt senkit nem akarok bántani, de akkor, abban a szituációban ez volt a helyes megoldás.

A történet továbbra is arra volt példa, hogy az átlag autós fejében a Suzuki, vagy egy hasonlóan kis értékű kocsi nem minősül a közlekedés résztvevőjének. Ellenben egy M-es BMW-vel nem mer ilyet megcsinálni, max egy olyan akinek még drágább, exkluzívabb verdája van. Pedig szerintem szánalmas hozzáállás, mert a kamionostól kezdve a robogósig mindenkire ugyanúgy vonatkozik a KRESZ, csak valahogy ez nem áll össze az emberek fejében.

Ilyen és ehhez hasonló esetekre gondolok. Csak nehogy véletlenül legközelebb a VW-s parasztot tolja le így egy nyerges.

A szerkesztett viccedre csak annyi a válaszom, hogy ülj be mellém egyszer nyugodtan. Én biztonságosan közlekedek, betartom a szabályokat, előzékeny és előrelátó vagyok. Pont ennek köszönhetem, hogy nem volt még semmilyen balesetem.

(#95867) Ijk
Ez így van egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#95867) Ijk válasza Zola007 (#95829) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amelyik thai boxoló lenyom egy 115 kilós embert 75 kilósan az van azon a szinten agyilag hogy nem támad meg embereket és csak önvédelemre használja a tudását.
A kötözködő kis buzik ellen meg elég pusztán a 115 kilós testalkat, már inkább nem próbálkozik be.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95868) Zola007 válasza kolosanyi (#95866) üzenetére


Zola007
veterán

Suzukink van, anything else?

Csinált valamit azon kívül, hogy lehúzott ablakkal ordibált?

a problémakezelés ssza a csőröm, hadd ordibáljon, kinek ártottak valaha ordibálással?
Éppen azért neked mondom, mert belőled kinézem, hogy van annyi eszed, hogy intelligenciával próbálsz kezelni egy okos enged-szamár szenved helyzetet, nem pedig termettel, erővel, stb.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95869) Ijk válasza kolosanyi (#95866) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk nekem is volt majdnem ehhez hasonló szituációm. Benzinkútnál várok a kerékpumpára a szuzukiban, kiáll a kocsi és szépen begurulok a helyére. Közben jött egy Audis és már akart belendülni elém de nem sikerült neki. Láttam hogy a kis buzi pattan ki a kocsiból és indul felém, kiszálltam nyugodtan a fekete bőrdszekimben, koma lendületből vissza is fordult és beült a kocsijába. Valószínűleg nem erre számított.

Zola007: Pedig jópár beképzelt gyökérre ráférne egy kiadós verés.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95870) madle válasza Ribi (#95865) üzenetére


madle
őstag

én két alkalommal futottam bele ilyenbe, egyikből sem csináltam problémát. Leírtuk hogy elesett. ;] Persze viccet félretéve, soha nem volt olyan, hogy szándékosan agyon lett verve akárki is, ahogy írod, figyelembe kell venni, ez így van.

(#95871) madle válasza Ijk (#95869) üzenetére


madle
őstag

bárcsak nekem is ilyen bőrdzsekim lehetne :D

(#95872) Alpachino válasza kolosanyi (#95866) üzenetére


Alpachino
veterán

Mi az hogy bekusoltattál ? Ez milyen eljárás mód ? :( Ez tanították a főiskolán, konfliktus kezelés gyanánt ? Hogy az ordibáló egyéneket autóból kiszállva agresszivitást viszonozva be kell kussoltatni.....?

Az én fiam rendőr, (190cm 95kg) de nem igazán hallok tőle ilyeneket :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95873) Ribi válasza Alpachino (#95872) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mert ő az egyenruhával kussoltat be. És azért mert nem mondja még úgy van. :U
Az, hogy szépen mondja, hogy de uraiiiim. Meglátod, hogy rendőr szólt hozzád, nem kezdesz el pattogni. (legalábbis ha van valami eszed). Ha egy tagbaszakadt méretes ember mondja ezt, a hatás ugyanaz. Ez mind2 esetben "bekussoltatás", csak a prezentálás más.

ui.: Ha nem is egyenruhában, de biztos neki is van egy bizonyos megjelenése azért. :U

[ Szerkesztve ]

(#95874) kolosanyi válasza Zola007 (#95868) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na, akkor tudod miről beszélek. Sajnos. :(

Igen, csinált. Kivágott előzni városon belül egy kereszteződésnél és majdnem kinyírta a szembejövőt, meg minket. Jó kis reflex teszt volt mondhatom. Természetesen felb*szta az agyam és rádudáltam. Mellém hajtott, megállt, lehúzta az ablakot és elkezdett ordítozni, hogy mit dudálsz te b*zi, így lerendezzük meg úgy szólok a haveroknak. Na itt lett elegem belőle és kiszálltam a kocsiból, hogy akkor rendezzük. Erre volt a reakció az arcára kiülő döbbenet, illetve a gyors ablak fel és csikorgó kerékkel elhúzás. Kis kék, fénylő Adidas melegítős, szőke ecsetfejű mitugrász volt egy tuningolt, ezer éves bódéval.

Egyébként nem szoktam felülni a kötözködésnek, már csak azért sem, mert hivatásosként nem tehetem meg, hogy jól orrbab*szom az ilyet. Fegyelmi eljárás lenne a vége, ahol még engem szednek elő.

(#95869) Ijk
Azért megnéztem volna az arcát. :D

(#95872) Alpachino
Te mit tettél volna?

[ Szerkesztve ]

(#95875) Alpachino válasza Ribi (#95873) üzenetére


Alpachino
veterán

Én nem a szolgálatban lévő esetekről beszélek :N Ha nem úgy általában a civil életében lévő helyzeteiről.....

kolosanyi : Ja...így ebben az esetben kiütöttem volna a fejét a fülei közül :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95876) aleister válasza Alpachino (#95872) üzenetére


aleister
veterán

Az a baj, hogy ebben a fene nagy demokráciában meg a hipertoleranciával azt érte el a nyugati civilizáció (és most soroljuk ide Magyarországot is), hogy a normálisan viselkedő embereknek kb kus van.
A szóban forgó kretén láthatóan egy nagypofájú, arrogáns faszparaszt volt. Szabálytalankodott és még neki állt feljebb. Az ilyet helyre kell tenni, különben az marad meg benne, hogy ez így jó. Aztán mivel ez lesz számára a természetes, ugyanígy baszni fog a szabályokra, társadalmi normákra. Gondolom Te sem akarsz olyan országban élni, ahol ez a viselkedés a standard?

Az ilyen ellen egyedül a megfelelő fellépés hatásos, Ha nincs idejekorán megnevelve, akkor legközelebb mondjuk a Te feleségeddel szemben fog így viselkedni. Akár még durvábbat is megtesz.

Szomorú, hogy ezt kell mondanom, de szerintem Sanyi jól járt el. Sajna ilyen világot élünk.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95877) Alpachino válasza aleister (#95876) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen sajna ez van :K De minden eset, probléma és konfliktus más helyzetmegoldást igényel, két egyforma eset nincs és reakció sem...Higgadtnak kell maradni amíg lehet...ha az önérzetemet már annyira sérti és megalázottnak érzem emiatt ráadásul magam, akkor nincs kegyelem természetesen.....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95878) Zola007 válasza aleister (#95876) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem nem jól járt el
miért, szerinted ezzel a kiszállással egyből papnövendéket csinált belőle? :U

nem lett azon az ezzel semmi megnevelve. Mérlegelt a srác, hogy itt én vesztettem és elhúzott.
Legközelebb megcsinálja mással.

Az ilyen félmunkának semmi értelme. Vagy otthagyod szó nélkül, vagy ha már kiszálltál, akkor végig kell vele törölni az kbsztt aszfaltot és kész.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95879) God Vazzeg válasza Zola007 (#95878) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A faxnak sincs kedve utána meg rendőrségre járni. Kiszállsz, visszaül, és mentek tovább. Mindig így van, az emberek 90%-a lúzer köcsög :N

(#95880) HussarF

Nincs azzal semmi gáz, amit kolosanyi ír. Zolának nem tudom milyen régi sérelmei lehetnek, hogy ennyire ráharapott. Ez a 75 kilós gyerek megveri a 115 kilósat ez nagyrészt mese, ami a Van Damme filmekből szivárgott át az emberek agyába. Ahhoz, hogy ez véletlenül tényleg megtörténhessen, sok feltételnek kell együttesen fennállnia. A kisebbnek tényleg nagyon értenie kell a bunyóhoz, a nagyobbnak meg tényleg nagyon nem stb. Ekkora súlykülönbséget már nagyon nehéz áthidalni.
Nem baj az, hogy ha baszakodnak vele, akkor odaáll és nem meghunyászkodik. Miért ne lenne ez értelmiségi megoldás? Elsimítja a konfliktust anélkül, hogy egy szót is szólna, vagy bármit is tenne.
Én nem vagyok ekkora darab. Ha konfliktus van, én azzal tudom elsimítani, ha kimondottan agresszív vagyok és nyilvánvalóvá teszem, hogy felőlem simán eszkalálódhat a helyzet, mert nem fogom magam vissza. Olyankor általában visszavesz a másik, mert rájön, hogy egyenes az út az ütésváltásig, azt pedig általában senki nem akarja. Be is jön túlnyomórészt. Amikor meg nem.... hát akkor ügyesnek kell lenni :D

(#95881) Ijk válasza Zola007 (#95878) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nincs ezzel semmi gond, én nem akarok megnevelni senkit. De velem se baszakodjanak, néha az akadékoskodó idiótáknak mutatni kell egy kis erőfölényt, anélkül hogy téged csukjanak le testi sértésért.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#95882) aleister válasza Alpachino (#95877) üzenetére


aleister
veterán

Ezzel teljesen egyetértek.

(#95878) Zola007
Részben igazad van, de ez olyan, mint amikor valaki azért nem megy el szavazni, mert az ő egy kis voksa nem változtat semmin. De. Változtat. Ha a többség így áll hozzá (nem tesz semmit), akkor valóban nem ér semmit az ilyen egyedi, nevelő célzatú fellépés. Ellenben, ha mindenki kiállna az igazáért, akkor előbb-utóbb bekussolna a sok önjelölt aszfaltcsászár.
Ezekben az emberekben rendszerint nem sok tartás van. Azért viselkednek rendszerint így, mert megtehetik. Mert megszokták, hogy az emberek inkább kerülik a konfliktust. Csak ezért tudnak az ilyenek érvényesülni.

Nem tartom jó ötletnek a verekedésig való eljutást, de ha valaki kiszáll, akkor készüljön fel rá, hogy ez bizony benne van a pakliban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95883) Ribi válasza HussarF (#95880) üzenetére


Ribi
nagyúr

Verekedés szempontjából mindenki 1 jól betalált ütés után földre rogy. Akárhány kiló is.
Vándám filmben nem az a hülyeség, hogy a kicsi üti a nagyot, hanem hogy ezt 10 percig tesztik. Valóságban 3 ütésváltás után valaki szinte biztos a földre kerül.

A többség most könnyen beszél, mert nagydarab. De ha egy átlag ember kerül ilyen helyzetbe? Hogy simítom el miközben az üvegre fröcsög a gyökér nyála miközben az ablakon át ordibál? Akkor mit mondjak neki?
Már nekem is ordibált át 2 tipikus 50 kilós diszkópatkány apu merdzsójából. Szerencsére annyira nyeszlettek voltak, hogy maguk is tudták kiszállni még járókeretes nénivel szemben se szerencsés. De mit mondjak, ha valami drabár állat? Sajna ez tényleg helyzet függő.

(#95884) Cassidey válasza Zola007 (#95864) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerintem nagyon ronda, lefotóztam, mindjárt átküldöm privát. A sípcsontom vonalán egészen szépen végigviszem, persze ott is foltos, de az inkább figyelmetlenség, ha fáradok ilyesmi. De a combnál ugye tudatosan beleütünk a rúdba újra és újra, és minál jobban fáj, annál nehéz helyesen csinálni, és beletenni azt a lendületet. Azt mondták a srácok pár hét és hozzászokik, utána nem fog fájni, én meg nem akarok picsogni, csak kellemetlen azért na.

(#95885) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Jack3d kiprobalva... szart sem èrt :)

(#95886) aleister válasza Ribi (#95883) üzenetére


aleister
veterán

Ha valaki van veled, akkor kérd meg, hogy mobillal vegye a történéseket. Ha egyedül vagy, akkor mutass határozottan a szélvédő felé, és mondd azt, hogy a szabálytalankodás rögzítve van, ha hozzád ér, akkor még mehet tárgyalásra is, de ez esetben még plusz számoljon fel egy forgalom akadályozása szabálysértést is. Utalsz rá, hogy most még beülhet, és elhúzhat, máskülönben nagyon sokba fog ez kerülni neki.
A legfontosabb a magabiztos fellépés!

Nyilván az ésszerűség határán belül érdemes hősködni. Ha egyedül vagy, nem annyira kifizetődő mondjuk 3 -épp szabadlábon védekező- cigányt megpróbálni jó modorra tanítani. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95887) Dani82 válasza Dicker (#95857) üzenetére


Dani82
senior tag

nincsen sajnos, de az angol oldalon jokat irnak rola. Sztem vard meg a black fridayt, hatha lesz vmi nagyobb akcio a stackeken kivul.

(#95888) Alpachino válasza aleister (#95886) üzenetére


Alpachino
veterán

Semmit nem ér.... a garázdaság ugyan úgy fent áll, a te esetedben is, ha közterületen esetlegesen verekednétek :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95889) aleister válasza Alpachino (#95888) üzenetére


aleister
veterán

Tapasztalatból tudom, hogy tényleg azon múlik, hogy ki üt először. :)
Ha ügyes vagy, és direkt erre mész, ki tudod verbálisan provokálni, hogy ő támadjon először, és akkor még meg is picsázhatod "önvédelemből". :)

Épp most van futóban egy ilyen ügyem egy augusztusi legénybúcsúnak hála. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95890) Radnix


Radnix
senior tag

This guy is begging god to take his life http://9gag.com/gag/aMQ5DbW?ref=android.s.fbm Bocsi telorol másoltam be :D

[ Szerkesztve ]

(#95891) brownus válasza Cassidey (#95863) üzenetére


brownus
veterán

van, nálam bevált!

(#95892) aelod


aelod
veterán

Jóvan látom mindenki hős a kocsiban. Nem értem miért lesz 3x akkora amúgy az emberek arcca ha kocsiban ül...(nem rátok vonatkozik).
Mindegy.

Más.
Megateszt volt. Atta. Benne vagyok a legjobb 20ban :) Ha valakit érdekelne egy bontatlan jumbo hardcore banános ízben az szóljon.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95893) Alpachino válasza aelod (#95892) üzenetére


Alpachino
veterán

Gondolom azért bolti ár alatt.... :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#95894) aelod válasza Alpachino (#95893) üzenetére


aelod
veterán

Meg tudunk egyezni szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95895) Ribi válasza aleister (#95886) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem a legrosszabb 5let egy habzószájú gyükeret elkezdeni videózni.
Bármit mondhatsz, benne az lesz, megy a jutúbra kö**ög. Utána még a telefont is el akarja venni majd. :U

(#95896) aleister válasza Ribi (#95895) üzenetére


aleister
veterán

Oroszországban már szériatartozék a fedélzeti kamera pont az ilyen esetek miatt. Ha ott bevált az szerintem elég sokat mondó. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#95897) GoTReX


GoTReX
őstag

Mennyi a megengedhető TZS% aktív tömegelés alatt? Természetesen naturálról beszélünk.A mérésre nekem csak ez a rámarkolós konditermi mérő áll rendelkezésre, ez gondolom egy hozzávetőleges értéket mutat.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#95898) aelod válasza GoTReX (#95897) üzenetére


aelod
veterán

Azt a tükör "adja". Én amikor legutóbb mértem ilyen gépen 9.9-et mutatott.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#95899) Tamoo válasza aelod (#95892) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Gratulálok! :K Nyerni nyilván nem fogsz, de ez már szép eredmény.
Mikor lesz a döntő?

(#95900) Zola007 válasza God Vazzeg (#95879) üzenetére


Zola007
veterán

az a probléma, hogy nem a 90%, hanem a maradék 10% szokott provokálni.
Olyan faluban nőttem fel, ahol 1500 főből több mint 1000 "brazil". Elég gladiátorképző egy hely volt, történés is akadt szép számmal.

Mindegy, én jót akartam.
Részemről befejeztem, de van egy olyan érzésem (és ne legyen igazam), hogy itt pár embert a testi adottságai ellenére a jövőben még egyszer rendesen meg fognak agyalni, ha így kezeli a konfliktusokat.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.