Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94551) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#94552) pocokxx válasza kolosanyi (#94551) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én most már egyszerre több diétát tartok. Eggyel nem lehet jóllakni...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#94553) brownus válasza Woodslave (#94546) üzenetére


brownus
veterán

nem elég, hogy idegenszívűek nyelvén linkelsz cikkeket, még össze is zavarsz minket jól!?!?

sztakko, jó vagy nem jó? :D

amúgy én nem eszem, mert nem szeretem az izét, jázmin rizs iz máj févorit

(#94554) aelod válasza Woodslave (#94546) üzenetére


aelod
veterán

Az ilyenektől kivagyok. Semmit nem lehetne enni max párolt tengeri algát. Azt is csak a bijot.
F*szság az egész. Egy időben arról cikkeztek, hogy a tojás nem jó emeli a koleszterint. A sok barom meg nem bírta szétválasztani a sárgáját a fehérjétől. Aztán jöttek cikkek, hogy mégis jó mert a sárgájában van a "vitamin bla bla...". Ne igyál tejet mert a kismacskáknak való. Ne egyél szalonnát mert a pajeszes WHO nem minősítette kosernek ergo rákkeltő. Ne egyél.
Vegetálj csipszen meg kólán meg mekin. Az a nekünk való. :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94555) brownus válasza aelod (#94554) üzenetére


brownus
veterán

a varázsszó: mérték! (mindenre)

[ Szerkesztve ]

(#94556) brownus


brownus
veterán

(#94557) kolosanyi válasza aelod (#94554) üzenetére


kolosanyi
veterán

Épp kólát iszom. :DDD

Nem szoktam amúgy, max zérót, de most kell a cukor meg a koffein, mert eszméletlen mód fáradt vagyok és dolgozni kell. El is felejtettem már mennyire baromira édes tud ez lenni.

Ezt meg csak úgy: [link]

:))

[ Szerkesztve ]

(#94558) brownus válasza kolosanyi (#94557) üzenetére


brownus
veterán

(#94559) Shingen válasza Zola007 (#94547) üzenetére


Shingen
addikt

Ahogy mondod, érdekes........... :)

風林火山

(#94560) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hűségkuponod kódja: UFVJT9L28K5EW73F

1000Ft-os Shopbuilderes kód 31-ig 10000 Ft-os vásárlás esetén. Ha kell valakinek.

We are only Stardust...

(#94561) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#94557) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dolgozni? Katasztrófások nem szakadnak meg a munkában,max 1-2 hülyét ki kell szedni a folyóból vagy kiszedni az akksit karambolnál,ja néha fát vágni vagy macskát leszedni a fáról ;] :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94562) Zola007 válasza aelod (#94554) üzenetére


Zola007
veterán

Fene tudja.
Én tisztán kajálok amennyire lehet, mégis néha sz.rabbul érezem magam mint régen. Pedig akkor 1,5x ilyen nehéz voltam és a napi menü rendszerint a kakaós csiga, cukrozott tea, rántott hús, sültkrumpli, makaróni ketchuppel vonalból tevődött össze :F
Nekem többnyire falusi a rokonság, szóval gyakran látom ezeket a kontrasztokat az étrendben.

Dédnagyapám megjárt 2 világháborút, zsíros kenyeret evett szalonnával, néha rakott rá egy kis tepertőt a biztonság kedvéért. Szeszesital sose volt otthon, na nem azért mert tilos volt, csak mindig elfogyott :) . Aztán mégis 80 éves koráig élt.

Unokatesóm falusi gyerek és traktor sofőr, szóval kb. sz.rik magasról a kutatási eredményekre.
Megeszik napi 1 kiló kenyeret, 1-2 sört, de úgy szereli a traktort, hogy csigás lánccal egyedül kiveszi a 400 kilós MTZ motort.
hobbiból nyomogat otthon, tavaly 200-ba nyomott fekve, csak pislogtam :Y pedig nem az a tipikus testépítő alkat, csak 190 centi meg vagy 110-120 kiló [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94563) Shingen válasza Zola007 (#94562) üzenetére


Shingen
addikt

Igen elgondolkodtató dolgok ezek..........

風林火山

(#94564) Ijk válasza Zola007 (#94562) üzenetére


Ijk
nagyúr

De mi azért kajálunk "tisztán" hogy szépek és izmosak legyünk. ;]
A hosszú élet titka pedig a szélsőséges életmód kerülése, valamint a jó stressztűrő képesség vagy csak szimplán a képesség hogy leszarja a dolgokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94565) Cassidey válasza Zola007 (#94562) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én SOHA nem éreztem magam jobban semmilyen étrenden, mint egy másikon. Nem éreztem magam egy fokkal sem energikusabbnak meg egészségesebbnek "clean" étrenden. Ezért vagyok IIFYM, és úgy gondolom nem kell beszarni se a cukortól, se a zsírtól, se semmitől, amíg értelmes keretek között esszük amellett, hogy bevisszük a szükséges rostot, vitaminokat, ásványi anyagokat is.

Phd Dr Layne Norton phd phd csinált egy videót erről az aktuális felhajtásról.

[link]

(#94566) kk831228 válasza brownus (#94556) üzenetére


kk831228
addikt

;] Elérted már?? ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94567) aelod válasza Shingen (#94563) üzenetére


aelod
veterán

Semmi extra. 100 évvel ezelőtt az emberek állattartásból és földművelésből éltek. Ott reggel bevágták a fehér kenyeret szalonnával és kimentek a kaszálóra hajnalban. Lecsúszott egy két pájenka is. Délig takartak és kaszáltak, majd utánuk vitték a lányok a főtt ételt, levest és puliszkát. Benyomták. Este hazajöttek két rend szénával. Azt berakták a csűrbe, megetették az állatokat és este még ettek valamit aztán vagy megrészegedtek vagy nem. Ezt az életvitelt nem lehetett volna teljesíteni egy tál zabkásával reggelire mert már a szekéren lefordult volna a gazda a bakról.

A lényeg, hogy teljesen más ingerek és környezet vette körül az akkori embert mint a mostanit. Mind vidéken mind pedig a városokban. Sokkal aktívabb életet éltek, nem volt ennyi féle ülő munka nem volt tv, pc, tablet, okos bisz-basz. Az ételekről nem is beszélve. Nem volt tele a piac ennyi félkész előre feldolgozott szeméttel mint most. Mindezekből kifolyólag nem volt ennyi elhízott ember mint most.

(#94565) Cassidey

Egyet értek.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94568) Cassidey válasza aelod (#94567) üzenetére


Cassidey
senior tag

De egyébként nem volt ám mindig hús sem az asztalon, és nem csak nagy mennyiségben, sőt, ezért a telített zsírok sem játszottak annyira. Ha belegondoltok a klasszikus ételekben bőven volt zöldség mellé, hüvelyesek, szénhidrát, mert energia, és jól kell lakni a férfiembernek haha. Rakott krumpli, gulyás, székelykáposzta, bableves. A mennyiséget nem a hús adta. Kolbász? Persze, de az én nagyapám ette mellé a kenyéren kívül a paradicsomot, paprikát is bőven. A rostok, zöldségek nagyon háttérbe szorulnak a modern társadalomban.
Ha babgulyás volt, akkor a "második" nem húsos kaja volt, hanem mondjuk palacsinta.
És nem voltak jelen a feldolgozott élelmiszerek (nincs velük semmi bajom), amikből tény, hogy nagy mennyiségű kcal-t és cukrot tudsz bepuszilni úgy, hogy észre sem veszed, és nem is tápláló.

Ez a baj sok tanulmánnyal, jellemzően akik nagy mennyiségben esznek cukrot, nem fognak nagy mennyiségben enni zöldséget.

(#94569) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#94561) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy akkor is ez lesz-e a véleményed, ha éppen hozzád megyünk életet menteni. ;]

(#94570) Zola007 válasza aelod (#94567) üzenetére


Zola007
veterán

Mondjuk az elhízottsággal nem biztos, hogy egyetértenék.
Volt azért kövér ember is, de igaz, hogy nem ennyi. Aki túlsúlyos volt ,az erős is. Most csak túlsúlyosak az emberek.

Az biztos, hogy strapabíróbbak és keményebbek voltak az akkoriak.

Vitamin se volt, kardió sem. Szezonálisan voltak cuccok, télen főleg hús, zsír, gabona, nyáron gyümölcs és zöldség

(#94569) kolosanyi: nyugi, majd lecseng ez is ha beleszoktál a munkába. Akkor nem fogod annyira a szívedre venni a napi dolgokat és nem is lesz ezért annyira fárasztó. Nézz körül az irodában, a 40-esek hogy sz.rnak bele ugyanabbi, ami téged lefáraszt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94571) Ijk válasza Zola007 (#94570) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért az átlagéletkor mégicsak növekszik, hiába volt régen mindenki olyan kemény és egészséges: [link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94572) kolosanyi válasza Zola007 (#94570) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vannak dolgok amiket le lehet szarni és vannak amiket nem. Tegnap például hajnal 4-kor keltem és este 9-kor értem haza, ezt elég nehéz. :D

De van nagyon sok hülyeség amit csinálunk, ez tény, de a legtöbb mégis olyan, hogy emberi életek múlhatnak rajta. Mondok egy példát. Veszélyes áruk szállítása esetén nem mindegy, hogy a narancssárga táblát hogy rögzítik a teherautókra, azoknak semmilyen körülmények között nem szabad leesniük, tilos dróttal, gyorskötözővel odakókányolni, ilyen esetben százezres nagyságrendű bírsággal jutalmazzuk a mutatványt. Az, hogy nem csöpöghet, szivároghat semmi egyértelmű, nem részletezem, de ennek az az oka, hogy ha kigyullad a teherautó, akkor nem szabad leesni a jelzésnek, mert a tűzoltó nem fogja tudni, hogy mit közelít meg, milyen védőfelszerelésekre van szükség. Egy kis szőrszálhasogatásnak tűnő dolog, mégis nagy gondot tud okozni.

Egyébként nyilván vannak nehezebb, meg könnyebb napok, mint mindenhol, illetve hajtós meg laza időszakok. Nálunk a téli felkészülés meg a tavaszi olvadás a leginkább húzós, ilyenkor van a legtöbb probléma.

(#94573) aleister válasza Zola007 (#94570) üzenetére


aleister
veterán

Akkor még volt elég vitamin a zöldségben, gyümölcsben. Be lehetett változatos táplálkozással vinni a legszükségesebbeket.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94574) kk831228 válasza kolosanyi (#94572) üzenetére


kk831228
addikt

Érthető, fönn kell tartani magatomat valamiből... ;] :D Ha 50000-re büntetnétek egy ilyen esetet az nem nagy cucc... ;]

Amúgy nincs ebbe semmi különös, mi denki ezt csinálja rendőrség, NKH, stb...

Addig nem is probléma amíg a munkáltató nem hárítja rá a dolgozóra a büntetést, amit a munkáltatónak kellene megcsináltatnia... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94575) Ijk válasza aleister (#94573) üzenetére


Ijk
nagyúr

És volt is elég kaja a lakosság 10%-ának változatos táplálkozásához.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94576) aleister válasza Ijk (#94575) üzenetére


aleister
veterán

A VHB-k kivételével nemigen volt ezzel szerintem probléma.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94577) Zola007 válasza Ijk (#94571) üzenetére


Zola007
veterán

Azt gondolom, hogy ezt nem az étrendnek, hanem az orvos és gyógyszerésztudománynak köszönhetjük

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94578) Ijk válasza Zola007 (#94577) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, a sokak által szidott orvostudománynak is. Meg annak hogy 75 éve nem volt élelmiszerhiány. Azelőtt pedig általános jelenség volt hogy nem volt elég élelem. Mint ahogy most is probléma a túlszaporodott, fejletlen országokban. Még jó hogy aki túlélte e gyerekkort és hozzájutott a megfelelő tápanyagokhoz nem volt beteg, az ma sem az. Csak nem mindegy hogy mikor mennyi ember tudta ezt kivitelezni.

Az meg megint más hogy régen mennyire voltak strapabíróak. Te is hozzá tudnál szokni hogy hajnaltól estig ki kell menni kaszálni, először nagyon szar lenne, pár hét után meg ugyanúgy bírnád mint a régiek. Csak ugye ki akar hozzászokni, amikor megalkottuk a mezőgazdasági gépeket hogy a lehető legtöbb melót elvégezzék.

aleister: Remélem nem hiszed hogy csak a háborúkban volt éhínség az emberiség történetében, vagy akár a 20. században.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94579) FollowTheORI válasza Ijk (#94571) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, bár azért kíváncsi lennék arra a pár év növekményre, hogy milyen minőségű élet az valójában amivel több... mert az ágyban szenvedés lehet tovább tart, de nem biztos jobb. :)

Kár erről ezek a statisztikák nem beszélnek... hogy tovább élsz, de mennyire vagy beteg és élsz teljes életet.

Mondjuk az tény, hogy a szívrohamok, szélütések és stb túlélési statisztikái rengeteget javultak meg jópár időskori betegség kihúzható jóval tovább, meg ott vannak az antibiotikumok amik sokat javítottak persze az elmúlt 100 évben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94580) Ijk válasza FollowTheORI (#94579) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még sokat kell fejlődnie az orvostudománynak, de ez is folyamatban van, szinte évtizedenként zongorázni lehet a különbséget olyan szintű a javulás különböző területeken.
Régen pillanatok alatt elföldeltek, ma meg jó eséllyel egy antibiotikumos kezeléssel, vagy egy műtéttel 2 hét múlva már mész vissza edzeni.

Én egy másodpercig nem irigylem a régiek életét. Lehet azon vitatkozni mennyivel volt jobb régen, meg ellenállni hogy ma se edd meg azt a cukros szart, ahelyett hogy azon agyaljak hogy az aszály miatt mit eszünk télen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94581) FollowTheORI válasza Ijk (#94580) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Bár család miatt kicsit jobb rálátásom van az egészségügyre... és azért ma sem fenékig tejfel.

Rengeteg a genetikai, meg mindenféle rákkal küzdő ember... és fiatalon. 30-40 éves emberek dőlnek ki tömegesen.... szóval fene tudja mennyire valós ez a nagy statisztikai dolog, meg tényleg min megy keresztül az ember.

Apám 61 évesen halt meg pl. :)
Őt pl tuti nem vígasztalta (meg minket sem), hogy az átlag picit javult meg tovább élnek.

Egyébként ma a mai magyar egészségüggel csoda hogy ez a statisztika egyáltalán javul. :D
De tényleg... nagyon durva amugy ami zajlik a korházakban mint színvonal meg szolgáltatás... lehet betegebben jösz ki mint mentél be. Persze áthúztak a sok fertőzésen antibiotikummal meg jól megmérgeztek hogy meggyógyulj... de már nem az leszel mint előtte. Életben maradsz persze... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94582) kolosanyi válasza kk831228 (#94574) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem a szervezetünk költségvetésébe megy a befolyt összeg, hanem egy állami gyűjtőszámlára, továbbá nemzetközi szerződés szabályozza a büntetési tételeket, mivel az egész ADR egy nemzetközi dolog.

(#94583) kk831228 válasza kolosanyi (#94582) üzenetére


kk831228
addikt

Jah értem, akkor nem is kell büntetnetek... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94584) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

először rendelnék my-protein.hu-ról, 58 ojróért van az 5kg-os impact whey.. jól látom hogy nem lehet utánvéttel fizetni, csak online bankkártyával vagy paypal-al?

gondolom megbízható oldal, de azért nyugtassatok már meg hogy rendben szokott menni nálatok is a vásárlás az oldalról! :)

ja és ízben van-e olyan ami nagyon kerülendő :B

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#94585) margithid válasza Motion_Blur (#94584) üzenetére


margithid
veterán

Csoki kókusz, cookies cream és toffee, én ezeket rendeltem ,egyik se valami hű de jó.
Ha lesz 1et fizet 2t kap akció, akkor kipróbálom még a sticky toffee pudingot, meg még valamit, de asszem inkább visszatérek majd scietechez, íz fontos nekem:)

(#94586) shteer válasza Motion_Blur (#94584) üzenetére


shteer
titán

Nyugodjál meg! Attól megnyugszol.

..szerintem jónak tűnik

(#94587) Peti78 válasza Motion_Blur (#94584) üzenetére


Peti78
őstag

Sőt, ha 110 juro felett rendelsz, akor 30% kedvezmény van most. Amúgy korrektek, bár a dobozok csomagolásra panaszkodtak páran mostanában. Nekem eddig nem volt ezzel (sem) gondom.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94588) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#94569) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hozzám nem kell. Megoldom magam 😬

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94589) Peti78


Peti78
őstag

Tud valaki ajánlani olyan multivitamint ami minden, számunkra szükséges ásványi anyagot tartalmaz?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94590) -Mike- válasza Peti78 (#94589) üzenetére


-Mike-
addikt

[ Szerkesztve ]

(#94591) Peti78 válasza -Mike- (#94590) üzenetére


Peti78
őstag

Köszi!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94592) Motion_Blur válasza margithid (#94585) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi! Megrendeltem a sima csokisat, kiszállítással kb. 20k-ra jött ki, ha nem lenne akciós nem nagyon érné meg, de így mégis 5-6k-val olcsóbb mint a szájtek.. :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#94593) -Mike- válasza Peti78 (#94591) üzenetére


-Mike-
addikt

(#94594) margithid válasza Motion_Blur (#94592) üzenetére


margithid
veterán

Hát az úgy nagyon nem éri meg,inkább várnék shop bulideres akcióra, ott is szokott lenni 10%-os akció, úgy már "csak" 24k körül van 5 kg és azért az ízre egész más. A myprotein akkor éri meg ha jó árban van, ha 1-et fizet kettőt kap, akkor veszek én is, de így rendes áron felejtős részemről, talán még 30%-os akcióban éri meg valamelyest.

(#94595) Peti78 válasza -Mike- (#94593) üzenetére


Peti78
őstag

Remek!
Azért érdekesen számolnak.
Az ARTHROXON PLUS 108 kapszulát tartalmaz, 21 adag van ráírva. Napi 5 kapszulával számolnak. Avagy hogy számolnak ezek? :)?

(#94594) margithid Letoltam 2.5 kg ízesítetlen MP-s proteint, most járok egy ízesített fehérjének a felénél. A magam részéről maradok az ízesítetlennél, az is csúszott, ráadásul az ízesítettben kevesebb a fehérjetartalom. Persze, lehet mondani, hogy elenyésző, ami igaz is. Ugyanakkor sokszor esik szó az apró plusszokat nyújtó dolgokról, kreatin, bcaa feleslegességéről a mi szintünkön én szintemen. Én azért ezeket a kis plusszokat is kihasználom, mint azt a kis + fehérjét ami íz ízesítettlenben van. :)

Más: heti 3 súlyzós edzés mellett 3 aerob az jó, vagy legyen több/kevesebb?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94596) Ti Bo válasza Peti78 (#94589) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Myprotein Alpha Men. Nagyon jó, 3 hónapja szedem. Most megint rendeltem, mert 50% kedvezmény volt rá így a két havi adag kb 4300 forintra jött ki.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#94597) Peti78 válasza Ti Bo (#94596) üzenetére


Peti78
őstag

Hiányolják belőle a magnéziumot :( Bár ilyenem nekem is van.

Ebben van, de keveslem a 26%-ot

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94598) Ti Bo válasza Peti78 (#94597) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

24 mg van benne. Nem sok igaz.. Bár nem értem mert pl a Scitec azt írja a Calcium-magnézium tablettánál, hogy a 250 mg az az ajánlott napi mennyiség 67%-a, a MP szerint pedig a 24 mg 250 %...

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#94599) Radnix


Radnix
senior tag

Nagyon adja az edzés mostanában, nem tudom hogy a kajára való 0 odafigyelés, vagy a Napalm teszi, de remélem sokáig tart majd :D
Ma pr ferdepados-kézisúlyos nyomás 40kg x 13 ééés először életemben megbarátkoztam a 45-össel, és varázslatos 7 ismétlést produkáltam :B Mondjuk a felvétel során volt egy kisebb agyvérzésem :DDD

10 éven belül utolérem bá-t kézisúlyos nyomásban! ;]

(#94600) kolosanyi válasza kk831228 (#94583) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennél bonyolultabb. A hatályos jogszabályok alapján van olyan helyzet, amikor a hatóságnak mérlegelés nélkül kötelező bírságot kiszabni - már amikor jegyzőkönyvbe kerül a hiányosság -, de van olyan, amikor mérlegelési jogköre van a hatóságnak. Mi általában komolyan vesszük a KET jóhiszeműség alapelvét, tehát nem úgy megyünk egy ellenőrzésre, hogy na akkor most hibát találunk és hű de szanaszét bírságoljuk az ügyfelet. Annak nincs értelme, akkor jó a szankcionálás ha van következménye, jogkövető magatartásra sarkallja az ügyfelet. Akkor nincs ha a szerencsétlen egyéni vállalkozó belerokkan mire kifizeti.

(#94588) FIREBLADE78
Ez kicsit ilyen agresszív kismalacos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.