Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94801) Cassidey


Cassidey
senior tag

A teremben tegnap egy pasi fekvenyomott es nem tobb tarcsat tett a rudra, hanem raakasztotta azt a hatalmas femlancot a vegere, szoval minden mozdulatnal csorgott. Ez mire jo?

(#94802) Ti Bo válasza Cassidey (#94801) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Sok fotón látta, meg "motivációs" videókban..... :DDD

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#94803) Ijk válasza Cassidey (#94801) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert a lánc az olyan vagány, keményebbnek látszik tőle.
Persze a satu még vagányabb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94804) HussarF válasza Cassidey (#94801) üzenetére

Nyilván arra, hogy amikor leengedi, a lánc egy része a földön van, így könnyebb a súly az alsó holtponton. Spéci erőemelő technikák. De többség valószínűleg csak azért csinálja, mert látta youtube-on és menő ;]

(#94805) kolosanyi válasza Cassidey (#94801) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#94806) BÁ Nutrition válasza Dicker (#94798) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez foleg azert van mert meg kell nyugtatnia magat h o jobb..

te nem foglalkozol massal, mert tudod h izmos vagy anelkul is :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94807) FollowTheORI válasza kk831228 (#94777) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amiért a csávók is nagyobbat akarnak... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94808) aelod válasza Dicker (#94798) üzenetére


aelod
veterán

Rendesen guggoltak. Mélység minden. De 60nál megálltak. Pipaszár lábak. Nem volt ot sérülés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94809) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hajnali köredzésvótnemattabázegdekoránvót.

(#94810) kolosanyi


kolosanyi
veterán

link

[ Szerkesztve ]

(#94811) syl5 válasza kolosanyi (#94810) üzenetére


syl5
őstag

Kiégtem a kommenteken...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#94812) kolosanyi válasza syl5 (#94811) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig tényleg nem néz ki rosszul, elég ritkán látni így. Szerintem így kifejezetten nőies. Persze tudom, smink, megvilágítás, kis PS...

(#94813) BÁ Nutrition válasza syl5 (#94811) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

" ki a fasz gipszkartonozta azt a falat??? "

:DD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94814) Zola007 válasza kolosanyi (#94812) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem nem jó kép.
Vagy adtak volna rá valami rendes ruhát vagy éppen hogy semmit, de mindkét eset jobb lett volna

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94815) userxy válasza aelod (#94808) üzenetére


userxy
őstag

Azért 100-110 kilóval átlag magasságú embernél elég nehezen tudom elhinni a pipaszár lábakat.

(#94816) aelod válasza userxy (#94815) üzenetére


aelod
veterán

Erőltesd meg a fantáziád akkor :)
Az egyik bevállalta a rövid nadrágot. A másik szinte mindig hosszúban. Um warum? :)
Öltözőben fény derült a dologra. :DDD

Megint másik. Lesz a teremben fekvenyomó házi bajnokság. +85kg-ba készül a srác. Lövi magát. Éljen a sport :) 150-et akar nyomni. Cuccal. Érted. 150kg-ot. Legjobb nyomásom 75 kilósan 140 volt motyesz nélkül. De már 2 éve nem nyomok fekve, amióta szar a vállam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94817) HussarF válasza aelod (#94816) üzenetére

Versenyen? Vagy csak úgy teremben? Rengeteg embert láttam már, aki elmondta, hogy ő mennyit nyom fekve, majd amikor a versenyre került a sor, az ottani szabályokkal elég volt a 10 kg-val kevesebb is ;]

(#94818) Zola007 válasza aelod (#94816) üzenetére


Zola007
veterán

Miután jól megsimogattad más nyomorával az egódat, azt szeretném megkérdezni, hogy neked szabályos gyakorlat végrehajtás mellett ment tönkre a vállad?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94819) Woodslave válasza aelod (#94816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van amikor tök indokolt a cucc. Tudod mivel jár milyen célból csinálod. De amikor nem jól lövöd be a helyed meg a célod akkor van gáz. Sztem. De van akinek olyan célok fontosak és megérik ezt ami miatt én nem csinálnám.

De ugyanakkor soha nem tagadtam hogy egyszer simán kipróbálnék egy kúrát csak hogy megtudjam milyen meg milyen lehetek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94820) aelod válasza HussarF (#94817) üzenetére


aelod
veterán

(#94817) HussarF

Teremben versenyre készülés alatt, edző mellett.

(#94818) Zola007

Nem simogattam én semmit. Megosztottam a dolgot amit láttam.

Igen. Fekve nyomtam kézi súlyzóval. 30kg volt még csak nem is sok. Alsó ponton belenyilalló fájdalom a bal vállban és ammen...
Azóta már jó, jártam vele kezelésekre is. Kopp kopp. De ha lehet kímélem.

(#94819) Woodslave

Ez eddig okés. Elfogadom. Azt viszont nem, hogy csak szúrással megy a 150kg. Mondom ezt úgy, hogy ez a srác 190kg-ot csinált felhúzó versenyen és akkor nem lőtt semmit.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94821) Woodslave válasza Woodslave (#94819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de aztán elolvasok egy beszámolót és úgy érzem nem akarok én már annyira izmos lenni :D

szerk: kitöröltem a picsába ebédidő van :D

aelod: így van ha nem tehetséges az ember valamiben - és nem a megélhetésről van szó - akkor felesleges olyan kockázatokat vállalni amik indokolatlanok (legyen szó akármilyen kis kockázatról)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94822) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha már a másokat kritizálás a téma, én is beszállok ;]

Terembe jár mostanában egy csajszi, és valami giga magas. Fú baz. Szerintem simán megvan 200-210 centi. Amúgy fiatal, vékony, még szépnek is mondanám ha az átlagot nézzük. Annyira nem mertem stírölni mert asszonnyal edzek, de ahányszor láttam a csajt akkor lábazott szóval már ez is pozitív (a legtöbb nő nem szokott nálunk...)

Elgondolkodtam, hogy ez az extrém magasság amúgy mennyire lehet jó... Jó, mert mellette mindenki más csak egy kicsi xar... ;] Amellett meg nehéz mert 42-43-as lábára (kb akkora lehetett) nehéz cipőt találni, meg úgy gondolom egyáltalán ruhát is. A pasi témát is át tudja lendíteni ha tud kompromisszumot kötni és néha bevállalni 1-1x egy alacsonyabb srácot.

Ezeket mondjuk túl lehet élni, de mondjuk egészségügyileg, pl. a szívnek nem megterhelő már ez?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#94823) aelod válasza Woodslave (#94821) üzenetére


aelod
veterán

Ebédhez pont jó volt olvasni.

Lehet ez is (Vigyázat elég undorító látvány!)ilyen lehetett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94824) HussarF válasza Woodslave (#94821) üzenetére

Uez volt nekem is. Csak nekem naponta kellett járni kötéscserére. Meg a kinyomogatás után a kitörölgetés drasztikusabb volt, mert az ujja eltűnt a vállamban az orvosnak, úgy kotorászott benne. Szaggatta az izmokat, mondván, hogy a gennycsatornákat egybe kell nyitni. Lesz mit mesélni az unokáknak ;]

(#94823) aelod
Ja, iylesmi, de én az enyémről linkeltem is képet. Még amikor nem volt kitömve, csak egy nagy lyuk volt

[ Szerkesztve ]

(#94825) kolosanyi válasza aelod (#94816) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem sok embert láttam még eddig natúrban 140-150 kilókkal nyomkodni. Én a helyedben jelentkeznék valami komolyabb erőemelő klubba, de esetleg válogatottságon is elgondolkodnék. [link]

(#94826) aelod válasza HussarF (#94824) üzenetére


aelod
veterán

Az derék lehetett...

(#94825) kolosanyi

Köszi de gyenge vagyok én oda. Egyébként hívtak egyesületbe powerezni. De ott esélytelen lennék cucc nélkül meg amúgy sem olyan erősek az ízületeim, hogy bírják az ilyen fajta terheléseket. Az a 140 nagyom rég volt. Guggolásnál 140 fölé még nem mentem. Felhúzásnál a legjobbam 170 volt. Összeadod elég harmatos össz pontszám jön ki.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94827) Zola007 válasza Apollyon (#94822) üzenetére


Zola007
veterán

Nem preferencia kérdése, ezt dobta a gép.
Cipőt lehet csináltatni, apám katonatársának 52-es lába volt, első hónapban a saját cipőjében járt míg csináltattak neki surranót :)
Pasi téma nem gond, vízszintesben nem számít, kosarasok között biztos talál valakit.
Egészségügyileg megint nem biztos, hogy probléma, de úgysem tud vele mit kezdeni, még ha emiatt rövidebb életű is lesz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94828) rwin5 válasza kolosanyi (#94825) üzenetére


rwin5
őstag

nekem van egy atléta haverom (azóta már nem sportol) akkor edzett aktívan mikor én középiskolás voltam, akkor volt egy terem verseny ő 65 kilósan nyomott 130-140 körül (pontosan már nem emlékszek) Tesojának is kr-r-va jo genetikája volt kb 2 hónap edzéssel úgy nézett ki mint, más 1 év alatt :D egyikőjük sem nyomott sose semmit

(#94830) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a csirkebrokkoli ebédemet kiegészítettem néhány "egészséges" nassolnivalóval...

pörkölt földimogyoró - elhiszem az összeesküvés elméletet hogy nem egészséges. Nem mag hanem hüvelyes (ami amúgy még nem is gáz ;] ) de sós, meg hidrogénezett pálmazsír stb. De mondom 50 grammot elbírok naponta hát ma inkább 75gramm lett vagy még több.. 452 kcal

lidl vörösáfonya-kesudió mix 100 gramm ezt se nagyon lehet abbahagyni.. 461 kcal

oreo 44 gramm 211 kcal..

Mindösszesen durván 1500 kcal diétás ebéd fehérje 65 gramm. Jól hangzik :D Zsír: 85 gramm.. Annyira nem. Ch. 93 gramm háromnegyede cukor :C ezsejólhangzik.. #simanehesmaradtam ;] .

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94831) Woodslave


Woodslave
nagyúr

volt szó róla korábban hogy nem jól csináljuk a kézisúlyzós nyomást mert nem kell közelíteni.

Erre tessék

When you press the dumbbells up, press inward. Imagine moving the dumbbells toward each other, almost like a flye. Don't touch the dumbbells at the top. Just bring them as close together as possible, which will give you a lot more of loaded transverse flexion/adduction.

igaz írja hogy nem kell összeérinteni, de egy normális súlyzónál ha közelíted akkor kikerülhetetlen hogy a vállvonalnál beljebb kerüljön, ami meg BPak szerint felesleges.

Na nem mintha lenne normális kézisúlyzó a teremben szóval ez a probléma nem érint csak érdekesség...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94832) Dani82 válasza Zola007 (#94827) üzenetére


Dani82
senior tag

A magas lányoknak a legnagyobb részének a partnertalálás az egyik legnagyobb gond egyébként. Nyilván a hölgy kész a kompromisszumra, de a pasik nagyon kis része vállalja be, hogy a nője lényegesen magasabb nála.
Ha megnézel egy Tinder, vagy bármilyen ilyen szart, van amikor a nők "magamról" rovatába csak a testmagassága van beírva.
De ne menjünk át a nők topicba... :B

(#94833) kolosanyi válasza Apollyon (#94822) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én 195 centi vagyok, barátnőm 185, mindketten színunk a magasságunk miatt. Rengeteg szempontból jelent hátrányt a mindennapi életben ha magasabb vagy épp alacsonyabb vagy az átlagnál. Nehezen öltözködünk, amelyik felső vállban meg karhosszban jó, az lötyög rajtunk (valamiért úgy szabják a ruhákat, hogy aki magas, az dagadt is), amelyik meg normális lenne, az karban rövid, vállban szűk. Nadrágnál ugyanez. Nekem 48-49-es a lábam, neki 42-43-as, úgy kell levadászni mindig, alig kapunk valamit. Jellemzően több órányi üzletekbe járás után találunk 1 pár cipőt ami jó méretben és azt kell megvenni akár tetszik, akár nem. Nem rég - a családom segítségével - megvásároltam az első autómat. Ha nem próbáltam ki 40 típust, akkor egyet se. Jellemző probléma, hogy kicsi a fejtér, eléri a fejem a tetőkárpitot kivéve ha hátradöntöm az ülést, de az meg terheli a gerincet. A kormány általában a combom között van, egy rossz mozdulat a lábammal és belekapok a kormányba, ez autópályán annyira nem mókás. De ha csak ennyi lenne, a még hagyján. A legidegesítőbb az, hogy minden legalább 10 centivel alacsonyabban van, mint kéne. Alacsony a szék, az asztal, emiatt görnyedt tartással ülök, alacsonyan van a tükör, görnyedten tudok borotválkozni, zuhanyzás közben leverem a fejemmel a zuhanyrózsát, öltözködés közben beleütök a csillárba, beverem a fejem az ajtófélfába stb stb.

És akkor mi még nem extrém magassággal bírunk, csak simán magasabbak vagyunk az átlagnál. Volt egy csapattársam a röpi válogatottban, 209 centi volt 52-es lábbal. Állandóan fájtak a térdei, lógott mindene, cipőt csak méretre tudott csináltatni, illetve egy-egy kosaras cipőt tudott külföldről rendelni. Szar dolog na, ha eltérsz a többségi társadalomtól.

[ Szerkesztve ]

(#94834) aelod válasza Dani82 (#94832) üzenetére


aelod
veterán

Tinder. Az mi?

(#94833) kolosanyi

Pedig amikor facér voltam és kérdeztem a csajokat a zsánerükről akkor mindig azt mondták, legyen izmos, magas bla bla. Párom is osztotta ezt a nézetet, aztán mégis magasabb nálam :D

Fater 193, keresztapám 203. Anyám 150körül. Én 174 :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94835) Woodslave válasza kolosanyi (#94833) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de legalább a faxod is nagy nem? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94836) Ijk válasza aelod (#94834) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Fater 193, keresztapám 203. Anyám 150körül. Én 174"

Hát ez mondjuk szarügy. De legalább izmosnak még tűnhetsz. Képen. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94837) kolosanyi válasza aelod (#94834) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, ezt a nők nagyon jól el tudják képzelni a hálivúdi filmek alapján, de hány izmos, arányos embert látni a hétköznapokban? Általában vagy botsáska alkat, vagy dagadt, vagy csak simán semmilyen. A magasabb embernek nagyobb izomtömeget kell felépíteni ugyanolyan kinézetért, ami már eleve behatárolja a lehetőségeket. Persze én kivétel vagyok a csodálatos genetikám meg a reggelenkénti éhgyomros interval kardió miatt. ;]

(#94835) Woodslave
Ebbe nem megyek bele, Dicker példálózik mindig a méreteivel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#94838) Zola007 válasza aelod (#94834) üzenetére


Zola007
veterán

ne panaszkodj, 2 centivel túlnőtted a szüleid számtani közepét ;]

(#94835) Woodslave: Volt gimiben egy kolis szobatársam,Barnabás.
190 centi magas volt a srác, mi csak "Hosszú"-nak becéztük. A gimiben minden csaj azt hitte, azért mert magas.... Aztán néhány szerencsésnek volt alkalma rájönni, hogy tévedtek ;) :))

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94839) Woodslave válasza aelod (#94834) üzenetére


Woodslave
nagyúr

á mindegy nem olyan vicces bocs :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94840) kk831228 válasza Woodslave (#94839) üzenetére


kk831228
addikt

Mondjad csak nyugodtan...Hátha nekünk vicces... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94841) Woodslave válasza kk831228 (#94840) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ;] amúgy sztem az volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94842) aelod válasza Zola007 (#94838) üzenetére


aelod
veterán

Ez nem panasz volt. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94843) Shingen válasza Ijk (#94803) üzenetére


Shingen
addikt

az fasza! :D

(#94801) Cassidey Biztos getto gyúrósnak hitte magát. :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#94844) GoTReX válasza Ijk (#94836) üzenetére


GoTReX
őstag

Jo az.Én is akörül vagyok,csak egy kicsivel magasabb, viszont szemtele
nül jòképű!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94845) Shingen


Shingen
addikt

Srácok segítségetek kellene.

Holnap megyek szájsebészetre a burámat szétszedik.
2 bölcsességfogat szednek ki ellentétes oldalon, egyiknél így vágás meg minden.
Valószínű a következő napokban nagy kajálások nem lesznek.
De mivel tömegelési időszakban vagyok kell a CH, főleg nem akarom, hogy a meglévő izmot kezdje a szervezet bontani, mert az eddig megszokott Ch helyett jóval kevesebbet vinnék be.

Adjatok ötleteket, hogy táplálkozzak a következő napokba, mit egyek.
De nehogy azt mondjátok turmixoljam le a csirke rizst meg a zöldséget, mert tuti kihánynám.

風林火山

(#94846) Zola007 válasza Shingen (#94845) üzenetére


Zola007
veterán

Turmixold le a csirkét, rizst és zöldséget! Nekem ízlik, olyan mint egy jó testes gulyásleves
Nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94847) Shingen válasza Zola007 (#94846) üzenetére


Shingen
addikt

Akkor vmi egyéb ötlet :F :)

風林火山

(#94848) Tamoo válasza Shingen (#94845) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én tavalyelőtt szedettem ki mind a négyet. Eddig az volt a legjobban sikerült diétám. ;]
Én turmixot + minden tejterméket kerültem utána.... na meg mindent ami könnyen beleragadhat a sebbe.

[ Szerkesztve ]

(#94849) Shingen válasza Tamoo (#94848) üzenetére


Shingen
addikt

Ez az, akkor mit ettél?

風林火山

(#94850) Tamoo válasza Shingen (#94849) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hús, tészta, rizs. De nemigazán rágtam csak nyeltem. :D Mondjuk én egyesével vetettem ki. Mindkét oldalról egyszerre az elég szívás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.