Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94401) Shingen válasza stickrs (#94400) üzenetére


Shingen
addikt

Mire esküszöl.
Glutamin helyett kreatin?

風林火山

(#94402) stickrs válasza Shingen (#94401) üzenetére


stickrs
senior tag

kettő közül mindenképp a kreatint mondanám.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#94403) szőröscica


szőröscica
addikt

Hát-bicepsz volt, adta.

(#94404) aleister válasza Cassidey (#94389) üzenetére


aleister
veterán

Nem erre a kommentedre írok, de egyszerűbb, mint visszakeresni....szóval a napokban Te kerestél edzés előttit ugye? Pont most született egy ilyenről BB-n egy cikk. Eléggé megosztó a stuff, de abban mindenki egyetértett, hogy nagyon durva anyag.

Sok benne a koffein...lehet, hogy ezt már megérzed. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94405) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Valaki használja/próbálta már a Myprotein Flavdrops-t? Mennyire elég az 50 ml?

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#94406) GoTReX


GoTReX
őstag

Csodálatos Kar-nap letudva. Meleg lakás ,finom kaja.:) Mondjuk egy fél pizzát is letekertem,bár talán tömegelés alatt belefér néha-néha.

Napi tesztofokozó:

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94407) Quintero válasza aleister (#94404) üzenetére


Quintero
tag

Hát igen elég sok koffein van benne de egyébként nem olyan túl sok komponenst tartalmazó termék. Szerintem érdemes nézni Jim Stoppani cikkjeit és videóit abban szépen taglaljai mit mikor kell szedni. Lehet sokszor mondja hogy vedd meg a saját termékét de igaza van :DD Több mint 20 éve foglalkozik ezzel és van eredménye. Pl ő ahogyan kinéz meg elvileg nem egy hírességnek segített már meg normál embereknek is :D

(#94408) stickrs válasza aleister (#94404) üzenetére


stickrs
senior tag

hát nemtom... összetétel alapján nem egy nagy dolog. a 400mg koffein miatt nem lenne ajánlott max azoknak akik nem birják, de 2g aakg-ből, citrulline malateből meg beta alaninból nem nagy dolog. sztem egy rendes durrantóba min kellene tenni 5g aakg-t, 3g citrulline malatot, meg min 3g beta alanint...de jobban megéri magadnak összerakosgatni az összetevőket mint "kész" bedurrantót venni. de pl a grenadetol az 50 calibre-be asszem egy zacsiba van 550mg koffein...igaz azt irja hogy egy zacsi 2 adag,de ki a fene fogja felezgetni :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#94409) Peti78 válasza aleister (#94404) üzenetére


Peti78
őstag

Három mondat itthon az asszonnyal, hogy mennyibe kerül a fehérje, és rögtön állattá változom pörgető nélkül. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94410) szőröscica válasza GoTReX (#94406) üzenetére


szőröscica
addikt

Cassidey már a 9gagre is felteszi a képeit? :Y

stickrs: én koffeines cuccokat nem szívesen használok edzés előtt, sokszor fordítva sülnek el. Hot Bloodtól is rosszul lettem vagy nagyon elálmosodtam, és a sima kávé sem igazán adja.

[ Szerkesztve ]

(#94411) stickrs válasza szőröscica (#94410) üzenetére


stickrs
senior tag

mostanában én is kihagyom, főleg mert csak későn jutok le a terembe, szval csak aakg citrm beta-al. megy most.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#94412) xxSanchez válasza Ti Bo (#94405) üzenetére


xxSanchez
őstag

Én vettem, de már megbántam. A néhány csepp helyett kb rakhatok bele 50-et, hogy bármi íze is legyen. Eléggé pénzkidobás, inkább vegyél ízesítettet.

Heyho.

(#94413) FIREBLADE78 válasza szőröscica (#94410) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha így néz ki a csaj,akk elveszem feleségül

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94414) Dani82 válasza Zola007 (#94393) üzenetére


Dani82
senior tag

Bcaa 4:1:1, de szpesöl kód volt, enyém ;)

Egyebkent elkezdtem irni, mielott ezt a postot irtad, pont errol. Itt a topicbAn minden oldalon elofordul lassan, valaki beirja hohy ezen a szinten ez felesleges, az felesleges, a mi szintunkon ez felesleges. Ez lehet h durva lesz es akinek nem inge ne vegye magara, de pontosan ezert nez ki mindenki ugy ahogy. Mert azt hiszik me szamit, ahh minek vegyek csirket a
Mi szintunkon jo a sertescomb, kulonben is fele annyi, minek kokuszzsir, jo lesz anyam floriolja, ezen a szinten minek bcaa?

Mindig is idegesitett a topicbam ez az attitud, mert sztem legalja hozzaallas, es pont olyan slacker kategoria, mint a majd hetfotol dieta, majd januartol lefogYok.

En hiszek benne, hiszek a fejerjebem, kreatinbam bcaa es glutaminban es ha ezek csak 1%t tesznek hozza a fejlodesemhez, akkor tudom hohy megtettem mindent, hohy kihozzam a maximumot ebbol az egeszbol.

Kulonben meg aki igy fogja fel, hihy a mi szintunkon ez meg az minek, akkor az minek csinalja, mi ertelme van elbaszni az idotoket edzoterembe, annyi mas hasznos dolgot csinalhattol, amit lehet sokkal szivesebben csinalnatok ugy hohy beleadjatok a maximumot, legyen az penz, ido, energia

Szerintem ezt a mi szintunkon dolgot rohadtul hanyagolni kene, mert baromira
Demotivalo.

(#94415) Zola007 válasza Dani82 (#94414) üzenetére


Zola007
veterán

Legyen
Ha ezentúl nem illik a kérdező rózsaszín felhős lelkivilágába a válaszom, akkor nem szólok hozzá a témához.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94416) GoTReX válasza szőröscica (#94410) üzenetére


GoTReX
őstag

Tudja a fszom,gondolom nem ő teszi fel. Csak sok geek erre hegyezi a ceruzát.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94417) GoTReX válasza Zola007 (#94379) üzenetére


GoTReX
őstag

Várj ,jegyzetelek! :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94418) Peti78 válasza Zola007 (#94379) üzenetére


Peti78
őstag

Most látom, köszi, de nem erre gondoltam :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94419) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#94413) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jaja, felesegnel a legfontosabb tulajdonsag h hogy nez ki...
:D

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94420) Cassidey válasza aleister (#94404) üzenetére


Cassidey
senior tag

Köszi, jó fej vagy, hogy emlékeztél, elolvastam, nagyon odavannak! :D Érdekes lehet egynek, ha nem drága. 600mg koffein volt szerintem a legtöbb amit eddig bevettem, nem mondom, hogy nem éreztem de volt már jobb edzésem. Viszont mivel elfogyott az edzés előttim, kísérletezgettem, és rájöttem, hogy a koffein mennyiséget hiába emelem egy pont után, nem lesz jobb a hatás, szóval elkezdtem kombinálgatni.

1 koffeintabi (200mg) + 1 yohimbine + 1 adag Nitrix (találtam itthon, nem is tudom miért van ilyenem, soha nem izgatott, hogy "bedurranjak", nem is látom magam soha "bedurranva", ahhoz több izom kellene vagy valami). Namármost a Nitrixben nincs semmi extra, Beta Alanin, Citruline, AAKG, meg pár apróság, ezek sem nagy mennyiségekben. De valamiért egészen jól működött a kombó az utóbbi két napban, a yohimbine a gyanús. Pedig azt is próbáltam már valamivel és nem éreztem semmi különöst.

Végül a Mr Hyde-ot rendeltem, mert sokan esküsznek rá, és annak volt a legérdekesebb az összetétele, talán holnap megjön. Hiába nézegettem millió edzéselőttit mindben kb. ugyanaz van (a fentiek), kis mennyiségbeli különbséggel..

GoTReX: csak viccelt, ez egy másik szőke nem én. :D

(#94421) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#94413) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azt nokedlit szaggatni tud-e? ;]

(#94422) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na voltam a Mecca-ban. Az edzés annyira nem atta mert kb annyi volt hogy amin hoist felirat volt vagy olyan gép volt amit még nem láttam abba beültem és csináltam pár sorozatot. A közönség nem volt brutál mondjuk volt nálam izmosabb csaj :D
Kéne pár hét hogy normálisan tudjak edzeni nekem ez sok..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94423) Quintero válasza Cassidey (#94420) üzenetére


Quintero
tag

Bár nem próbáltam de a PreJym se lehet rossz. (Koffein miatt talán nem is fogom :( ) Idén a BB annak adta a legjobb edzés előtti díjat.

(#94424) God Vazzeg válasza Woodslave (#94422) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És nem lett izomlázad :D

(#94425) Woodslave válasza God Vazzeg (#94424) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az majd holnap kiderül :D de nem valószinű hogy lesz

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94426) God Vazzeg válasza Woodslave (#94425) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Leedzettünk a cutler goldban és nem volt izomlázunk. Csalódás volt. Pedig nagyon jó volt, bedurrantunk, stb.. Siófokon ugyanez volt, ezek a hoist gépek elég érdekesek.. Hogy ez jó, vagy rossz, mindenki döntse el maga, én szeretem az izomlázat :)

(#94427) HussarF válasza Dani82 (#94414) üzenetére

Ezt a "mi szintünkön" részt én mindig is úgy értelmeztem itt a topikban, hogy a "ti szinteteken" ;] ;]

(#94383) Dani82
Erről Alpachino-t kérdezd ;]

(#94428) aleister válasza Dani82 (#94414) üzenetére


aleister
veterán

"Szerintem ezt a mi szintunkon dolgot rohadtul hanyagolni kene, mert baromira Demotivalo."

Hááát, ha téged pár ismeretlen, arctalan fórumita ennyivel demotiválni tud, akkor veled lesz a baj. ;)
A többi következetlenségre inkább nem reagálnék. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94429) -Mike-


-Mike-
addikt

A mi szintünkön egy valami nem felesleges...
ilyen videókat nézni ;]

(#94430) aleister válasza -Mike- (#94429) üzenetére


aleister
veterán

Ennyi. :)

Bár a kötözött sonka seggnél kicsit összevontam a szemöldököm. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94431) Woodslave válasza God Vazzeg (#94426) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Biztos le lehet edzeni úgy hogy legyen. De megfogadtam hogy súlyzóhoz nem nyúlok. De egy sorozatot bicepszeztem kézivel meg megfogtam egy rudat. :D meg jó a felhúzó rész is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94432) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

mennyire megbízható ez az oldal?

itt találtam a legjobb árat Volumassra

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#94433) God Vazzeg válasza Woodslave (#94431) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi is a hoist gépek miatt mentünk, a szabad súlyos edzést itthon is meg tudjuk csinálni.

(#94434) Radnix válasza Motion_Blur (#94432) üzenetére


Radnix
senior tag

De ez egy hulladék ar-ertek aranyban, meg edzés utan inkabb iszom fehérjét meg eszem valami finomat, mint hogy cukrot igyak :D egyebkent az oldal valoszinuleg megbízhat nem igazan hallottam itt olyan esetet hogy tapkieges webshop átvett volna barkit is, max a "speckó" kiégés webshopok ha erted mire gondolok :D
Bocs a telefonos hejjjjesirasert :D

[ Szerkesztve ]

(#94435) mark!


mark!
őstag

Hali! G-Fuel-el próbálkozott már valaki??

>

(#94436) Motion_Blur válasza Radnix (#94434) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi!

Nekem hosszú évek óta bevált, mondjuk szinte csontsoványságból kellett feljönnöm egy normál szintre (55-->80 kg). Lehet most már át kéne állnom fehérjére, nem tudom... kajám mondjuk rendben van, reggel és edzés után szoktam nyomni a Volumasst, amikor nem nagyon megy a szilárd kajabevitel.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#94437) Cassidey válasza Woodslave (#94431) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én ilyet nem tapasztaltam, hogy kevésbé van izomlázam. Viszont néhány gépnél a súlyt azért eléggé át kell értékelni..

Nekem sokszor nehéz eleget ennem, és tudom, hogy meginni a kalóriákat lenne a legkönnyebb, de az én fejemben az igazi bűn, tudom, hogy diétában mennyire értékelném ezeket az extra kalóriákat, szóval igenis inkább finomságokat eszek még ha épp nehéz is. :D Nem az éhező gyerekekre gondolok, amit nagyanyám mondott mindig, ha nem ettem meg az ebédet, hanem arra, hogy "fogsz te még diétázni.. akkor mit nem adnál ezért a sütiért"!

Wood miért nem szóltál, lementem volna veled, a héten tettem vissza a székhelyem. :) Rádszólhattam volna, hogy ne pinalegyezz! :D

[ Szerkesztve ]

(#94438) Woodslave válasza Cassidey (#94437) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Magyarul pinalegyezés volt nem edzés :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94439) Woodslave válasza Cassidey (#94437) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reggel 6-kor? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94440) goodboy007


goodboy007
senior tag

Debrecenieket kérdezném, hogy az EnerGym 2 termen kívül van még terem a Nagyerdő környékén vagy az a legközelebbi?
Ugye üzemel még?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#94441) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Pffff 880 új hozzászólás. Pedig csak egy kicsit nem értem rá itt csökkenteni a színvonalat. :DDD

(#94442) Cassidey válasza Woodslave (#94439) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ja, az természetesen ki van zárva. :D

Rendeltem Scitec kiwi-banán fehérjét, mert a citromos sajttorta annyira bejött. Ez is zseniális, nagyon finom. Van még egy narancsos csoki és egy mogyoróvaj, azokra is kíváncsi vagyok.

(#94443) kolosanyi válasza Tamoo (#94441) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szabin voltál? Ez mindig munkaidőben születik... ;]

(#94444) Tamoo válasza kolosanyi (#94443) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem vagyok szabin. :D csak dolgozni is kellett.
Valakinek termelni kell a GDP-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#94445) kolosanyi válasza Tamoo (#94444) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mi az a GDP? Van rá kupon kód? Hozza a tömeget? ;]

(#94446) Zola007 válasza goodboy007 (#94440) üzenetére


Zola007
veterán

Energymet passzolom, de Corpus Fitness az Oláh Gáboron, más nincs a közelben
Jó a légkör, kevés a bunkó, mert eléggé pedáns terem, inkább ilyen fitnessz jellegű.
Dobálni nem lehet, rendezett és tiszta, még azért is rád szólnak, ha nem a kijelölt állványra rakod vissza tárcsát. Én preferálom az ilyesmit, de tény hogy van akinek az agyára megy.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94447) aleister


aleister
veterán

Nemrég volt téma az MP csomagok kiszállítási sebessége és csomagolóanyag minősége. Ma megjött nekem is a rendelésem. Mivel két csomagról beszélünk, a tapasztalat szó szerint felemás. :)
Az egyik teljesen rendben megérkezett. Ki volt tömve légcellás szatyrocskákkal (amit még túlzásnak is érzek, tekintve, hogy a szállítmány tulképpen por), szépen le volt ragasztva, és úgy ánblokk egyben volt.
A másik csomag ugyan kicsit megrogyott Angliából idefele jövet, de ez másodlagos, mert a lényeg, hogy még csak le sem volt ragasztva. Nem feltépődött, vagy lesett róla a széles cellux csík...egyáltalán nyoma sincs, hogy bármivel is le lett volna ragasztva. :D
Szépen meg volt benne minden termék, így nem parázok a dolgon, de azért meglepett kicsit no. :)

Kiszállítási időt tekintve dicséret illeti őket. 23-án majdnem éjfélkor rendeltem őket. 24-én délben már a postán voltak, ma délben pedig a kezemben. Ha azt nézzük, hogy az 5 napból 2 hétvége, akkor úgy vélem, hogy ezt gyorsnak lehet mondani.

Sajna még van az MHM-féle 100%WP-ből, így az ízekről még nem tudok nyilatkozni. Az egyik görényem kiharapta a vaníliás sütis ízesítésű fehérjét, és láttam az arcán némi elismerésfélét, de gondolom ez nem számít marginális véleménynek. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94448) Zola007 válasza kolosanyi (#94445) üzenetére


Zola007
veterán

guanozin 5'-difoszfát
jó cucc ;]

#94441) Tamoo: ahogy szokták mondani: összefújja a szemetet a szél :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94449) illes0102


illes0102
aktív tag

olvasgattam most a kreatin mono után.de eddig minden oldalon mást írtak. ami közös, hogy lehet választani feltöltés majd fenntartás aztán szünet, illetve csak monoton szedés megszakítás nélkül.
namost amit érdekel a feltöltés 5-7 napra írták a feltöltés időszakot. már csak a mennyiséget nem tudom. Az egyik azt írta testsuly/3 = kreatin (g) azt elosztani napi 3-5-szöri bevitelre. a másik konkrétan leírta, hogy feltöltési időben napi 20g. másik helyen 15kg-ként 5g krea. ebből melyik a legjobb választás tekintve, hogy 122kg vagyok sok zsír némi izom. Még december végéig bőven tömegelni szeretnék majd 3 hónapos szakaszokba váltogatni.
a szintentartás már már egyszerűbb majd az összes helyen azt írják hogy napi 10g elég 1x edzés előtt 1x utána.

[ Szerkesztve ]

(#94450) aleister válasza illes0102 (#94449) üzenetére


aleister
veterán

Ha leginkább zsírosnak titulálod magad, akkor miért tömegelsz még?

Egyébként a testsúly haramada kell grammban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.