Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94951) -Mike- válasza rwin5 (#94945) üzenetére


-Mike-
addikt

Tej vagy sovány kakaóport adj hozzá, talán.

(#94952) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt, nem mondanám, hogy adta. Utálok vállazni, ráadásul fáj a hátam. Azért lenyomtam.

(#94953) venge


venge
tag

Had dicsekedjem egy kicsit!
Edzőtársam, barátom ma a kategóriájában megnyerte fekvenyomásban, Füzesgyarmaton a világkupát! :R
Holnap indul felhúzásban is!

(#94954) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma TUT módszer volt terítéken, együtt edzettünk barátnőmmel itthon. Jó volt. :)

(#94955) rwin5 válasza kolosanyi (#94954) üzenetére


rwin5
őstag

Gratula :C [vajonmi]

(#94956) kolosanyi válasza rwin5 (#94955) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem az a TUT volt, az majd most jön. ;]

Fegyenc topikban van az edzés.

(#94957) Angel2014 válasza kolosanyi (#94954) üzenetére


Angel2014
addikt

Tologattad vagy húzgáltad a csattogós lepkét? :P

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#94958) Zola007 válasza kolosanyi (#94954) üzenetére


Zola007
veterán

t.u.t. = tűzoltó újra támad ;]
holnap a d.m.h módszer lesz terítéken? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94959) L1ZRRR válasza aelod (#94936) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Hány kg vagy?

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#94960) rwin5 válasza Angel2014 (#94957) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#94961) cannibal


cannibal
senior tag

Szokott valaki a Nutriversumból rendelni? Mindig jön a hírlevelük és gondoltam kipróbálom. Erre vagy erre gondoltam, bár az első szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#94962) kolosanyi válasza Angel2014 (#94957) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erre van jó válasz? :DDD

(#94958) Zola007
[link]

;]

[ Szerkesztve ]

(#94963) kk831228 válasza rwin5 (#94955) üzenetére


kk831228
addikt

Az IHM-es jobb... :D

kolosanyi: :C :C qva jó.... :C :DDD

Már majdnem elnyomtam pedig... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94964) aelod válasza L1ZRRR (#94959) üzenetére


aelod
veterán

81kg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94965) szőröscica válasza aelod (#94964) üzenetére


szőröscica
addikt

És hány centi magas vagy? Szerintem jó a forma. :R

(#94966) syl5 válasza marked one94 (#94927) üzenetére


syl5
őstag

Gyökér izomtalan parasztgyerek.

(#94916) Takuun
A tolódzkodás egy nehéz összetett gyakorlat.
Ha nem vagy hozzá elég erős, nem megy rendesen, de a maximális izomösszehúzódás a cél, akkor inkább ne csináld, úgy mint a húzódzkodást.
Nyomd géppel, vagy súlyos rásegítéssel, vagy tedd külön napra, hogy fel tudd fejleszteni, ne akkor nyomd, amikor már leamortizáltad a melled és a trinyód is.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#94967) rwin5 válasza kk831228 (#94963) üzenetére


rwin5
őstag

ők a topicról is csináltak már videót ;] [részlet]

(#94968) kk831228 válasza rwin5 (#94967) üzenetére


kk831228
addikt

;] :DDD :DD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94969) kolosanyi válasza syl5 (#94966) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem b*szottul igaza van.

(#94970) rwin5 válasza marked one94 (#94927) üzenetére


rwin5
őstag

belehallgattam - szörnyű

"egy éve pedig ilyenkor kurvára besokalltam az edzéstől fogtam magam és elmentem boxolni, nem nagyon érdekelt, hogy le fogok fogyni, vagy hogy nem leszek olyan izmos de meg is lett az eredménye mert ledobtam 8 kilót aztán közbejöttek dolgok a boxnál és lejöttem edzeni"

ez a gyerek akkora nyomorék, hogy nem találok rá szavakat.. meg még ez a box duma, srácok lent a kondiban nyomnak 10 másodperces árnyékboxot aztán ők már /évek óta boxolnak/ + az ilyen mindig tudok kifogást-magyarázatot, hogy miért nézek ki szarul annyira szánalmas

(#94971) aelod válasza szőröscica (#94965) üzenetére


aelod
veterán

Thx!
174cm.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#94972) BÁ Nutrition válasza marked one94 (#94927) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Comments are disabled for this video.
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94973) kolosanyi válasza rwin5 (#94970) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért lenne szánalmas? Neki nem az a legfontosabb, hogy kipattintsa magát a soundra, csak egy picit szeretne sportosabb lenni. Ez nem szánalmas, hanem racionális. Mégjobban az lenne ha leszarná ki mit gondol és nem írna blogot, nem csinálna videót, hanem élvezné a felszabadult időt. Akar a tök a genetikai határaiig elmenni, vagy ha igen, akkor se fog. Pont erről beszélt Elliot Hulse is az egyik videójában. Sokan sírnak, hogy nem fejlődnek tovább, elérték a genetikai potenciáljukat. Ez baromság, a közelében sincs a legtöbb ember, soha nem is lesz. Olyan apróságok hátráltatják ebben, mint család, munkahely, iskola stb. Minden amit életnek nevezünk. Nézd meg például Hosszú Katinkát. Világversenyről világversenyre megy, tele a Facebook oldala a hétvégi, ünnepnapi, nyaralás alatt megcsinált edzésekkel. Ezt csak így lehet. Talált hozzá egy megértő partnert, aki történetesen az edzője és elkíséri mindenhova. Én nem tudnék heti 40 órát edzeni, nem is akarnék. A heti 6-8 is nagyon húzós, 4-5 még tartható. És nem érzem szar embernek magam emiatt.

(#94974) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#94973) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont olyan mintha azt magyarazna hogy nem fontos hogy odategye magat az egyetemen, vagy odafigyeljen a csaladjara, hanem csak eljarogat, lexar mindent, csak ugycsinal mintha.. sot meg azt sem.

ilyen hozzaallassal az elet minden teruleten annyit ersz el mint amit az ilyen edzessel. az meg pont tudjuk h milyen. reprezentalja is az izomzata..

engem kulonosebben nem zavar ki mit csinal, csak minek kell ezt meg kulon megmagyarazni a zinterneten??

mondjuk az is egy jo kerdes hogy minek okoskodik valaki mas faszbuk oldalan hogy neki nem tetszik valaki, tul izmos stb.. nem kerdezte senki oket.. de igen fontos h odafossanak valami hulyeseget

nyilvan a valasz az h az ember alapvetoen egy igen buta leny, szal csodalkozni se kell rajta mondjuk

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94975) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#94974) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát pont nem azt mondja. Szerintem is igaza van kár hogy úgy is néz ki

Kolosanyi: Jól mondod kivételesen egyetértek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94976) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#94974) üzenetére


rwin5
őstag

+1 pontosan, BÁ megválaszolta helyettem :K

(#94975) Woodslave: A srác arról beszél, hogy egy hobbinak nem kell azonos értékrenden működnie.. miért ne kéne? A maslow piramis is azon alapul, hogy egy magasabb szint elérése akkor valósul meg ha az alatt lévő szükséglet megvalósul + ha mindenre rámondod, hogy jóvanazúgy akkor mit vár + ékes példája a srác 6 éve edz és így néz ki, csak akkor ne train with brain legyen a blogja/vlogjának a címe, hanem mondjuk testnevelés heti kéccer

[ Szerkesztve ]

(#94977) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#94975) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom mit mond, en alapvetoen kolosanyinak valaszoltam ;]

aki csak picit akar sportosabban kinezni az nyugodtan menjen el kosarazni, vagy barmit csinalni amit szeret. onmagahoz kepest pont egy picit sportosabb lesz.
de ez a nem akarok ronikolmen lenni egy eleg tag fogalom. meg egy szuperbadi 10ik helyben is olyan sok melo van h azt sokan fel se tudjak fogni..

aki csak picit akar olvasottabb lenni olvasson blikket egy picit neha

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94978) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#94977) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mindegy én azokon is röhögök akik nem esznek az anyjuk szülinapi tortájából mert diéta meg a buszon esznek telefonnal rizst ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94979) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#94977) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mert te ronniecolman akarsz lenni és ezért mindent megteszel 110%-ot beleadsz? Mert akkor el kell keserítselek :D;]

Legalábbis nekem ez a mondanivalója miért ne járhatnék terembe Anélkül hogy megjátszom az agyam hogy ez az életem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94980) m3tr0 válasza rwin5 (#94970) üzenetére


m3tr0
senior tag

Szerintem nem kevés igazság van abban amit mond.
Kb. sokan tényleg így élik az életüket,hogy csak az edzés van, orrvérzésig.
Mellette szinte semmi más és tényleg,sokaknak csajuk sincs, vagy azért mert nincs idő rá,vagy azért mert volt csaja csak kurvára megunta,hogy az edzés az mindig fontosabb mindennél. :D

A box. Hát nem tudom te boxoltál-e.
Én bruttó 2 éve thai-boxolok.
Szeretem, a héten viszont csak egy alkalommal voltam és? Akkor már vége mindennek?
Sőt még csak nem is látszik rajtam,bárki megkérdezhetné,hogy akkor minek járok boxolni? :D
Azért mert élvezem, ennyi. A külsőmön nem látszik,nincs kockás hasam,sem nagy hátam, nem tudok pörgőrúgást sem mint Jean Claude Van Damme a Véres Sportban, de még csak banán fát sem tudnék kirúgni a sípcsontommal. :DDD

Mást mondok, edzésen nem egy alkalommal van,hogy megállunk gyakorlat közben mert fáradunk vagy szólunk a társnak,hogy ne rúgjon,üssön olyan keményen. Miért? Mert gyenge puncik vagyunk? Nem.
Mert másnap is el kell menni dolgozni, meg a gyerekkel játszani és sorolhatnám.
Nem basszuk szét magunkat azért mert ez a thai-box és itt mindenkinek gyilkológépnek kell lenni. :))

Igazából ő csak azt akarja mondani,hogy bármit lehet csinálni, csak ésszel.Nem minden mást félre dobva,eszetlenül. :U

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#94981) Cassidey válasza Woodslave (#94979) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerintem is igaza van, csak szegény nem nagyon tud beszélni. :)

(#94982) syl5 válasza kolosanyi (#94973) üzenetére


syl5
őstag

El kell, hogy keserítselek, de nem a Sound-ra való kipattintás az általános; és ez a gyerek minden csak nem sportos. Átlagos, feltűnési viszketegséggel, ami így rohadt kínos.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#94983) rwin5 válasza m3tr0 (#94980) üzenetére


rwin5
őstag

Én nem értek vele egyet továbbra sem, csak nagyon kis részével amit a tápkiegekről beszélt, de az addig olyan nyilvánvaló volt, hogy nem most világosodott fel az elmém eme videó láttán.

Ami nekem ezzel a sráccal a problémám: csinált egy facebook oldalt, ahol folyamatosan szidja nevezzük "élsportolókat" (Lásd: Kathi Bélának, a párját anno szétoltotta majd miután felhívta dühöngve Béla, hogy szétkurelja a száját, hebegbe habogva beszélt a srác, aztán azzal csitította Bélát, hogy vigyázzon magára mert nála apuci ügyvéd, és ha kell bepereli - nálam az ilyen ember hiteltelen netféreg)
Az ő példájával élhetnék akkor, hogy a dühöngő kertvárosi focipályán szidnánk a ronáldót, hogy mekkora csicska, de nagyobb csicska nálam mert én csak hobbi szinten focizok a haverokkal, de ha ez volna a munkám akkor kispados volna kb, de folyamatosan erősen rávilágítanék arra, hogy én hobbi szinten vagyok és nem is akarok ebbe komolyabb munkát belefektetni. - Srác személyes példája, jelenleg az iskola: milyen iskola? - ez a srác van legalább 25-26 éves, ha olyan magas szinten koncentrál erre akkor bizonyára orvosnak tanul, de ott is valamit speciálisba, mert ott is végzett volna már 24 évesen legkésőbb.

+ nem szeretek személyeskedni, illetve más anyagi helyzetét megítélni, de ha minden mást olyan jól űz az életben csak a kondi megy hobbi szinten, akkor miért néz ki úgy a szobája, mint amit nagyapám pincéjéből rendeztem be

Ő próbál meggyőzködni arról minket, hogy a hobbi szinten nem kell lenni semmilyen gátlásnak, mert ez hobbi, mégis magyarázza, hogy fogyott 8 kilót, ezért néz ki ilyen szarul, bár ezt konkrétan nem mondja. Linkelt cikkben olvastam azt is, hogy sokat kísérletezett a tömegnöveléssel és szálkásítással, megint csak egy bizonygatás, hogy srácok ez a forma ez ilyen, mindig a példálózás mással, rühellem az ilyet..

Itt lezártam részemről, ez a véleményem ami törhetetlen :)

röviden tömören, az ilyen dolgok miatt a szememben ez a srác szánalmas, vak vezet világtalant

[ Szerkesztve ]

(#94984) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#94974) üzenetére


kolosanyi
veterán

Éppen azt mondja, hogy a testépítés nem fontos annyira neki, mert egyetem meg nyári munka, család meg miegymás mellett nem tud még 100%-os teljesítményt nyújtani ebben is. Jobban kell odafigyeljen ezekre a dolgokra, mint a testépítésre. Ezért szerintem senki nem vethet rá követ. És abban maximálisan egyetértek vele, hogy más sportágakban nem nézik szánalmas gyökérnek az embert ha nem legalább megélhetési szinten űzi. Egy elit kenyai hosszútávos nem röhögi ki a magas vérnyomással küzdő Bélát, aki 45 év semmittevés után elkezdett kocogni és életében először fut le megállás nélkül 5 km-t. De szerintem Kathi Béla se nézi hülyének azt aki azért megy a termébe edzeni, hogy kicsit megmozduljon.

(#94976) rwin5
A Maslow piramist már rég nem tekintik alapnak a pszichológusok. Mivel magyarázod akkor az éhségsztrájkot például? Maslow elmélete szerint ez nem történhet meg, mivel addig nem hagy nyugodni az éhségérzet, amíg ki nem elégíted ezt a primitív létfenntartó ösztönt.

(#94982) syl5
Pedig a legtöbben azért gyúrnak, hogy utána tudjanak feszengeni a standon. Ezzel azonban nem menő lesz, hanem inkább kínos. Kínosabb, mint a srác aki érvel az álláspontja mellett. Egyébként mennyivel rosszabb ez a forma, mint a tipikus ektomorf, akin pólóban még ennyi se látszik, ezért mindig a kockás hassal jön meg a relatív erővel? És persze mindig az újabb adag placebo csodatáptól várja a megváltást, pedig tudja, látja, hogy szart se érnek a kiegészítők.

(#94985) Zola007


Zola007
veterán

Én meg -rok bele, nem néztem meg a videót, mert nem érdekel mit beszél.
Inkább tanulok helyette jógázni:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94986) kolosanyi válasza Zola007 (#94985) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez a beszéd! :C

(#94987) rwin5 válasza kolosanyi (#94984) üzenetére


rwin5
őstag

A maslow piramis sosem volt alap, mivel több filozófus élt és ez által több ideológia volt eddig is. A pszichológia egyébként sem jön itt most képben, a maslow piramist pedig nem lehet csak a pszichológiára leszűkíteni. :)

(#94988) Cassidey válasza kolosanyi (#94984) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem, mert Béla tisztába van vele, hogy 5% ha van a termeiben aki testépítő. A többiek normális emberek, akik edzeni akarnak egy jót. Épp tegnap láttam egy interjút vele, ahol ez szóba került. :)

Egyébként engem nem érdekel ki ez a gyerek, én csak arra reagáltam amiről beszélt. :) Ha heti háromszor tud az ember edzeni, és nem nagyon tud a kajára figyelni ő dolga. Ha neki ez prioritás, az is. Szerintem az a lényeg, hogy legyen tisztában vele mindenki, hogy minél kevesebb energiát fektetsz a dologba, annál kevesebbet is fogsz visszakapni. Illetve van egy pont, aminél többet egyszerűen nem érdemes hobbiszinten, mert az energia/pénz és a megtérülés nem igazán arányos. Persze ha valaki ennek ellenére beleteszi ő dolga, de miért is néznénk le mást aki nem?

És mondom ezt úgy, hogy én is heti 5-7 alkalommal edzek, számolgatom a fehérjém és a többi, mert ilyen típus vagyok, ha valamit csinálok, csinálom rendesen, de biztosan van aki szerint ez kevés. Mert kardiózhatnék reggel, meg szedhetnék valami extrát is. :D

[ Szerkesztve ]

(#94989) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#94979) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem masodlagos kerdes az eletemben az edzes, csak nem csinalok rola videot, nem kell magyarazkodnom senki elott..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94990) kolosanyi válasza rwin5 (#94987) üzenetére


kolosanyi
veterán

A pszichológia azért jött ide, mert leginkább ez a tudományág foglalkozik a motivációval, legalábbis ez az egyik fő kérdésköre. Persze bele lehet magyarázni sok mindent, de ettől még hivatkoztál egy olyan dologra, amivel én nem feltétlenül tudok egyetérteni. Persze van igazság benne, de annyiféle igazság van, ahány ember.

(#94991) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#94984) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az h ki kit nez le es miert szerintem abszolut nem fugg ossze a gyurassal

aki nagyon le akar nezni valakit az talal ra 1001 okot, rosszul focizik, csampas, kancsal, kopasz, szegeny, sznob, lusta stb
aki meg nem erdekelt ebben az foglalkozik mas dolgokkal, pl hogy fejlessze magat valamiben. kikapcsolodjon megint csak 1001 dolgot csinalhatsz..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94992) maximilian4 válasza BÁ Nutrition (#94991) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez a gyerek a videóban iszonyat nem ért a gyúráshoz. Anno volt egy csoport facebookon, valami train with brain, de annyi baromságot rakott ki, hogy ki is léptem a csoportból, ahogy sokan mások is (azt se tudom am hogy kerültem be... na mind1).
Amúgy meg edzeni csak úgy lehet és úgy van értelme, ha bele adsz apait-anyait, minden tőled elvárhatót. Nem kell ember feletti teljesítmény, de tegye meg az ember amit meg tud és elvárhat magától. Én se vagyok testépítő, nekem is van munkám és sok dolgom, ahogy sokan másoknak itt. De amikor lemegyek edzeni, akkor úgy megyek le h na most meg fogok dögleni és kitaposom a belemet, mert edzeni mentem le.

Maxi

(#94993) BÁ Nutrition válasza maximilian4 (#94992) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

el lehet kenyelmesedni, meg lehet pihenni is, meg van mas dolog is a vilagon, csak nem kell hozza ideologiat gyartani miert lesz olyan az eredmeny amilyen.

igy van mindennel, ha csak felig dugod csak meg az asszonyt akkor megnezheted mennyire fog neki tetszeni :D

amugy masik hogy az edzes resze a harmada kb annak hogy jol is nezzel ki, szal ezen folosleges is magyarazni ki hogy edz

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94994) Ijk válasza Woodslave (#94975) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amit mond az igaz, de hiteles akkor lenne ha nem úgy nézne ki a koma mint aki életében nem fogott súlyzót. Mivel nem is fogott.

Ha csinálnék egy videót, mint aki életében csak 50ccm-es robogón ült egy hetet, amiben arról beszélek hogy fel kéne gyújtani az összes 125 ccm-nél nagyobb motort, mert csak a pénzt költik rá és kinyírják vele magukat a hülyegyökér motorosok, akkor annak is pont ekkora hitelessége lenne.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94995) aleister válasza Ijk (#94994) üzenetére


aleister
veterán

A legnagyobb probléma ezzel a gyerekkel, hogy megpróbálja megmondani ország világnak, hogy ki mit csináljon, hogyan élje az életkéjét. Erre egyrészt senki nem kérte, másrészt állatira nincs meg hozzá az alapja.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94996) kk831228 válasza Zola007 (#94985) üzenetére


kk831228
addikt

Úhhh :Y :Y :Y :R

Nem is lóg már annyira a bőröd...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94997) Woodslave válasza Ijk (#94994) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez igy van. Én se szeretem az ilyen okoskodókat akin nem látszik. (utálom a konkurenciát) Itt kizárólag a mondanivalójáról van szó. Bunny sokkal hitelesebb ez igaz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94998) szőröscica válasza Woodslave (#94997) üzenetére


szőröscica
addikt

Én megmondtam! :DDD

(#94999) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nem gondoltam, hogy valaha a Maslow piramisról fogok olvasni ebben a topikban.... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#95000) -Mike- válasza pocokxx (#94999) üzenetére


-Mike-
addikt

Az hasonló, mint a gízai piramisok?
;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.