Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94201) Peti78 válasza Shingen (#94198) üzenetére


Peti78
őstag

Jahogy nem volt kint a szarkazmus tábláa :D

(#94199) Eagl3 Kávéfőzőből én sem szoktam. :)

(#94200) macera2 Engem nem zavar, ha karcos, csak mocskos nem lehet :(

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94202) Alpachino válasza Peti78 (#94201) üzenetére


Alpachino
veterán

Shakerből én sem szeretek inni :N Én botmixerrel keverem meg benne a tejsavót, kreatint, glutamint és a zablisztet... utána egy guszta 0.5 lit. üvegkorsóból megiszom :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#94203) BÁ Nutrition válasza Eagl3 (#94188) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

H mondjuk van egy konyvtarban 200 alkonyvtar es azokat lenne jo rendszerezni valahogy
eleg egyszeru lenne ha lenne valami opcio megjegyzesek fuzesehez

melorol van szo, szal pl ki tudnam szurni a titanbol keszult alkatreszeket stb
de mivel nem csak egy fele megjegyzest tennek igy a titan alkonyvtarba szervezes nem jo.

szal ezt tudja valahogy a vindoz intezo? vagy masik progi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94204) Dani82 válasza Peti78 (#94197) üzenetére


Dani82
senior tag

Semmi kulonosebb oka nincs, egyik BBradioban is elmondta, hogy megunta a muanyag dobozbol kajalast es muanyag shakerbol valo ivast. Neki mar porcelan tanyer kell es uvegpohar.
Parasztvircsaft.... szakadt scitec es sons of anarchy reklampolokban.... :U

(#94205) Eagl3 válasza BÁ Nutrition (#94203) üzenetére


Eagl3
veterán

Adatkezelobe kene toltened ezeket a dolgokat, pont ilyen dolgokra talaltak ki. Pl. Microsoft Access

(#94206) mark!


mark!
őstag

Sziasztok! El szeretnék kezdeni gyúrni, mezomorf testalkatú vagyok. Most kezdem el, tehát nagyon nem vágom a témát. Mivel kezdjem, miből mennyit. Ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon megköszönném neki.

>

(#94207) szőröscica válasza mark! (#94206) üzenetére


szőröscica
addikt

Hello!

Most jó kedvemben vagyok, ezért segítek: [link]

(#94208) Fandango válasza mark! (#94206) üzenetére


Fandango
veterán

(#94209) -Mike- válasza mark! (#94206) üzenetére


-Mike-
addikt

Kezdésnek:

(#94210) mark!


mark!
őstag

Köszi mindkettőtöknek.

-Mike-: Jó kezdés. Lehet hogy igaz is. :D

>

(#94211) panizzi válasza mark! (#94206) üzenetére


panizzi
aktív tag

[link]

no limit

(#94212) Zola007


Zola007
veterán

Vettem savanyúságot a minap a piacon
Eszem az imént vacsorára, kanalazom, egyszer egy 5 forintos néz rám a kanálból :U

Biztos valami nyereményjáték, mint a Sportszelet volt nemrég, csak itt nem "nyert" felirat van a zacskón belül, hanem egyből a pénzt adják

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94213) aleister válasza Shingen (#94033) üzenetére


aleister
veterán

Múltkor volt ez a BCAA vs glutamin kérdés. Mivel pont rohanásban voltam, ezért elintéztem annyival, hogy ha mindenképp választanod kell, akkor a BCAA-t vedd! Na most van egy kis időm kifejteni a dolgot. :)

Igazándiból a glutaminnak a pozitív hatásáról ódákat zeng a szakirodalom. Egyrészt serkenti a test növekedési hormon termelését, erősíti az immunrendszert, segíti az emésztőrendszert, növeli az izomsejtek térfogatát (kb mint a kreatin), és a lényeg - az izomszövet 60%-a ebből áll,
Ezzel szemben a BCAA "csak" az izomszövetet alkotó aminosavak 35%-át teszi ki. Leginkább a regenerációban van szerepe.

Ha csak a fentit vennénk figyelembe, akkor bizony a BCAA csúnyán elvérezne a glutaminnal szemben. Egyetlen problémát az utóbbi állati rossz hasznosulása okozza. Gyakorlatilag a bevitt glutamin nagy része elhasználódik az emésztőrendszerben. Sosem jut el az izmokhoz. Pazarlóan nagy mennyiségben kéne ahhoz bevinni, hogy elérje a hatását, ami így már nem túl gazdaságos. A másik megoldás a glutamin peptid, ami elvileg gyorsabban felszívódik, így nagyobb hányadban jut el a megfelelő helyekre. Azt ne kérdezd, hogy számokban kifejezve mennyi a különbség a kettő között! Az adagolást figyelembe véve kb 25% a peptid javára.

A BCAA-k kapcsán szokták dicsérni a 8:1:1 arányúakat, tekintve, hogy a legfontosabb a leucin. Ezért ez a termék ugye némileg drágább is. Nos, azt viszont sokan elfelejtik, hogy a szervezet képes glutamint előállítani valinból és izoleucinból. Ha már egyébként is a BCAA-t választja az ember a glutaminnal szemben, akkor legalább célszerű megadni a szervezetnek a lehetőséget, hogy ő maga szintetizálhassa azt! Ezért én inkább a 4:1:1-es BCAA mellett döntöttem.

MP-n most volt ez az 56%-os kedvezmény, így vettem glutamin peptidet és BCAA-t is. A legjobb lenne mindkettőt tolni, de lehet, hogy kísérletezgetek kicsit majd magamon, és csinálok 1 hónap csak BCAA, 1 hónapig csak glutamin, 1 hónapig mindkettő etapokat. Bár szerintem ez csak jövőre lesz majd esedékes, mert egyelőre fejlődék még ezek nélkül is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94214) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez de gusztustalan egy reklam bazze :W [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#94215) Woodslave válasza Zola007 (#94212) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fúj. Rémálmom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94216) Zola007 válasza Woodslave (#94215) üzenetére


Zola007
veterán

A kajával együtt melegítettem és inkább annak örülök, hogy 2 perc 700 W-on nem gyulladt ki miatta a mikrónk

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94217) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#94214) üzenetére


Zola007
veterán

Mi is lenne az utálat tárgya?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94218) margithid


margithid
veterán

Nektek a köldökötöknél mennyi a hasatok kerülete? Nekem 93, de nem tudok belőle lefaragni, pedig próbálkozom...

(#94219) Alpachino válasza margithid (#94218) üzenetére


Alpachino
veterán

Súly, mellbőség, magasság ?

Nekem (174 cm) annó 95kg-osan volt a haskerületem 98cm :) Most 80Kg-al, 123cm-es mellbőséggel, 85...de még ebből is lehetne faragni :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#94220) Eagl3 válasza Zola007 (#94216) üzenetére


Eagl3
veterán

Te forron eszed a savanyusagot? Jesszus... :D

(#94221) kk831228 válasza Zola007 (#94176) üzenetére


kk831228
addikt

:R :R Jaja , múltkor bementünk zasszonnyal egy japán étterembe... Mondta is utána hogy venni fog otthonra pálcikákat hogy megtanuljak enni... :B :DDD Kb 1.5 óráig ettük a kaját... Amit máskor 3 - 5 perc alatt elfogyasztok otthon, állva... ;] :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94222) kk831228 válasza FollowTheORI (#94174) üzenetére


kk831228
addikt

Igaz nem csirke-rizs , de nekem valahogy jobban tetszik... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94223) Woodslave válasza kk831228 (#94222) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez lesz az ebéd?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94224) kk831228 válasza Woodslave (#94223) üzenetére


kk831228
addikt

Jó lenne, ez a picike BBQ... :K :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#94225) Zola007 válasza Eagl3 (#94220) üzenetére


Zola007
veterán

nem
de mikor kimértem akkor néztem, hogy a hús még jeges, mert csak este tettem át a normál hűtőtérbe

(#94218) margithid: behúzva 76 cm
Ne aggódj, volt már rosszabb nekem is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94226) GoTReX


GoTReX
őstag

Az élet olyan mint egy doboz bonbon. A kövéreknek nem tart olyan sokáig! -Forrest Gump-

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94227) Eagl3 válasza Zola007 (#94225) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem behuzva 79.

(#94228) marked one94 válasza Zola007 (#94225) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem is 76. Pedig kisebbnek gondoltam. Na ezért nem mérem magam soha mert ilyenkor csalódott leszek.

You'll Never Walk Alone

(#94229) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#94203) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mé? Te könyvtáros vagy :F :Y ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94230) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Én feszítve mérem 84 de itt is lenne mit lefaragni. Mondjuk 3mp-re 76-ra én is le tudnám faragni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94231) Zola007 válasza marked one94 (#94228) üzenetére


Zola007
veterán

hova kisebb?
így is kellett lőnöm 3 új lyukat a bőröveimen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94232) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#94230) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez te vagy :F 62 kg-os formának tippelem,halál komoly :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#94233) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#94232) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor xarul tippeled :D legalábbis a súlyt. Amúgy én is úgy szoktam érezni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#94234) Zola007 válasza Woodslave (#94233) üzenetére


Zola007
veterán

Jó a telód, fijúba nem vót?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94235) margithid válasza Alpachino (#94219) üzenetére


margithid
veterán

183 cm, 82 kg mellbőség pedig 100.

(#94236) marked one94 válasza Zola007 (#94231) üzenetére


marked one94
őstag

Én még vékonyabb derekat szeretnék. Mondjuk így is alig találok normális pólót magamra mert mindegyiknek bő a derék része, vállba meg karba meg feszül.

You'll Never Walk Alone

(#94237) gaborn1


gaborn1
tag

Tömegelésnél van különbség ha:

150/350/50 (fehérje,ch,zsír)
vagy
150/250/100 ? a +50kcal-t leszámítva, több zsír jönne fel?

(#94238) aleister válasza gaborn1 (#94237) üzenetére


aleister
veterán

Tömegelésnél a 30% zsír teljesen elfogadott, ha normális zsírokból adódik (pl nem sok telített zsír, transzzsír, stb). Az első összeállításban szerintem kifejezetten kevés zsír van.

Azt nem írtad meg, hogy hány kiló vagy.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94239) gaborn1 válasza aleister (#94238) üzenetére


gaborn1
tag

76 körül, 170cm

(#94240) Zola007 válasza gaborn1 (#94239) üzenetére


Zola007
veterán

2500 kcal nem lesz kevés tömegelni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94241) Peti78


Peti78
őstag

életképes lehetőség, hogy az edzés utáni turmixba, ami tartalmas 50 gr tejsavót, 5gr kreatint és 50 gramm super fast carbot, tegyek még 50 gr finomra darált zabpelyhet?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94242) aleister válasza Zola007 (#94240) üzenetére


aleister
veterán

Főleg, hogy ez csak 2400. :)
De egyébként igen. A 2. verizióhoz kell még minimum 100g CH.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94243) gaborn1 válasza Zola007 (#94240) üzenetére


gaborn1
tag

4kg jött fel 3 hónap alatt, nem akarok gyorsabban hízni. Meg pl van zabba, rizsbe fehérje amit nem számolok ebbe, vagy pl túróba ch, ilyen dolgokból tuti össze jön még a nap folyamán kb 200-300 kcal. Zöldséget se számolom, az is kb napi 100-120 kcal. Ha így kéne összeszámolnom, akkor kb 2800-2900 kcal jönne ki.

(#94244) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Így több mint másfél év után is nagyon gyengének érzem a fekvenyomásom. Ez olyan kb 70kg-t takar, ami elég hitvány. A furcsa az a dologban hogy a mellem fejlődik,és egyáltalán nem kisebb mint a a tőlem jobban nyomó teremben edző átlagtól ,sőt. Tárogatásnál kevésbé érzem a dolgot elmaradottnak. Kaptam tippeket ,hogy próbálgassam a jó öreg edzés végén és egyébb edzőnapokon beiktatott bukásig fekvőtámaszozást,,vagy olvastam még a 6x5 ism. rendszer a mostani 4x8 helyett. Van valami személyes tippetek ami nálatok bevált?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94245) gaborn1 válasza GoTReX (#94244) üzenetére


gaborn1
tag

Én ICF 5x5-t nyomtam 10 hét alatt 55ről 75lett az 5x5ös nyomásom vele, aztán visszavettem 4x8ra mert elkezdett fájni a vállam. Azóta nem. Ez volt 3 hete, most a 4x8am 75kg, bár utolsó sorozatba az utolsó 1-2 nyomás szenvedős még kicsit.

(#94246) -Mike- válasza gaborn1 (#94243) üzenetére


-Mike-
addikt

3hónap alatt a +4kg-ot nem tömegelésnek hívják. Ha +14kg lenne, akkor esetleg.

(#94247) GoTReX válasza gaborn1 (#94245) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmm fogalmam sincs mi az az ICF de adhatok egy esélyt az 5x5-nek. ;) A mostani edzés mellre:
-Fekvenyomás 4x8
-Döntött pad 4x8
-Tárogatás 4x10
-Áthúzás és melltoló gép settben 3x10
-Majd fekvő bukásig

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94248) gaborn1 válasza -Mike- (#94246) üzenetére


gaborn1
tag

Nemrég olvastam, hogy itt vki 147-8 kgról szálkásítás alatt 150 lett, akkor inkább én is annak hívjam? :D

[ Szerkesztve ]

(#94249) szőröscica válasza GoTReX (#94244) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha a melled fejlődik, akkor nem mindegy, hogy hány kilóval bírsz nyomni? :)

Egyébként lehet, hogy túledzed, én soknak gondolom azt az öt gyakorlatot, amit tolsz rá.

(#94250) kolosanyi válasza GoTReX (#94244) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kevés ismétlés és minél nagyobb súly kell az erősödéshez. Ezen nem fog segíteni a bukásig fekvő, ellenben a pliometrikus és az egykezes fekvők, illetve a kézállásban karhajlítás igen, már amennyiben saját súlyos gyakorlatokat szeretnél végezni. De ha nem, akkor is nagy súlyos nyomások kellenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.