Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) GoTReX válasza szőröscica (#94249) üzenetére


GoTReX
őstag

Mert itt megrekedt a gyakorlat,többi nem.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94252) GoTReX válasza kolosanyi (#94250) üzenetére


GoTReX
őstag

Amúgy ez az edzésterv egy általam írt ,de edző által kibővítgetett cucc lenne. :U

Amúgy hajlok az 5x5-re mert 8-al kiégek a végére. Nyomógyakorlatoknál legalábbis.:)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94253) kolosanyi válasza GoTReX (#94252) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az egy dolog, de nem erőedzés, nem az volt a cél. Más célok más megközelítést igényelnek.

(#94254) syl5 válasza gaborn1 (#94245) üzenetére


syl5
őstag

Ez az ICF 5*5 olyan mint a Stronglift 5*5 úgy látom, csak utóbbiba nincs egyáltalán izolációs gyakorlat. Csak a nagyok, guggolás minden edzésnapon, emelett felhúzás, vállból nyomás állva egyik napon, másikon fekvenyomás, rúddal evezés.
Baszottul jó már önmagában is, működik. Én kiegészítettem úgy, hogy 2 hétig azt nyomom, majd 2 hét hypertrophy.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#94255) Cassidey


Cassidey
senior tag

Nekem a Phat jobban tetszik, egy héten belül osztja be, 2 erőnapra és 3 hypertrophy napra.

(#94256) szőröscica


szőröscica
addikt

Megvolt a mai aerob is, majdnem elfelejtettem szólni. ;]

(#94257) Fandango


Fandango
veterán

Nem tudom ki volt ma kint a Fitbalance/Superbody rendezvényen, de nekem hatalmas élmény és motiváció volt látni a sok ismert arcot (Toldi Zsuzsi, Csuhai Jancsi, Kathi Béla, Vörös Zoli, Kiss Jenő, Kiss Virág, Békefi Brigitta, Salamon Dia, Bodó Dóri, Bodó Imi, Bereczki Krisztián, Nagy Betti, és a legnagyobb celeb a.k.a. BUNNY :D )

[ Szerkesztve ]

(#94258) szőröscica válasza Fandango (#94257) üzenetére


szőröscica
addikt

Bunnyval lekezeltél? Közös fénykép?

(#94259) Fandango válasza szőröscica (#94258) üzenetére


Fandango
veterán

Sajnos nem, mert amikor láttam akkor a színpad előtt rohangált kamerával.

(#94260) szőröscica válasza Fandango (#94259) üzenetére


szőröscica
addikt

:(

(#94261) Zola007


Zola007
veterán

Valaki edzett már kimondottan erre írt program szerint felhúzást?
Nem általános erőprogramokra mint 5x5, madcow és egyebek gondolok, hanem kizárólag felhúzás-specifikus programra

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94262) syl5 válasza Cassidey (#94255) üzenetére


syl5
őstag

Nekem is, de az eléggé haladó program.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#94263) Scale


Scale
őstag

Valaki ezeket a kifejezéseket leírná, hogy mit is jelent nekem és még hasonló kezdő társaknak?
Mint amiket most említettetek, pl.: ICF, hypertrophy, phat, Stronglift.. most hirtelen ennyit találtam visszaolvasva 1-2 kommentet.

Előre is köszönöm :R

(#94264) Dicker válasza Scale (#94263) üzenetére


Dicker
őstag

Ilyen külföldi szavakat mi nem ismerünk, véletlenszerűen másolják csak be a google-ből, ne is gonorrhoea figyelj rájuk.

(#94265) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Közel 2000 új hsz, valaki izmos lett azóta? :DD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#94266) szőröscica válasza sutyesz96 (#94265) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, Bunny kipattintotta magát!

(#94267) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Este megettem egy 32es pizzat.

Ottba***megakur***nyja ezt a szar kajat. 2,5 orája vergődök alvás helyett.

Ezt mostanában többször is tapasztaltam, hogy sokkal többet szivok a szar kaja után, nem ér ennyit az a pár perc amíg eszem.

#cleaneat

(#94268) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#94267) üzenetére


Zola007
veterán

el vagytok itt csúszva páran pszichésen
Vagy csak simán gagyi volt a pizza

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94269) dunc válasza .: JuSzT :. (#94267) üzenetére


dunc
nagyúr

A pizzával nincs gond! ;) De ne este 11 kor edd! ;]

(#94270) aleister válasza dunc (#94269) üzenetére


aleister
veterán

Ha jól emlékszem ő este szokott edzeni. Utána annyira tán nem gáz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94271) Zola007 válasza aleister (#94270) üzenetére


Zola007
veterán

akkor meg azért ne egyen edzés után zsírosat, mert nincs toppon az emésztőrendszer.
Mindenesetre nem kell senkinek felkötni magát egy pizza miatt.
Az ilyen #...... twitter /instagram jelzőkarateres fasságoktól meg kiver a víz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94272) -Mike- válasza Zola007 (#94271) üzenetére


-Mike-
addikt

#calmdownbro

(#94273) kolosanyi válasza Zola007 (#94268) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én visszamentem 115-re most, "tömegelek". Valójában csak full hidegen hagy a kajálás jelenleg, most más a fontosabb. Minden energiámat leköti az autóvásárlás, a költözés meg a munka. Gyorsan letudom az edzéseim aztán ennyi, eszem amit találok (szemetet) és amennyit gondolok (baromi sokat). Tudom, hogy már szépen visszazsírosodtam, de nem csinálok belőle lelkiismereti problémát. Amint rendezem soraimat, újra oda fogok figyelni rá.

(#94274) Zola007 válasza kolosanyi (#94273) üzenetére


Zola007
veterán

irigylem a problémáid, de komolyan :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94275) Eagl3 válasza .: JuSzT :. (#94267) üzenetére


Eagl3
veterán

Jó pizzát kell enni. :) Fehervaron van egy tuti hely, olasz pizzalisztet hozat a srac, keves de minosegi feltettel. Ha nagyob pizzazhatnrkom van, akkor ott eszem egyet es semmi bajom nincs tőle és még baromi finom is. Donpepe és társai nagyon hulladék minőség.

(#94276) Zola007 válasza Eagl3 (#94275) üzenetére


Zola007
veterán

az meg a másik, hogy pizzát csak helyben szabad enni ahol készítik
Amit kiszállítással hoznak az mindenhol rosszabb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94277) kolosanyi válasza Zola007 (#94274) üzenetére


kolosanyi
veterán

Viccen kívül nem egyszerű dolog egyik se. Nyár végén kezdtem autók után olvasni, több mint egy hónapja abból állnak a délutánjaim, hogy kereskedésbe be, onnan ki, másikba be. Nagyon sok a lepukkant szar a használt piacon, de most végre megvan már, egy nagyon szép kis 2003-as Corolla lesz az enyém. :)

Az albérlet keresés meg megint ilyen. Ha mindegycsak lakás legyen, úgy könnyű találni, de amint elvárásai is lesznek az embernek, bonyolódik a dolog.

(#94278) Zola007 válasza kolosanyi (#94277) üzenetére


Zola007
veterán

Nem mondod? :U
Eddig 3 autót vettem a családnak és 10 helyen laktam az utóbbi 10 évben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94279) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#94271) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ingyen aerob. :)
Szivesen

(#94280) panizzi válasza Zola007 (#94278) üzenetére


panizzi
aktív tag

Vedd figyelembe, hogy nem lehet mindenki ilyen hardore brutál testépítő, mint te.
:DDD

no limit

(#94281) rwin5


rwin5
őstag

elég off topic de: sérómat 1 hete dúrtam (mindig szoktam csak mostmár megkérdezem ;] ) teljesen le nullással, de nem szeretem, mikor teljesen kopasz vagyok. Most kb lehet pár milis, így szeretem ennél nagyobb már nem tetszik, de a hajvágón az első fokozat (tudatlanságom miatt ne bántsatok - ott 3-as szám a legkisebb fokozat gondolom 3 mm) nem vágja le ilyen kicsire, mint most. Van aki használ hajnyírót amivel ekörülire le tudja magának vágni, és tud is pontos típust írni? :R :R

(#94282) Eagl3 válasza rwin5 (#94281) üzenetére


Eagl3
veterán

Én fodrász márkájú hajvágót hasznalok, elég pontosan nyír.

[ Szerkesztve ]

(#94283) Zola007 válasza panizzi (#94280) üzenetére


Zola007
veterán

figyelembe venném, ha egyáltalán testépítőnek tartanám magam :)

#94281) rwin5: egy hajvágó típusszámot ha írnál beljebb lennénk, de nekem van egy Philips QC5115 hajnyíróm, az elég kicsire nyír előtét nélkül és 4000 Ft volt
A Moser 1400-om az 1mm-től indul, de egyenletesebben nyír, finomabban állítható kis tartományban és nem karcolja annyira a fejed. Ez viszont egy 10-es volt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94284) rwin5 válasza Zola007 (#94283) üzenetére


rwin5
őstag

philips qc 5010- van most, vagyis jóideje, ezen a problémán kívül nincs baj vele. Nekem az volna jó, ha ennek a legkisebb fokozatánál kisebbre vágná a hajamat :K

(#94282) Eagl3: nem költök fodrászra ezért 1000ft-ot plusz szeretem is magamnak levágni

A Moser 1400-at vajon árulnak a media marktban? vagy netről rendeljem le

[ Szerkesztve ]

(#94285) Zola007 válasza rwin5 (#94284) üzenetére


Zola007
veterán

Árulnak, de 12500
Ediginél is
Azt a modellt vedd, amihez a 4-18mm közötti állítható fésűt adják. Bár neked arra mostanság nem lesz szükséged :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94286) rwin5 válasza Zola007 (#94285) üzenetére


rwin5
őstag

De a 4mm az már megint sok nem :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94287) kolosanyi válasza Zola007 (#94278) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért ne szúrj már le olyanért, amit nem tudok rólad légyszíves. Ha meg így áll, akkor pontosan jól tudod, hogy mennyire nem egyszerű egyik se. Illetve az, ha van 4-5 milliód egy új autóra meg ~15 milliód egy lakásra, de valljuk be, nem ez az átlagos.

(#94288) syl5 válasza kolosanyi (#94277) üzenetére


syl5
őstag

Te a nyáron kezdtél el dolgozni, ugye?
Nyugtass meg, hogy lízingeled... :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#94289) Zola007 válasza kolosanyi (#94287) üzenetére


Zola007
veterán

Nincs saját lakásom. Sose volt
Nincs saját autóm. Sose volt.
Nincs 5 millám új autóra. Sose volt
Nincs 15 millióm lakásra. Sose volt
Tök átlagos - vagy ahogy elnézem - inkább az alatti vagyok vagyoni tekintetben
Most már elég sokat tudsz rólam.

A szarkazmus annak szólt, hogy "problémaként" kezelted az autóvételt, a különköltözést és azt, hogy dolgozol.
Ebben az országban sok ember éveket gürizik, hogy ilyen "problémái" legyenek.
Csupán ennyi lett volna a mondandóm lényege, csak azt hittem érthető vagyok komolyabb lábjegyzet nélkül is.
Ez nem kioktatás, csak vélemény

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94290) Alpachino válasza syl5 (#94288) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, hogy lízing, hiszen nem vámos, hanem tűzoltó..... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#94291) kolosanyi válasza syl5 (#94288) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, összedobta a család, én meg szépen lassan törlesztem.

(#94289) Zola007
Nem az a probléma, hogy lesz egy autóm, meg külön albérletbe költözhetek. Aki szerint ez probléma, az nem komplett. Inkább nehézség, mégpedig azért, mert nem mindegy, hogy veszek a család megkuporgatott pénzén egy szart, amit aztán állandóan vihetek szervizbe és esélyem se lesz törleszteni, illetve nehéz normális, nem lelakott albérletet találni nem kurva drágán. Ha csak az a cél, hogy guruljon az autó, meg az, hogy akárhol legyen egy akármilyen lakás, akkor nem körülményes. De mivel te ennyi helyen laktál, meg 3 autóvásárláson vagy túl, pontosabb tudod, hogy mik a buktatók.

(#94292) Zola007 válasza kolosanyi (#94291) üzenetére


Zola007
veterán

mea culpa
Egyébként ha egy tanácsot elfogadsz, akkor autót témában sose hagyd magadat elkapni a "most úgy érzem megvan a tuti" érzésnek, mert akkor lehet a legnagyobbat pofára esni.
A mindenki által (szerelő, haver, család, te magad) egyöntetűen legtutibb vételeknek talált kocsikból is lehet fél év múlva pénznyelő még ha minden csavarját át is nézted.
Mondok 3 példát.
Ismerős vett makulátlan 5-6 éves Ford Mondeot. Tényleg semmi baja nem volt, többen meg akarták venni tőle is amint meglátták az ismerősi körből, szerelője is irigykedett mikor vitte hozzá átnézetni. Ennek ellenére 3 hónap múlva elszállt a generátor, 300 ezere + 100 a munkadíj. Nem verte a fejét a falba, használt autó mindig lutri, senki nem láthatja előre.
Itteni házban az egyik lakó vett anno újonnan egy G Astrat. Minden 3. családban van, bevált szerkezet, kő egyszerű szívó motor, benzin, semmi extra. 2 év alatt bő 500-at költött a motorra, mert mindig új helyen eresztette az olajat és besült már vagy 2x a motor.
Csak hogy saját kézből is legyen tesómnak vettünk anno egy Daewoo Lanost, 1 hónapja volt nálunk, mikor oldalról belénk szállt egy Toyota pickup. Totálkár.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94293) GoTReX válasza Zola007 (#94292) üzenetére


GoTReX
őstag

Autóvásárlás előtt állok,ne vedd el a kedvem. :U :O :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94294) dunc válasza Zola007 (#94292) üzenetére


dunc
nagyúr

Én még egy tanács neki, ne vegyél 12 éves autót! Gyűjts légy türelmes 5-6 éves legyen a cél, mert ott még nemrég kötelező volt a szerviz! Egy 12 autón vannak, és lesznek folyamatosan hibák, még a halál be nem áll!

[ Szerkesztve ]

(#94295) aleister


aleister
veterán

Aki rendelt már az mp.hu-ról, annak volt olyan, hogy a The Hut Group postázta a csomagját? Ami szép az egészben, hogy két, egymástól 5 percre feladott rendelésből az egyiket normálisan az mp igazolta vissza, hogy feladta a csomagot, a másikat meg a Hut.

Nem is tudtam, hogy az MP a Hut-é. Egyszer rendeltem tőlük pólót, de olyan siralmas minőségű volt, hogy sohatöbbé.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#94296) Zola007 válasza dunc (#94294) üzenetére


Zola007
veterán

De az Toyota!
Az más világ, az JAPPPÁN
Egy Corolla megy amíg szét nem esik. Sőt még azután is! ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94297) Cassidey válasza aleister (#94295) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerintem te kevered ezt valamivel, tőlük közvetlenül nem nagyon rendelsz pólót. Egyébként igen, normális.

[ Szerkesztve ]

(#94298) Dicker válasza Zola007 (#94292) üzenetére


Dicker
őstag

300 a generátor? Új autónál esetleg, de 5-6 évesnél? Enyhe túlzás lesz az szerintem 100 alatt vannak teljes áron, de céges kedvezménnyel én feléért is megkapom. Vagy jó szerelője van, esetleg úgy hívják, hogy Mr. Márkaszervíz? 100-as munkadíjért... ;] Nem inkább 100 volt, és 30 a munkadíj? :DDD
Gondolom nincs internetje, hogy megnézze mennyibe kerülnek. Nem szégyen odavinni az alkatrészt egy szerelőhöz.
Az Opel-ben meg nagy volt a nyomás, azért folyatta az olajat mindig más tömítésnél, és ment tönkre a motor, csak ki kellett volna vezetni a kartergázt, így csökken a nyomás. Pedig még autószerelő sem vagyok. Hiába, nem lehet mindenki ilyen okos, mint én az google-zzon. ;]

Ez két olyan példa volt, ahol inkább a saját hülyeségükre fizettek az emberek felárat. Mert ugye minden tönkremegy egyszer, a generátorok élettartama sem több 2-300 ezer kilométernél.

Közben megnéztem az árlistát, egy 2015-ös 7-es BMW generátora 130. Mondeo valami tuning cucc volt akkor? ;]

[ Szerkesztve ]

(#94299) gaborn1


gaborn1
tag

1 hete előjött (azaz zsinórba ez a 3. edzés), 2 kezes bicepsz állva gyakorlatnál a jobb alkaromba, ahogy behajlítom a karom a gyakorlat végén, az alkarom közepénél szúró érzés, ez mitől lehet?

(#94300) Zola007 válasza aleister (#94295) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem az augusztusi rendelést, amiben volt 3 pár papucs :D ők postázták

A címet átírtam, nehogy valaki rám találjon ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.