Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Phülöp válasza -szabi- (#947) üzenetére


Phülöp
addikt

juj
sajnálom, hogy utolsó
de remélem, lesz utolsó utáni rész is
meg előzmény-filmek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#952) -szabi- válasza Phülöp (#951) üzenetére


-szabi-
őstag

Múltba visszautazó filmnek előzményfilm.
Az igazi kihívás lenne. :)

(#953) Phülöp válasza -szabi- (#952) üzenetére


Phülöp
addikt

valahol értem is, meg nem is a nagy rajongást ezért a sorozatért
nagyon gáz az alapfelállás, a sztori, a cgi, minden
de valahogy mégis szórakoztató
ha kijön az új rész, megézem az egészet egyben

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#954) -szabi- válasza Phülöp (#953) üzenetére


-szabi-
őstag

Egyesével elszórakoztat, de egyben azért elég nagy falat.
Valamelyik részhez nem készült magyar felirat.
Anélkül kellett végignéznem.
Remélem semmi fontos dologról nem maradtam le. :)

(#955) eattila


eattila
csendes tag

Nekem a Dead Pool 2 nem jött be. Valahogy olyan meh. Pedig az első részt azt szerettem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#956) Phülöp válasza eattila (#955) üzenetére


Phülöp
addikt

deadpool első része nagyon nem jött be, másodikra már nem is vagyok kíváncsi

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#957) Gabibácsi válasza Phülöp (#956) üzenetére


Gabibácsi
tag

+1

a sharknadoból meg elég volt pár perc tecsőn

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#958) -NoVa- válasza Phülöp (#953) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aktuális Deadpool részben amikor Cable elmondja, hogy a jövőből jött, Deadpool azonnal rákérdez, hanyadik Sharknadonál járnak.

(#959) Gabibácsi válasza -NoVa- (#958) üzenetére


Gabibácsi
tag

azt is lopták

a vissza a jövöben-ben már eljátszották ezt, a cápával

nincs új ötlet sehol

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#960) LightBringeɍ válasza Gabibácsi (#959) üzenetére


LightBringeɍ
újonc

Ezt van aki Hommage-nak hívja, van aki koppintásnak... :U

"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan

(#961) -NoVa- válasza LightBringeɍ (#960) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fanservice. Szerintem szórakoztatóbb és mélyebb a film efféle popkultúrális töltelékanyagtól. És idegesíti Gabibácsit. Win-win :D

(#962) eattila válasza Gabibácsi (#959) üzenetére


eattila
csendes tag

Elég sok filmes poén meg trollkodás van benne, szerintem az nem nyúlás, hanem csak trollkodás.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#963) Gabibácsi válasza LightBringeɍ (#960) üzenetére


Gabibácsi
tag

persze, lehet a lopásra más szavakat is használni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#964) Gabibácsi válasza -NoVa- (#961) üzenetére


Gabibácsi
tag

mitől idegesítene? nem pazarlom az időmet ilyen szarokra, meg szuperhősös szarokat sem nézek meg
ezek max a kiadókat idegesítik majd , hogy egyre kevesebb néző lesz a mozikban, már most sírnak
és ráfogják a torrentre, pedig néha csak minőséget kéne produkálni, nem a transformes 26-ot meg a pókember vs superman 89-et

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#965) eattila válasza Gabibácsi (#964) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem sírnak azok. Avengers is elég jól kaszál. Azért csinálják ezt, mert pénzt hoz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#966) Phülöp válasza Gabibácsi (#964) üzenetére


Phülöp
addikt

"néha csak minőséget kéne produkálni"
néha szokott is sikerülni

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#967) -NoVa- válasza Gabibácsi (#964) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért szerintem pont a Deadpoolnál nem lesz nagy siránkozás. Majdnem 3 hete megy, végig tele volt a mozi. Jól szórakoztunk rajta, nagyon kevés film szabadítja fel annyira a nézőteret, hogy együtt önfeledten röhögjenek. Az első rész sikere óta meg sok film felvette ezt a lazább közönséggel együtt narráló stílust, így már nem üt akkorát az ingerküszöbön, mint az anno.

Amúgy meg a bemutató óta majdnem üres termekben kérdezgette asszony, hogy hol vannak az emberek, mindig mondtam, hogy természetesen a Deadpoolon. Pedig nem szar filmeket néztünk, a Hang nélkül (Én a kávédaráló miatt órákon belül meghaltam volna abban a közegben :) ), A bosszú ("Maradt raktáron 12 raklap vérkapszula, aminek nemsokára lejár a szavatossági ideje, de csak 4 színész ér rá, mi legyen?"), és az Egy lélegzetnyire (mostanában a legjobb kisköltségvetésű sci-fi), csak épp ezek töredékannyi bevételt termelnek, mint bármelyik legszarabban futó Marvel..

(#968) blash válasza Phülöp (#953) üzenetére


blash
tag

inkább a watchment nézd meg újra, persze a hosszabbat.

(#969) b0rZ válasza blash (#968) üzenetére


b0rZ
aktív tag

abból a rövidebb is kurva hosszú :D

(#970) Phülöp válasza blash (#968) üzenetére


Phülöp
addikt

újra?
belenéztem a trailer-be, hogy biztos lehessek benne, ezt még sose láttam
és tényleg

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#971) eattila válasza blash (#968) üzenetére


eattila
csendes tag

Az egy igen jó film.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#972) blash válasza Phülöp (#970) üzenetére


blash
tag

pedig azt mondtátok, hogy nagyon szar volt, ráadásul, hogy még szarabb legyen, valamelyik kurva lassan beszélt benne, amitől még hosszabbnak tűnt.

(#973) -NoVa- válasza Phülöp (#970) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nagyjából ezt a 2 részletet érdemes megnézni belőle. A többi az durván hangulatfüggő, általában időpazarlás. Szuperhős sincs benne, csak egy besokallt önbíráskodó kiégett ember, és jó:
https://www.youtube.com/watch?v=7b0gRzJbe8s
https://www.youtube.com/watch?v=ZOWcen97UG8

(#974) Samott


Samott
addikt

Kepregenyfilmbol Asterix es Obelix, a tobbi ertekelhetetlen. :) Na jo, a Red-en neha mosolyogtam.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#975) Gabibácsi válasza Samott (#974) üzenetére


Gabibácsi
tag

Még Batmanból a Jack Nicolson - Michael Keaton - Kim Basinger hozza a képregényes hangulatot.
A többi fos, az újak meg értékelhetetlenek.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#976) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Adatbázis bulvár. Az exporter működik, egyedül az avatarokat kéne még lementeni, hogy önállóan használható legyen az eredmény. Mennyiségre most a saját mentett témákból (3.8GB) 600k hozzászólás van benne, a qnadam félében a duplicate gyomlálás után (5.2GB) 1.35 millió, viszonylag kicsi átfedéssel. Mindenki megnyugodhat, a kútfúrós topic hiánytalanul lejött neki.
17157 user 9267 témában. Szorgos kis hangyák.

(#977) blash válasza -NoVa- (#976) üzenetére


blash
tag

köszi, de nekem ott (sem) volt avatar beállítva, itt is utálom, hogy nem lehet kikapcsolni, nameg ezek az animált szmálylik...

(#978) Phülöp válasza blash (#977) üzenetére


Phülöp
addikt

mondd szépen: esszar

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#979) eattila válasza Gabibácsi (#975) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, nem tudom. Nekem a régiek nem jönnek be. De egészen más a hangulatuk is. Azok tényleg képregényes, kicsit gagyi, idiótácska filmek. Az újabbak meg inkább akció, csak van valami körítés, meg ismertebb név benne+CGI

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#980) blash válasza eattila (#979) üzenetére


blash
tag

kedvenc szuperhősös film: https://youtu.be/oVXNMkXL4Yo?t=10m30s

(#981) Gabibácsi válasza blash (#980) üzenetére


Gabibácsi
tag

kivagyte, karatekölyök?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#982) Gabibácsi válasza blash (#977) üzenetére


Gabibácsi
tag

én szeretem az avatarokat, mert rápillantva látom ki írt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#983) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

autós: gyári középdob beszerzési áron is 200.000 huf felett
szóval gyártanak nekem egyet
utángyártott nem létezik

(nke gondolom megoldja ingyen is)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#984) blash válasza Gabibácsi (#982) üzenetére


blash
tag

főleg itt, hogy nem lehet csak úgy bármilyet használni.

(#985) Gabibácsi válasza blash (#984) üzenetére


Gabibácsi
tag

itt is lassan megszokom ki-kicsoda

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#986) -NoVa- válasza Gabibácsi (#975) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem tudom, te mit néztél, de a Dark Knight első 5 perce magában sokkal erősebb, mint az összes Tim Burton/Nicholson féle Joker értelmezés. És nem rontják el az erős kezdést a film többi részében sem. Egy jól felépített anarchista zseni, aki meggyőző varázstrükköket tud, hogy sikeres legyen a szakmájában.

(#987) Gabibácsi válasza -NoVa- (#986) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, erősebb. Látványban.
Tim Burton egy jó képregényadaptációt csinált.
Ez a másik egy nagyon darkos(mert az most menő) akciófilmet.

De ízlések és pofonok.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#988) Samott válasza Gabibácsi (#987) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem ott dol el hogy ki veszi komolyan az egeszet, neked meg nekem a kepregenyfilm az kvazi rajzfilm, eltulzott, leeegyszerusitett nem kell komolyan venni kategoria. Masoknak meg komoly muveszet. En piff es herkulesen nottem fel, nekem az a kepregeny, ezeket az amcsi szuperhosoket nem tudom komolyan venni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#989) -NoVa- válasza Gabibácsi (#987) üzenetére


-NoVa-
őstag

Semmi köze a látványhoz. Nicholson Jokere egy kisstílű agresszív fegyveres rablógyilkos, aki a vegyipari baleset után semmit sem változott, csak kevésbé kicsiben nyomult tovább, így aztán a nagyobb ellenállásba beletört. Persze Tim Burton mesevilága csodás, az övé a legtökéletesebb Matchbox Batmobile, de maga a Joker karakter eléggé középszerű. Még Mark Hamill is sokkal jobb Jokernek, pedig "csak" a szinkronhangja.

(#990) Samott


Samott
addikt

Fent linkeltel ket videot: bortonben, verekedes. Azt a jelenetet a karakter hangja teszi tonkre. Egesz egyszeruen nem illik az a hang ahhoz a kulsohoz. Neha a kevesebb a tobb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#991) Sipi-


Sipi-
tag

Ejj, nem jó ez. A munka a fórum rovására megy :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#992) npera válasza blash (#968) üzenetére


npera
újonc

Van valami directors cut?

(#993) npera válasza Sipi- (#991) üzenetére


npera
újonc

Nálam is. Most megyünk waterfallbóll agile release trainbe. Ma és holnap tervezzük 12 hétre előre 6 sprintre a melót. Szétdelegáltam egy csomó melót, de rám is fröccsent a miskulancia persze... :C

(#994) Sipi- válasza npera (#993) üzenetére


Sipi-
tag

Nekünk 550-600 ügyfelet kell megfrissíteni minél hamarabb, de legkésőbb október végéig. Egy standard frissítés folyamatos munkával kb. 4 óra (plusz előkészület), ami még kicsit lassabb lesz, mert pár hét múlva még más bonyodalom is lesz vele. Ha esetleg nem standard a rendszer, akkor sokkal több idő is lehet. Meg persze a troubleshoot, ami ennyi ügyfélnél biztos nem elhanyagolható mennyiségű lesz. És erre vagyunk 6 magyar, 1 mexikói, 1 indiai és egy (talán) kanadai.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#995) Grillo válasza eattila (#971) üzenetére


Grillo
senior tag

A képregény is.

(#996) Grillo válasza npera (#993) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, én is terveztem holnapra egy benti napot, erre reggel Turán kezdek, aztán Beloiannisz, ma meg M85 volt. Csak hogy a km is meg legyen.
Persze tegnap főnök még belekuszált a világba, aztán ma-holnap elment szabira. Engem meg hívogatnak a droidok, hogy akkor most mithogyan.
Egyszer télleg felállok innét, aztán elmegyek bármit csinálni.

(#997) Sipi- válasza Grillo (#996) üzenetére


Sipi-
tag

Most melyik céges autót hajtod?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#998) Grillo válasza Sipi- (#997) üzenetére


Grillo
senior tag

Vitarát azóta is, 8k-n túl vagyok, de ebben a hónapban nem mentem sokat.

Navara tegnap megint feladta, de kiderült, hogy csak az akku fáradt el. Mondjuk előrelátó voltam, és olyan kollégának adtam, aki a város környékén dolgozik. Így csak Camponába kellett menni menteni.

(#999) Phülöp válasza npera (#993) üzenetére


Phülöp
addikt

azt mondjad meg nekem, kanalad van-e

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1000) BobaHWSW válasza -NoVa- (#967) üzenetére


BobaHWSW
újonc

A hang nelkul az a quiet place?

Fudejovolt!!!

Es vegre egy michael bay film amit merek mindenkinek ajanlani.

Igen. Tudom, hogy csak producerkent volt fent a stablistan. De dolgoztam mar tobb filmjen es tudom ez mit jelent valamint volt vancouveri kollegaim csinaltak a vfxet es allitolag igen handson volt a csoka.

Beteg voltam picit, deadpoolt hetvegen nezem. Parom szerint emesztheto es jobb mint az elso.

Masodik hozzaszolas varakozas nelkul:

Batmanrol meg mittomen...

Sztem inkabb azon is mulik ki az aki olvasott mar kepregenyeket. Eleg komoly sztorikat bontanak ki es erdekesek.

De amit Nova mondott, a batman uj rajzfilmsorozat pl messze jobb mint amit az elmult par evben DC a moziban csinalt a karakterrel...

Basszus... Meg az Injustice1 es 2 sztorija is jobb volt ami verekedos jatek! Na ez tenyleg gaz. Dc szedje ossze magat... elvannak maradva. Lenyegesen jobb (szerintem) kepregenyekbol, jobb es melyebben formalt karakterekbol kepesek borzasztobb filmet kihozi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.