Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) didyman válasza Gabibácsi (#750) üzenetére


didyman
őstag

Ezerkettes? Lada? :DDD

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#752) Samott válasza didyman (#751) üzenetére


Samott
addikt

Egyresz az meg zsiguli, masresz ha jol emlekszem Gabibacsinal inkabb a nagypolszki jatszik. De igy a szovegkornyezetbol en valami amigara tippelnek. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#753) guga


guga
Közösségépítő

NA, térjünk a lényegre :DDD holnap hajnalban robogót tesztelek, Piaggio Sfera, 50ccm, Borsodnádasdra indulok 2 napos fakitermelésre, természetesen meg lesz örökítve. Kérdés, hogy odaérek e időben :DDD

Zenét lehet linkelni, ha már HWSW fekete lyuk a topik?

1974, vót metál akkor is.

[link]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#754) Gabibácsi válasza Samott (#752) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, amiga 1200
És nagypolszki, igen :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#755) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Mai forma 1 futam végeztével, automatikusan kattintva benéztem a vonatkozó topikba, aztán leesett, hogy ide már hiába várok hozzászólást.
Hiába tizenvalahány évnyi megszokást nem könnyű magam mögött hagyni.
Azt hiszem ideje a könyvjelzők között hátrébb sorolni, hogy ez ne történjen meg újra. :)
Egyébként semmi különleges az induló sorrend lett a befutó.

üdv

Hozzászólások: 5.965; Csatlakozott: 2001. febr. 23; becenév: szabi;

(#756) Samott válasza -szabi- (#755) üzenetére


Samott
addikt

Itt amugy van igen aktiv f1 topic, a regi helyen meg mar jo reg nem jart senki szerintem.

Szerk: amugy indy 500 is lesz ma.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#757) eattila


eattila
csendes tag

Délután fotóztam a lányokat :)

[link] Csak link. Mivel nem fotós topic.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#758) didyman válasza Samott (#752) üzenetére


didyman
őstag

Ami exportra ment, arra Lada felirat került-többnyire. :-)

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#759) -szabi- válasza Samott (#756) üzenetére


-szabi-
őstag

Ránézek, köszi.

(#760) Frawly válasza guga (#753) üzenetére


Frawly
veterán

Nem metál, de egész jó zene. Nem ismertem, szerintem az albumot is meghallgatom, tökös classic rocknak hangzik. Azt hittem, hogy mostanság már csak tucc-tucc-ot hallgatsz.

(#761) npera válasza Phülöp (#727) üzenetére


npera
újonc

Itt úgy volt, hogy 50 km után depó, aztán 75, 100 és a célnál. Amikor vidéken megyek, akkor kábé semmi nincsen. A kis vidéki településeken nincs kisbolt, nincs csap, nincs semmi. Ha nincs nálad elég víz, akkor lehet harmatot csavarni a fűből korán reggel.

A standard edző körömön van egy kisbolt ami még túl korán van. Ott még egy kulacsot sem ittam meg. Aztán van egy benzinkút, aztán pedig a nagy semmi. A nagy semmi alatt szokott elfogyni a víz, ott kell utántöltenem.

(#762) Phülöp válasza npera (#761) üzenetére


Phülöp
addikt

pedig víz az legyen
más nem, sebet kimosni

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#763) npera


npera
újonc

[link]

BMW kompiláció. A zoknis-papucsos raszta a kedvencem. Olyan kis kitartó és megértő, ahogy a parkolóőr magyarázza neki a díjazást. Most már 300 dollár.....

:C

(#764) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc


Erosen atverve erzem magam... Mi a franc ez... Havazik Wellingtonban? Nem errol volt szo!!

(#765) -NoVa- válasza BobaHWSW (#764) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én mindenre felkészülve még téligumival járok. Ha esne hirtelen 30 fokot, simán havazhat bármikor.

(#766) Piftuka


Piftuka
veterán

Kedves HWSW-s fiúk, lányok, kispajtások!

Hát kellett annak a fránya SSD-mnek éppen a GDPR "live" előtt ~1,5 hónappal meghibásodnia, hogy aztán az elmúlt hetek a cserével, Win telepítéssel, itteni információgyűjtéssel teljenek el... :(((

Éppen ott tartottam, hogy mivel pár hete nem néztem be a HWSW fórumra, gondoltam az "autós" topic-ban is kérek segítséget, az imént éppen jelentkeztem volna be a fórumra, erre egy fontos bejelentés fogadott... :(

Hiszen ott el sem tudtam köszönni ott tőletek. Láttam, még Studi és 2-More is visszatért egy-egy elköszönés erejéig...

Nos, nagyon sajnálom, hogy a HWSW fórum üzemeltetői "lehúzták" a rolót! Nagyon "elmúlás" hangulatom lett, hogy a topic-ot olvasva nosztalgiáztam egyet. :N

Sic Transit Gloria Mundi...

Mindenesetre hozott Isten Benneteket itt a fórumon! ;)

Üdvözlettel: Piftuka

"Aquila non captat muscas."

(#767) kraftxld válasza BobaHWSW (#764) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mert Wellington-ban tolod? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#768) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ah, elozo hozzaszolasom nem ment el.

Szoval roviditve... Haver 2- eves subaru brzjeben eltort a valtokar. Letezik ilyen? Most viszi automento markaszervizbe.

(#769) zetor2000


zetor2000
senior tag

Wellingtonban bélszín van, nem tél. Vagy tévedek? :) :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#770) BobaHWSW válasza kraftxld (#767) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hajho!

Ne haragudj, megvagyol zavarodva a nevekkel hwswrol jovet. Te PH only vagy, igaz?

Ha igen na akkor gyors bemutatkozas.

En vagyok a hatsojan elmaradni nemtudo, szakmajat kergego filmes arc a topic bemutatkozobol.:)

Tavaly agusztusban erkeztunk ide, elotte Vancouverben rontottuk a levegot. Ott ez eldogadhato volt de itt azt mondtak se hideg se ho nemlesz... Hat ehhez kepest hideg van es havazotf.:D

(Ha hwswrol is ismerlek es nem ismertelek meg akkoreg szegyellem magam)

Zetor2000: hat most latod!:D

[ Szerkesztve ]

(#771) Chris Kiki válasza Gabibácsi (#750) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nekem Speccy volt. Szóval utállak...

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#772) zetor2000 válasza BobaHWSW (#770) üzenetére


zetor2000
senior tag

kraftxld volt anno hwsw-n is, emlékeim szerint, de asszem talán csak a bolhapiacos témakörben. Mindenféle import italokkal foglalkozott.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#773) hobizoli válasza BobaHWSW (#764) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ott majusban jon a tel, mi? ez egy november vege idojaras itt kb

Wellington (41°17′20″S 174°46′38″E) az az egyenlitotol kb olyan tavolsagra van, mint Roma (41°54′N 12°30′E)

több drón kell ;P

(#774) kraftxld válasza BobaHWSW (#770) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, nagyon régen a bolha szekción ügyködtem a HWSW-n, meg a szakmai topikokban is, de az erőltetett témaváltáskor leléptem.
Szerintem jövő héten leszek 1-2 napot W-ben, ihatnánk egy sört :DDD Én a déli sziget tetején rontom a levegőt 2009 eleje óta :)
Weta-nál dolgozol?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#775) kraftxld válasza hobizoli (#773) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csak az olaszoktól nincs kb nyílt óceán az északi sark felé, kellemes hűs levegőt és vizet hozó áramlatokkal együtt :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#776) BobaHWSW válasza kraftxld (#774) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Haha, kicsi a vilag. Hja, weta.:) Eleg huzos a hetem most de estefele szerintem raerhetek. Kocsmakat annyira nem ismerek de valami csak van. Miramar kornyeken lezengek altalaban.

(#777) -NoVa- válasza BobaHWSW (#770) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gyorsan bemutatkozni csakis így illik:

Van egy erőmű. Erőmű a folyón. A víz energiájából villamos áramot állítunk elő. Turbinák segítségével.
A víz megforgatja a turbinát, az pedig egy generátort. A generátorból aztán áram jön ki.
Mivel a folyó vízhozama változik, illetve áramra is vanhogy kevesebb, vagy több kell, szóval a turbinák teljesítményét szabályozni kell a lapátok, a túúúrbinalapátok dőlésszögének változtatásával. Ezt egy szoftver vezérli egy számítógéppel a szenzorok adatai alapján.
Na ebbe a erőműbe vaok portás.

(#778) BobaHWSW válasza -NoVa- (#777) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ha, szinten kicsi a vilag... En is portas vagyok! Van egy par portas itt... :)

(#779) Chris Kiki válasza -NoVa- (#777) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

linkem

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#780) qnadam


qnadam
veterán

s most, hogy nke a hwsw-n maradt, milyen autót érdemes venni?
ne rohadjon szét :), legyen automata, legyen benzines, legyen max 1M első körben. németekre nem vágyom nagyon, de némi racionalitás beleférhet a dologba. tehát mondjuk nem egy 280 lóerős automata váltós saab az aaa autótól. esetleg lehet nagyobb, mint a colt :)
ja meg a zasszony szerint ne vegyek már sokkal régebbit, mint a mostani 2001-es.

műszakin kicsit megköpködték a coltot, aztán ha nagy nehezen eljutok a lakatoshoz, és olyan számot mond ami nem tetszik, akkor lehet hogy mennie kell.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#781) qnadam válasza -NoVa- (#777) üzenetére


qnadam
veterán

fúrni mentek, Tibor?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#782) kraftxld válasza -NoVa- (#777) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez veszi ki a vízbő a zoxigént? :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#783) Frawly válasza kraftxld (#774) üzenetére


Frawly
veterán

Emlékszek rád, szakmai topikokban is sűrűn előfordultál. Nem is csodálom, hogy leléptél, jól tetted. Mi is láttuk, hogy a hajó süllyed, de ha egyszer ott alakult ki közösség, addig nem váltottunk, míg be nem zárták. Így is meglepően sokáig húzta, én olyan 2014 környékén vártam, hogy bezárják, de még 4 évet elkullogott a fórum karbantartás és felügyelet nélkül. Mert ugye láttunk olyat, hogy egy szerver olyan régóta megy, hogy x év után azt sem tudják, hogy mi az ott a szerverszobában, lekapcsolni nem merik, mert már senki nem emlékszik rá mit csinál pontosan, meg az a rendszergizda, aki beüzemelte, már régóta nincs a cégnél, már a kettővel utána lévő utódja se :DDD

[ Szerkesztve ]

(#784) Frawly válasza Piftuka (#766) üzenetére


Frawly
veterán

Ó, hogy az az oroszlán tenne valahová. Nem is tudtam, hogy ez a Piftuka az a Piftuka, pedig ott írogatok neked rogyásig az SSD topikba. A név gyanús volt, de mintha más lett volna a stílus, meg nem volt sasmadaras avatar, úgyhogy azt hittem, hogy véletlen névegybeesés.

Raynes vagyok egyébként.

(#777) -NoVa-: azt hittem, hogy nem annak az erőműnek vagy a portása, hanem az azzal egy utcába lévő, nem szomszédos cég parkolójának.

[ Szerkesztve ]

(#785) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Nahát, én meg parfümárus vagyok, a portásmeló nem elég :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#786) Gabibácsi válasza qnadam (#780) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mindenképp nke-től vegyél valamit, csak nézd meg hogy a csomagtartóban van-e a motor :-D
Voltam kipufogósnál, azt mondta a vectrámra nincs utángyártott, úgyhogy ha meg tudok szerezzek gyári középdobot, ha nem, legyártják.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#787) -szabi-


-szabi-
őstag

Jó reggel mindenkinek.
Felcseréltem a könyvjelzők között a PH-t és a régi törzshelyünket, így ma ide jöttem először.
Tegnapi programot nem is említettem.

Megnéztük Szolnokon a Reptár-at.
Egész jól megcsinálták.
Téma iránt érdeklődőknek egyszer mindenképp érdemes.

üdv

Hozzászólások: 5.965; Csatlakozott: 2001. febr. 23; becenév: szabi;

(#788) Phülöp válasza BobaHWSW (#776) üzenetére


Phülöp
addikt

A pincelejáróra nagyon figyeljetek a kocsmában, balesetveszélyes - főleg, ha néhány sör van a kezedben, nem tudsz megkapaszkodni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#789) kraftxld válasza Phülöp (#788) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez pont pincehelyiség, és jóféle söreik vannak :) [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#790) blueboi69 válasza -szabi- (#787) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nekem is tervbe van véve, hogy megnézzük! Állítólag egész jó.

(#791) blueboi69 válasza -NoVa- (#777) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD

(#792) blueboi69 válasza eattila (#736) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Cuki kislány :) Csak nem tv-t néz ennyire koncentrálva? :D

(#793) seducertt válasza qnadam (#780) üzenetére


seducertt
csendes tag

tévedni emberi dolog...
Mekkora kocsi kell? Nekem a Hyundai i30 nagyon kellemes meglepetés, 2000 km alatt még nem tudtam tönkretenni.

(#794) Phülöp válasza kraftxld (#789) üzenetére


Phülöp
addikt

Ezt mondom.
Legutóbb, amikor Boba-val söröltünk, én mentem leghátul, a londoni kocsmák pincelejárójában meg keskenyek és csúszósak a lépcsőfokok. Taroltam lefelé. :)
Könyvedet amúgy őrizgettem pár évig (valamelyik Dűne lehetett talán), de Manilánál közelebb nem tudtam menni.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#795) seducertt válasza Gabibácsi (#786) üzenetére


seducertt
csendes tag

Nem vagyok autó kereskedő, csak egy mk1-es caddy-m van eladó, meg néhány v8-as amerikai autó, de az utóbbiak hétköznapi használatra költségesek.

(#796) eattila válasza blueboi69 (#792) üzenetére


eattila
csendes tag

De :D Nagyon tud bambulni :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#797) BobaHWSW válasza Phülöp (#794) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ovatosak leszunk!:D

[ Szerkesztve ]

(#798) qnadam válasza seducertt (#793) üzenetére


qnadam
veterán

viccvót.
a coltba kevés cucc fér, viszont kicsi helyre lehet vele parkolni :) nem baj, ha nem sokkal nagyobb. de közben kombi galantot is néztem már... az i30 biztos jó, de az nem 1 milla, hanem inkább másfél. de ha már hyundai, a coupe egészen jópofa állatnak tűnik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#799) didyman válasza qnadam (#798) üzenetére


didyman
őstag

Mi a fene, végre autót venne. :D Az átok már elmúlt, mostanában nem törnek össze?

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#800) Bujdy81 válasza npera (#761) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Azért 50 km az belül van a két órán, tehát ha nincsen extrém hegy, vagy nap, akkor két kulacsnak elégnek kell lennie. Persze, ha edzeni akarsz, akkor cipelhetsz többet! :)

Mi hétvégén kocogás helyett beneveztünk a Velence 10 teljesítmény túrára, hogy majd lekocogjuk. Másnap azt hittem, hogy megvertek, annyira fájt mindenem! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.