Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Phülöp válasza eattila (#1098) üzenetére


Phülöp
addikt

ágyról azt a sötét valamit (könyv, tablet?) elraktam volna onnan
másba nem tudok belekötni

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1102) eattila válasza Phülöp (#1101) üzenetére


eattila
csendes tag

Feleségem telefonja. Ő fogta a derítő lapot :DElőbb nem vettem észre, hogy ott a teló, mert a lány szemeire koncentráltam. Kiretusálni meg... nem volt kedvem pepecselni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1103) eattila


eattila
csendes tag

És a kedvencem a múltheti sorozatból :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1104) npera


npera
újonc

Nézek nyárra kis táskát vázra (kormány mögé), valamint egy kis hordozható pumpát.

Phülöp és Bujdy most kapaszkodjon meg: le akarok szokni a hátizsákról :Y

Topeak Race Rocket HP punepa

0,5 literes Topeak táska (ebből van 0,75-ös is, ami gigantikus.

Van egy nyereg alá rakható táskám, abba menne a belső és szerszámok. A punepa a trikó középső zsebébe vélhetően vagy felrakom a vázra, ha nagyon zavar a zsebben. A kis kormány mögötti táskába mehet pénztárca, szeletek és zselék, meg porok. Nem olyan porok...

Nova, Phülöp és Bujdy, jó választás?

(IMG:https://www.rosebikes.se/media/product/1800_1200_91/e9/2085005_1.77fb.jpg)(/IMG)

(#1105) npera válasza eattila (#1103) üzenetére


npera
újonc

Ez jó!

Amikor a kiscsaj olyan csinos akar lenni, mint anya. Nálunk is ez megy, ha össze tudnak öltözni akkor nagyon nagy a boldogság :)

(#1106) eattila válasza npera (#1105) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, koncepció volt az összeöltözés :)

Adélnak viszont mindegy. Ha szoknyát vehet, már boldog :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1107) Phülöp válasza npera (#1104) üzenetére


Phülöp
addikt

Topeak cuccokat szeretem, ajánlom.
Méret, forma, elhelyezkedés meg igény szerint.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1108) Phülöp válasza eattila (#1106) üzenetére


Phülöp
addikt

ez egy jó kép

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1109) npera válasza eattila (#1106) üzenetére


npera
újonc

Itt most junikornos időszak van. Lehetőleg rózsaszín. És persze ruhácska kell, amiben lehet pörögni és akkor lobog. Meg valami kis csinos bugyinkó, lehetőleg glitteres szivecskékkel (vagy egyszarvúval, esetleg szivárvánnyal) és masnival. Ami nem baj, ha rózsaszín.....

Meg a "gyors szandálok", amiben lehet futinkázni ide-oda.

Jaj, édes Istenem, tudtam, hogy ez lesz belőle, csak nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar és ilyen intenzíven... :B

(#1110) eattila válasza Phülöp (#1108) üzenetére


eattila
csendes tag

Köszi :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1111) eattila válasza npera (#1109) üzenetére


eattila
csendes tag

Same in english.....

Póni, unikornis, bármilyen cuki állat. Rózsaszínben vagy lilában, vagy tartalmazza ezt a színt. A szoknya/ruha pörgős legyen. Reggel sem mindegy, mit akarok ráadni....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1112) blash válasza npera (#1104) üzenetére


blash
tag

Ortlieb Micro nyeregtaskat hasznalok, csak azert vettem, mert ez tenyleg viz- es porallo. Nem szerettem azt a nyeregtaskat, ami megtelik porral, majd a belso a folyamatos poros razkodastol elgyengul, meg csak siman ertelmetlen ilyen nyeregtaskaban barmit is tartani. Majd a rogiztese is tok jo volt, hogy csak a nyeregpalcakra csatlakozik, igy nem volt gond, mikor beujitottam az allithato reverbet. Kapni hozza potkonzolt is, hasznos, ha tobb bringan is hasznalnad. Leginkabb belsot tartok benne, persze nem fatbike-ba valot, csak egy Schwalbe 19A-t, egy kis flakon squirt lube-ot, par ziplockos zacskot es lakaskulcsot. Tok stabilan tartja, terepen is jol birja, bestest.

rosebikes.se/ortlieb-micro-saddle-bag-399550

Van nagyobb Orlieb nyeregtaska is, de azokat mar a nyeregcsore is rogziteni kell.

[ Szerkesztve ]

(#1113) Phülöp válasza npera (#1109) üzenetére


Phülöp
addikt

"Itt most junikornos időszak van"
Itt is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1114) npera válasza blash (#1112) üzenetére


npera
újonc

Még ősszel vettem a nyeregtáskát, amikor csoportot váltottam és kaptam ajándékutalványt a helyi Specialized Concept Store boltba.

Egy réges-régi fórumban meg is mutattam....
[link]

Medium méretben

(#1115) npera válasza Phülöp (#1113) üzenetére


npera
újonc

Kiscsaj szereti a Hammerfall muzsikát. Pozitív irányba nevelem :C

(#1116) Grillo válasza npera (#1109) üzenetére


Grillo
senior tag

Nálunk is, bár emellett jöhet bármi ami ló, a rózsaszín és lila színvilág stimmel. Esetleg egy kis jégvarázs, de abból is inkább csak a szőke csaj, a vöröset annyira nem bírja.
Meg most ami menő, az a

Mondjuk ebben nagy szerepe volt a barátnőjének.

(#1117) eattila válasza Grillo (#1116) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja. Pizsihosok is nagy slager. Csak seholse talalok nezhetot/tolthetot.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1118) Frawly válasza scaurus (#1071) üzenetére


Frawly
veterán

Ez az egymás után nem szólhatsz hozzá korlát azt hiszem csak 2 hétig vagy 20 hsz-ig van. Valami ilyesmi rémlik. Utána enged akárhányszor hozzászólni.

(#1119) Piftuka


Piftuka
veterán

Skacok, segítsetek nekem, kérlek!

Windows újratelepítés után szeretném a Gmail fiókjaim leveleit lereplikálni a "The BAT!" levelező kliensemben.

A "denevér" csak úgy engedte, hogy új fiók mappákat hoztam létre az IMAP-es funkciónak. (A meglévő fióknál nem engedte a POP-ról IMAP4-re váltást.)

A Gmail útmutatója alapján konfiguráltam be a levelező klienst, és a Gmail-t is IMAP-ra állítottam, ám mégis csak az "Inbox" leveleket húzta be, az elküldött leveleket nem. :(

Tudjátok, hogy miért, és mi a megoldás? :F

Egyébként mivel nem működött, a Gmail-ben visszaállítottam a fiókokat POP-ra, és így ugyebár a meglévő fiókmappákba húz le leveleket, de tök hülyén.

Sok évvel ezelőttiekből mindig letölti ugyanazt a 300-400 darabot, de nem tölti le a Windows telepítés utáni leveleket.

Szóval jó volna, ha az IMAP-os legalább működne, de nekem szükségem volna az elküldött levelek lereplikálására is, mert mindig kliensből levelezek.

Help please!

"Aquila non captat muscas."

(#1120) Phülöp válasza Piftuka (#1119) üzenetére


Phülöp
addikt

Én anno sokat szopoltam a The bat! beállításaival IMAP fiókhoz.
Feladtam, lett helyette M2, ami az én igényeimnek jobban megfelelt, ráadásul nem kellett annyit szopolni vele + RSS olvasó is bele volt integrálva kényelmesre,

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1121) Piftuka válasza Phülöp (#1120) üzenetére


Piftuka
veterán

Mi az az "M2"?

Szerk.: Egyébként jó pár éve, ha jól emlékszem Jahno segített a HWSW fórumán. Az ottani instrukciók alapján tökéletesen működött a levelek replikálása a "denevérben".

De sehol nem találom azt a topic-ot, ahol erről anno beszélgettünk... :(

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#1122) guga


guga
Közösségépítő

Fúúúúú, de rég offoltam. Ez most jól esett.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#1123) Phülöp válasza Piftuka (#1121) üzenetére


Phülöp
addikt

M2 a valahavolt, szépemlékű Opera böngésző beépített levelezőkliense. Volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1124) Piftuka válasza Phülöp (#1123) üzenetére


Piftuka
veterán

Értem. Az a nagy baj, hogy a "The BAT!" fájl formátumát nem tudom a Thunderbird-be importálni. :(

Ráadásul több fiókom jelszavát nem mentettem el, azokat csak úgy tudom használni, hogy a "denevér" újratelepítésével, a régi backup visszamentésével állítom vissza a levelező fiókot.

Én örülnék, ha volna megoldás mindent átmozgatni mindent a Thunderbird-be, de sajnos nem tudom, létezik-e ilyen.. (A Google keresés nem adott érdemi találatot.)

Szóval ez most így nagy dilemma...

"Aquila non captat muscas."

(#1125) Phülöp válasza Piftuka (#1124) üzenetére


Phülöp
addikt

Biztosan nem segít most, de később jól jöhet, hogy ha úgy állítod be a klienst, hogy a leveleket hagyja fenn a szerveren, lokálban csak másolatot tartson belőle. Onnan kezdve nem a kliensből kell kibányászni a leveleket, hanem a szerverrel kell csak újraszinkronizálni, ha valami miatt klienst cserélsz.

Jah, a jelszavakat meg fel kell írni mindig - post-it nagy segítség, ráadásul felvidítják a környezetet a monitor káváján üldögélő színes cetlik.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1126) npera válasza Phülöp (#1125) üzenetére


npera
újonc

password.txt kell a my documents mappába, akkor nem tudja akárki csak úgy leolvasni a monitorról. Gondolni kell a kiberbiztonságra.

(#1127) -NoVa- válasza Piftuka (#1124) üzenetére


-NoVa-
őstag

TBB->Mbox->PST konvertálás lépésről lépésre, azt már megeszi a thunderbird is talán. Tools / Export messages to Unix Mailbox menüponttal kezdheted.

(#1128) npera


npera
újonc

Hát akkor dlágaszágok.

- Topeak punepa
- Topeak kistáska
- Park Tool gumicserélős "kanalak"
- multitool

Akkor lesz egy külön készlet szerszám az országúti bringához és nem kell ide-oda rakosgatnom a cuccokat edzéshez és melóba járáshoz.

Kéne még egy rendes szerelődoboz is....

(#1129) eattila


eattila
csendes tag

Bocs attól, aki nem fotózik. De 1 topic van és hétvége. Vihar volt, én meg lerohantam. A képeken kevésbé látszik a szél, mert elmúlt, de fény szép volt:

Link a képekre

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1130) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Blog.hu nektek is alig lép be, kivág, meg a helyes jelszót sem fogadja el?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1131) Frawly válasza Gabibácsi (#1130) üzenetére


Frawly
veterán

Nálam belép, elfogadja a jelszót, viszont 1-2 blog marha sokára tölt be. Szerintem valami probléma van a rendszerükkel.

(#1132) #95590400 válasza npera (#1074) üzenetére


#95590400
törölt tag

és szerinted, mi következik be előbb, a motorkopás, vagy hogy majd eladja/költözik/lecseréli?

(#1133) Frawly válasza Piftuka (#1124) üzenetére


Frawly
veterán

Húha, az kínos, ha nincsenek meg a jelszók. A jövőben beüzemelsz egy Keepass-t, nyilvántartani a jelszavakat. Sokáig én is ellenálltam, hogy a jelszómenedzser a hülyéknek meg a feledékenyeknek való, én fejben tárolok mindent, mint Chuck Norris, és ez be is vált addig, amíg néhányszor elfelejtett jelszavak miatt nem szívtam.

Szoftvereknél meg ezért fontos, hogy nyílt formátumokban mentsenek, hogy ha nem akarod használni az adott progit, akkor később más szoftverrel is meg tudd nyitni az azzal készült fájlokat, adatbázist, stb..

Annyit tudsz csinálni, hogy The Bat-ból a csak ott lévő leveleket kiimportálod mbox formátumra (minden e-mail egy plain text file lesz, plusz mellékletek). Esetleg van konverter, ami a The Bat adatbázisából Outlook PST-t csinál. Vagy ha sikerül valahogy még egyszer utoljára működésre bírni, akkor felmásolod a leveleket egy IMAP mappába. A jövőben meg használsz Thunderbirdöt, ahogy mindenki más.

(#1134) scaurus válasza Gabibácsi (#1082) üzenetére


scaurus
újonc

Mivel, még mindig csak egy hozzászólást írhatok, íme egy mixtura pectoralis.

1.) "Hát, én gugliztam de nem találtam ilyet. Csak olyat hogy megrendelem és futár elhozza onnan."

Itt állítják:
[link]

Baloldali menü sorban, Szolgáltatások, termékek/Autópálya-matricák

"Kényelmesen, kulturált környezetben...
...elutazása előtt előre megvásárolhatja Magyarország, Ausztria, Csehország, Szlovákia és Szlovénia autópályáira érvényes autópálya-matricákat. Az Autoclub Travel tájékoztatást ad a díjmentes útszakaszokról, illetve azokról az útszakaszokról, amelyeknél a matrica nem mentesít a helyszíni díjfizetéstől
."
(Kiemelések - tőlem.)
Aztán, persze, a fene tudja.

2.) Láttam a Deadpool 2-t.
Trágár, erőszakos, de rettenetesen vicces, rengeteg pop kulturális (és kevésbé kulturális, lásd pl. "gloryhole") utalással.
Nekem leginkább a végén, a Zöld Lámpás poén ütött.
Yukio cuki, utalás Rozsomákra/Farkasra/Hugh Jackmanre.

Megtekintésre ajánlott.

3.) Megjártam Nagyváradot, tavaly Aradot.
Állandóan azt hallom, hogy a Románok így meg úgy elhúztak mellettünk.
Nagyváradon és Aradon ez nemigen látszik.
Persze, pláne Nagyváradon, számos épületet (feltehetőleg unós pénzből) felújítottak.
Az utak, amerre jártunk, jók - bár igen forgalmasak.
DE
Sok a lepusztult épület, sok új autó (a luxustól a Daciákig) mellett rengeteg roncs is közlekedik.
A közlekedési morál igen gáz, lakott területen az általam tartott 50km/h-nál mindenki (autók, kamionok) nagy sebességgel húzott el mellettem, záróvonal, előzni tilos, zebra senkit nem izgat.
Nagyváradon feltűnt, hogy rengeteg dudálnak.
Oszt' rájöttem, hogy az ismerősök köszönnek így az utcán, nemritkán láttunk olyat, hogy forgalmas úton autó leáll, hogy a járdán haladó ismerőssel váltson pár szót - falusi tempó egy kb.200.000 fős városban.
Csomó minden gagyi, rengeteg a kovácsoltvas kerítés+műanyag kombó, hihetetlen igénytelenül néz ki.
Összhatásában minden sokkal gagyibb, balkánibb még mindig mint nálunk.
Persze, lehet, a román részt kéne megnézi, lehet azt jobban fejlesztik...

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#1135) Piftuka válasza Phülöp (#1125) üzenetére


Piftuka
veterán

"[..] ha úgy állítod be a klienst, hogy a leveleket hagyja fenn a szerveren, lokálban csak másolatot tartson belőle. "

A Gmail fiókokra úgy van beállítva. A Freemail-ről viszont mindig letöltötte a leveleket....

"Aquila non captat muscas."

(#1136) npera válasza #95590400 (#1132) üzenetére


npera
újonc

Egy sima PFI NA motort nehéz kinyírni, de azért lehetséges. Ha jól emlékszem, akkor Boba 2,4-literes kőegyszerű soros 4-hengerest hajt. Az alighanem elég sokáig bírja.

Egy érzékenyebb cuccot viszont hamarabb ki lehet végezni, mint gondolnád. Csak meg kell találni a konstrukció gyenge pontját és ott járatni kitartóan. A vicc az, hogy sok autótulajdonos puszta jóakaratból, szorgalomból és hozzá nem értésből ezt valósítja meg: szisztematikusan gépet rombol, miközben azt hiszi, hogy ezzel jót tesz.

Bobáról nem feltételeztem ezt, mert a korábbi leírásai alapján nagyon pedánsan ügyel a gépekre. Ha jól emlékszem volt wankel gépkocsija is, amit nem végzett ki, tehát olvasott róla és igyekezett kímélni.

(#1137) BobaHWSW válasza npera (#1136) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Mindkettore jol emlekszel. 2.4 accordbol van a masodik.:)

Wankellt 73ezer kilometerrel adtam le es tudtommal egy arok vegezte ki az autot nem a motorcsere.:(

(#1138) Phülöp válasza npera (#1128) üzenetére


Phülöp
addikt

valamikor régen, valahol máshol linkeltem neked olyan multitool-t, amin van 2db gumileszedő is
megteszem újólag

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1139) Phülöp válasza Piftuka (#1135) üzenetére


Phülöp
addikt

freemail viszont nem tudja az IMAP-et

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1140) qnadam válasza eattila (#1129) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem ezeknek a színes jobban állna. így látatlanban. talán. nemtudom :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1141) Phülöp válasza qnadam (#1140) üzenetére


Phülöp
addikt

a színeket elfútta a szél

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1142) npera válasza Phülöp (#1138) üzenetére


npera
újonc

Igen, emlékszem. Ennyire nem akarom integrálni a cuccokat, a hagyományos rendesen kézbefogható leszedőket szeretem. Ebben eléggé oldschool vagyok.

Meg gondoljunk arra is, hogy most teszem meg a hatalmas lépést a hátizsák elhagyásának irányába. Ha még a leszedőt is beleintegrálom a multitoolba az már olyan paradigmaváltás lenne, ami teljesen kizökkent a kis megszokott világomból... :B

(#1143) Phülöp válasza npera (#1142) üzenetére


Phülöp
addikt

ezek a leszedők ugyanakkorák, de sokkal jobbak, mint a hagyományosok
küllőakasztó IS van
és kaphatók külön is

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1144) eattila válasza qnadam (#1140) üzenetére


eattila
csendes tag

Majd meglesem. De kb igy kepzeltem el ezeket. Tonusilag, exoilag is. Alul szuk mindegyik. De 50-essel kroppon nem tul konnyu tajazni, hogy az eg is ott legyen picit.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1145) -NoVa- válasza Phülöp (#1143) üzenetére


-NoVa-
őstag

Topeak cuccok hajlamosak elveszni punkzenekarral bringatúrázás után hazafelé. Drogok és alkohol keverése bármilyen arányban megeshetett. Aztán teleport.

(#1146) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Enpera, kivancsisag kepp. Mennyit kell menni es hogyan, hogy kelloen kijojjon a viz az olajbol?

Szivesen megyek en barmerre, zsenialis autozos tajak vannak erre, inkabb csak a kivancsisag miatt.

Amikor odalepek autonak (odalepek= 3k felettig hagyom porogni az autot) akkor azt azutan miutan beallt kozepre a vizhomerseklet + 2-3 perc. Remelem az mar safety hatar. 6k felett amiota megvan 1szer volt az auto amikor nyaralas alatt volt egy desert road nevu hely... 140 kilometeren semmi. Egyenes szakasz a ket nagyobb hegy kozott, forgalom allig. Akkor megneztem a 3as veget gurulobol indulva padlon.

En igenyeimnek megfeleloen boven eleg amennyire ez az auto megy.:)

(#1147) didyman válasza BobaHWSW (#1146) üzenetére


didyman
őstag

Nem ismerem az előzményeket. Víz hogy került az olajkörbe? Ha valami nem természetes oka volt, akkor semeddig, hanem cserélj olajat. Ha kondenzációból eredő minimális mennyiség, akkor úgy fél-egy óra normál vezetés (nem alapjáraton rötyögés a reggeli dugóban) általában elég.
Néha azért nem baj, ha elpörgeted 4-5000 köré, nem fáj az a motornak, viszont segít megszabadulni lerakódástól, koromtól.
A vízhőfok nem jó kiindulási alap, gyorsabban melegszik, mint az olaj. Ezt főleg turnyós járműveknél célszerű észben tartani, és nem azonnal parkettázni, ahogy a mutató átlépte a 70-et, bár elmondásod alapján ez nem áll fent nálad.

[ Szerkesztve ]

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#1148) npera válasza BobaHWSW (#1146) üzenetére


npera
újonc

A benzint kell alapvetően kipárologtatni az olajból. Amikor hidegindítás van, akkor lemosod az olajat a benzinnel a hengerfalról és vegyül a kettő. Amikor a motor eléri az üzemi hőfokot és az olaj is szépen felhevül, akkor elkezd kipárologni a benzin. Nem azonnal jön ki belőle, de ha mész országúton 70 km/h felett, akkor már a road load elég hozzá, hogy szépen tisztuljon.

A másik dolog a gyertyák tisztulása. Ha kábé 450 fokos lesz a "porcelán" (és a center elektróda környéke), akkor elkezdi leégetni magáról a hamut. Ez is olyan, hogy nem azonnal ég le az egész, de ha legalább ennyi kábé 10 percig, akkor már letisztul.

Ha sikerül egy menetben legalább 20 percet menni országúton, akkor jobban fog működni az egész. Ennyi idő alatt az akksi is kap szépen töltést, egyszerűen ki tudja futni magát szerencsétlen.

Nem annyira az odalépés a fő cél, hanem a folyamatos terhelés országúti tempónál vagy felette. A nyugodt közepes és közepesen magas terhelés a cél, nem a hirtelen nagy gyorsulás. Viszont ha már üzemmeleg, akkor olyat lehet gyorsulni amilyet csak akar az ember, mert akkor már meleg minden. Most nem arra gondolok, hogy 5k RPM-ről ugrasz le a kuplungról és úgy vereted minden fokozatban tiltásig, mert az megint kicsit túl sok neki, persze bírni bírja azt is.

Én még igazából nagyon kevés olyan autóval mentem, amire azt mondom, hogy túl gyenge. A V60 és V70 D2 ilyen volt. Az borzalom. Már az autópálya is sok neki, ott már üvölt a motor és nem megy. De még egy szívó 1.4-es kisautó is "jól megy", ha odalép neki az ember, aztán 40 után a légellenállás sajnos már komoly ellenség :D

(#1149) npera válasza didyman (#1147) üzenetére


npera
újonc

Pontosan. Ha víz van az olajban, akkor baj van. Normálisan a víz és az olaj külön körben fut.

(#1150) npera válasza -NoVa- (#1145) üzenetére


npera
újonc

Ettől védve vagyok, nagyon kevés alkalommal kerékpározom showbusinessben érdekelt személyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.