Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

nem az volt a bajom, de egy fos volt a minősége
szétesett a gomb, leesett a fogantyű az üvegről, stb stb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1452) -NoVa- válasza BobaHWSW (#1338) üzenetére


-NoVa-
őstag

"Dolgozok valami steampunk dolgon es porog meg az agyam.:D"

Mortal Engines?

(#1453) eattila válasza -NoVa- (#1452) üzenetére


eattila
csendes tag

És képesek voltak guruló városnak fordítani :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1454) -NoVa- válasza eattila (#1453) üzenetére


-NoVa-
őstag

És képesek. Hungarikum.

Őrült Stone, avagy 2008: A patkány éve - Split Second
Hetedik érzék - Stir of Echoes
Aki legyőzte Al Caponét - The Untouchables.
A nyolcadik utas: a Halál - Alien.
Erőszakik - In Bruges

(#1455) Gabibácsi válasza -NoVa- (#1454) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezekből az Erőszakik a legdurvább, majdnem nem néztük meg a címe miatt, pedig milyen fasza film

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1456) BobaHWSW válasza -NoVa- (#1452) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Haha. Is.:D

De igen. Mortal Enginerol van szo.

Jo az idozites mi? Most jott ki az uj trailer.:)

Technikailag amugy meg mindig Alita: Battle Angelen vagyok csak napi 1-2 oraban ki-kikacsintok ideoda mas vilagokba ha epp valahov kellek.

(#1457) BobaHWSW válasza eattila (#1453) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ah, nemtudtam a magyar cimet. De eleg agyamenr fura film de szerintem brutal jo a dizajn.

(#1458) -NoVa- válasza Gabibácsi (#1455) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mert az Alien nem? Vagy szinte bármi.

Legalább a Tomb Raidert rendesen lefordították Tomb Raidernek. A The Commuternél már nem bírtak magukkal, és The Commuter - Nincs kiszállás-nak fordították. Ugyanennek a fordítónak lehetett a Suburbicon is az ötlete, Suburbicon - Tiszta udvar, rendes ház.

(#1459) -NoVa- válasza BobaHWSW (#1457) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az Alita mellől mondod rá, hogy agyament fura film :D, különösen várom.

(#1460) Phülöp válasza BobaHWSW (#1456) üzenetére


Phülöp
addikt

Mortal Engine nagyon várós. Ügyes legyél, meg minden!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1461) eattila válasza -NoVa- (#1454) üzenetére


eattila
csendes tag

Az ilyeneken azért le szoktam dobni a láncot....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1462) eattila válasza BobaHWSW (#1457) üzenetére


eattila
csendes tag

Az új trailer kapcsán olvastam róla valami cikket, ott dícsérték.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1463) BobaHWSW válasza Phülöp (#1460) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Marhara kivancsi vagyok mindkettore.

Valamint haverom aki innen lelepett szekvencia vezetonek a most kijott Spiderman Into the spiderverse trailerre ment melozni Sonyhoz vancouverbe. Az is brutal jol nez ki. Eddig ez a film tudta mozgasban legjobban megfogni a comicbook hangulatot.

(#1464) Phülöp válasza BobaHWSW (#1463) üzenetére


Phülöp
addikt

másikról most hallok először
pókmajomember nem hoz lázba, meg úgy a szuperhírók egyáltalán
wolverine utolsó része vállalható volt, aztán ennyike

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1465) eattila


eattila
csendes tag

Azt csodálom a westworld-öt nem fordították le valami rémségre. pl nyugati viszonyok :D
De a supernatural vs. odaát is elég gáz. Főleg, hogy a legtöbb részben igencsak ideát mozgolódnak. Odaát csak ritkán.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1466) scaurus válasza Gabibácsi (#1455) üzenetére


scaurus
újonc

Izé.
Én meg olyan filmet hagytam volna ki, aminek a címe az, hogy In Bruges.
Amiről én olyanra asszociálok, hogy Brugge-ben valami lúzer depressziós megismerkedik álmai asszonyával, aki hajlana is rá, de végül saját balfaszsága miatt elveszíti a nőt.

A magyar címadás tényleg jó és rossz értelemben "hungarikum", de sokszor az eredeti címek annyira semmitmondóak, hogy az embernek még utánanézni sincs kedve, hogy miről szól.
Pl. pont az In Bruges esetében.

[ Szerkesztve ]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#1467) BobaHWSW válasza Phülöp (#1464) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Alita egy igen reteg anime feldolgozas... En nem ertem, hogy akarnak ennek nekiugrani de majd kiderul.

Sztem jol fog kinezni, legalabb az jo.

En hetvegen neztem meg Deadpool2-t vegre es nem csak a ceges szekvenciakat lathattam benan osszevagva... Igencsak jo volt.

Neha mondjuk kellemetlenul ereztem magam amikor olyam dolgokon akartam volna brutal kemenyen rohogni ami tarsadalmilag nem elfogadott de sebaj. Igencsak tetszett.

(#1468) scaurus


scaurus
újonc

@eattila: az X-akták óta minden természetfeletti dolog esetében egyértelmű hivatkozás az "odaát".

@BobaHWSW: a Deadpool 2 igen jó lett, a "ződ pilácsos" poén volt az egyik legjobb.

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#1469) -NoVa- válasza scaurus (#1466) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pedig pont egész jól ráéreztél a lényegre, hiszen Brugesben valami lúzer depressziós szenved. Megismerkedik álmai asszonyával. Aztán elviszik hordágyon a végén.

(#1470) blueboi69 válasza eattila (#1426) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezen megakadt a szemem. Bocsi, nem szoktam még meg, hogy ide kell jönni és bazira elfelejtem. Meg nem is volt nagyon időm. :(
Azért ha lesz másik topik írjátok már ide, hogy én is lássam, mégha később is :)

(#1471) Gabibácsi válasza scaurus (#1466) üzenetére


Gabibácsi
tag

egyáltalán nem értek egyet

ja és előtte voltunk Brügges-ben éppen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1472) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Na, mindhárom nyaralás lefoglalva.
2 négyesben, 1 kettesben

mai nap is eredményes volt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1473) scaurus válasza -NoVa- (#1469) üzenetére


scaurus
újonc

Bizonyos értelemben oké. :D
De én egy lassú, esik-az-eső-és-nem-történik-nagyon-semmi típusú művészkedő filmre asszociáltam.
Nem egy fekete humorú akciófilmfélére.
;]

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#1474) Samott válasza scaurus (#1473) üzenetére


Samott
addikt

Erdemes trailert meg szinopszist nezni. A napokban volt egy lista talan az indexen olyan filmekrol amiket nem mutatnak be itthon, par soros leirasbol kiderult hogy igazabol alig van kozte olyan amiert kar hogy nem kerul itthon mozikba. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1475) eattila válasza blueboi69 (#1470) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak feltűnt. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1476) Sipi- válasza Gabibácsi (#1472) üzenetére


Sipi-
tag

Mi már év elején lefoglaltuk, az egyik kezdődik is 2 hét múlva :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#1477) Phülöp válasza Gabibácsi (#1472) üzenetére


Phülöp
addikt

nekünk idén max. hosszúhétvégés nyaralás jut, meg persze a sima hétvégéken autóval bejárni Finnországot
és ugye a költözés, az is kaland lesz a macskákkal :)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1478) Vodike


Vodike
tag

Mi ellottuk iden a nyaralasi keretet 1 honap Burmaval, no meg az uj haz miatt ugyis a hazra kell a love :)

Apropo, megkapta a haz a hasznalatba vetelit, ugyhogy meg is kaptam a vegleges szerzodest, szamlakat, stb. Jovo heten irany a bank es remelem juliusban koltozes :)

[ Szerkesztve ]

exTiga

(#1479) eattila válasza Vodike (#1478) üzenetére


eattila
csendes tag

Az frankó.

Hozzánk meg ma jönnek energetikait csinálni. Meg várjuk a régi munkáltatói meg első lakáshoz jutó jelzálog bejegyzések törlési engedélyét. De már leszerződtünk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1480) Gabibácsi válasza Sipi- (#1476) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem kissé bonyolultabb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1481) Gabibácsi válasza Phülöp (#1477) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekünk is sok autókázás lesz, Prága-Dunakeszi-Horvátország-Balatonboglár-Dunakeszi-Prága

és ez csak egy út :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#1482) Grillo válasza BobaHWSW (#1456) üzenetére


Grillo
senior tag

Az a Csataangyal igen várós. Még jól is hangzik. :DDD

(#1483) Phülöp válasza hobizoli (#1356) üzenetére


Phülöp
addikt

"de az 50" sem tunik mar nagynak, max eleinte az
aztán 2-3het alatt megszokja az ember es egy 32"-s TV-t nezve olyan erzese van, hogy dekicsiezbaze"
kíváncsi lennék azért, hány normális projektor jönne ki egy ilyen TV árából

A képméret legalább stimmel.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1484) #09908736 válasza Vodike (#1478) üzenetére


#09908736
törölt tag

Mi meg a 90 napos határidő 90. napján, sürgetéssel megkaptuk, mennyit kell fizetni a banknak, mert nem született 2 gyerekünk. És az ügyintéző ezt úgy adta elő, hogy mennyire fasza, hogy megvan az eredmény. Még nem törtem le a lelkesedését, hogy b+ 2018-ban bárminemű IT-hez köthető 90 napos határidő inkább szánnivaló, mint örömteli. De egyelőre még nem szabadultunk meg a banktól, úgyhogy nem ugrálok.
Amúgy az egésznek a 76. napon állt neki, akkor kért először dokumentum hiánypótlást.

(#1486) scaurus válasza Samott (#1474) üzenetére


scaurus
újonc

Á.
Ha minden érdektelen(nek tűnő) filmcímnek utánamennék reggeltől estig olvashatnék összefoglalókat meg nézhetnék előzeteseket.
Nekem erre nincs időm, se hozzá kedvem.

"morci mellszobor koma" (Raynes)

(#1487) #95590400 válasza BobaHWSW (#1435) üzenetére


#95590400
törölt tag

utálom a kotyogós ízét. azon egy címke se tud segíteni.

(#1488) #95590400 válasza didyman (#1437) üzenetére


#95590400
törölt tag

uramisten, hagyjuk már. egy akciósan 22k -s kv főzőről van a helyi euronicsból, amit hetente kb. 3x használok, biztos beruházok egy 100k-s gépre.... a kapszulásom se ment még tönkre, pedig van már vagy 7 éves.

[ Szerkesztve ]

(#1489) #95590400 válasza scaurus (#1473) üzenetére


#95590400
törölt tag

erősen túlértékelt film és nem javítja fel colin farrel meglehetősen középszerű színészi tehetsége sem.

(#1490) eattila


eattila
csendes tag

App nem enged kedvenbe rakni....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#1491) BobaHWSW válasza -NoVa- (#1485) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Na erre ranezek.

Remastereset nezted? Fojatek 2 boss kivetelevel kesz, utana megyek DLCbe. Vegre 60fps van konzolon!

Szerk. Na arghh.... Nem. Ha angol lenne akkor lehet OK, keptelen vagyok magyar nyelvi vegigjatszasr hallgatni.

Tessek szepen nezni lobosJR subathlont vagy FaraazKhan-tol vagy Squillakilla-tol no hit speedrunt.

Brrr....

[ Szerkesztve ]

(#1492) BobaHWSW válasza #95590400 (#1487) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ah, engem annyira nem zavar. Csak vasarnaponkent hasznalom

Hetfotol szombatig van ez:

Kulon bonusz a maori feliratokert amik random elvannak szorva a konyhankban.

Ilyen gepbol van irodankeng 2-6, iroda merettol fuggoen.

(#1493) -NoVa- válasza BobaHWSW (#1491) üzenetére


-NoVa-
őstag

Idővel indult be nagyon, amikor már jobban vágott, szerkesztett és narrált. "Itt van még az úgynevezett Ha idejössz, nagyon megb@szunk delegáció". Aztán persze szép választékosan nyugodt monoton gépi hangon percekig tartó szóismétlés nélküli káromkodások, meg egyre jobban odaillő zenei alávágások, nekem bejött háttéranyagnak.

(#1494) Phülöp válasza #95590400 (#1488) üzenetére


Phülöp
addikt

"uramisten, hagyjuk már. egy akciósan 22k -s kv főzőről van a helyi euronicsból, amit hetente kb. 3x használok, biztos beruházok egy 100k-s gépre"
Ezt próbáltam elmagyarázni Hóbortos Zoltánnak is: van olyan, hogy hobbi meg mánia - van, aki a 100+ ezer alatti kávéfőzőnél a csészét se nyalja meg.
Én speciel kávéfőzőre nem, de pl. hifire meg házimozira simán eltolnám egy pesti lakás árát, ha tehetném. Vagy egy középkategóriás új autó árát bringákra.
Oszt akkor keresd az értelmét.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1495) qnadam


qnadam
veterán

picit bíztam abban, hogy egy hétportos usb 3.0 hubba ha bedugok hét usb 2.0 pendrive-ot, akkor az usb3 sávszélessége oszlik szét köztük... de lófaszt :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1496) Frawly válasza qnadam (#1495) üzenetére


Frawly
veterán

Ott rontottad el, hogy nem bíztál benne eléggé :DDD Ahogy a Klingon közmondás tartja, mondottam ember: USB3-ban bízva bízzál és vegyél hozzá USB3-as pendrive-okat is. Vagy egy olcsó SATA3-as SSD-t (elég egy ilyen Kingston A400 szintű 10 ezres cumó), és azt SATA-USB átalakítóval használni USB3 porton, jobban hasít, mint bármelyik pendrive, ráadásul 120 gigás.

[ Szerkesztve ]

(#1497) chris-77 válasza -NoVa- (#1485) üzenetére


chris-77
újonc

:D
Ez hülye bameg!! :C
De ezt hogyan amúgy? Leírta és alávágta?? :F

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#1498) chris-77 válasza Frawly (#1496) üzenetére


chris-77
újonc

"Vagy egy olcsó SATA3-as SSD-t (elég egy ilyen Kingston A400 szintű 10 ezres cumó)"

Az egyébként -ára ellenére- egy egészen jól sikerült kis darab.
Egyik kollégámnak összerakott gépébe pattintottunk egyet és meglepően jó, a gyártó által a specifikációkban megadottaknál magasabb sebességértékeket produkált.

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#1499) Samott válasza chris-77 (#1498) üzenetére


Samott
addikt

Igen, mert: "az A400 specifikációt csak az alapvető adatok (500 MB/s olvasás, 3 év garancia, stb.) szempontjából fixek, az SSD-ben található komponensek relatíve széles palettán mozognak majd, annak megfelelően, hogy épp milyen részegységet sikerül megfelelő áron és mennyiségben beszereznie a Kingstonnak." - szoval rairjak a minimumot amit el akarnak erni, aztan amit kapnak azt rakjak bele. Meg ugye az idezett cikk is masfel eve irodott, azota volt egy kis fejlodes itt is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1500) chris-77 válasza Samott (#1499) üzenetére


chris-77
újonc

Hát épp azt mondom, hogy az olvasási érték sem volt fix, hanem az is kicsivel nagyobb volt, de ami igazán meglepett az az írási érték, ami szintén 500 feletti volt a gyári 450-es specifikációval szemben.

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.