Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88621) Jahno válasza BobaHWSW (#88618) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy szeretni kell vagy ezek árfekvéséhez mérve megfelelő forintban kapni a fizetést.

Jó, akad itt használt, meg minden, de mindig ott kötünk ki, hogy nagyobb minőségi ugráshoz egy alap kit az rögtön 7 számjegyes lesz. Megeteted pár akkuval, lősz még mellé két obit, csókolom, 2 millió felett járunk. Erős. Köztes állapot meg nem sok, vagy olyan látványosat nem tudsz ugrani. És akkor Venus cuccait említeni sem merem, bírnék válogatni :U

Persze némelyik minőségi és prémium cucc, nem is csinálnak olyan közepes kategóriákat ami nekem megfelelne, így nehéz összehasonlítani. Ott meg vége a dalnak, mikor egy klasszikus 24-105 az 550ezer pénz, használtan nincs, Sigma Canikonos 250ezer, használtan meg néha fele... Aztán új Fuji váz + használt obi mondjuk megáll 600ezer alatt, de ezt 3ig le lehet faragni, kontra 1.7millió. Nahh, ezt utóbbit nehezen csengetem ki.

XX. században tükröset nem veszek, de akkor sem. Pedig a D7500 tetszik :-D Mi futhat? A7-III, vagy S1. Mindegyiket reménytelen pár obival megetetni, szóval marad az APSC az szinte biztos. Ha meg lottón nyerek, akkor előbb nyitok egy stúdiós művészkocsmát, mint ezekre költök sokat. Ezt csak másnap dobom be a kosárba :-D

Persze tudom, szolgáltatások, FF, kivitel, egyéb sallang sokat számít, de szerencsére amennyire tetszett az EM1-X, most használgatva a fránya zaj miatt letettem róla. Marha jó iparos gép, ára is kúszik lefelé, de nagyon nem íbrja a sötétet, ez a 8 éves Fuji kicsi pénzért zajban megeszi a mostani 700ezer pénzes vázat. Ez a másik vicc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.