Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83301) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ha már foci:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83302) eattila válasza zetor2000 (#83301) üzenetére


eattila
csendes tag

Teged bantani kene :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83303) Grillo válasza eattila (#83302) üzenetére


Grillo
senior tag

Lábbal. :DDD

(#83304) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Kétszer

(#83305) Jahno


Jahno
őstag

Na, átnyálaztam az idei év kimaradt leveleit, spamot, akármit. Akadt közte hasznos is:

(#83306) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#83307) Phülöp válasza Jahno (#83305) üzenetére


Phülöp
addikt

Link nelkul nem sokat er ez az informacio.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#83308) Jahno válasza Phülöp (#83307) üzenetére


Jahno
őstag

Ha érdekel, akkor valamelyik verziót megoszthatom. Éppen ez volt a levelek közt, egyszer használatos link, viszont nézhető/letölthető tartalommal. 79 darab file, természetesen egyben nem lehet kijelölni és elcsúsznak az ékezetek is.

(#83309) Jahno válasza Samott (#83306) üzenetére


Jahno
őstag

Te vagy az a köcsög aki minden koncerten mindííííg elémááállll:

[link]

(#83310) Phülöp


Phülöp
addikt

Nem kapkodtak el a hiradast

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#83311) eattila válasza Phülöp (#83310) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát.... na. Mohácsnál is találtak most dolgokat, azt se nagyon hírezték. Facsén jött szembe csak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83312) Jahno válasza eattila (#83311) üzenetére


Jahno
őstag

Itt is jön mindenféle, meg valami XV.-XVI. század környéki boltozatos csatorna vagy mi került elő. És egyéb apró bizbaszok, aminek nagy részére csak a szakemberek nyáladzanak :DD

[link]

(#83313) eattila válasza Jahno (#83312) üzenetére


eattila
csendes tag

Indexet nem olvasok, mióta tulajváltás volt :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83314) Jahno válasza eattila (#83313) üzenetére


Jahno
őstag

Telexet sem tartom különbnek, kicsit kavarták az állóvizet, Quibit is bulvár felületes fos lett, szóval tök mindegy. Ki kell válogatni, lehet erről találok 24.hu-s hírt, az jó-e az?

Vagy másik hasonló nem Indexről: [link]

(#83315) eattila válasza Jahno (#83314) üzenetére


eattila
csendes tag

Én nem is tudom, hogy melyik milyen. Ojjektív kéne...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83316) blueboi69 válasza Jahno (#83309) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ennél még a porszívónk is szebben szól.

(#83317) Jahno válasza eattila (#83315) üzenetére


Jahno
őstag

Most láttam egy baromi szép A7-II szettet. Csak úgy mondom :C Pár dologtól megszabadultam, ellenben pár felgyűlt. Pld. egy csoda "fish-eye" márkájú gagyi kínai halszem. Olympus nyilván jobb lett volna, de az 32,7* drágább lenne...

(#83318) eattila válasza Jahno (#83317) üzenetére


eattila
csendes tag

Még kivárok. Mert kész a projekt, hét elején lesz insert coin. De már most kérnek még pár dolgot. Szóval vagy időm nem lesz már idén, vagy időm fotózásra. Meglássuk.

Én meg kevés expós D610-et láttam Hajdúböszörményben. 34K expóval. 190-ért,

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83319) Jahno válasza blueboi69 (#83316) üzenetére


Jahno
őstag

Pánkzene az néha ilyen, valami erősen régi házi felvétel, ezekkel nehéz mit kezdeni. Ezért is kellett elmenni a koncertjükre, ott fasza volt a szólás :C

(#83320) Jahno válasza eattila (#83318) üzenetére


Jahno
őstag

220ezer, 4 akkuval, bőrtok, keret, minden vacak :wub: Ez a nap most jó merítés, egymás után esett be ez, D600, 5DMII (+portrémarkolat, kártyák, akkuk 150ezresért, de kell a fenének CF), mindenféle.

(#83321) FőDudu válasza Jahno (#83320) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt a G7 is 14-140 obival, taskaban, kartya, lenspen, stb. is akad.
Ha valaki erre izgul.

Van tan 2xK expo benne.

Lassan ideje lesz osszeszedni mit nem hasznalunk, aztan irni egy listat.
Ful es fejhallgatobol is akad egy rakat.

Nakamichi Dragon, Aiwa F220 magnok.
Gyerek regi biciklije, Specialized hotrock 12", stb...

Nem mindegyiket lehet csaladon belul elajandekozni.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#83322) eattila válasza Jahno (#83320) üzenetére


eattila
csendes tag

D600 az nikon? Was kostet?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83323) blueboi69 válasza Jahno (#83319) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Kizárt, hogy ilyen koncertre elmenjek. :)

(#83324) FőDudu válasza blueboi69 (#83323) üzenetére


FőDudu
addikt

eleve nem lesz koncert kb 2022-ig.

Nemeteknel meg durvabb a helyzet (pont most beszeltem ottani ismerosokkel), talan karacsonyra kicsit enyhitenek, de utana ismet tobb honapnyi szigoritas jon.
Ne nagyon akarjon senki koncertre menni 2021-ben. Max online.

Emberek mar kivannak, de dafke sem tartjak be a szabalyokat.
Pedig par het total leazarasnak mar lennenek eredmenyei.

Biden is azt kerte ne nagyon utazgassanak az unnepekre (halaadas, stb) - de ennek ellenere amcsik millioi repulnek az elozetes adatok szerint.

Az emberek felelotlenek.

Lehet, egy csak az utopisztikus filmekben latott durva kormanyzati fellepes kellene Totalis kijarasi tilalom, hummerek az utcan, katonasag osztja az etelt is) - persze akkor nagyon sipakolnanak a jogvedok.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#83325) Bujdy81 válasza FőDudu (#83324) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Pedig a jegyen már megvan az Aerosmith-re, csak azok is kihalnak, mire jöhetnének... :(

Kész szerencse, hogy aput el tudtam cipelni a tavalyi Omega koncertre az Arénába, mert olyan se lesz többet... :(

(#83326) blueboi69 válasza FőDudu (#83324) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Engem nem érint a kocentertezés, életemben kb 2x voltam csak.

(#83327) eattila válasza blueboi69 (#83326) üzenetére


eattila
csendes tag

Én még csikó koromban voltam Domino koncenrten 2x a felvonulásin. Asszem úgy hívták.
Meg egy ricsén valami kricsmiben. Ja, meg a gyereket vittem el 2 éve Alma koncertre.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83328) FőDudu válasza Bujdy81 (#83325) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha van egy kis eszuk, akkor valami magan szigeten veszelik at a mostani durva torteneseket a vilagtol elzarva. Naluk nem gond a penz meg a par honapos kihagyas.

Most tulelo modba kell kapcsolni - aki megteheti az vonuljon el, dolgozzon otthonrol, kerulje az erintkezest amennyire csak lehet. Es meg ezek sem garantaljak virus elkeruleset teljesen.

Szerintem.

FőDudu

(#83329) JonesC válasza FőDudu (#83324) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ez annyira aranyos, hogy a megvalósíthtatlan pár hetes sehová menéstől jobb lenne. Közben simán inkubálódna a kisközösségekben, aztán menne tovább, mintha mi sem történt volna.

(#83330) Jahno válasza eattila (#83322) üzenetére


Jahno
őstag

90ezer: [link]

(#83331) eattila válasza Jahno (#83330) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha nem győrben lenne, már nem lenne eladó! Így is erősen gondolkodós, ez igen jó ár.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83332) FőDudu válasza JonesC (#83329) üzenetére


FőDudu
addikt

Kinaiaknal valahogy megis megoldottak a durvabb maodik hullam elkeruleset.

Ott maximum a fegyelem nagyobb.

FőDudu

(#83333) Jahno válasza FőDudu (#83321) üzenetére


Jahno
őstag

G7et emlegettem már szomszédnak is, de az is hülye, mert időszakosan sír, hogy kellene valami, aztán meg semmi nem jó és igazából nem is kell, mert nem ér rá meg tanul, meg egyéb. Egy G9et ha este ki tudok próbálni, hogy milyen akkor azzal eldőlne az irány, amerre majd mehetnék. Kisebbet már nem nézegetnék.

Dragon meg kb. csitrilliárdot ér a világpiacon. Pont kijön az árából egy kiadós autójavítás :DD

(#83334) Jahno válasza FőDudu (#83324) üzenetére


Jahno
őstag

"eleve nem lesz koncert kb 2022-ig."

Nagyok azért terveznek vele szóval ez sem lesz egyszerű. Ráadásul napi ekkora mennyiségnél lassan ott tartunk, hogy már most átvészelte az ország harmada.

(#83335) Jahno válasza blueboi69 (#83326) üzenetére


Jahno
őstag

Mert Te sem tudod mi a jó! Bár a fenti banda egy érdekes szelete a szubkultúrának...

(#83336) Jahno válasza FőDudu (#83332) üzenetére


Jahno
őstag

És szeretnél olyan módszereket, mint Kínában? Mert valamit valamiért opciókkal dobálózunk és nincs ok nélküli ide-oda mászkálás.

(#83337) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Érdemes ilyen projektort venni?

[link]

Kölköknek mese, nyári este meccsnézés a kertben, ilyesmi lenne a felhasználása, nem kell Boba szintű mozi élményre...

(#83338) Bujdy81 válasza FőDudu (#83324) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nézd, Te egy speciális szeletét nézed a világnak, és nem vagy túl empatikus, nehezen azonosulsz más nézőpontokkal.

Mi azt látjuk, hogy a nagyszülők imádják, imádnák az unokákat, de nem láthatják őket, max. videóról. Elmaradnak születésnapok, névnapok, évfordulók, komoly családi események.

Közben anyám egyedül maradt, vele is kellene törődni, mert nem szokta meg az elmúlt 49 évben az egyedüllétet.

Nem egyszerű megtalálni a megfelelő kompromisszumot. Ráadásul látjuk, hogy a totális lezárás annyit ér, mint tavasszal, hogy akkor majd jön a harmadik, meg a negyedik, sokadik hullám. Csak közben telik az idő, nőnek a gyerekek, öregednek a nagyszülők stb.

(#83339) FőDudu válasza Jahno (#83333) üzenetére


FőDudu
addikt

Lassan eltolom az Alfat a szerelohoz, valoszinuleg kell egy hengerfej tomites vagy szelepfedel tomites. Vagy csavar utanhuzas - ezt nem tudom.
Ugy tunik ott szepen csopog a hutoviz.

2 het allas alatt lement 3 ujjnyit - a csopoges a szelepfedel tomitesnel van a blokk sarkan.
Lehet csak meg kene huzni a torx csavart, de ugy tudom ezeket zomitesi hatarig huzzak, igy csak cserelni lehet vagy bele szakitani...

Pont addig ment le a szin amilyen magasan az a resz van. Azaz a tartalybol majdnem eltunt huto folyadek, addig a szintig ahol a tomites van.

FőDudu

(#83340) Jahno válasza Bujdy81 (#83337) üzenetére


Jahno
őstag

Én előbb vennék idehaza valami használtat. Persze ahhoz lejátszó és valami hang is kell.

Meccsel óvatosan kell lenni, mert az általában fix időben adják és kb. 9 óra környékétől lesz olyan sötét, hogy lássál is valamit. Feltéve, ha nem 1 méter átmérőben szeretnéd a képet. És persze valami fal nemárt hozzá, nem baj ha nem teljesen fehér.

Tavaszig lesz egy Acerem eladó, most kap majd friss chipet, csak az egész megfejtésen is az szokott lenni a baj, hogy mire összerakod, kitelepülsz, bekapcsol, jajj hova tegyem, aztán buli végén elpakolni...

Amit weben találsz occsóért annak van egy csomó hamisított tesztje, de szép a specifikáció aztán a sok csoda funkció semmire nem jó, cserébe fényereje nincs.

(#83341) FőDudu válasza Bujdy81 (#83338) üzenetére


FőDudu
addikt

2-3 hetet barki kibir. Annyi kellene, hogy minden csaladban lemenjen ha valamelyik tagja beteg. Azutan lehet lazitani. Szerintem ez jobb lenne mint az elhuzodo valsag ami meg csak kezdodik.

Aki annyit nem bir ki az Tajgetosz pozitiv.

Tudom, hogy nem empatikus amit irok, de pont azert van a nagy szar mert az emberek nem tartjak be a tavolsagtartas szabalyait.

Elmaradt unnepekrol es nagyszulok igenyeirol kar felvilagositanod, mert iden meg szemelyesen nem lattak az unokajukat a szuleink. Es tuleltek. Es az unnepeket is tul fogjak.

Persze a sziv azt mondja, hogy ne legyen komolyabb szigoritas es mindenki menjen ahova akar, de az esz egyebet javasol. Egy jarvanyban pedig nem a szivre kell hallgatni. Aki azt teszi az csak elnyujtja azt.

Szerintem.

FőDudu

(#83342) eattila válasza FőDudu (#83341) üzenetére


eattila
csendes tag

Jaj már. Én nyár végén 2 hónapig nem láttam se anyámékat, se a nagyszüleimet. És még van vírus. Szóval amit mondasz, az nem releváns, hacsak nem összehangolva. az egész világ csinálja. Kínából is ideért 2-3 hónap alatt. Ugyan úgy kezdődne előről, ha nem totálisan összehangolt.

Persze, tartsuk a távot, vigyázzunk, de ez a 2-3 hét aztán kész egy eléggé utópisztikus.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83343) Jahno válasza FőDudu (#83341) üzenetére


Jahno
őstag

"2-3 hetet barki kibir."

Simán. De előbb még 2022nél tartottunk, szóval nem minden fekete vagy fehér.

(#83344) Jahno válasza eattila (#83342) üzenetére


Jahno
őstag

100%os sterilitás nincs, akkor majd az EÜ vagy egyéb kiszolgálószemélyzet hurcibálja ide-oda, aztán ugyanitt leszünk. Majd a 157. hullám után meglátjuk mi volt.

(#83345) Phülöp válasza Bujdy81 (#83325) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem is van jegyem a 2020 márciusi/2021 januári Jethro Tull koncertre.
Szerintem akkor járok a legjobban, ha elpostázom a jegyeket Anderson-nak, hogy dedikálja az egész brigád, meg üzenik, hogy "bocsmá".

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#83346) Phülöp válasza eattila (#83342) üzenetére


Phülöp
addikt

Tavaly 2x láttam anyámat, meg úgy a családot. Idén még nem. És nem tudom, mikor lesz a következő alkalom.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#83347) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Óvoda elesett, a pedagógustesztelésen a fiam óvónője pozitív. Talán október elején még volt egy kicsit a fiam, vagy már akkor sem, szóval ezt a felét sikerült elkerülni. Az iskola keményebb eset, nagyon zavar, hogy nem engedik meg azoknak sem a homeschoolt, akik meg tudnák oldani. Cserébe anyámat megviseli, hogy az iskola miatt nem unokázhat, amíg tartottak az elkülönült nyári időszakot, simán tudott velük nagyokat sétálni, átmozgatta magát, és egészen javult az egészségi állapota. Most ez nincs, mert kicsicsajnak van igazolt osztálytársa, meg újabb hiányzók egyelőre infó nélkül, és volt már hőemelkedéses is, aki másnap már jött újra, mert lement, és a protokoll szerint jöhet.

(#83348) FőDudu válasza Phülöp (#83346) üzenetére


FőDudu
addikt

Es ok is elnek, meg te is.
Szoval ilyen indokkal jonni, hogy jajj a nagyszulok meg a szulok (az internet koraban) kicsit nyafkanak tunik...

Ez van, tul kell elni. Nem jo, de nem is tragedia. A betegseg meg utoljara latni a haldoklot az mas eset. Sima napi sziahogyvagymitcsinalsz mehet videohivassal es kesz.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#83349) -NoVa- válasza eattila (#83342) üzenetére


-NoVa-
őstag

"Kínából is ideért 2-3 hónap alatt."
Ez bezzeg ideér, küldték volna postán, azok elvesztik, elkavarják, megvámoltatják, jópár év haladék.

(#83350) FőDudu válasza -NoVa- (#83349) üzenetére


FőDudu
addikt

Bezzeg a rendelesem 6 honap volt.
(Banggood CZ raktar vagy epp UK legalabb mukodik).

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.