Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83751) Jahno válasza -NoVa- (#83748) üzenetére


Jahno
őstag

600k :-P

(#83752) -NoVa- válasza Jahno (#83751) üzenetére


-NoVa-
őstag

Márkaszerviz, nem holmi útszéli Seat-ot is vállaló kókler :D

(#83753) eattila válasza -NoVa- (#83752) üzenetére


eattila
csendes tag

Akkor új honda :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83754) npera válasza Jahno (#83747) üzenetére


npera
újonc

Én lehet kommersz ízléssel rendelkezem (nem is!), de kedvelem az ilyesmit. Szóval csak bring it on s'il vouz plait...

(#83755) npera válasza -NoVa- (#83748) üzenetére


npera
újonc

Arra tippelek, hogy ha teli is tankoltad, akkor az értékét jelentősen növelő beavatkozásról van szó.

(#83756) FőDudu válasza npera (#83755) üzenetére


FőDudu
addikt

Eladas elott csak a luzerek ujitanak fel, tehat nyilvan mar nem elado ;)

Kar hajtani ra, maradsz az unalmas totojanal... ;)

FőDudu

(#83757) -NoVa- válasza npera (#83755) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azt valamikor az új kipufogó felhegesztésekor, vagy a fényszórópolír előtt, szóval most komoly értéket hagyok aszalódni a napon.

Tippek közül mindenesetre mindenki korrektül túltolta, szép kerek 255k volt. Meglepődtem, 2x csúnyább árajánlatról indult az ötletelés, csak azóta lett rendesebb alkatrészellátmány.

(#83758) FőDudu válasza Sipi- (#83749) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez Jahno magassaga, mas nem tapsol el ennyit egy muszakira. ;)

Lengokar olyan 30-50k per darab, valtohoz nem ertek, igy max 200k plusz vizsga. Szerintem.

FőDudu

(#83759) FőDudu válasza -NoVa- (#83757) üzenetére


FőDudu
addikt

Pont nem lattam.
Ezek szerint az a tengely valami draga cucc vagy szet kell boritani a fel autot erte...

FőDudu

(#83760) npera válasza -NoVa- (#83757) üzenetére


npera
újonc

Akkor ez most viszont jobb állapotban van, mint az átlag TC merítéses kocsik 1 misi alatt, gondolom. És igazából ez a lényeg, hogy biztonságban lehet vele elindulni valahova.

(#83761) zetor2000 válasza npera (#83760) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt nem írta, hogy biztonságos lett, csak hogy pár holmit kicseréltetett. Azt se írta, hogy nem másik használtra cserélték, vagy épp vodkára :D
Szóval én még kicsit szkeptikus vagyok, hogy biztonságos lett-e valóban...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83762) zetor2000


zetor2000
senior tag

...éééééés igen! Az Aliszexpresszen kibermándéj! lehet venni "olcsón" soxart... ami pc, meg ami nem, azt is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83763) Jahno válasza FőDudu (#83756) üzenetére


Jahno
őstag

Látod, ezért sem vettem használt lekotlott autót. Szomszéd most vesz, ismert és jó állapotút de első szervízre már 400at tett félre, mondván átvétel után ennyi simán rámegy.

(#83764) FőDudu válasza zetor2000 (#83761) üzenetére


FőDudu
addikt

Anyosom mondta, hogy elvitette az autojat szerelohoz.
Ott feltettek a fekpadra, minden rendben, muszakin siman atmenne.

De ettol a fek meg szar. Szerelo is megerositette.

FőDudu

(#83765) npera


npera
újonc

Múltkor vettem egy kocka élesztőt, annak most elhasználtam a felét. Pogácsa.
És a másik felét lefagyasztottam. Ha jön a világvége, akkor tudok még sütni egy adag pogácsát. Aztán apokalipszis. Meg is halgatom a Muse nótát mindjárt....

(#83766) npera válasza FőDudu (#83764) üzenetére


npera
újonc

Paradoxonn? Kell csinálni pár 0-100-0-át, aztán kiderül, hogy jó-e a fék. Ha erősebb autó, akkor 0-200-0.

Esetleg 0-300-0....

(imádom a hangját. Ahogy 1-esben és 2-esben még szaggatja a gyújtást az anti-spin, hogy valamennyi tapadás még maradjon álomszép. Meg a fogasmű hangja....)

[ Szerkesztve ]

(#83767) Jahno válasza zetor2000 (#83762) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj, ha már felbukkantál itt a pipsóban. Képzeld, lőttem eredeti egyben P1est :C Win98 minden rendesen fent is van rajta, csak úgy hasít a Supaplex! És van egy Voodom, ami belemehet.

Meg elvileg napokban veszek át egy DOSost. Szóval hosszabb távon nem tudom mi legyen a T40essel, de szerintem majd kirakom valami apróra occsóért, az úgyis csak azért lett, hogy valamin összekalapálj dolgokat. És akad pár hasonló szarom, lehet meghirdetem sörcsoki cserealapra is, vagy pár ezresekért. Gyári IBM töltő már sok sört érhet :-D

Páran megneszelték miben utazom aztán egész használható lomokat adtak nekem és a már nem létező egyesületnek is. És láttam egyben Videoton 286ost szinte új állapotban. 190ezresért árulja a nepper :O

(#83768) Jahno válasza FőDudu (#83764) üzenetére


Jahno
őstag

Naja, aztán attól még folyhat belőle orrránszáján bármi, az nem számít.

(#83769) -NoVa- válasza FőDudu (#83759) üzenetére


-NoVa-
őstag

Is, de azért nem ilyen számok szoktak menni átlag automatásnál, amikor hasonló fődarabot cserélnek benne. Szóval kb az összeg fele a váltó, fele a futómű, nem vészes. Most egy darabig elmegy, eddig is csak az volt az átka, hogy karbantartásmentes Japán autóként tekintett rá sógornő, most bepótoltam. Egészen újautós érzés vezetni. Mondjuk 3 napos új autó, mire lelakják a gyerekek, és teleszemeteli asszony.

(#83770) FőDudu válasza Jahno (#83768) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt mondta a szerelo, a fekpad azt meri ami siman atmegy a muszakin, mert mindenki arra hajt.
Nem hamis a meres, csak a muszaki feltetlei alacsonyak.

De ettol a fek meg nem jo.
Reszleteket nem tudok, majd ha kiderul mi volt cserelve akkor mar tisztabban latok.

FőDudu

(#83771) FőDudu válasza -NoVa- (#83769) üzenetére


FőDudu
addikt

Automatara ezert nem is probalok tippelni.
Van ami olcso szar, van aminel fel kell kotni a gatyat....

FőDudu

(#83772) zetor2000 válasza Jahno (#83767) üzenetére


zetor2000
senior tag

Na, akkor már csak egy Advanced Gravis Ultrasound kell bele, azt megvan az etalon.

Valahol van / volt itthon egy Cyrix 6x86, az asszem P1 vagy P2 klón.
Mondtam volna, hogy van, de nincs "köret" hozzá. Esetleg ram, de azt se tudom, azokba az alaplapokba milyen ram kellett... Edo vagy SDram? Passz... pedig nem volt olyan nagyon régen az a 20-25év. Van mindegyik (asszem), csak nem tudom, működnek e. Talán...

A pénztárgép meg nagyjából összejött, csak még a C64s-t nem csekkoltam, hogy kommandlájnból hogyan indul. Jelenleg van menü, amiben lehet '64er, és akkor megy az emulátor, alapból a 64es játékok mappáját dobja fel. Elvileg lehetne közvetlen pl. WoW-t indíani... ez nincs kipróbálva.
Másik menüpont meg DOS, ott meg lehet pár opció közül választani, hogy hogyan kezelje a 640K feletti memóriát.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83773) Jahno válasza zetor2000 (#83772) üzenetére


Jahno
őstag

Az is van. Awe32/64 egyebeket kiszórtam... amúgy minden aprólék jól jön, mert ha másképp nem akkor elcsereberélem vagy összerakom azzal ami idehaza van. Akad amiben az elem folyt ki és memóriáknak jó eséllyel semmi baja.

C64re mondom mi az automata indulás, azt valamivel már összeraktam ezért mondtam, hogy elmesélhetem egy gyenge 4 órában, hogy mivel meddig jutottunk és akkor legalább az elejét nem kell kitalálnod. Minnyá előszedem.

(#83774) zetor2000 válasza npera (#83766) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a félhülye beül utcai ruhában, azt tolja neki elengedett kézzel... :D Más meg full tűzálló ruha, sisak, kesztyű...
Múltkor szembejött YTn valami Königsegg videó, valami huszonéves ficsúr a tesztpilóta. Azt mondta, álommeló, nem cserélné le. Kicsit meg is értem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83775) zetor2000 válasza Jahno (#83773) üzenetére


zetor2000
senior tag

C64s hez van a telepítőmappájában doksi, csak lustagci voltam nyomkodni :D
valami parancssorral meg lehet hívni, csak kell a "csináld ezt a lemezképet, hogy a floppiban van" > onnan load "játéknév", 8 meg a run, azt hogy a '64 emulátornak hogy adja át, azt nem akartam eddig kiszenvedni.
Meg volt elég más, amit csináltam, de má' tök jó...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83776) npera válasza zetor2000 (#83774) üzenetére


npera
újonc

Ő a lengyel chief test driver, ő sincs teljesen normálisan bekötve vélhetően :C

Jut eszembe, ilyet még csak toltam kézzel, de nem próbáltam. One:1 test mule volt emissziós tesztelésen a vágóhídon, közelről elég durva a motortér. Ott volt mit nézni.

(#83777) Jahno válasza zetor2000 (#83775) üzenetére


Jahno
őstag

A doksiban teljesen mást kerestem, de sem az sem egyéb támogató oldalakkal nem jutottam előbbre. Egyelőre azt sem találom milyen kombinációval lehet kilépni belőle, mert elvileg valami alt+break, de olyan nem megy és nem létezik. Küldtem privit.

(#83779) zetor2000 válasza npera (#83776) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem az "alap" alkatrészekből legóznak, gondolom...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83780) zetor2000 válasza Jahno (#83777) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ment válasz.. abból én sem tudom, mi lép ki.
Kezdetben azt gondoltam, hogy a control+break, mert az van a leírásban. A vezeték nélküli Logitechen nincs "break", rádugtam egy normál, 104 gombos valamit, amin van, de a ctrl+break nem segített ott sem.
Breaknak gondoltam sokmindent, még a pause/break-et is, de nem. CTRL+X, ESC, Q, Alt+akármik sem... kinyomtam a gcibe a gépet, akkor meg a flash hullott el :D doublespace-t meg smartdrv-t kihagytam, most asszem be/ki lehet kapcsolgatni a gépet. Dos alatt tuti, 64 alatt is, szerintem.
Párszor már próbáltam, akkor ment.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83781) WiZARD


WiZARD
addikt

Magyar postának újabb agymenése lett és elkezdtek görcsölni azon hogy kell vámáru nyilatkozat minden EU-n kívülre küldött cucchoz.
Én eddig is nyomtattam CN22-t mindenre, eddig hülyének néztek és minekaz, most már elvárják és kötelező. (bár szerintem eddig is az volt)

Egyik postán november elején mondták hogy új szabályzat lett és azt se tudják mit jelent és lehet hogy gépbe is rögzíteni kell a vámadatokat. Végül megegyeztünk hogy arra kattint hogy nem vámköteles és így nem kell ezzel szarakodnia.

Ma későn végeztem, másik postára kellett mennem (itt mindig parasztok).
Meglátja listát az ajánlott levelekről már sápítozik pedig még nem is mondtam hogy mind külföldi :D
Ekkor közli hogy akkor kell vámáruizé. Mondom hagyjuk, egyszerűbb lesz nem vámkötelesként. De az kötelező, és biztos nem így volt a másik postán, blabla.
Majd kárörvendően mondja hogy akkor hoz nekem nyomtatványt és töltsem ki kézzel egyesével minden küldeményhez. Nem tudtam mit hoz. Erre hozza a CN22-t, mondom az rá is van nyomtatva.
Ekkor rájött hogy csak ő fog szívni, mert neki gépbe be kell írnia minden címzettet, címet, árutartalmat, súlyt, értéket :DDD
Itt már elkezdett sírni, hogy ezzel sose végzünk, reggelig maradunk, 8as korlátozásig nem érünk haza. (pedig csak 31 csomag volt, legközelebbre 125 db vár, ha végre megcsinálom őket :D)
Végül szerzett még 1 kollégát, annak is én mondtam el mit kell beírni. Nem értette hogy 49 grammos csomagnál miért nem fogadja el a gép, hogy 0.49 kg a vámáru súlya, stb.
Aztán csak végeztek 45 perc alatt.
De mondták hogy reggel szólnak a főnöknek hogy ez így nem jó :D

Én meg legközelebb inkább másik postára megyek, ahol nem baszakodnak ezen.
(Kiváncsi lennék arra a szabályzatra pontosan, na meg arra hogy mi értelme az egésznek. Főleg hogy random adatokat írt be, mert ő addig is lelkesen írogatta a tartalmat és értéket, amíg én a másik ablaknál a másik szerencsétlennek segítettem.)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#83782) Jahno válasza zetor2000 (#83780) üzenetére


Jahno
őstag

Én kapcsolós elosztóval csináltam, nem egyszer. Erre való. Bár nem erre, de akkor meg ez van. Remélem a másik javítható, mert kár lenne érte :-/

(#83783) FőDudu válasza WiZARD (#83781) üzenetére


FőDudu
addikt

En megvernelek, ha 125 csomaggal allnal be elottem a postara. Pedig nem is jarok postara.

Szerintem parasztsag ekkora mennyiseggel feltartani az ugyintezot es a tobbi ugyfelet.

Biztosan van a postanak is erre szakosodott megoldasa.

FőDudu

(#83784) WiZARD válasza FőDudu (#83783) üzenetére


WiZARD
addikt

Van külön sorszám 50 db felettihez.
De 50 darabbal is simán elvannak 1 órát...

(szlovák postán 80 db megvan 15 perc alatt)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#83785) Samott válasza FőDudu (#83783) üzenetére


Samott
addikt

Egyszer majdnem meglincseltuk a VW bogar klub ugyintezojet, amikor egy kis lada levelel allt be a sorba. Kis hoborges utan nyitottak kulon ablakot neki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#83786) FőDudu válasza WiZARD (#83784) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor rendben van.

Sima ugyintezohoz beallni ekkora mennyiseggel nem szep dolog.

FőDudu

(#83787) zetor2000 válasza FőDudu (#83783) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van, Pesten, a Nyugatinál. Ott van ketszinagy csomagfeladás.
De felénk a peremvidéken akkora a postahivatal, mint egy parasztház tornáca. Nem nagy, de nem is túl kicsi.
Gyanítom egy Győr-Budapest-Győr nem rentábilis még 125 csomag esetén sem. Illetve, rentábilisebb a helyi erőket feltartani ezzel, végülis ezért (is) vannak alkalmazásban.

Lehet, hogy Pesten van még 1-2 másik nagyobb postán is ilyen elkülönítő a hülyé sok csomaggal érkezőknek. Néha a céges levelesek is másik sorba állnak be, és hamar ledarálják, pláne, hogy van náluk valami könyv, amibe minden be van írva előre. Gondolom, a vámárus valami nem ilyen.
Amit nem értek, hogyha van ilyen T. Feladó, akkor miért nincs valami app, ami QR-t vagy akármi más kódot dob egy papírra, hogy ez az a csomag, a csomagfelvevő csak beolvasná, és jónapot. 125 csomag, 125 csippantás, nem egy nagy etwas. Logiosztikázni tovább tart, mint a csipogások. Ha már űrlappot ki lehet tölteni, kéne kódot nyomtatni rá, és akkor azt be is lehetne olvasni, azt minden IS ki lenne töltve. Csekkeknél megoldották, pár éve még vadul szkennelték a sárgacsekket...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#83788) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Ma elmentem egy autószervízbe, mert megkért a szomszéd, hogy vigyem haza miután leadta a kocsiját.

Mivel ő ért oda később, bementem az irodába és feldobtam, hogy a C4-en esélyes, hogy kettőstömegűt kell cserélni. Erre rámnézett a szaki és mondta, hogy "az nem olyan egyértelmű". Láttam a fején, hogy mit kell lépnem, így feltettem a "tudom, hogy én csak közgazdász vagyok, nem értek hozzá, csak a net alapján gondolom, persze simán lehet, hogy rosszul, de jöjjön ki, nézze meg, kint áll az autó".

A jó hír, hogy nem vagyok műszaki analfabéta, a rossz hír, hogy kettőstömegűt kell cserélni a C4-en, kuplunggal együtt... Meg még 1-2 motor/váltótartó bak is esélyes. Szóval olyan 400k most huss, rámegy így karira anya autójára...

Persze, ezt tudtuk, toltunk már 160.000 km-t ebbe a kocsiba, szóval kb. 1.600.000 Ft-ot spóroltunk az üzemanyagon, szóval még így is pluszban vagyunk. De azért most nem jött annyira jól ez a sztori.

Aztán este átmentem anyámhoz a régi 407-tel, amiben óra szerint 295.000 km van, de valamennyit elvileg tekertek rajta. Jövök haza, elhagyom Fehérvár után a két jobbos kanyart (kékfiú kedvéért a részletek), nyomok egy kövéret negyedikben, ha tépje az istrángot a 109 ló maradéka és akkor egy fura érzés fog el: csúszik kicsit a kuplung. Ez még kellett! :D

(#83789) hobizoli válasza Bujdy81 (#83788) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg kell kólázni, osztjoleszaz

több drón kell ;P

(#83790) hobizoli válasza WiZARD (#83784) üzenetére


hobizoli
nagyúr

itthon vhogy minden vmi lajhar modon mukodik...

több drón kell ;P

(#83791) Samott válasza Bujdy81 (#83788) üzenetére


Samott
addikt

"az nem olyan egyértelmű" - pedig ez a jo valasz, ha radhagyja akkor megcsinalja, kiszamlazza es fizetsz, mikozben lehet hogy mas, olcsobb gond volt. Akkor kellett volna gyanakodnod ha elfogadja szo nelkul.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#83792) Grillo válasza eattila (#83741) üzenetére


Grillo
senior tag

Én el sem jutok asszonyig. Simán lebeszélem magam...
Van egy FZ38-am még 2011-ből, aminek semmi baja, meg még szeretem is, pl munkában is faszán kiszolgál, de mégis izgatja a fantáziám valami tükör nélküli objektíves móka, mondjuk G90/80 vonal környéke. Jön a karácsony is, meg minden.
Csak közben meg 80%ban ráraknék egy üveget, aztán nem vinném a másikat, mert minek. Akkor meg már minek a bridge-nél több?

(#83794) npera válasza zetor2000 (#83779) üzenetére


npera
újonc

Nem, elég sok mindent ők terveznek. A váltójuk például igen könnyű és pici lett.

Gondolom build-to-print és aztán máshol gyártják, de erősen fejlesztenek házon belül. Komoly agytröszt lehet az a cég, tényleg top-of-the-line.... :R

(#83795) eattila válasza Grillo (#83792) üzenetére


eattila
csendes tag

Az is igaz. En is azert vacillalok, mert mostansag alig fotozok. Es nem tudom, hogy egy nagyobb szenzor, bagy nagyobb gyujttav lenne jobb.

de lehet hagyom leulepedni a dolgot. Es varok one time deal -re.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#83796) WiZARD válasza zetor2000 (#83787) üzenetére


WiZARD
addikt

Szlovák postán így müxik.
Excelből lehet importálni a portáljukon, ott akár előre online ki is lehet fizetni az egészet.
Generál cimkét, amin vonalkód is van és ha kell akkor a CN22-t is tartalmazza. Odaviszem, becsippantja mindet és kész is van.

itthon:
Címezzem meg ahogy akarom, CN22-t varázsoljak rá ahogy akarok.
Van feladójegyzék pdf-ben, ezt excelbe átraktam magamnak, hogy kezelhetőbb legyen.
Ezt ki kell tölteni, a csomagokat szigorúan olyan sorrendben kell adogatni ahogy a listán van, mert különben megzavarodik a humán munkaerő.
Ő egyesével ragaszt a csomagra vonalkódot, elsőbbségi matricát, leméri, becsipogja, bepötyögi full címet, vám adatokat, stb. Aztán a matrica másik felét ráragasztja a feladójegyzékre.
Ha itthon adom fel, akkor 2x annyi idő a csomagolás/címzés, 3-4x annyi idő a postán a feladás, csomag függően 30-100%-al drágább, nyomkövetés nem működik Európán kívül és mintha kicsit lassabban is érne oda.

zetor2000: pesten meló mellett mindig úgy jött ki, hogy a keletibe vittem az éjjel nappalira, vmikor éjjel 2 körül. Ott nincs sima ablak, de 2 ember ül, 2 ablaknál, annyira nagy forgalom nincs, így max kicsit vártak miattam néha.
Egyik alkalommal valami hivatalos szervtől jöttek ~30m-t készpénzben befizetni, volt velük fegyveres őr is. Idióta szabályzat miatt csak kézzel számolhatták a lét, és a végén 10ezer ft különbség volt, így elölről kezdték. 1 órát vártam rájuk. FőDudu gondolom megverte volna őket is :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#83797) FőDudu válasza Bujdy81 (#83788) üzenetére


FőDudu
addikt

En meg fel fordulatokat tudtam huzni a szelepfedel csavarokon.

Nem tudom ez normalis-e, igy a szerelotol megkerdezem.
T40 csavarok. Raadasul nem nyomatekra kell meghuzni, hanem 20Nm aztan 40Nm aztan meg 2x 90 fokot rajuk huzni. Fene tudja normalis-e ha sima T kulccsal 180 fokot tudok huzni rajtuk minden erolkodes nelkul.

Lehet rakoltom az auto arat, ez most kb 500 Eurot er ;)
Mert ha mar szelepfedel tomites, akkor csavarok, olaj, szurok, stb... meg meg amit talal. Marciusban ugyis vizsgara megy. Ha marad.

Megkerdezem a szerelot mit javasol....

FőDudu

(#83798) FőDudu válasza WiZARD (#83796) üzenetére


FőDudu
addikt

Dpd-vel kuldtem 2 csomagot a csaladnak.
23x46x36 centisek, egyik 7.9 a masik 11.4kg.

75 Euro a ketto. Nem mertem sima postai csomagkent kuldeni. Amilyen peches vagyok nem erne oda.

Weboldalon felado es cimzettek adatait megadtam (nev/cim/email/telefonszam kotelezo), meretet sulyt beirtam, kartyaval kifizettem.

Holnap jon a futar. Elvileg 2 nap a szallitas.

FőDudu

(#83799) Grillo válasza Jahno (#83773) üzenetére


Grillo
senior tag

Majd téli szünetben széttúrom a pincét, mi van itthon. Van valami rambusos konfig apóstól, P4 3 gigás procival. Valahol.

(#83800) Jahno válasza FőDudu (#83798) üzenetére


Jahno
őstag

Wizard kicsit másban utazik (:-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.