Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59348) halapidori válasza Samott (#59347) üzenetére


halapidori
csendes tag

Olyanom nekem is van!!

A munkám semmit nem változott, a besorolás változott felfelé, mert én is vénültem. Csak a fizetés csökkent:)
Elvették az osztályfőnöki pótlékot, mert miért ne, csökkentették a gyógypedagógiai pótlékot, mert miért ne. Az osztályfőnöki pótlék helyett kaptam ilyen munkáltatói döntésen alapuló bért, amit gyakorlatilag a saját kollégáimtól vontak el:)

Kelt október 1-én, Szeptember 1-től érvényes, kézhez november közepén kaptuk. Aláírásunk mellett nem volt kitöltve a dátum, csak hogy minden szabályos legyen. Aláírtuk többen, hogy nem fogadjuk el a kinevezés módosítását, bejött a tankerületigazgató lelkifröccsöt adni, hát miért nem szóltunk nyáron, hogy nem akarunk módosítást? Van bőr a képén. Állítólag jövőre visszakapjuk, amivel kevesebbet kapunk idén. De - mivel több pénz nem lesz, ezt a pénzt az új belépőktől vonják majd el. - éljenek a pályakezdők.

És azért dolgozom továbbra is itt, mert amúgy szeretem a kollégákat, az egészet, a gyerekeket, és amúgy máshol sem jobb. Meg hülye is vagyok, na.


(Szerk: Bocs, nem vágtam körbe a képet)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.