Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50251) zetor2000


zetor2000
senior tag

nCore-n 50 pont a meghívó. Akit érdekel, most igényelhet, vagy "olcsón" lehet hozzájutni. 50 pont durván 1 hónap alatt összejön.
Normál esetben ~5-7000pont, régen használtam.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50252) Phülöp válasza zetor2000 (#50251) üzenetére


Phülöp
addikt

"Az akciós meghívóküldés lehetősége minden Elite és Legend rangú felhasználónk számára elérhető, akár több meghívót is küldhettek."

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#50253) WiZARD válasza Phülöp (#50252) üzenetére


WiZARD
addikt

I am legend ;)
Es van 30k felesleges pontom.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#50254) ncc1701 válasza WiZARD (#50253) üzenetére


ncc1701
veterán

Szintén, de csak 24k. :)

(#50255) zetor2000 válasza Phülöp (#50252) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én is elit tag vagyok, és csak szóltam...
Az alacsonyabb rangú tagokról nem tudok nyilatkozni. De ha kell, akkor már vagyunk páran...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50256) qnadam válasza ncc1701 (#50254) üzenetére


qnadam
veterán

dettó, de csak 7600 körül. a többit elszórtam meghívóra :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#50257) Phülöp válasza WiZARD (#50253) üzenetére


Phülöp
addikt

Én csak a havi 10 vissza nem töltendő torrentet szedem le (hit 'n' run), azzal nehéz fentebb jutni.
Android-os kliens (ttorrent) nem tölt vissza valamiért.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#50258) eattila válasza qnadam (#50256) üzenetére


eattila
csendes tag

Sima tag vagyok, de van 11K pontom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#50259) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Vicceskép:
József és Marika tegnap érkezett haza az Olaszországi nyaralásból...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50260) Jahno válasza zetor2000 (#50255) üzenetére


Jahno
őstag

Miattam nem basszanak ki senkit, be kellene üzemelni, de itthoni cuccok romokban, évek óta nem nyomtam torrentet :-/

(#50261) Jahno válasza zetor2000 (#50259) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg licitáltam Ebayen 500 forintos cuccra. Nem akarok róla beszélni. Max. reggel.

(#50262) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Jó az a szék, nekem ikeás van.
Amikor költöztünk és végre lett saját dolgozó mancave itthon körbenztem és sok teszten a top5ben mindig benne volt ez az ikeás szék, cserébe olcsó volt. De én riktán szoktam 2-3óránál többet ülni benne.

(#50263) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Jahno, pár óra napsütéstől 30fok? Mennyi van ott nyáron 60? Én azonnal léptem is volna haza, tudod ki marad bent ilyen hőségben...

Másrészt mondjatok okosat, de ne tippelgetést. Keresek egy villanykapcsolót. 1egységben van, tehát nem két szerelődobozba megy bele, hanem osztott.
Az egyik fele, nyomógomb, a másik fele 1polusú billenőkapcsoló.
Az sem baj ha legrand.
Mutassatok ilyet. Létezik ilyen egyébként, garázsban ilyen van, csak nem legrand, de a nevét sem tudom megfejteni.

(#50264) Jahno válasza blueboi69 (#50263) üzenetére


Jahno
őstag

Nyáron már akad némi klíma, de ablakot akkor sem lehet nyitni, szóval oldalt meleg minden, fentről meg jön a hideg. Opciósan redőny le, ülünk a szagunkban és mesterséges fény. Mindezt a város tetején, elvileg keci jó kilátással :C

60 fok nem itt volt, hanem a hárombetűs tárgyalójában, azt is kipróbáltuk :W

Kapcsolót kikeresem, Girának vannak ilyen szarjai, meg mindenki fél modulozik már. Szerintem szedd ki, nézd le a típusát aztán rájössz, hogy 6 éve nem gyártják :-D

(#50265) blueboi69 válasza Jahno (#50264) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Közben megvan. Legrand multifunkciós kapcsoló.

60fokos tárgyaló? Be sem mennék oda....

(#50266) Jahno válasza blueboi69 (#50265) üzenetére


Jahno
őstag

Én is csak teszt jelleggel csináltam, bérbeadó szerint ezzel nincs itt semmi probléma, nem érti mi a gond. Mondjuk a vidéki énem ott verte volna pofán egy lendülettel, de céget képviseltem, viselkedni kellett. Ez a cégnek sokba került +pár év szopás. Szerintem a pofánverés hatékonyabb lett volna (:- Esetleg az uzsonnázóbicska.

(#50267) zetor2000 válasza blueboi69 (#50265) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha van hozzá/rajta cikkszám, akkor könnyű. Schneidert mondtam volna, azt lehet hackelni. ott a kapcsoló és a nyomógomb egy rugóban tér csak el egymástól.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50268) ncc1701 válasza Jahno (#50266) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem kell pofánvágni, akkor tessenek beülni 1 órára tárgyalni. És hopp, sajna a víz kifogyott.

(#50269) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Nálunk folytatódik az utazgatás. Most éppen lengyelek vannak itt, mert nem lehet kibírni pár hetet utazgatás nélkül. Úgyhogy én hazajöttem, majd bemegyek egy hónap múlva. Ha pattognak még be is durvulok.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50270) WiZARD


WiZARD
addikt

Tesla Model 3 track package & track mode v2
$5500

Régebbi modellekben lehet MCU-t upgradelni $2500-ért

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#50271) Samott válasza WiZARD (#50270) üzenetére


Samott
addikt

Mi az istenert kell kivenni az FM radiot a szolgaltatasok kozul?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50272) Jahno válasza ncc1701 (#50268) üzenetére


Jahno
őstag

Bejött két percre, de mivel nem ez van kijelölve tárgyalnak és hivatalosan építési terület, valamint az összes ilyen akciót előre be kellene jelenteni és jóváhagyás után foglalkozhat csak vele, így némi vállvonogatás után el is húzott, meg morgott, hogy nem is az Ő feladata, legközelebb ilyesmivel ne zavarják.

Később meg azért kavartuk a dolgot nem kicsit.

(#50273) -NoVa- válasza Samott (#50271) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nálam is kikerült a Volvo szolgáltatásai közül, aztán a Honda is megadta magát. Az még néha kátyúk után visszatér kicsit. Majd ránézetek valami szervizben.

(#50274) Jahno válasza Gabibácsi (#50269) üzenetére


Jahno
őstag

Erre van pénz. Gondolom értelme nem mindig. Nekem szólt a nagy főnök, hogy még indokolt esetben sem utazhatok céges ügyben Ázsiába. Mondom ok :C

És vaze mikor mindenki lázasan dől-borul egy hagyományos cucctól akkor nincs intézkedés, hogy ki veszi át a melóját, miképpen megy a cég, satöbbi és a távmeló is annak jó aki karantén miatt nem jön be és nem a betegnek.

Leadtam, hogy van 6 szabad laptop, sírtak is, hogy az kevés. Utaltunk az év közben többször előkerült megfejtésekre, hogy a cég méretéhez képest maximum ennyit tarthatunk raktáron és kész. Aztán dünnyögnek, aztán nem értik, hogy ez is fogy, aztán 3 hét múlva megint ugyanitt tartunk, nem tarthatok többet mert szabály, de legyen több és kész. Sajátom is leadtam kb. 1.5 hónapja.

(#50275) Gabibácsi válasza Jahno (#50274) üzenetére


Gabibácsi
tag

új managerek (mert azok kellenek nagyon) utazgatnak ismerkedni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50276) eattila válasza blueboi69 (#50263) üzenetére


eattila
csendes tag

Pár ajánlott helyet (étterem esetleg látnivaló) írnál nekem? 2 hét és megyünk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#50277) Jahno válasza Gabibácsi (#50275) üzenetére


Jahno
őstag

Mondtad Nekik, hogy ne bonyolítsák, fél év múlva úgysem lesznek már itt?

(#50278) Gabibácsi válasza Jahno (#50277) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem, dehogy, egy évig szoktak lenni :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50279) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Szükség lenne forgalom számláló szerkezetre. Annyi kellene, hogy pl. reggel 6-10 között leteszem az út mellé és hány autó megy el?

Tudtok ilyenről, hogy honnan lehetne kölcsönözni/bérelni?

(#50280) Gabibácsi válasza Bujdy81 (#50279) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mit fogsz te ezért kapni... gdpr meg minden :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50281) -NoVa- válasza Bujdy81 (#50279) üzenetére


-NoVa-
őstag

rpi + kamera, vagy arduno + ultrahangos távmérő, aztán tele a net implementációkkal.

(#50282) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

nem tudom miért hiszi azt minden linkedines hr-es hogy a nagy vágyam hogy azonnal költözzek valami külföldi országba, projektre

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50283) Jahno válasza Gabibácsi (#50280) üzenetére


Jahno
őstag

Darabot mér, személyes adatot nem tárol. Nálunk most a liftbe szereltek infra/egyéb kamerás cuccot, szép tájékoztatót is írtak róla, de aznap esétre már eltűnt. Gondolom valami túlbuzgó, technikához nem értő baromarc lehetett, aki meg aztán egész nap tolja Instára a baromságait.

(#50284) npera válasza Samott (#50271) üzenetére


npera
újonc

Göteborgban megszűnt a Bandit FM rock rádió, csak Stockholmban sugározzák. Szóval felőlem az összes autóból kivhetik az FM-sávot, mert nem érdekel a rádió többet.

Van USB és van Spotify helyette. Reklám nélkül.

Most fotelből extrapolálok az egész világra :C

(#50285) ncc1701 válasza npera (#50284) üzenetére


ncc1701
veterán

Itthon volt az utóbbi mondjuk 5 évben 2db rock rádió, megszűntek, kb őket hallgattam utoljára. Telón van vagy 20G zene, nekem az elég. :)

(#50286) Jahno válasza Bujdy81 (#50279) üzenetére


Jahno
őstag

Nekiesel kuglinak és lesz pár, de a telepítésével lesz bajod, mert mikrósat felülre kell, sok van ami padkába vagy útburkolatba telepíthető, bicajosoknál tipikusan oszlopra kell tenni, az legalább akkuról is megy, mert a tápigény a következő amibe ki tudja hány szakágat, jegyzőt, jó ég tudja mikor kit kell belevonni. Aztán le kell válogatni ami irányonként szabályozható. Időzíteni szerintem mindent lehet, 10-30 napot tárolós mobilberendezés simán akad. De mennyire lesz bérelhető, az pár telefonálásba benne lesz.

Addig meg kb. diákmunkával:

(#50287) Jahno válasza ncc1701 (#50285) üzenetére


Jahno
őstag

Ott meg kevés hazai mintából válogattak és még több ismétléssel.

(#50288) ncc1701 válasza Jahno (#50287) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja, meg nekem túl populáris/lightos volt, de mégsem tüctüc. Kb magyar narancs kategória. A reggeli szövegelős műsor általában jó volt.

(#50289) Jahno válasza ncc1701 (#50288) üzenetére


Jahno
őstag

Rádióban nem nagyon lehet Cannibal Corpseot nyomatni egész nap.

(#50290) blueboi69 válasza eattila (#50276) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ilyenkor látnivaló? Remélem jó idő lesz :)
Gyerekkel jöttök? Ha igen, mennyi idős és lány?

Egyébként Gárdonyban a Gulyás csárdát tudom ajánlani kajálós helynek, illetve szinte mellettünk van az Orbán vendéglő a hegyen, innen még panoráma is van. Mindkettőben nagyon jó a kaja.
Látnivalónak kb ott az egész tó. Pákozd-Sukoró vadaspark jó lehet. Gárdonyban van rönkvár az is jó buli lehet, Agárdon van Parkerdő és szabadidőközpont. Ezek nálam listán vannak, sztem mind jó, de nem voltam ott, mert gyerek vagy nem élvezi vagy kutyával nem lehet menni szóval majd esetleg pár év múlva :)
De ezekre ha rákeresel, akkor már lesz kép, meg leírás meg ilyenek. Esetleg fehérváron is tudok nagyon jó éttermet ajánlani. Kb 15-20p autóval, nem nagy táv.
Hirtelen ennyi :)
Spa melletti korzó is jó sétálgatós, de azért nem nagy durranás, csak szimplán kellemes. Tudtok bringát is bérelni és bringázni gárdony felé, az teljsen jó, mégha nem is kompletten az egész tavat körbe.

(#50291) Jahno válasza Gabibácsi (#50278) üzenetére


Jahno
őstag

Tumorral most meglestük, aki nagy mellénnyel indít azoknak saccperkábé 10 hónap szokott lenni. 1 évet szerintem még senki nem bírt ki. Az új pénzügyes nagy górénak sincs sok hátra, mert már nem vigyorog annyira. Pár hónap és csókolom.

(#50292) Jahno válasza eattila (#50276) üzenetére


Jahno
őstag

Gyerek nélkül az Árpád fürdő :DD

(#50293) Samott válasza npera (#50284) üzenetére


Samott
addikt

Ja, itthon is a Rock radiot lottek le. :( De a Millasreggelit nem szivesen streamelnem. Ha amugy szol a radioban is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#50294) Gabibácsi válasza ncc1701 (#50285) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen sajnos, kénytelen vagyok a szlovák rock rádiót hallgatni, amúgy meg a jazzy reggel

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50295) A. Crowley válasza Gabibácsi (#50294) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Én online 011.FM - House of Hair rádiót hallgatok. :D
Kocsiban Spotify vagy Retro.

Mazda karosszériásnál, megcsináltatjuk a lökhárítót. Bérlésre egy 2008as Audi A6 kombi van nálunk. Telefon bluetooth-szal rácsatlakozik, letiltja a telefonon a SIM kártyát. Megmondom őszintén, a 2008as Ceed kombinkat nem cseréltem volna el rá, Audi ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#50296) Gabibácsi válasza A. Crowley (#50295) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem nincs online semmise a kocsijaimban, mármint rádió, egyszerűbb hogy van rendes rádió, oszt szól

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50297) Jahno válasza A. Crowley (#50295) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt a 011-et most akkor tesztelem. Kezd unalmas és túl lendületes lenni idebent az Alvin és a mókusok meg a Rózsaszín Pitbull, amiknek beragadt a lejátszási listája.

(#50298) A. Crowley válasza Gabibácsi (#50296) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekem is úgy van, hogy bluetooth+telefon

(#50299) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

utazgatás vs virus level #2

a cégnél kivették Italyt a tiltott országok közül, mert volt aki mégis oda szervezett volna mégegy workshopot
körbeírták, kb senki sem vállalta hogy odamegy
aztán egy nagyfőnök végre okos volt, és beszólt, hogy nem kéne egy olyan országba, ami magáról is azt mondja hogy ne utazzanak oda...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#50300) Gabibácsi válasza A. Crowley (#50298) üzenetére


Gabibácsi
tag

fogalmam sincs tud-e bluetooth-ot bármelyik fejegységem :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.