Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49851) blueboi69 válasza Jahno (#49825) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Azért ne, mert járvány van. De aki ennyire nem bír megülni a seggén 1-2hónapot az felőlem kapja el nyugodtan csak az a baj, hogy egy csomó ártatlant is megfertőz.
Kaszinó meg kb sehol nem érdekelne a világon, azért 1métert sem utaznék.

(#49852) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Másrészt 2hetet inkább kibírok karanténban valahol, minthogy hazajöjjek és a saját családomat fertőzzem meg.

(#49853) eattila válasza halapidori (#49834) üzenetére


eattila
csendes tag

:D

És valóban osztatlan sikert arattam :) Bár a gumicsizma elmaradt :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49854) eattila válasza Jahno (#49837) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, csak más okból :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49855) WiZARD válasza Gabibácsi (#49842) üzenetére


WiZARD
addikt

Én fél órája még simán vettem 3M 6300 maszkot, meg szűrőt hozzá.
Igaz az egyszerűbbek tök el voltak fogyva itt is, és az eladó nagyon próbálta kihúzni belőlem hogy hátha a vírus ellen veszem, de én tényleg csak csiszoláshoz vettem :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#49856) eattila válasza -NoVa- (#49849) üzenetére


eattila
csendes tag

Igaz. Amúgy jó hangja van, de rájöttem, hogy a zenei ízlésünk igencsak külömböző :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49857) Gabibácsi válasza WiZARD (#49855) üzenetére


Gabibácsi
tag

jah, csiszoláshoz nekem is van itthon sima maszkom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49858) -NoVa- válasza eattila (#49856) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az egészen biztos :D
Mondjuk fura lenne a világ homogén zenei ízléssel, csődbe is menne a sok streaming szolgáltató. Azért Jahnoval meg Bobával simán belobbizzuk, hogy Carpenter Brut meg Pertrubator legyen, az én francia anant-garde elborultságaim meg szerencsésen nem kerülnek a mainstream zeneipar darálójába, szabadon kísérletezhetnek bármivel.

(#49859) Jahno válasza WiZARD (#49855) üzenetére


Jahno
őstag

Az durván jó cucc. Lassan enyém is előkerül.

(#49860) eattila válasza -NoVa- (#49858) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, nekem kicsit a main stream-ebbek jönnek be. Vannak elborulások, mint belga, vava, megasound system, stb :)
Ezek mellett mondjuk én elvagyok egy szál zongorával is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49861) -NoVa- válasza eattila (#49860) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az van a nappaliban, de még nem szartam bele. Nem értenék.

(#49862) FőDudu válasza Jahno (#49859) üzenetére


FőDudu
addikt

Ne panikolj! ;)
Olaszoknal megint meghalt 2 ember.

FőDudu

(#49863) -NoVa- válasza FőDudu (#49862) üzenetére


-NoVa-
őstag

Felénk egyelőre ez a legkomolyabb ügy. Vírus majd a jövő héten, hétvégén gondolom az egészségügy is megáll, és nem detektálnak beteget.

Arra azért kiváncsi leszek, hogy mennyire nagy arányú a közel tünetmentes, épphogy köhögő beteg. Mert akkor simán lehet, hogy már hetek óta le van fertőzve a fél ország, csak a súlyos esetek nem kerültek még elő.

(#49864) FőDudu válasza -NoVa- (#49863) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt radioban hallottam, hogy az 500 koruli teszt mind negativ lett.
Majd meglatjuk, jelenleg van mas dolgom is....

Audit lement, erdekes, hogy a nagy auditor cegeknel is mekkora fluktuacio van...
Ugyanis nem innen jott az auditor, hanem masik oszagbol, azert mert az ittenieknek nincs kapacitasa az auditra. Es nem a sok melo miatt, hanem nincs aki megcsinalja.

FőDudu

(#49865) FőDudu válasza -NoVa- (#49861) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt nem otthon kell, hanem valami publikus helyen.
Barban, szinpadon, stb...

Otthon lehet meg sem lepodnenek ;)

FőDudu

(#49866) Phülöp válasza -NoVa- (#49849) üzenetére


Phülöp
addikt

Jól tolják, kellemes.
Annak, aki szereti.
Én inkább kikapcsoltam.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49867) Jahno válasza -NoVa- (#49863) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt a kínai statisztikánál emlegettem, hogy minimál tüntettel vagy tünetmentesen nem megy orvoshoz, de ha ott egy fél nyomornegyed elborul azt sem számolják sehol.

(#49868) Jahno válasza FőDudu (#49862) üzenetére


Jahno
őstag

Nézd meg, hogy tavaly a "sima" influenzában hányan haltak meg. Ennek a kettőnek milyen volt amúgy a műszaki állapota?

Én már pánikolok, iszok Krakent. És remélem munkavédelmes boltból nem fogytak el a szemüvegek, kellene egy nyitottabb meg valami zártabb is occsón. Jövő ilyenkor már a teljes műhely ESD lesz, még a vendégek piros hokedlije is :C 3 év múlva már 500 samesz tolja helyettünk a melót és minden hétvégén megveszünk egy kocsmát.

(#49869) -NoVa- válasza Phülöp (#49866) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azt gondoltam, de azért néha szórok be mindenfélét, amiből ritkásan, de előkerül egy-egy Alex Harvey jellegű gyöngyszem neked is. Gitározós dobolós énekesnősből sem csak a végéről merítek, ezt tegnap Dudu fülesén beraktam mutatóba a próbálgatni jövő embernek, hogy annyira bejáratás után azért nem szól szarul, rögtön megvette a fülest.

(#49870) eattila válasza Jahno (#49868) üzenetére


eattila
csendes tag

En csak attol felek nagyon, hogy bepanikol nagyon a nep. Es ha egy embertomeg fel, akkor csorda lesz ami veszelyes. Mert a csordaknak nincs iq-ja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49871) Vodike


Vodike
tag

Mi ma kaptuk a mailt, hogy mind a WizzAir, mint a RyanAir és a Booking is visszamondta a két hét múlva esedékes nápolyi utat. Szóval nem megyünk sajna és visszaadják a lóvét.

exTiga

(#49872) zetor2000 válasza halapidori (#49806) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ugye? :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49873) zetor2000 válasza qnadam (#49756) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt kezdem cáfolni...
Második randi egyeztetése végett telefon fel nem vevés, vissza nem hívás...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49874) zetor2000 válasza Jahno (#49819) üzenetére


zetor2000
senior tag

Zetor, ez egyértelmű. Forterra .

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49875) zetor2000 válasza Sipi- (#49744) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez felénk is így történt.
Tegnap ugyan nem voltam, de ma igen. Meglepődtem, mert kiépült ~4 villanyautó hely, amit lehet tölteni. 2 oszlop, nem mentem közelebb, de szerintem 4 autót lehet tölteni, 2-t tuti.
Benn meg se cukor, se liszt, se só kilós kiszerelésben. Konzervek alig, olaj / tej még volt. Száraztésztát nem néztem, de krumpli / hagyma sem volt. Illetve, kétöklömnyi főzőhagyna épp akadt, de se lila, se vöröshagyma, se újhagyma, se metélő, semmi.
Eddig ilyet itt nem láttam.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49876) Phülöp válasza zetor2000 (#49875) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk nincs nyoma a bevásárlási láznak, ugyanúgy minden van a K-Citymarket-ban, mint eddig.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49877) ncc1701 válasza zetor2000 (#49873) üzenetére


ncc1701
veterán

Az korrekt, de gerinc bántalmai nem lesznek a csajnak, az tuti.

(#49878) JonesC válasza zetor2000 (#49873) üzenetére


JonesC
csendes tag

Má zorri, de ez már az előző leírás alapján várható volt. Ha a csaj úgy gondolja hogy van kémia, akkor már akkor lefixálta volna a következő találkozást.

(#49879) ncc1701 válasza zetor2000 (#49875) üzenetére


ncc1701
veterán

Én csak attól félek, h egyszer csak nem fogom tudni megvenni a szokásos kaja mennyiségem, mert az idióták betáraznak.

(#49880) zetor2000 válasza JonesC (#49878) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mindegy, egy próbát tettem, azt ennyi :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49881) zetor2000 válasza Phülöp (#49876) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt majd minden tartós cikk eltűnt... nem hittem, hogy zombiapokalipszis lesz, de még lehet.
Én próbálom a napi rutint tartani, 2-3 naponta megvenni amit kell, annyit, amennyit el tudok rendesen tárolni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49882) JonesC válasza zetor2000 (#49880) üzenetére


JonesC
csendes tag

Persze, van még hal bőven.

Csak a tapasztalatot mondom. Szerintem nem is érdemes beszélni második randiról, az első végén. hanem csak annyi hogy ez jó volt, majd kommunikálunk. És ha érdeklődik, jelentkezni fog.

(#49883) BobaHWSW válasza -NoVa- (#49858) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ugy.

(#49884) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Novanak:

1:motorba beleraktam 160kilit. Eddig fain.

2: 4k 60fpsben doom2016 jol megy a gepen :D 5meteres hdmi kabel pont eleg a tvig. Kanapen kontrollerrell lehet jatszani es a 27dollaros kabelen atjon a 4k 60fps es meglepo mod belefer a hdr is. Devil may cry 5 alapbol azt dobta e.

3: blenderben valaki csinal spectral spaceben pathtracert. Igen jopofa. Otthon azt is probalgattam.

(#49885) eattila válasza Phülöp (#49876) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt se. Ma voltam spar-ban. Volt listt, olaj meg minden. Olaj,cukor es lisz hegyekben allt kb.
Betaraztam par dolgot, hogy ha bepanikol a nep ne legyen nagy fennakadas. De kb egyedul en pakoltam felig a bevasarlo kocsit...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49886) blueboi69 válasza zetor2000 (#49873) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na megmondtam vagy megmondtam? :(

(#49887) zetor2000 válasza blueboi69 (#49886) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biztos megmondtad, már nem emlékszem, visszaolvasni meg lusta vagyok.
Picit zavar, hogy annyira se vagyok méltatva, hogy húzzag_cibe. De mindegy is, lehet, jobb ez így mindenkinek. :)

Mondjuk a mostani melő mellé még összehozni egy időpontot is macerás lenne nekem is. Ezt mondjuk megoldanám, de eléggé terhes ez a hét és a következő is az lesz.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49888) blueboi69 válasza zetor2000 (#49887) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ne zavarjon. Next please. Tényleg nincs más megoldás.

(#49889) halapidori válasza zetor2000 (#49887) üzenetére


halapidori
csendes tag

Édesanyám tanította nekem 8-10éves koromban: "a lányok hülyék".

(#49890) Jahno válasza eattila (#49870) üzenetére


Jahno
őstag

És nekem meg majd azért kell 2 hónapra előre kaját venni, hogy jusson. Valami lesz. Mára vettem vacsorát:

hétvége érdekes lesz de itt a helyi kisteszkó még okés. Csepel mindig is el volt maradva :-D Vagy csak dolgoznak és nem érnek rá pánikolni.

(#49891) Jahno válasza zetor2000 (#49887) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor nem kell senkitől elkérezkedni kockaklubba, meg keresztbe sem tesz :C

Én meg azt mondom, hogy elő fog még kerülni. Késő őszig nekem is telefonfóbiám volt, annyi marharépa hívogatott, hogy napközben basztam felvenni akárkinek...

(#49892) Jahno válasza BobaHWSW (#49884) üzenetére


Jahno
őstag

Én is most végeztem az Xbox hegesztéssel, már csak ki kellene találni, hogy a maradék kb. 2 giga helyre miképpen tudok játékot másolni. Pár dolgot majd lekopasztok róla, de elindult a Commandos rendesen :R

Szomszéd meg rádumáltatta magát, hogy van ilyen egyszerű kis TVfoci, aztán összerakja a műszerészdobozainkba, ha már a szépet nem akarjuk kidobni. Elég egyszerű és tényleg filléres cucc:

(#49893) Gabibácsi válasza zetor2000 (#49880) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hozzak neked valami jó orosz csajt? Már másnak is hoztam, nem bánta meg :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49894) Gabibácsi válasza Jahno (#49891) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nálam bezzeg asszony nyavajog hogy mikor megyünk kockaklubba :F

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49895) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Voltam ma Dunakeszin tescoban, nem volt kifosztva. Vettem lisztet kenyérhez, meg pár apróságot, minden volt.
gyógyszertárba is benéztem szirupért, kézfertőtlenítők voltak kirakva a bejáratnál hegyekben

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49896) Gabibácsi válasza Jahno (#49892) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor ilyet én is kérek egyet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49897) Jahno válasza Gabibácsi (#49894) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt nem sejtettem volna :-O Most elvileg wellnessni mentek, aztán majd lesz még.

(#49898) Jahno válasza Gabibácsi (#49896) üzenetére


Jahno
őstag

Okés. Jut. Még a vezérlőt is csomagban rendeltem, csak a dobozolás lesz érdekes, mert a kontroller elvileg jobb ha külön van. Aztán kb. egy gyufásdoboz méret az egész, de szerintem a Bosch dobozban bazi jól fog kinézni, egy C64 méretben két szélén elfér a poti is. Legalább teszteljük a Dremelt :C

(#49899) Jahno válasza Gabibácsi (#49896) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet kicsi lesz a kép, ez jött szembe neten, de ilyesmi íves jól kinéző dobozok vannak, ha még nem mutattam mindenhol is:

Ebből jött az ötlet, bár Fakó azt mondja, hogy valami kibelezett Beag/Unitra akármibe kellene beletenni és akkor az retrós menőség meg minden. Nem tudom.

Ötlet jöhet, főleg megvalósítható. Villanyosdoboz mondjuk van tonnaszám, de ha potinak akad kis fakocka a sarokban akkor felajánlást elfogadok.

Poti tekerője volt 10es csomagban, szóval abból visszaosztva 5 darabbal tudunk gazdálkodni.

(#49900) Jahno válasza halapidori (#49889) üzenetére


Jahno
őstag

Céges csajok vagy tudnak valamit, vagy olvassák a fórumot, mert mikor hazafelé jövet lassítottam a cigizőnél akkor traktorokról dumáltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.