Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49701) Sipi- válasza eattila (#49688) üzenetére


Sipi-
tag

A nászéjszakát a recepcióssal háltad el? :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#49702) FőDudu válasza Sipi- (#49701) üzenetére


FőDudu
addikt

Azokbol is akad csini kislany...

FőDudu

(#49703) halapidori válasza npera (#49695) üzenetére


halapidori
csendes tag

Fénykoromban az Exszel végigstoppoltam a messzi Nyugatot. Párizs mellett egy Panamerát stoppoltunk le, Madridba tartott az új gazdájához. Valami átmeneti rendszámmal rendelkezett, amin állítólag nem hajtják/hajtották be a bírságokat. A sofőr amúgy ralipilóta volt (így írják ezt?), minden egyes indításnál háromszor keresztet vetett, az autó pedig 250 km/óránál tiltott, az volt az utazósebesség. Szempillantások alatt értünk Spanyolország közepére :))
Egyetlen fizetőkapunál sem fizettünk, mindegyiknél rátapadtunk az előttünk halaDóra.
Gyóvót.

(#49704) JonesC válasza npera (#49694) üzenetére


JonesC
csendes tag

Csak náluk ez működik is. Még nem garis dolgokat is megcsinálnak goodwillbe.

(#49705) qnadam válasza npera (#49695) üzenetére


qnadam
veterán

a gengszterélet választott engem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#49706) Jahno válasza Gabibácsi (#49678) üzenetére


Jahno
őstag

Csak időben kell szájmaszkot rendelni Kínából :-D

(#49707) FőDudu válasza Jahno (#49706) üzenetére


FőDudu
addikt

Xiaomi most mutatott be okos maszkot ....
Illetve vedette le ...
[link]

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#49708) zetor2000 válasza Samott (#49690) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha van egy keze, sosincs egyedül. Emma mindig kéznél van :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49709) zetor2000 válasza Gabibácsi (#49610) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez büntet...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49710) npera válasza halapidori (#49703) üzenetére


npera
újonc

Ismét: júj... :Y :C

(#49711) npera válasza JonesC (#49704) üzenetére


npera
újonc

Ez milyen iparág?

(#49712) npera válasza qnadam (#49705) üzenetére


npera
újonc

Respect :R

(#49713) npera válasza Jahno (#49706) üzenetére


npera
újonc

Megvan az első fertőzött Göteborgban. Egy 30-éves férfi, aki Olaszországból (olasz(h)ból) utazott haza. Apa, kezdődik....

Továbbra is csak sz*rok az egészre.

(#49714) npera válasza FőDudu (#49707) üzenetére


npera
újonc

Ilyenkor csak abban kell reménykedni, hogy aki a soron rakja össze azon is van.

(#49715) blueboi69 válasza npera (#49713) üzenetére


blueboi69
csendes tag

De amúgy csoda, hogy még nem terjedt szét az egész világon. Most gondold el, hogy akikkel egy repülőn utazott, azok potenciálisan mind elkapták. Azok hazamentek, busszal, taxival, családot látogatták, elmentek dolgozni. Gyakorlatilag néhány nap alatt többszáz emberrel találkoztak és adhatták át.
Azt nem értem, hogy amikor mindez kiderült, hogy kínából indul, akkor miafaszért engedtek onnan repülőt felszállni? :W

(#49716) npera válasza Gabibácsi (#49610) üzenetére


npera
újonc

:R

(#49717) npera válasza blueboi69 (#49715) üzenetére


npera
újonc

Ja, mókás lesz. De mosok kezet szépen és nem nyalogatom az ujjamat állandóan. Aztán ha nem írtam semmit kábé 2 hónapig, akkor meg lettem dögölve.

Mindegy igazából, túl sok vizet úgysem zavarok.

(#49718) eattila válasza FőDudu (#49702) üzenetére


eattila
csendes tag

:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49719) JonesC válasza npera (#49711) üzenetére


JonesC
csendes tag

Szerethető.

(#49720) eattila válasza Sipi- (#49701) üzenetére


eattila
csendes tag

Azt azert nem :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#49721) blueboi69 válasza npera (#49717) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Előtte azért szóljál, hogy erősen köhögsz stb. Azért ez nem ilyen sudden death mode, van némi lecsengése a dolognak. :)

(#49722) npera válasza blueboi69 (#49721) üzenetére


npera
újonc

Ha felfedezném a tüneteket, akkor semleges helyre mozognék, hogy ne fertőzzek tovább és onnan mennék kórházba. De addigra vélhetően már továbbadtam volna egy jó adagot még úgy is, hogy nem szoktam másokra izomból köhögni vagy mindent és mindenkit körbenyalni.

De nagyon csodálkoznék, ha elkapnám. A másik oldalon viszont híres lennék.... :C

(#49723) zetor2000 válasza npera (#49722) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ne becsüld túl magad :) :DDD ...gonosz...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49724) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ma olvastam...:
"Nem kell fèlni a koronavírustól, a hazai kórhàzak higiéniàjàt úgysem èlnè túl..."

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49725) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#49726) Jahno válasza zetor2000 (#49724) üzenetére


Jahno
őstag

Beledöglik egy fertőzésbe?

(#49727) Jahno válasza npera (#49722) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet nyomni egy csomó jó bletéri fotós projektet és kétszer annyit írni ide meg valami villanyos csoportba :-D

Én megint pakoltam a kocsiból, mint a mellékelt ábra is mutatja, mindig legyen az embernél törölköző izé, bubifújó, láthatósági mellény, partiszemüveg:

Ezt kiraktam, mert nem kell (:- Bent maradt pár dolog. Micros pénztárgép nem árt és gagyi videójáték, ha karanténba mennék. Aztán ott hempereg egy M16os is. Ha véletlenül karanténba mennék :C Ezekkel már el tudnék játszadozni.

(#49728) hobizoli válasza blueboi69 (#49715) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mert a balfasz elvtarsak eloszor probaltak elbagatellizalni a dolgot, mert rossz fenyt vetne kinai egeszsegugyre egy ilyen gocpontjanak lenni.
Csak vegulis igy is azt okozta....

több drón kell ;P

(#49729) Jahno válasza blueboi69 (#49715) üzenetére


Jahno
őstag

"kikkel egy repülőn utazott, azok potenciálisan mind elkapták. "

Ez nem ilyen egyszerű. R betű. Repülőt meg azért, mert tavaly ilyenkor innen simán elrepülhettél Bulgáriába nyaralizé telelni. Szomszéd országból meg a kanyaró indult, az sokkal súlyosabb történet. Mi lett volna, ha nem repülhetsz haza Velencére?

(#49730) Jahno válasza hobizoli (#49728) üzenetére


Jahno
őstag

Szerencsére a csomagok jönnek, pedig pár gyorsabb darabon simán el lenne a csoda vírus is. Szeretek veszélyesen élni :-D

(#49731) Gabibácsi válasza halapidori (#49703) üzenetére


Gabibácsi
tag

Milyen kis fiatal tini vagy akkor, a panamera nem régi modell :D
az én kocsim is 250-nél tilt, de sosem vetek keresztet, nem is tudom hogy kell, lehet azért nem vagyok jó :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49732) Gabibácsi válasza blueboi69 (#49715) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem nehezen elkapható itt, ahol néha mosdunk is.
rasszista vagyok , de lehet kínában nem annyire élnek tisztán az emberek, meg ugye többen is vannak...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49733) zetor2000 válasza Jahno (#49726) üzenetére


zetor2000
senior tag

A vírus nem éli túl a hazai kórházakban uralkodó állapotokat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49734) Phülöp válasza zetor2000 (#49733) üzenetére


Phülöp
addikt

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49735) zetor2000 válasza Gabibácsi (#49732) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ott azért izgalmas helyek is vannak, mint pl. a Foxconn munkásszállása, ahol 1 ágyra 3 melós jut, műszakváltásonként 1. Ott macerás higiéniás szempontból rendet tartani.
Meg India, ahol a (fő)város a föld felszínén csatornázott, azaz a szennyvíz ott folyik melletted. Vagy nem csatornázott egyáltalán.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49736) zetor2000 válasza Phülöp (#49734) üzenetére


zetor2000
senior tag

:R :R :R

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49737) ncc1701 válasza blueboi69 (#49715) üzenetére


ncc1701
veterán

Mert 2-3 hét a lappangási idő. Mire rájöttek, h van valami, már mindegy volt.

(#49738) FőDudu


FőDudu
addikt

50 orszagban van mar fertozott.
32,35,40,50 az elmult par nap terjedesi rataja.

Kicsit keson leptek a kinaiak, sikeresen szetterjedt kb. mindenhol.

FőDudu

(#49739) hobizoli válasza FőDudu (#49738) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az a kinai doki, aki eloszor jelezte is a jarvany veszelyt is mar meghalt, mert nem vettek komolyan a figyelmezteteset

több drón kell ;P

(#49740) Jahno válasza FőDudu (#49738) üzenetére


Jahno
őstag

Amúgy meg azért állunk ilyen jól, mert időben karantén lett...

(#49741) Jahno válasza hobizoli (#49739) üzenetére


Jahno
őstag

Remélem az Inderigo írta :-D

(#49742) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Karigeri és csapata leszavazta az m3 klímát, amiért tüntikéztek még a múltkoriban szaunajelmezben. Ennyit ér egy politikus szava :D Szerintem minden szét fog rohadni alattuk.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49743) Gabibácsi válasza Jahno (#49741) üzenetére


Gabibácsi
tag

az mijaz? rá is gugliztam pedig

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49744) Sipi- válasza Jahno (#49740) üzenetére


Sipi-
tag

Tegnap reggel voltam a közeli Lidl-ben, jól fel volt pakolva, emberek vásárolgattak. Én is bevásároltam.
Ma reggel is mentem ugyanabba a Lidl-be, mert kellett még pár dolog. Liszt, tojás, cukor, só, 2.8-as tartós tej egy darab sem volt. Tésztákból is csak két fajta levestészta, semmi más. Lisztből tegnap még két raklappal volt kirakva.

Az élelmiszerboltok jó hónapot fognak zárni, hiába csak 29 napos a február. Hallottam is, hogy egy házaspár beszél, hogy akkor mennek az Auchanba is tovább, miután itt bevásároltak.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#49745) Sipi- válasza Gabibácsi (#49743) üzenetére


Sipi-
tag

És mi az?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#49746) Phülöp válasza Gabibácsi (#49742) üzenetére


Phülöp
addikt

Szarból nehéz várat építeni - elég szépen ki van pucolva a kassza.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49747) Gabibácsi válasza Phülöp (#49746) üzenetére


Gabibácsi
tag

Elég sok minden meg lett csinálva. Persze laikusként.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49748) Gabibácsi válasza Sipi- (#49744) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az fasza, mert ma kéne vennem lisztet, kenyérsütéshez.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#49749) Samott válasza Phülöp (#49746) üzenetére


Samott
addikt

Ja, meg ugye az is felmerult, hogy erdemes-e meg kolteni ezekre az ipari hulladekokra amikkel a ruszkik atb.sztak minket. Mert mi van ha belerakjak a klimat aztan par ev mulva le kell cserelni az osszes szerelvenyt, mert szetrohadnak. Mert az elso kocsik mar rohadnak rendesen.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#49750) Jahno válasza Gabibácsi (#49742) üzenetére


Jahno
őstag

Még rá lehet fogni az előző bandára. Vagy akármi.

Én is így vagyok a bicajos haverjaimmal. Nyomják, tolják persze a két kereket (főleg intára mert az még menőbb), de még annyit sem hajlandók tömegközlekedésen cuccot cipelni, mint én.

Duma és a kampány az megy: autókat tiltsuk ki, nem ide valók, egész év bicajszezon, zöld rakpartot mégtöbb fát, blábláblá. Ezt hallgatom folyton, aztán mikor valami van, akkor behúzzák a fülüket, mert jaaaaj, rossz idő van, jaaaaj sötét van, jaaaaj az messze van, jaaaaj az izé. Ma csúcsidőben jöttem melózni, nem fértem fel a buszra, tegnap hazafelé szintén csúcsidő, ott meg is számoltam, hogy 40+ ember nem fért fel a villamosra.

Teljesen jól el vagyunk, kb. működik, aztán muszáj direkt lendülettel erővel valami marhaságon rugózni és ekkora átalakításokat tervezni, háthógyne. Utána meg jön a sok 20 éves bicajos bőcsész és meg akarja váltani a világot. Itt a lehetőség, tegye, nyomja, kezdje el, nézzük meg. Jahh, az már nem megy.

Csak majd a másokra kényszerítés hiszen XY helyen is bezzeg meg tudták csinálni és... Aztán mikor alapterületet, lakosságot, ingázást nézek hozzá, akkor derül ki, hogy arányaiban teljesen másról beszélünk, vagy éppen az "autómentes belváros" az egy 70 méteres utcát jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.