Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34817) npera


npera
újonc

Én most új dimenzióra emeltem a hereséget vélhetően. Elég durva zaj van az irodában és bizonyos napokon totál leáll tőle az agyam (nem OLYAN napokon, mielőtt még rápörögnétek). Kipróbáltam pár zajcsökkentős fülest (fejest) és a Nova által korábban dícsért Bose Quietcomfort elég jónak tűnik. Futottam egy kört a főnökömmel és a szakszervezettel. A főnököm lehűtötte a lelkesedést, bár tőle kábé ezt is vártam, meg van kötve a keze a költségekkel erősen. A szakszervezet elkottyantotta, hogy tárgyalják a témát, mivel annyira sok panasz érkezik az aktivitás alapú irodákból a zajra. Aztán a főnököm továbbküldte a kérdést a részleg business assistent vonalára, akik viszont átirányítottak a belső egészségügyi szervezet irányába. Van egy komolyabb rendelő, egyszerűbb orvosi beavatkozásokat is le tudnak vezényelni, mivel a gyárból néha kipottyannak emberek különféle sérülésekkel. És nagyon komoly ergonómiai részlegük is van. És ez utóbbi esetlegesen meg tudja oldani a kérdéskört. Semmiféle ígéretet nem kaptam, de maga a lehetőség is felvillanyozó. Ha ezt sikerül keresztülhajtani, akkor az bizsergetően fog hatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.