Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27170) Samott


Samott
addikt

Tesco. Eddig se volt egy minosegi hely, de konkretan a vecsesi egy kalap sz.r lett nehany honapja. Az egy dolog hogy eppen felujjitjak es nem talalni semmit, de amit a kasszaknal muvelnek az minosithetetlen. Este hat-felhetkor egyetlen(!) kassza volt nyitva es kilomeres sor allt elotte. Mar ezen morcos lettem mert nem akarok helyettuk dolgozni, meg nem vagyom arra hogy tolvajkent kezeljenek ha elbaszok valamit. Mindegy, kosarral voltam, csak nehany cucc kellett, kiprobaltam az automata kasszat. Annak a rohadeknak minden masodik cuccnal gondja volt ugyhogy mindig hivni kellett az egyetlen(!) eladot aki a tucatnyi kasszara felugyelt. Ugyhogy a felenel ket opciot kinaltam neki, vagy otthagyom az egeszet a fenebe vagy legyen kedves kiszolgalni. Szoval onnet mar gordulekenyen ment, mert minden hibanal keznel volt.

Kontrasztnak ott van barmelyik Lidl/Aldi, pillanatok alatt kint vagyok barmelyikbol mert rogton nyitnak uj kasszat ha sokan vannak. Es azok boven nyeresegesek, mig a tesco szenved. Gondolom az ilyesmik miatt, en se jartam mar honapok ota tescoban, a masik kettoben is van majdnem minden.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.