Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25005) zetor2000 válasza WiZARD (#24983) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ma jött facsén szembe...
Bp. 11. ker., új építésű, de van ~1 éves is, bútorozott 36 nanométeres ingatlan beálló nélkül 140+24K közös ktg., beállóval 170+29 kktg... Gyakorlatilag 200 egy kerti beállóval egy ingatlan BÉRLÉSe. Én ~jókor vettem ezt a vackot, ez saját, jelenleg ~60 az össz banki hitel, amit fizetek, rezsi meg annyi, amennyi. Közös akármi ~20-25, télen fűtés végett ~35-38, ebben minden IS benne van. 2 tároló, 3 teremgarázs utáni díj, szemétszállítás, fűtés+melegvíz, kertgondozás, közösnek a jatt, megatöbbi IS:

A CSOK odatette az ingatlanárakat. Amit vettem, anno 2010ben volt16.5M, ebből 14M a lakás, 2.5M meg egy beálló+tároló kombó. Majd jött valami krach 2010vége-11 elején, nem ment el semmi lakás, a kivitelező meg még építkezett ugyanezzel a projektcéggel 2 másik helyen, ott se mentek a kéglik. Emiatt volt garis bejárás, és pár lakónál javítás IS! Ilyen is ritkán van manapság... Ez a 14M csökkent egy ideig de aztán ~3éve meglódult az ára, most a környék végett ~35-és megkockáztatom-40M közt el lehetne tolni. A garázs+beállót ~3ért, a másik tároló+2beállót (ezek ilyen egymás mögötti helyek, tároló ajtóval szemben 2 autónyi hely) ~5Mért lehetne. Ez utóbbit a lakásválság végefelé ~önköltségi áron elkótyavetyélték, ezt sikerült 774E HUFért megvenni. Ami anno 2.5M volt, meg ez még nagyobb is egy autónyival.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.