Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106401) Bujdy81 válasza WiZARD (#106399) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A reptér nem Bécs, ez a szerencsétek jelen állás szerint. Vagyis nem tudom, hogy érint-e de jelenleg Bécsben 6 év felett kell a PCR teszt vagy az oltási igazolás. Ausztria többi részén csak 12 év felett. És ugye, itthon nem oltanak még 12 év alatt, szóval marad a gyereknek az agyturkászás...

(#106402) WiZARD válasza Bujdy81 (#106401) üzenetére


WiZARD
addikt

Határtól félek, hogy ne zárják le, ahogy tavaly...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#106403) qnadam válasza -NoVa- (#106043) üzenetére


qnadam
veterán

hatodikán szombaton kaptam a harmadik chipet (ez ugye opcionális, lehet hogy ez a koprocesszor?), szerdán elmentem valakivel moziba. róla szombaton tudtam meg, coviddal fekszik otthon, és persze hogy nem ő szólt :((( gyorsteszt hamar, negatív (tudom, hogy nem 100%), azóta sincs bajom, de azért jól esett volna, ha megemlíti...

kiscsajnak jobbulást!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106404) -NoVa- válasza qnadam (#106403) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kedvesek. Egyelőre az a szar, ami nem covid, de a fiamat leterítette azért egy hónapnyi köhögéssel, az 2 gyereket lélegeztetőgépre küldött az óvodás csoportból.

Kicsicsaj meg kórházban, neurológia, megfigyelésen. Meglátjuk, holnap talán kiengedik.

(#106405) Jahno válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


Jahno
őstag

Asszony sem lett pozitív de sok ismerős küzd mindenféle hasonlóval. Szerintem pár hónap és neve is lesz a variánsnak.

(#106406) Jahno válasza WiZARD (#106402) üzenetére


Jahno
őstag

Szlovákok már kezdik, ahogy a nagy átlagot nézem 2 hét és jobban dőlünk, mint tavaly.

(#106407) Jahno válasza qnadam (#106390) üzenetére


Jahno
őstag

Én kemény leszek, odahaza már nincs min sütit törölni, hogy belépjek, szóval következő heti szabadrablásnál sorbaállok. Bár érdekes, hogy mi érkezett és hol állunk raktárkészlettel, de majd valami lesz.

Ma ráadásul annyit jöttem-mentem, hogy fél napot egyedül voltam irodában és gépteremben, de már le sem vettem a maszkot. Lassan ideje erre is visszaszokni.

(#106408) Jahno válasza A. Crowley (#106377) üzenetére


Jahno
őstag

Ójeeeee, végre valaki aki tudja milyen az Italo disco! Jövök egy sörrel.

(#106409) Jahno válasza qnadam (#106393) üzenetére


Jahno
őstag

Tegyen bele reklámot vaze.

(#106410) eattila válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


eattila
csendes tag

Szar lehet otthagyni :(

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106411) eattila válasza Jahno (#106405) üzenetére


eattila
csendes tag

Valami delta+ Van most. Legalabbis radioban multkor azt mondtak.
A lbyom orra folyik, kicsit kohog. Asszony mar csak kicsit kohog, szag/iz nincs. Jobban van. En vagyok rosszabbul. Ez se veszes, de egy rendesebb influenza. Tomerdek takony, nemi kohoges, izom es izuleti fajdalmak, szar kozerzet.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106412) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Waze....

megyek az Alza-ba, OK mukodik
jovok ki, felrakom a telefont a tarto magnesre, kialszik a kilejzo
leszem rola, visszajon
pedig a "kepernyozar ki" be van kapcsolva, mint ahogy odafele is mentem

telefont mar ujinditottam, akkoris ilyen
ha az ulesen van a telefon, akkor vegig vilagit a kijelzo ahogy kell
csak ha a magnesre felrakom, akkor alszik ki

plz input F1F1F1F1F1 :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#106413) eattila válasza Jahno (#106406) üzenetére


eattila
csendes tag

Most is annyira durva mar mint egy eve. De lesz ez meg bajosabb. Itt jnsz-ben meg plane most.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106414) eattila válasza hobizoli (#106412) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem szar. :DD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106415) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Gratulálok

(#106416) A. Crowley válasza WiZARD (#106399) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

December 6án ki kellene menjek Svájcba

(#106417) zetor2000 válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jobbulást!

Engem kiskoromban elcsapott egy autó, mert kiléptem a busz mögül, az meg nem látta, hogy egy törpe sétálna át a busznál. Durr... 4 nap kórház, enyhe agyrázkódás - attól lettem ilyen :D. A fene tudja, mit okozott. Remélem, nálatok se lesz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106418) A. Crowley válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Drukkolok

(#106419) A. Crowley válasza eattila (#106411) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekem még nem jött vissza az íz/szag. Kávé illata megvan, íze nagyon távolról. Illatból még a gránátalmás tusfürdő van meg. Más nem nagyon, vagy csak nagyon haloványan.

(#106420) zetor2000 válasza A. Crowley (#106377) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, nekem is tetszettek a '90s évek. :D Akkor voltam fiatal :)
Csomó minden volt akkor, ami mára valahogy elmúlt. Volt punk, rock, metál, tekknó, diszkó, szintipop, csomó elektronikus zenei irányzat ekkortól eredeztethető. Rettenet mennyiségű klub himnusz született, amiket nem győznek mai hangszerelésre átdolgozni. Bár nem voltam Ibizán még, de szerintem csomó klub kezdett el akkor ilyesmi zenéket játszani. Aztán reggel meg a chillout műfaja nőtt ki. De a rock/metál/hardcore/rap műfajokban is volt élet.
Partyzene ~130-140BPM volt minimum :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106421) Samott válasza hobizoli (#106412) üzenetére


Samott
addikt

En a magnesre gyanakszom.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106422) zetor2000 válasza A. Crowley (#106419) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én az ilyentől megőrülnék. Nem vagyok gourmet, de szeretem érezni az ízeket, és mivel szeretek a konyhában is tenni-venni, szeretek kóstolgatni is. Mivel főzök is, szeretem belőni azt az ízt, amit megszoktam. Néha az illatáról érezni valaminek, hogy még ez-az kell bele, vagy épp megszaladt. Ha nem érezném az ízét, amit főzök, az kiborítana.
Vagy rászoknék a California Reaperre :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106423) WiZARD válasza A. Crowley (#106416) üzenetére


WiZARD
addikt

Oda februárban kéne mennem...

Ausztriában még akad ismerős, akinél akár "dolgozhatunk" is pár napig ha az segít.
Svájc nehezebb téma lesz.

Mi átestünk vmi torokfájós lázas influenza szerű szaron. Én kb 4 hete, anyós 2 hete, asszony múlt héten, gyerek ma lázasodott be.
(gyorsteszt szerint nem covid volt)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#106424) A. Crowley válasza zetor2000 (#106422) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Mondtam a feleségemnek, hogy legalább az övé jöjjön vissza, hogy tudjon majd főzni. Mire megkérdezte, ha úgysem érzek ízeket, akkor nem tökmindegy, mit főz? :)

(#106425) A. Crowley válasza zetor2000 (#106420) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Most kifejezetten ilyen rádiókat hallgatok. BDJ Eurodance, FFH Eurodance, Kronehit retro.

(#106426) npera válasza -NoVa- (#106252) üzenetére


npera
újonc

Jobbulást a kis hercegnőnek!

(#106427) eattila válasza A. Crowley (#106419) üzenetére


eattila
csendes tag

Illat semmi. Ízből annyi, hogy édes vagy savanyú. A coldrex maxgrip az továbbra is szar ízű, de kevésbé mentás.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106428) npera


npera
újonc

Ma voltam tesztelni egy chassis dynóban. Ilyet még csak néztem, de nem csináltam. A PS2 be lett fogatva elég masszív menetes szárakkal (kábé 2,5-3" átmérő), aztán dyno mód beállítva. Majd beülhettem és ereszd el a hajamat.

Egy USA-piacra való új homologizációs ciklushoz kellett méréseket csinálni, amiből kifejlesztjük a standardra applikálható teszkódot.

Vicces, hogy kábé gyalogos tempóról padlógázt nyomsz, miközben az anyósülésen levő laptopon figyeled a görbéket és a kormányhoz nem nyúlsz hozzá. Ezt közúton nem igazán szabad. Itt meg ezt kell.

A dyno paramétereit 2 db 60"-os TV-re nyomták ki, ott is tudtam nézni pár dolgot.

A teljes CAN-busz forgalmát lenyomtuk logba, aztán egy részét kiadta képernyőre a gép, hogy lássam is a fontosabb paramétereket.

(#106429) Jahno válasza zetor2000 (#106420) üzenetére


Jahno
őstag

"Volt punk, rock, metál, tekknó, diszkó, szintipop, csomó elektronikus zenei irányzat"

VAN punk, rock, metál. Na jó, diszkó/tekknóval szerintem szarul állunk. Mármint az én ízlésemhez mérve. Elektronikusak marha jól jönnek felfelé. Ha nem csukják be az országot akkor nem tolod oda a pofád dec 30 legszebb napján az S8ba? Kockabuli lesz mindenfélével.

Fellépnek ezek a majmok is ugyanígy élőben: [link] telibe elektronikus 8 bites mindennel.

Nagy tömeg szerintem nem lesz, de ez olyan történelmi jelentőségű izé, év végi buli kell és kész.

(#106430) Jahno válasza A. Crowley (#106425) üzenetére


Jahno
őstag

Csak szereznem kell valami lepukkant DJ kontrollert, nélküle túl kevés még az agybajom :-D

(#106431) hobizoli válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jobbulast neki :K :K

több drón kell ;P

(#106432) blueboi69 válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szegényke, kitartást neki is, nektek is!

#macsek

Szomszéd hív, hogy náluk a macsek és mintha el lenne törve a lába. WTF.
Hordozóba beraktam, közben eléggé nyekergett. Elvittem állatdokihoz, megállapította, hogy nincs sem eltörve a lába, sem kiugorva a helyéről, viszont talált pici lyukat. Mondta, hogy tuti verekedésbe keveredett, és a lábánál odakaptak jó mélyen, a csontig, ami annyira fáj, mintha eltört volna, ezért nem áll rá.
Kapott antibiotikumot, meg fájdalomcsillapítót, antibiotikumot még napokig adni kell neki, de azt mondta, hogy holnapra már 80%-os lesz és pár nap múlva már mehet kinte is.
Esélyes, hogy ha fertőzés van, akkor abból tályog képződik és azt fel kell neki szúrni, figyeljük majd. 16ezer vót....
Holnap meg viszem a két kutyát oltásra az meg 25.... :O

(#106433) blueboi69 válasza npera (#106428) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nice :)

Én meg a környezettudatosság jegyében ma már bringával vittem a gyereket oviba. Aztán kizavartak, mert a maszk az autóban maradt...itthon :W

(#106434) Jahno válasza blueboi69 (#106432) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg végre eljutottam a Borkápolnába, pedig minden rendes ember áldoz ott legalább egyszer-kétszer és ez sem tegnap nyitott ugye. Egyik irodánk ott van mellette és meló után nagyvasat kellett szakérteni, akkor meg már nem megyünk el előtte csak úgy.... És mikor utoljára 5+ éve az elődjében jártam, azóta javult a borminőség is és nem utolsósorban Diplomaticot is tartanak. Embert kérdeztem, megkapja a jattot, így kerekítve is csak 2ezer vót.

(#106435) Phülöp válasza blueboi69 (#106432) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk fülgyulladás megállt 200 euróban.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106436) blueboi69 válasza Jahno (#106434) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez a Tibiatyás hely? Mémjeinél a kommenteken szoktam csak röhögni, életemben nem voltam még ott.

(#106437) blueboi69 válasza Phülöp (#106435) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó, de az a hanyatló nyugat.

(#106438) zetor2000 válasza Jahno (#106429) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ech... nincs annyi...
Régen a szigeten volt metálsátor, most nincs. Nem mintha lettem volna benne, de régen volt, most meg nincs. Rock se nagyon van a szigeten, metál meg elvétve, talán 1-2 előadó a nagyszínpadon. Punkot nem követem, csak néhanap. Diszkó / tekknó meg olyan, amilyen, de annyi és olyan minőségű trance himnusz nincs, vagy nem jut el felém sehonnan, mint akkor. Eleve Energy52 - Cafe Del Mar 93ból... meg Greece2000, PvD - For an angel ésatöbbi... most is biztos vannak ezek, csak sokkal kevesebben. És akkor volt a Macarena, meg a Las Ketchup, hogy a gagyi vonalon is legyen. Meg számtalan "tré" magyar, akik 1-2 számot összedobtak, és visszhall.

S8? Ami a Kerepesin van? 30-ra még nincs program, ha más se akar engem látni, akkor benézek :D Max elviszem a pénztárgépet meg a Thinkpadot, meg a pár vackot, ami itt van még.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106439) Jahno válasza blueboi69 (#106436) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, ez a második Tibi atyás, mert ugye volt a Humbák korcsma, amiből most Habakukk lett. Az is korrekt hely, de inkább egyetemistás fixis bőcsészes. Aztán valamit egymás közt is összebalhéztak. Mémjei egész jók, nagy részét persze vidékről magyarosítja, aztá mindenfelé terjed szerteszét a világban.

(#106440) blueboi69 válasza Jahno (#106439) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Humbák művek és a Tibiatya az más? Én azt hittem az egy és ugyanaz.

(#106441) Jahno válasza blueboi69 (#106440) üzenetére


Jahno
őstag

Ugyanez de a másik már nem Humbák Művek, hanem Habakukk.

(#106442) Vodike


Vodike
tag

Lehetvotma

exTiga

(#106443) eattila válasza Phülöp (#106435) üzenetére


eattila
csendes tag

Fulatka 5500, farkaskarom meg elso atvizsgalas 2500.

Majd lesz ivartalanitas is. Meg az asszony valami deci draga kajat rendelt neki…

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106444) blueboi69 válasza Vodike (#106442) üzenetére


blueboi69
csendes tag

VICCEK] Blagues - Általános - TheVR Fórum

(#106445) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Na, kiköltöztem az irodába. Most lett kész, LAN még nincsen, csak wifi, így a rendes sávszélesség töredéke van (NoVa ne vágj eret):


Kezdésnek jó, de ha lehúzom a padlásról a LAN-t, akkor lesz jobb is.

A hálószoda eléggé kiürült. Milyen szerencse, hogy holnap jön bele egy bazi nagy szekrény, ha minden igaz! :D

(#106446) Sipi- válasza -NoVa- (#106404) üzenetére


Sipi-
tag

A kórház az ütközés miatt van?

Jobbulást és kitartás!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106447) -NoVa- válasza blueboi69 (#106444) üzenetére


-NoVa-
őstag

De ez nemvótmá:

(#106448) A. Crowley válasza zetor2000 (#106438) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Téényleg, Greece 2000.
Mondjuk nálunk is Energy52 volt a himnusz.

(#106449) Sipi- válasza blueboi69 (#106444) üzenetére


Sipi-
tag


(én már láttam)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106450) blueboi69 válasza -NoVa- (#106447) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát ez elég gyenge volt így ilyenkor már :U :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.