Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106501) Sipi- válasza Jahno (#106498) üzenetére


Sipi-
tag

Onnan már elköltöztünk, hogy ez közel legyen. Alza jobban útba esik sulijárat után.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106502) qnadam válasza Jahno (#106500) üzenetére


qnadam
veterán

román önvezetés

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106503) Phülöp válasza Jahno (#106500) üzenetére


Phülöp
addikt

Én már nem tudom követni. Úgy emlékszem, hogy a Weta volt az álommeló, és meglett.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106504) qnadam


qnadam
veterán

és egy kedves dal így estére
i asked him really nice if i could borrow one of his eyes and why this upset him, i will never understand

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106505) qnadam válasza Phülöp (#106503) üzenetére


qnadam
veterán

én is így emlékszem

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106506) hobizoli


hobizoli
nagyúr

volt muszakin a vezérgép

bal elso felso lengokar CS, jobb hatso-hatso lengokar CS, fektarcsa+fekbetet elol CS, bal elso ajtokilincs bizbaszka CS

muszakin joember probalkozott, hogy na, egy Alfa, tuti log a futomuve mindenfele... hat nem

par percig ott elkeccsolgetett talalni rajta vmit, ami megis, de nyilvan ugy lett odavive, hogy meg lett csinalva rajta, amit meg kell :U ....
aztan a szerelo jani szolt neki, hogy srac, ez nem az az auto, amugy meg varnak eleg sokan itt, haladjunk plz... :DDD
ja meg jott a uuu, ebben nem gyari futomu van? ajjjajjj....
igen, es az bele van iratva a forgalmiba is :DDD megnezte es tenyleg :K

160k :DDD ebbol 70k volt a muszakivizsga meg a munkadij egyutt

a fektarcsa 284mm furt Brembo + betet is az

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#106507) eattila válasza Phülöp (#106499) üzenetére


eattila
csendes tag

Boba ILM-es nem? Vagy az same in english?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106508) -NoVa- válasza Phülöp (#106503) üzenetére


-NoVa-
őstag

Röhögtem is mikor láttam a hírt, hogy a hobbi játékfejlesztgetős bigyóm ennyire túlnőtte a filmipart.

(#106509) -NoVa- válasza eattila (#106507) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak volt, még az északi féltekén.

(#106510) Grillo válasza Phülöp (#106503) üzenetére


Grillo
senior tag

Szerintem is.

(#106511) blueboi69 válasza hobizoli (#106506) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én legutóbb csak elvittem a bmw-t és átment minden mókolás nélkül :C

Fura is volt, hogy nem kell olyan helyet keresni, ahol nem kötnek bele semmibe...

(#106512) eattila válasza -NoVa- (#106509) üzenetére


eattila
csendes tag

Aha. Akor rosszul tudtam.

Szerintem neki amúgy ez valószínúleg nem oszt, nem szoroz :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106513) eattila


eattila
csendes tag

#covid : Tegnap keresztapám tesztje is pozitív lett. Bár szerencsére nincs rosszul.
A gyerek jobban köhög, de kevésbé taknyos. Ez rám is igaz. Feleségem szerencsére továbbra is javul. Ma kell menni tesztelni, tesztelő pontra.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106514) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Iroda update:

Lejött a kábel a padlásról és elég hosszúra hagytam anno! :D

Before:

After:

Előbbi esetén a Teams a kamera megosztásokkal azért megzökkent volna, de ez így fasza! :D

(#106515) -NoVa- válasza Bujdy81 (#106514) üzenetére


-NoVa-
őstag

Wifi:

Mobilnet:

Nem kapcsolok kamerát Teamsen. Másét is lelövöm, ha kapcsol, mert akad a hang olyankor, de nem szoktak szerencsére :)

(#106516) Sipi- válasza -NoVa- (#106515) üzenetére


Sipi-
tag

Nem kapcsolok kamerát Teams-en. Más sem kapcsol. IT-sok vagyunk :D
Asszonynál mindenki kamerázgat :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106517) Phülöp válasza -NoVa- (#106515) üzenetére


Phülöp
addikt

De akkor nem látod a kecskét...
Vagy az csak zoom-on van?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106518) Sipi-


Sipi-
tag

Nem szoktam sűrűn black friday-ozni (csak 2 éve vettem az erősítőt és hangfalakat), de most reggel vettem egy xbox series s-t 3 hónap game pass-al 74ezerért :DD
(120e helyett 90e volt és még ebből lejött egy 16ezer forintos kupon, amit a Ford gumijaihoz kaptam)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106519) Jahno válasza Sipi- (#106516) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk egy időben erőltették, hogy kötelező....

(#106520) Sipi-


Sipi-
tag

Milyen TV-t 43" méretben (108 cm a max szélesség a két hangfal között, a 43" elég), 150-170e kategóriában? A hangzás teljesen mindegy, erősítőről megy a hang.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106521) A. Crowley válasza Sipi- (#106518) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Én csak egy Honor Choice TWS-t vettem. Eddig.

(#106522) blueboi69 válasza Sipi- (#106520) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én az LG-vel nagyon elégedett vagyok!

(#106523) Phülöp válasza Sipi- (#106518) üzenetére


Phülöp
addikt

Én sose vettem semmit black friday okán, idén se.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106524) eattila válasza Sipi- (#106518) üzenetére


eattila
csendes tag

Most belelestem, de ez nem black friday, csak némi akció ismét.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106525) eattila válasza Phülöp (#106523) üzenetére


eattila
csendes tag

Dettó.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106526) qnadam


qnadam
veterán

egy airfrieren gondolkozom feketepéntektől függetlenül, de még mindig nem tudtam eldönteni, hogy van-e értelme, vagy igazából csak egy mini légkeveréses sütő.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106527) npera válasza Phülöp (#106523) üzenetére


npera
újonc

Én csak krumplit.

(#106528) Sipi- válasza eattila (#106524) üzenetére


Sipi-
tag

Csak a szokásos :)
Ezen gondolkozok még erősen: SAMSUNG UE43AU9082UXXH Crystal UHD 4K Smart LED TV

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106529) blueboi69 válasza qnadam (#106526) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nekünk most hozták ki az második és egyben utolsó darab forgókosaras fritőzt és ez is szar :(
komolyan zokogok...

airfrier az mini légkeveréses sütő, én nem tudom annak mi értelme van, van olyan ami minimál olajat is tud használni, nemtudom hogyan, az még lehet, hogy jó, de sztem egyáltalán nem olyan pl a sültkrumpli, mint egy olajos fritőzben

(#106530) -NoVa- válasza eattila (#106524) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ránéztem hajnalban, az a 4-5 darab notebook, amit csaliként bedobtak 60%-os kedvezménnyel, azokat elkapkodták azonnal, a többi izé ráér. A várható covid-ellátási lánc zavarok miatti áremelések később fájdalmasak lesznek, de valahogy csak azért venni bármit, mert később drága lesz, és most nem kell, na az sem túl logikus.

(#106531) qnadam válasza blueboi69 (#106529) üzenetére


qnadam
veterán

van airfyer topik (nyilván), ott azt mondják, hogy a sütőben süthető krumpli teljesen jó, a minden mást meg kicsi olajjal fújkálják, ami még mindig nem olyan durva, mintha abban sülne meg. nemtooom.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106532) JonesC válasza qnadam (#106531) üzenetére


JonesC
csendes tag

Azokon én is mindig mélázok. Egy ssd-t vettem, de az amúgy is kellett volna, a héten, szóval ennyit megérte várni rá.

(#106533) blueboi69 válasza qnadam (#106531) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Anyám szokta a sültkrumplit a sütőben sütni. Szerintem az kb ehetetlenül borzalmas.... vmi ilyesmiképp képzelem el az airfrier-t. Egész egyzserűen a levegő nem tud annyi hőt átadni mint a forró olaj, hogy megfelelő kérge legyen és kívül ropogós legyen a krumpli.

Ha olyan fasza lenne, akkor már a gyorséttermek is ezt használnák. Lehet, hogy egészségesebb egyébként, a kevesebb olaj miatt, de olajból is lehet jobb minőségűt venni, meg zsírt, meg akár növéniy zsírt is, szóval van lehetőség még.

(#106534) qnadam válasza blueboi69 (#106533) üzenetére


qnadam
veterán

a gyorsétterem már csak azért se fogja sütőben sütni, mert úgy sokkal tovább tart :) de valamit rosszul csináltok, a sütőből teljesen ropogós krumplit veszek ki.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106535) Jahno válasza qnadam (#106526) üzenetére


Jahno
őstag

Nekünk ez a forró levegős egy csomó mindenre bevált. Krumpli korlátozottan süthető benne, meg rokonnak van halogénes sütője, tán kétszer azt is használtuk az tetszett és már jobban kíváncsi vagyok rá. Légkeveréses sütőhoz képest ez jobban keveri.

(#106536) -NoVa- válasza blueboi69 (#106533) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szokás kérdése. Actifry-t használunk évek óta, és jó. A borsó/répa/egyéb íze megmarad az eredetinek, nem olajos borsó/répa/egyéb íze lesz. Kicsit szárazabb, ropogósabb, más állagú, mindenfüggő. Pár dolgot nem szeretnek a gyerekek belőle, de pl krumplit másban nem is csinálunk már.

(#106537) eattila válasza Sipi- (#106528) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem rossz.
Az enyem sima 4k. Samsung sreies 7. Meg elmegy egy darabig… :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106538) eattila válasza -NoVa- (#106530) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, a legtobb dolog sima akcio.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106539) hobizoli válasza blueboi69 (#106511) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Dunakeszin uj emberek vannak, mert az elozo brigadot elvittek megorzesre :DDD

szoval ezek az ujak mindent IS eszre akarnak venni, csak nem volt mit

nyilvan mondtam a Janinak, amit kell, azt csinalja meg rajta

a feket tudtam, mert a nyari olajcseren mar mondta o is, hogy ez cseres lesz muszakinal, meg lattam a vallasodasat en is, amikor a felnit csereltem

elol meg az a fek volt rajta, amivel 4 eve vettem is, nyilvan akkor sem volt uj
ez a ket lengokar ize is olyan volt
a jobb stabpalca volt rotty a 2 evvel ezelotti muszakinal
ott csak a jobb lett volna a szar, de kicsereltettem akkor a bal oldalit is egyuttal

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#106540) Bujdy81 válasza Sipi- (#106516) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Valahogyan kell kicsit jobban ápolni a csapatkohéziót.

Mi sem kapcsoltunk sokáig, de most már kapcsolunk, mert a csapatból egy halom indivídum lett... :(

(#106541) Samott válasza qnadam (#106526) üzenetére


Samott
addikt

Aldi/Lidl vonalat ajanljak ebben a temaban, de nekem nem jott be, nagyon kiszaritotta a krumplit mire megsutotte.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106542) Bujdy81 válasza blueboi69 (#106529) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ízlések és pofonok!

Nekem nagyon bejön az a fajta mirelit krumpli, ami olyan vékonyra van vágva, mint a mekiben és tepsiben, légkeveréssel van sütve. Én inkább azért nem értem a mini légkeveréses sütő értelmét, mert van rendes sütő is légkevesérrel, akkor minek még egy készülék?

(#106543) Bujdy81 válasza blueboi69 (#106533) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"növéniy zsírt" Nincs növényi zsír! Ahogy mandulatej, meg hasonló sincsen!

(#106544) qnadam válasza Samott (#106541) üzenetére


qnadam
veterán

az aldi akció kifutott már, de tegnap a lidl-ben hegyekben állt. egyébként nem a krumpli a fő cél :) de most épp úgy érzem, hogy 18e forintot megérhet egy kísérlet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#106545) Bujdy81 válasza -NoVa- (#106536) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A növények esetén ha beteszel egy edényke vizet alulra, az nem segít a kiszáradásban?

(#106546) blueboi69 válasza Bujdy81 (#106542) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, metroban szoktunk venni olyan vékony szalmakrumplit, én is szeretem.
Én sem értem minek venni egy minisütőt, ha már van nagy....

(#106547) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

[link] Osztrák lezárás.

Lemondtam a szállást, hiszen Salzburg tartományba mentünk volna, ahol elvileg még szigorúbb, négy hetes lockdown kezdődik.

Aki Schwechatról utazna: elvileg a ki-be utazást egyénileg kezelik, ha van repjegyed, akkor elvileg beengednek.

Szerk.:
"Az osztrák kancellár elnézést kért a beoltottaktól, de az oltatlanok miatt újra be kell zárni az országot – fogalmazott."

Ha Ausztria a labor, akkor Viktor bajban van, mert nemrég mondta, hogy nem lesz kötelező oltás. Ausztriában 2022.02.01-től kötelező lesz...

[ Szerkesztve ]

(#106548) Samott válasza Bujdy81 (#106547) üzenetére


Samott
addikt

Kepzeld el hogy nalunk elnezest ker egy miniszter...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106549) Phülöp válasza Bujdy81 (#106542) üzenetére


Phülöp
addikt

Eléggé qrvára tudom kétpofára tolni a sült krumplit, éppen ezért nem is teszem. Inkább répa, karfiol, édeskrumpli. Ezek ráadásul teljesen jók krumplipürébe is - fele cucc főtt krumpli, fele cucc a fentiek közül valamelyik megsütve, és úgy pürének, kis vajjal, sóval.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106550) Jahno válasza Bujdy81 (#106547) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, helyi magyarok csoportok fel is robbantak rendesen, ahogy az várható volt :-D

Nekem idehaza elég értelmesek a haverjaim, valamelyikkel találkozni kellene, de mondja, hogy gyerek karanténban, Neki van egy negatív tesztje, de inkább odahaza marad a seggén "mert ki tudja", oszt inkább majd valamikor találkozzunk. Fele bonyolult elme így gondolkozna, akkor nem lenne semmi különösebb baj, de hát a Bilgéc ki akarja irtani a világot ugye, pont azokat akiknek eladná a termékeit jó drágán, oszt ezt csak Gugáék tudhassák megmondani, hogy miért jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.