Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106851) WiZARD válasza WiZARD (#105631) üzenetére


WiZARD
addikt

#építkezés #villámgyorsan
Ma kiöntötték betonnal a kerítés alapját.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#106852) npera


npera
újonc

(#106853) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Nekem meg jövő hét hétfőn ki kell menjek ZH-be. Rendelnem is kellett egy fülhallgatót sebesen.
Ma jött meg a Honor Choice TWS.

(#106854) Grillo válasza A. Crowley (#106853) üzenetére


Grillo
senior tag

Én lőttem feketepéntek környékén egy Galaxy Buds+-t amazonról, most jött a mail, hogy megpróbálta a ups, de nem voltam otthon. Mondjuk, ha felhív, akkor mondtam volna, mit tegyen vele, de szerencsére holnap otthon leszek.

(#106855) npera


npera
újonc

(#106856) Samott


Samott
addikt

Gombhoz a kabatot: Restoration of a Rare Honda Civic TYPE R

Eleg barkacs, haztaji felujitas, de a vegen van egy jelenet, amiert megis megeri megnezni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106857) zetor2000 válasza npera (#106818) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem a Ray Of Light albuma tetszik úgy egyben, meg 1-2 régebbi zenéje. A későbbiekben elengedtem, hogy kövessem a világ zeneiparát, meg meg is szűnt a lakótelepi kölcsönző. Onnan rengeteg melódia költözött haza.

A londoni koncertjét asszem láttam DVDn, talán meg is van / volt. Az érdekes volt. Ja, utánanézve ott figyel a NASon. :D oi-mdnncfsn.img :D

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106858) zetor2000 válasza Sipi- (#106841) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem hülye a faszi. Néztem vele régi és új Friderikusz és Jakupcsek interjút, egész érdekes volt. Mondjuk kezdetben jókor lépett, meg mert kockáztatni. Az egyik interjúban elmondja, hogy kezdetben 3-4 társával öntötték a pénzt a streaming szolgáltatás mögé, mert kellettek szerverek, eladták a "szülői házakat", ami azért nem semmi bátorság... főleg, hogy akkor ez egy ismeretlen terület volt, és épp be is dőlhetett volna.
Anyám+apám is jól pofánvert volna, ha ilyet mondok neki, hogy "figyejjé' mami, el kéne adni a kecót, mert kéne még 4-5-10 szerver..." Persze aztán most, hogy van pénze lóvéra, már más a szitu. Meg "hobbiból" megtartotta az Andrássy úti palotát, mert épp nem kell a zsé, vagyis jó az az épület.

A másik, akire kiváncsi leszek, az meg Bige László, aki szintén nem kispályás, és most épp fingatják, ahol lehet... A Partizán csinált vele egy interjút, abban az a csodás, hogy elmondja, hogy 800M €val shortolt... forintban is sok pénz, nem hogy euróban. Néha bukik pár mrd Ft-ot, de néha meg nyer...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106859) Bujdy81 válasza zetor2000 (#106857) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A Ry of Light nekem is bejön. De nekem sok, másmilyen idióta zene is bejön! :D

Amúgy mióta van Facebook, valahogy Madonna egyik nagy slágeréről mindig ez jut eszembe:

[link]

(Tudom, hogy kép, de csak linknek merem betenni! :D)

(#106860) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

EÜ helyzet idehaza:

Szombaton a fiam úgy döntött, hogy nem elég izgalmas a hétvége, így délután kettő és este 7 között nyolc alkalommal hányt. Mivel még nincsen két éves és csak 10-11 kg, így elég nagy esély volt a kiszáradásra, hívtam is az ügyelet.

Ügyelet azt mondta, hogy szerinte ne szarakodjunk, irány a kórház, mert ő telefonban nem tud okosat mondani. Elszaladtam anyámért, hogy a lányokra vigyázzon, aztán asszonnyal hárman spuri a kórházba. Ott mindenki kedves volt, fel is vettél osztályra a kölköt, gond csak annyi volt, hogy már eléggé ki volt száradva, így a kb. tűpárna lett belőle, mire tudtak vénát preparálni.

Aztán rám néz egy mővérke, hogy "kérhetek valamit?" Persze. "Tudja, hol van a sürgősségi lapor?" Igen. "Akkor ezt a két fiola vért és a papírt vigye már át! Ebben a pillanatban gondoltam azt, hogy "Még száz stadiont! Ezeret!"

Éjjel kapott két infúziót, másnak jöhettek is haza. Itthon egy óra múlva újabb róka! :(

Hívom az ügyelet, mondom, hogy kellene hányás elleni gyógyszer (VÉNY köteles kúp). Hát várjam meg őket, ez még csak egy hányás. Mondom, hogy mi volt előző éjjel nem várnám meg az újabb kör kórházat. Nem volt hajlandó felírni a VÉNY-t (kiderült, hogy offline a doki, szóval nem is tudott volna személyes kontakt nélkül receptet adni). Na, körbetelefonáltam az ismerősöket a faluban, hogy kinek van? Senkinek sem volt, de az egyik mondta, hogy neki kúp nincsen, de gyógyszerész, szóval induljunk az ügyeletes gyógyszertárba, tudunk szerezni cuccot.

A vasárnap éjjelt végül félig ébren töltöttem, mert a két középs kölök felváltva megy imádkozni a porcelán oltárhoz. Pici szerencsére már jól van, cserébe anya (aki ugye szombat éjjel a kórházban "aludt") is kidőlt...

Mai nap nem volt könnyű, fél négyig voltak telkók, utána átvettem a szolgálatot. Este kérdezem a nagylányt, hogy "kiöntötted a felmosóvödröt a WC-be?". Kiderült, hogy nem, a pocakját öntötte ki a WC-be. :(

Szóval már csak én maradtam, mint a Hegylakó. Mivel ők tömik a probiotikumot, meg a hányás csillapító gyógyszert magukba, ami nem működik, ezért én alternatív utat választottam. A mai napot eddig kihúztam két liter Coke-Zero mellett három nagy zacskó szotyin és két zacskó extra csípős chipszen.

Most kint vagyok az irodában és elmélkedem, hogy a meló befejezése után mire megyek be... :D

(#106861) eattila válasza Bujdy81 (#106860) üzenetére


eattila
csendes tag

Bakker. Jobbulast!!! A csipos chips kifele nem fog csipni?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106862) -NoVa- válasza Bujdy81 (#106860) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ó, jobbulást mindenkinek.

(#106863) zetor2000 válasza Bujdy81 (#106860) üzenetére


zetor2000
senior tag

Emlékeim szerint (másnapos gyomorból volt elég...) a koka kóla kikeverve belőle a szénsavat egész jó hányás csillapító. Emellett van benne elég sok czukorka, szóval némi energiát is juttat a gyerekekbe. Hidegen jól is tud esni, de szénsav nélkül. Ha nincs gyóccer, hátha...

Mindenesetre jobbulást...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106864) zetor2000 válasza eattila (#106861) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ismereteim szerint nem csíp kifelé. És nem is szakít.. Ellenben a rendes paprikával!
Kollega kínált csilis csokival, persze hogy kalifornia reaper van benne. Az csíp befelé-kifelé :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106865) -NoVa- válasza Bujdy81 (#106859) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy-két számát értékelem elszórva a pályafutásából. Kb mindenbe bele próbálták erőltetni, hogy a legszélesebb közönséget alátegyék, jó produceri munka, sokszor jó karakter, de stílusosan megöregedni, na azt pont nem tud. Kár érte.

(#106866) Jahno válasza -NoVa- (#106865) üzenetére


Jahno
őstag

Na jó, stílusosan megöregedni valahogy mindig a férfi rokkerek bírnak és tán Tina Turner.

(#106867) Jahno válasza zetor2000 (#106863) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem kikeverni sem kellett, mikor szarul voltam megkívántam, meg ott már mi baj lehet rosszabb, aztán úgy jó volt. Vagy mázli és semmi magyarázat nincs, csak így adta ki, vagy valami szénsav ami nem sav és lúg meg satöbbi tényleg dolgokat old meg házi módszerrel.

(#106868) Sipi- válasza Bujdy81 (#106860) üzenetére


Sipi-
tag

Jobbulást!

Nálunk a kisebbik gyerek köhög már pár napja, reggel elvisszük a dokihoz, hogy hallgasson rá...

Nem szeretem a decembert, megint megállapítottam. :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106869) zetor2000 válasza Sipi- (#106868) üzenetére


zetor2000
senior tag

Még november van… :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#106870) Sipi-


Sipi-
tag

Z-wave-hez milye usb sticket javasoltok? HA alá lenne majd bekötve.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106871) blueboi69 válasza Sipi- (#106870) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ehhez nem értek, nekem zigbee van...

(#106872) blueboi69 válasza Bujdy81 (#106860) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hinnye bakker... :Y

Azért itt csomó olyan mázli van, ami pl nálunk nem lenne. Nincs senkiért elugrani, aki rokon és vigyázna a gyerekekre, meg ismerős sincs, aki gyógyszertáros. Ilyenkor tó környéki fb csoportban kérdezget asszony, volt már, hogy mi adtunk ismerősnek cuccot, volt, hogy mi kaptunk (legutóbb az inhalátort).

De a kórházi duma, hogy vidd át a vért, meg a papírokat... bazzzeg.... ez szomorú. Szeretném azt, hinni, hogy ez csak acovid miatti átmenet, de tudom, hogy nem.. :(

[ Szerkesztve ]

(#106873) eattila válasza -NoVa- (#106865) üzenetére


eattila
csendes tag

És az a legnagyobb baj vele... Szerintem. Kb a szánalmas kategória lett.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106874) blueboi69 válasza eattila (#106873) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem olyan könnyű ez sztem. Én pl azt sem tudom elképzelni, hogy egyik napról a másikra nyugdíjba menjek (najó, el tudom), de pláne egy népszerű celeb/tehetség, művész az kb addig szeret tevékenykedni, amíg bele nem hal. Ritka az aki, normálisan félre tud vonulni, élvezni a sok pénzt.

(#106875) eattila válasza blueboi69 (#106874) üzenetére


eattila
csendes tag

A probléma nem azzal van, hogy nem vonul nyugdíjba. Mert zenéljen amíg tud/akar. A baj annyi, hogy 63 évesen annyira rommá van plasztikázva, hogy gusztustalan. Rá se lehet ismerni az arcára. Csak mert 30 évvel fiatalabbnak akar kinézni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106876) A. Crowley válasza Bujdy81 (#106860) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Jobbulást és kitartást!

(#106877) -NoVa- válasza blueboi69 (#106874) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem kell félrevonulnia, csak ne próbáljon 30 évesnek látszani 100 fölött. Meryl Streep vagy Helem Mirren pl ugyan pár évvel idősebbek, de szépen lépegettek előre a koruknak megfelelő szerepekben, nem maradtak ugyanannál a pályakezdő receptnél.

De ha hasonlót akarok mondani, Lady Gaga. Igaz ő a Jazz felől merült le a popba, behozta vele a pénzügyi és ismertségi hátteret, aztán a filmsikereket, és tudatosan fejlődik.

Szóval Madonna nem egy személy, hanem egy termék, mint a búcsúban a kakasos nyalóka. Elavult, de a nosztalgiázók miatt még mindig hoz valami pénzt, kár eldobni.

(#106878) vkp válasza Sipi- (#106870) üzenetére


vkp
aktív tag

Nézz be ide

(#106879) blueboi69 válasza eattila (#106875) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez azért a szinészek 90%-a is igaz.

(#106880) Bujdy81 válasza zetor2000 (#106863) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Doki néni pont ugyanezt mondta. Cukrós kóla, hidegen, bubi nélkül.

(#106881) blueboi69 válasza -NoVa- (#106877) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Szóval Madonna nem egy személy, hanem egy termék, mint a búcsúban a kakasos nyalóka. Elavult, de a nosztalgiázók miatt még mindig hoz valami pénzt, kár eldobni."

:DDD

(#106882) eattila válasza blueboi69 (#106879) üzenetére


eattila
csendes tag

Nova hozott ellenpeldat. De nezd meg Madonna mostani kepeit es sirj. Ez nem egy atlagos botoxos dolog.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106883) eattila válasza Bujdy81 (#106880) üzenetére


eattila
csendes tag

Terhesseg alatt a nogyogyasz is ezt mondta a felesegemnek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106884) -NoVa- válasza eattila (#106882) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kicsiben ez a hazai sztárcsinálóműsorok szemetén is lemegy. Megkapják az éves reflektorfényadagot, aztán képtelenek kezelni a lefutását. Dolgozni civil pozícióba visszamenni, az valahogy kevésnek sikerül, aztán szétszórva a masszív alkoholizmustól a bulvárban fetrengésen vagy a prostitúció/onlyfans kategórián át a bűnözésig mindenhonnan kerülnek elő hírek. Elég látványosan felborítja az embereket a média.

(#106885) Phülöp válasza -NoVa- (#106884) üzenetére


Phülöp
addikt

Vagy csak leül egy zongorához örömzenélni

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106886) blueboi69 válasza Phülöp (#106885) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Baz, ezt jó volt hallgatni, még a kis gagyi kínai fülesemen is!

"Jeff looks like he’s surprised every time music comes out of the piano."

:DDD

(#106887) eattila válasza -NoVa- (#106884) üzenetére


eattila
csendes tag

Azt a gyárat amit a VV, X, ÉNB, és még sorolhatnám a rendszámok elejét csinál inkább hagyjuk. Az kevés esettől eltekintve okádék.
Pont ahogy Madonna kinéz. :DDD Pedig neki lett volna ideje hozzászokni. Pláne úgy, hogy időnként azért el volt tűnve.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106888) eattila válasza Phülöp (#106885) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez a csaj mondjuk szerintem a Postmodern Jukebox-ban is énekelt párat.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106889) Grillo válasza eattila (#106888) üzenetére


Grillo
senior tag

Sokat.

(#106890) eattila válasza Grillo (#106889) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, közben rákerestem :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106891) -NoVa- válasza Phülöp (#106885) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze jelennek ott meg valódi tehetségek is néha, főleg usánkában akkora merítésből.

Itthon meg egy év alatt 1 millió nézettséget sem ér el egy ilyen minőségű előadás.
Aztán egy hazai piacot értő zenész által futtatott kurrens 3 hetes tehetségkutatós repper klippje meg már közel 5 milliónál jár.

És itthon is akad, aki bemegy megfuttatni kicsit az ismertségét, és tolja a zeneipart tovább a maga módján jól vagy rosszul.

(#106892) Phülöp válasza -NoVa- (#106891) üzenetére


Phülöp
addikt

Az első linked egy 3 másodperces részletet érdemel a közepéről, sikítva lőttem ki. Az orrhanhon éneklés (dünnyögés) már akkor se volt jó, amikor igazi volt és nem erőltetett.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106893) -NoVa- válasza Phülöp (#106892) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hehe, az úgy valóban megosztó.

Viszont akkor neked az új Igorrr énekesekkel nem lesz kifogásod: [link]
Nekem kicsit túl tiszta és hagyományos egyelőre. Vagy saját számok kellenek nekik, Laurie/Laurey stílusát úgysem tudják utánozni.

(#106894) JonesC válasza Phülöp (#106892) üzenetére


JonesC
csendes tag

A közepén nincs is ének :D Ott trombita van :D

(#106895) Phülöp válasza -NoVa- (#106893) üzenetére


Phülöp
addikt

Meg a közös kiskedvencünkkel se lenne kifogásom, ha emlékeznék a nevére. A Tidal acc-váltások elvitték.
A japán gyerek gyufásdobozzal meg pingpong labdával. Te emlékszel a nevére?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106896) Bujdy81 válasza Phülöp (#106892) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Igazából mindkettő. A repper gyereket még szokni kell, mert ha hazahozna a lányom egy ilyen festett körmű suttyót, akkor két gondolat kavarogna a konzervatív fejecskémben:
- mi ment félre a neveléssel, hogy ilyen pudingot szedett fel?
- végülis legalább fiú :D

(#106897) Phülöp válasza JonesC (#106894) üzenetére


Phülöp
addikt

*random rábökve valahova, ahol ének vanik

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106898) -NoVa- válasza Phülöp (#106895) üzenetére


-NoVa-
őstag

Yosi Horikawa

(#106899) Sipi- válasza Bujdy81 (#106896) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként úgy lett kialakítva a házatok, hogy az ajtón belépve egyből látszik a szemközti falon egy szablya és egy fegyver?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106900) Samott válasza Phülöp (#106892) üzenetére


Samott
addikt

Oh, akkor nem vagyok ezzel egyedul. Jo tudni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.