Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106751) Sipi- válasza eattila (#106745) üzenetére


Sipi-
tag

:C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106752) Samott válasza Sipi- (#106750) üzenetére


Samott
addikt

Lazan kapcsolodik: Not Quite Almost Christmas Time :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106753) Jahno válasza eattila (#106749) üzenetére


Jahno
őstag

Ide durvul a világ. Én is összeCanonoztam a kezem.

(#106754) eattila válasza Jahno (#106753) üzenetére


eattila
csendes tag

Romlott volt a sor?
(en sose ertettem a marka utalatot amugy. Gep-gep)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106755) hobizoli válasza Samott (#106752) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link] 432 Park Avenue 96th floor

:DDD

több drón kell ;P

(#106756) Phülöp válasza hobizoli (#106755) üzenetére


Phülöp
addikt

kívülről elég sz.rul néz ki

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106757) hobizoli válasza Phülöp (#106756) üzenetére


hobizoli
nagyúr

idézet:
432 PA

"Cost: $1.25 billion"
(...)
"The highest unit, on floor 96, was listed at $95 million but actually sold to Saudi businessman Fawaz Alhokair for $88 million in 2016. The sale of all of the units was expected to bring in a total of $3.1 billion,"
(...)
" Later, in June 2021, it was reported that the apartment will be listed for $170 million"

több drón kell ;P

(#106758) npera


npera
újonc

Nova, most jutottam el odáig, hogy a hangosképet feltöltsem. Nincs túl sok hangja. Most már a gyorsulásmérőt is bekalibráltam, így nem akar annyira megindulni előre magától (tegeződjünk)...

58 gramm elosztva 4 db 3"-os propra. És rátaknyoltam a BF 4.3-at nightly buildben.

(#106759) Phülöp válasza hobizoli (#106757) üzenetére


Phülöp
addikt

erre mondják, hogy ha van pénzed, tudsz pénzt csinálni

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106760) blueboi69 válasza hobizoli (#106755) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Aztakurva micsoda kilátás. Mondjuk ez úgy jó sztem ha nem kell lemenned a városba a tömegbe. :)

(#106761) Samott válasza hobizoli (#106755) üzenetére


Samott
addikt

Ez ugyanaz az epulet mint amit par napja linkeltem, nem? Csak ott egy masik lakast jartak vegig.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106762) -NoVa- válasza blueboi69 (#106760) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy jó poros eső után azért kicsit más lehet az élmény, amíg nem járnak arra az alpinisták lepucolni. Elviselném ezt a kényelmetlenséget.

(#106763) Phülöp válasza -NoVa- (#106762) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem az alpinisták folyamatosan dolgoznak az épületen. A kérdés az, milyen gyakorisággal néznek be a te fürdőszobádba...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106764) hobizoli válasza Samott (#106761) üzenetére


hobizoli
nagyúr

igen, csak husz emelettel lejjebb van :DDD , meg az "csak" 135misi volt
ez meg a legfelso szint


:DDD

több drón kell ;P

(#106765) hobizoli válasza -NoVa- (#106762) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jajajaja... en is erre gondoltam a video kozben, hogy amikor volt az az eszak afrikai sivatagi aramlatos eso, akkor hogyan nezett ki az auto is... de azt elguritod a mosoba, oszthe' :)

több drón kell ;P

(#106766) Sipi- válasza Phülöp (#106756) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem belül sem tetszik. Főleg az étkező borzalmas. A konyha egész jó, bár a hátlapon lévő fém lap csak addig szép, amíg dísznek van a konyha és egy teánál bonyolultabb dolog nem készül benne.
A bohóc meg cipővel belemászik a kádba :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106767) Sipi-


Sipi-
tag

F@sza, asszony volt kedden dolgozni a cég egy raktárában délelőtt pár órát. Végig maszkban volt mindenki. Ma reggel várta az email a HR-től, hogy az egyik embernek, aki ott volt kedden, a tesztje pozitív lett :W Majdnem 2 hete kaptuk meg a 3. oltást, remélem nem lesz semmi gond.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106768) Jahno válasza blueboi69 (#106760) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja tök, ilyen kilátásokkal időszakosan el vagyok, aztán majdnem hasonlít rá haver legfelső lakása a Gvadányi úton (:- Na jó, ha az nem is, akkor teljesen jó volt Citadellán a kávézó vagy Tumorral az emeleti irodánk.

Ennek ahol a tetején sötétebb sáv van az ablakoknál, ott viszont ittam pár sört (meg viszkit is):

(#106769) blueboi69 válasza Sipi- (#106767) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Sztem elég kicsi rá az esély, ha maszkban voltak + kezet fertőtlenítettek.

(#106770) blueboi69 válasza Jahno (#106768) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Asszép :)

(#106771) npera válasza Phülöp (#106763) üzenetére


npera
újonc

Felőlem nézegethetnek, legfeljebb éppen a slozin ülök vagy a leesett alsógatyámat veszem fel a földről és full moon van..... :C

(#106772) blueboi69 válasza npera (#106771) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nálad hamar végeznének akkor a takarítással :D

(#106773) Grillo válasza Sipi- (#106767) üzenetére


Grillo
senior tag

Hja, most mentem volna az IThez egy sráchoz, hívom, hogy akkor indulok, de mondta, hogy felesleges, épp megy haza, mert karanténba rakták. Majd egy hét múlva keressem.

(#106774) eattila válasza Sipi- (#106767) üzenetére


eattila
csendes tag

Apám se kapta el tőlem, pedig egy autóban utaztunk, egymás mellett. Maszkban voltunk, stb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106775) eattila válasza hobizoli (#106755) üzenetére


eattila
csendes tag

Szép, de van pár dolog ami hülyeség benne. Viszont egy ideig sikítanék a magasságtól :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106776) npera válasza blueboi69 (#106772) üzenetére


npera
újonc

Ezt eljátszottam a valóságban is. Amikor még a legeljén egy konzultcéges apartmanban laktunk, mert nem kaptunk lakást, akkor volt egy gigantikus ablakunk. Az alsó szinten volt a konyha, fürdő, előszoba és ebédlő kábé 20 m2-en. Az ablak akkora volt, mint egy kirakat ablaka.

A nyuggerek ott járkáltak az ablak előtt és mindig bámultak befelé, hogy mi történik. Többnyire a reggelimet ettem vagy hasonló borzalmasan izgalmas dolgok. Egyszer pont akkor jártak arra, amikor öltöztem fel és leejtettem az alsógatyámat. Lehajoltam, hogy felvegyem. És akkor jött két szerencsétlen arra és bámultak befelé. Szaporán lépdestek tovább és utána másfelé jártak, mert őket többet nem láttam bámészkodni. Telihold..... :C

(#106777) Samott


Samott
addikt

Mit akar mondani a muvesz? ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106778) Sipi- válasza Samott (#106777) üzenetére


Sipi-
tag

A tulaj: "neki ne essél a falnak, mert festékes lesz és a kaucióból fogom újrafestetni!" :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#106779) -NoVa- válasza Samott (#106777) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez valami érdekesebb hajlékony telefon kameraállvány, mint ez a másik?

(#106780) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi, jön a BabyKISS szíve...


FETtec Mini AIO 15A

(#106781) eattila válasza Samott (#106777) üzenetére


eattila
csendes tag

Hogy legalább a csajon alig van ruha :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106782) eattila


eattila
csendes tag

Reggeli projekt volt, hogy úrja összeraktam a cicarezidenciát. Drazsé azóta se akar lejönni róla :D A tetején héderezik. :D

Meg ablakot is pucoltam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#106783) Samott válasza zetor2000 (#106311) üzenetére


Samott
addikt

Lazan kapcsolodik: Delta Lloyd Insurance - Ghetto Car Park ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106784) Bujdy81 válasza Samott (#106777) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"A kábszi rossz, értem?!"

(#106785) Jahno válasza Samott (#106777) üzenetére


Jahno
őstag

Óhátna, ebben a szürke rohanó világban egy kis színesség és állj meg egy pillanatra, nyisd ki a szemed, látható, hogy egymásra vagyunk utalva és erő meg közösség?

(#106786) Grillo


Grillo
senior tag

Na bakker, npera, pedig Jahno is itthon van: pár órás svédminiszterelnök

(#106787) Jahno válasza Grillo (#106786) üzenetére


Jahno
őstag

Na majd vasárnapot nézzük meg, gyárlátogatok.az inotai erőműben. Lehet elrontom a tornyot is, de most ez aggaszt:

További fontos információk:
Kérjük, hogy a túrára legfeljebb egy fotóstáskával (+állvánnyal) érkezz!

Egy táskába nem mennek bele a vázak, meg aztán vaku, színes fólia, mini állvány, USB akkuk, tartalék vackok?

(#106788) npera válasza Grillo (#106786) üzenetére


npera
újonc

Ez két okból is röhejes.

1. ment az éljenzés a médiában, hogy végre női miniszterelnök, ezt is megértük, girl power és hasonlók. Közben a liberálisok női pártelnöke, a center női pártelnöke, a vörösök női pártelnöke és a zöldek női vezetője gyakorlatilag szétnyírta mind egymást, mind a jelölendő szoci miniszterelnöknőt.

A pár órás "hivatalba lépése" (igazából még rendesen hivatalba sem tudott lépni) külön röhej.

2. annyira kihátrált mögüle az egymást tépő kártékony zöld-vörös banda, hogy a moderát-liberál-konzervatív (őket nácizzák a vörösök) trió költségvetését kellett volna megvalósítania. Ekkor mondott le.

"'A költségvetést azonban csak a jobboldali ellenzék részleges támogatásával tudták volna átvinni, ők pedig erős feltételeket támasztotta: egyebek mellett a benzinadó csökkentését, másrészt migrációellenes hangsúllyal az utcai bandák elleni hatósági költségvetés növelését kérték. Ebbe a zöldek nem mentek bele, így a koalíció már nem is létezik."

A zöldek fő missziója az, hogy a konzervatív párt (szerintük nácik) nehogy parlamentáris befolyást kapjon. És bár benn vannak a parlamentben, de a center és a zöldek csak azon munkálkodnak egymás fúrása mellett, hogy ellehetetlenítsék a parlament demokratikus működését és kizárják a konzervatívokat minden vitából. Ezért szimbólikus ez a történés, mert most el tudott volna kezdeni működni egy demokratikus kormányzás, de persze azt nem lehet engedni.

Kíváncsi vagyok innen mit lépnek, mert a szocik támogatottsága a béka segge alatt van és az összes talpnyaló minipárt együttes támogatásával tudtak csak bennmaradni eddig is.

(#106789) hobizoli válasza npera (#106788) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a sötétzőőődekke' csak a baj van mindíg :U :U

több drón kell ;P

(#106790) Samott válasza npera (#106788) üzenetére


Samott
addikt

Melyik ez a konzervativ part? Ha jol tudom ott van egy balos meg egy jobbos laza partszovetseg. Meg vannak a nacik: a sved demokratak. Akikkel senki nem akar osszefogni, ki vannak kozositve mint a nemeteknel az Afd vagy a franciaknal a le pen fele szelsojobbosok.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106791) npera válasza Grillo (#106786) üzenetére


npera
újonc

(#106792) npera válasza Samott (#106790) üzenetére


npera
újonc

A Svéd Demokraták azok. Gyakorlatilag egy konzervatív néppárt. Csak a helyi IQ-fighterek annyit tudnak, hogy nácizzák őket.

Most a párt ki fog adni a egy White Book dokumentumot a saját pártjuk történetéről, hogy tiszta víz legyen a pohárban. Ez a többieknek sem ártana, mert a svéd szocik korábbi története sem patyolat.

(#106793) npera


npera
újonc

(#106794) npera


npera
újonc

(#106795) Samott válasza npera (#106792) üzenetére


Samott
addikt

Az europai parlament konzervativ nepparti frakciojaban (ahonnet par honapja kib.sztak a fideszt) a svedektol a Modarate es a Christian Democrats partok vannak. Azok a konzervativ neppartok. A sved demokratak az olasz es egyeb fasiszta partokat is magaban foglalo szelsojobbos frakcioban vannak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#106796) blueboi69 válasza Samott (#106777) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Csak én hiányolom a csöcsökről a mellbimbókat?

(#106797) blueboi69 válasza npera (#106793) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez van olyan jó, mint a teliholdas story :D De nyuggerekkel fordítva is elsülhet, hogy akkor majd direkt arra járnak többet

(#106798) hobizoli válasza eattila (#106775) üzenetére


hobizoli
nagyúr

oda az ablakba tuti nem ulnek ki a parnakra.... :DDD

több drón kell ;P

(#106799) npera válasza Samott (#106795) üzenetére


npera
újonc

Ez igaz, de a programjukat követve csak annyit tudok mondani, hogy klasszikus konzervatív néppárti vonalról van szó. Polgári értékek védelme és közbiztonság megerősítése. A munkát végző polgárok adóinak csökkentése. Segélyek helyett munkavégzésre ösztönzés. Valamint a liberális vonal által a szervezett bűnözést segítő különféle büntetéscsökkentő "bónuszok" helyett inkább elrettentő büntetések az igazságszolgáltatásban. Jelenleg ugyanis annyira gyenge büntetéseket kapnak a fiatalkorú bandatagok, hogy nincs következmény.

Az, hogy a mai világban ez "náci" a jelenlegi kommunikációt minősíti, nem a pártot és a programját.

(#106800) zetor2000 válasza Samott (#106783) üzenetére


zetor2000
senior tag

2 ilyen arcnak nem biztos, hogy fizet a biztosító :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.