Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101612) zetor2000 válasza A. Crowley (#101601) üzenetére


zetor2000
senior tag

Iskolai tanulásra bármi is jó. Random irodai PCn minden is képes elketyegni, ami nem VGA intenzív, a végrehajtási idő kérdéses, de egy 6th. gen intellel szerintem egész jól el lehet lenni, és az asszem ~80 körül utolérhető.
Ha szeretsz gépet építeni, és van kedved árlistát bújni/összerakatni gépet, akkor drágább lesz, persze nyilván modernebb, ez a CPU már nincs. :D
Ha olyan kéne, ami jelenleg időtálló, nem feltétlen brand PC, akkor jó lehet egy AMDvel szerelt valami, ami árban megengedhető. AMD a fentebbi okokból szerintem ideálisabb lehet, mint az Intel CPU, de a doboz működik, kit érdekel, mi van benne?
Én VGA-t nem vennék, 2 okból:
-jelenleg a kriptovaluták bányászata elérhetetlenné tette, ha van, akkor irreálisan drága.
-Kínában változás volt a kriptobányászat terén, az ottani bányák használt kártyái előbb-utóbb elérik a piacot, ami lenyomhatja az árakat. Nem fogja, de talán.
Ennyi pénzt egy rétegigény kielégítésére én feleslegesnek tartok - képet ad a CPUba integrált valami is. Ami nem játék, arra megfelel az is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.