Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96451) 4es válasza Bozek (#96445) üzenetére


4es
tag

Tudom hogy nincs led de az értesítő sávon írja ha feltöltött.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#96452) 7Sony7 válasza beg (#96450) üzenetére


7Sony7
addikt

Hmm. Pedig mondtam már neki, hogy legközelebb szétszedem a telót, és külön külön elásom... :)

-

(#96453) Bozek válasza 4es (#96451) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mikor írja? Jah, az akksi kijelzésére gondolsz? Majd szerinted egész nap azt fogja nézegetni, hogy mikor éri el a 100%-ot?

(#96454) DS39 válasza Bozek (#96453) üzenetére


DS39
nagyúr

Nagy dolog megnyomni egy gombot kb. 2 óra után hogy megnézd kész van-e már...
Lassan már a lélegzéshez is appot fognak keresni az emberek.

(#96455) 4es válasza Bozek (#96453) üzenetére


4es
tag

Miért kell nézegetni? Nem mind1 mikor töltött fel?

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#96456) Szicskeee


Szicskeee
tag

Sziasztok!

Letezik valami olyan applikacio amivel ra tudok jonni, hogy blokkoljak-e a 3G jelet?

Munkahelyemen a szolgaltatomnal kb 1 eve meg hasitott a 3g de egyszercsak semmi. Vagyis hivni tudok de mobilnet nincs.

Masik szogaltatoknal viszont mukodik rendsen. Erdelybol vagyok es itt kb 90% most ezt a szolgaltatot hasznalja ahol en vagyok, ezert szeretnem kideriteni .

(#96457) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok! a nem fogadott hívások értesítéséért melyik app felel? garvaityboxban szeretném egyedileg testreszabni a led értesítés színét, de nem találom..

köszi :R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#96458) ollie válasza Szicskeee (#96456) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogyan tudnál rájönni erre egy appal? Ami nincs, azt hogyan tudná bármi is érzékelni?

Egyébként simán előfordulhatott, hogy a 3G-s állomást lecserélte a szolgáltató 4G-sre.

***

(#96459) Szicskeee válasza ollie (#96458) üzenetére


Szicskeee
tag

De munkahelytol egy 300meterre speedtest 20mb-et mer ugyan ugy 3g-n

[ Szerkesztve ]

(#96460) viharhozo


viharhozo
addikt

iPhone-rol koltoznek Androidra. Hogy tudom a legegyszerubben atvinni az SMS-eket?

A Google sok megoldast ad, de nincs kedvem probalgatni, olyan kene, ami biztosan mukodik.

Kösz!

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#96461) Krill77 válasza Probert75 (#96437) üzenetére


Krill77
őstag

Battery solo widget. Tetszőleges szinten jelez. Fél mega.

(#96462) Bozek válasza 4es (#96455) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom nem akarja töltőn hagyni, ha már 100%-on van. Egyébként meg ha segítséget kér valaki, akkor nem leoltani kell (persze vannak kivételek), hogy minek kell az neki.

(#96454) DS39: Ha van rá más megoldás, akkor miért ne használja? Én is használom érdekes dolgokra az automatizálót. Pl.: ha megnyomom hosszan a home gombot, akkor feljön egy ablak, hogy milyen napszak van. Rányomok, hogy éjszaka és leveszi a fényerőt. Ha nappal, akkor meg felviszi. Ezt is meg lehet oldani 2-3 gombnyomással, de így kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#96463) Krill77


Krill77
őstag

Gravitybox hoz hasonlot tudtok?
Uj recent app kellene még egy 2g/3g switch. Gbox nem megy. :(
Talan meg a gombokat is at variálnám.
Köszi.

(#96464) air válasza Krill77 (#96463) üzenetére


air
nagyúr

XBlast Tools

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96465) Fall-N válasza Bozek (#96462) üzenetére


Fall-N
veterán

Én arra inkább a Twilight appot (Sleep As Android fejlesztőitől) használom, abban amúgy is van kék fény elleni szűrő, meg akár időzíteni is lehet. Megvettem a Pro kulcsot is hozzá.

Ha még senki nem ajánlotta itt van egy sok mindenre jó profilozó alkalmazás.
#1 Profile

[ Szerkesztve ]

(#96466) koviamy válasza 4es (#96430) üzenetére


koviamy
csendes tag

Köszönöm a válaszod!

(#96432) Somatom: Neked is köszönöm!

:R :R

(#96467) Probert75 válasza Krill77 (#96461) üzenetére


Probert75
addikt

THX, megnézem!

(#96468) jano720


jano720
csendes tag

Akkor még 1x megkértem :D
Az lenne a kérdésem, hogy tudom a nevjegyzekekhez a facebook-os profilokat hozzá csatolni.
HUAWEI P9 Lite telom van.
Koszonom a választ előre is.

(#96469) darvinya válasza jano720 (#96468) üzenetére


darvinya
titán

FB app(lite is) ,engedélyezni a névjegy módosítást, kapcsolatokban megjelenítést bekapcsolni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96470) Krill77


Krill77
őstag

Nem tudjátok a swiftkey-t be lehet állítani úgy, h 1,2,3 betűs szavakat ne jegyezen meg?

(#96471) LordRajZoL válasza Szicskeee (#96459) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Inkább cellainfot nézz lehet másik tornyon vagy amin elszállt a net. Nekem otthon majd 1 honapig igy volt, egyik szoba full net, másik szoba másik torony semmi adat

zZz

(#96472) Bozek válasza Fall-N (#96465) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ismerem, de a fő problémám az, hogy nem azonos időszakonként kell levenni a fényerőt. Van, amikor este későig dolgozok, olyankor meg alacsony fényerőnél a neonok mellett kevésbé lehet látni a kijelzőt.

Más: A korábban említett AutoRemote-ot kipróbáltam és helyes a leírás. Lehet BT-n keresztül két telefon között információkat megosztani. Konkrétan csináltam egy profilt a céges telefonomra, hogy ha arra érkezik valami értesítés (AutoNotification elkapja), akkor küldje már át a másik telefonra. Igaz, nem konkrétan BT-n van rá szükségem, hanem inkább akkor, ha a cégest az irodában hagyom. De a tesztelés BT-n folyt, így megerősíthetem, hogy működik.

[ Szerkesztve ]

(#96473) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Tudtok olyan alkalmazást ami segítségével a Facebook-os születésnapokat be tudom rakni a google naptárba? A sima import-export nem megy mert Facebook-ról nem lehet exportálni a születésnapokat. Se Chrome-mal se Edge-el nem csinál semmit a link ami segítségével elindulna az exportálás.

(#96474) xSide válasza tomboy0013 (#96473) üzenetére


xSide
őstag

LEHET!
A linket másold ki ne exportáld és a google naptárban add hozzá "url szerint". Ezt kapod másoláskor a saját uid adataiddal:
webcal://www.facebook.com/ical/b.php?uid=....

[ Szerkesztve ]

(#96475) xSide válasza xSide (#96474) üzenetére


xSide
őstag

Régen csináltam ezt a születésnapos naptárt.
Ha importálni akarod mégis egy új naptárba megteheted, csak ekkor a webcal:// rész nélkül letölthetővé válik és feltöltheted. Sőt szövegszerkesztővel a 's birthday is átcseréltetehető születésnapja szövegre.

Most próbáltam mindkét verzióval, működik.

[ Szerkesztve ]

(#96476) tomboy0013 válasza xSide (#96474) üzenetére


tomboy0013
veterán

De milyen linket másoljak ki? Bemegyek az eseményekhez aztán ha jobb oldalt rákattintok a születésnapokra akkor semmi nem történik, nem visz át másik linkre. Ha nyomok egy jobb klikket és új lapon nyitom meg akkor egy üres oldalt nyit meg. Ha chrome-ba linkelem át akkor meg a kezdőlapot nyitja meg. Ha bemegyek az összes születésnaphoz és annak a linkjét másolom akkor meg a google naptár írja hogy onnan nem lehet adatot kinyerni.

(#96477) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan alkalmazást, amivel egy gombnyomásra le tudom tiltani a hangokat (csengő, értesítő, rendszer, stb.)?
Régebben használtam egy "mute all" nevű alkalmazást, de már nem érhető el az áruházban.

Előre is köszi! :R

blabla

(#96478) Probert75 válasza WildBoarTeam (#96477) üzenetére


Probert75
addikt

Mute all sounds

[ Szerkesztve ]

(#96479) xSide válasza tomboy0013 (#96476) üzenetére


xSide
őstag

'ha jobb oldalt rákattintok a születésnapokra akkor semmi nem történik'. Ezért jobbklikkel (ha már gépen nézed) másold ki az url-t...
Ezt írtam korábban is;)

(#96480) Daemos


Daemos
tag

Halihó.

Csak egy infót szeretnék kérni hogy mostanába ha a Viber (friss) alkalmazást ha nem nyitom meg akkor nem kapom meg az üzenetet.. :/ Korábban (Android 4.1) ha ki is lőttem a taskerben akkor is megkaptam az üziket utána.
Most meg csak akkor ha belépek.. Nem tudom hogy beállítás probléma vagy mi lehet a baj de szeretném beállítani hogy mindíg megkapjam az üzit akkor is ha kilépnék a viberből.

Jelenleg 4.4 van a telon.

Thx
Daem

(#96481) galaxys80 válasza xSide (#96479) üzenetére


galaxys80
veterán

Most én is elkezdtem ezzel próbálkozni. :)

"A megadott címen nem található érvényes iCal vagy GData formátumú naptár."
Ezt írta ki, ha a https://www.facebook.com/events/birthdays linket bemásoltam. Vagy honnan és melyik címet kellene bemásolni?

(#96482) tomboy0013 válasza xSide (#96479) üzenetére


tomboy0013
veterán

:) megvan, sikerült. Köszi. Viszont "más naptárnak" adtam meg a google naptár netes felületén nem sajátnak és a telefonon hiába frissítem a naptárat manuálisan nem jelenik meg benne amit létrehoztam. Mit csinálok rosszul?

(#96483) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Tudtok olyan hívásblokkolót amit nem foglaltat jelez,hanem kikapcsolt állapotot? A CM romokban gyárilag ilyen volt s most jó lenne. :R

(#96484) xSide válasza tomboy0013 (#96482) üzenetére


xSide
őstag

Read only az FB URL-ként megadva, új naptárként működnie kell.
Így töröltem pár eseményt és szinkron után jól jelent meg.

(#96485) air válasza xigris (#96483) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ilyen nincs.
A hívás mindenképpen beérkezik a készülékre, ha az be van kapcsolva és fel van jelentkezve a hálózatra. A blokkoló csak a készüléken belül tud működni, tehát a hálózat nem tud a hívónak "nem elérhető" szignált küldeni, mert a hívást végződtetni tudja a készüléken.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96486) #73959936 válasza xigris (#96483) üzenetére


#73959936
törölt tag

Én nem túl rég keresgettem olyan blokkolót, ami semmilyen értesítést nem ad ki pl. magántel.szám esetén.

Igen, én szerintem találkoztam olyannal, aminél lehetett állítgatni, hogy bizonyos hívás esetén mit tegyen a teló.
Azt is tudom, hogy root kell hozzá, de segíteni többet nem tudok.

(#96487) WildBoarTeam válasza Probert75 (#96478) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Én is rákerestem ezekre, de az a 2-3 amit kipróbáltam közülük, a közelében sincs, annak amit szeretnék, ezért gondoltam, hogy van valakinek "konkrét", bevált programja.
Mindenesetre köszönöm. :R

blabla

(#96488) tomboy0013 válasza xSide (#96484) üzenetére


tomboy0013
veterán

A "más naptárak" menüponthoz hozzáadtam, a netes felületen meg is jelentek a születésnapok a naptárban, de a mobilalkalmazásban hiába frissítem nem jelennek me. Érdekes, a hamburgemenüben ha megnézem, tök más jelenik meg színek alapján mint a netes felületen.
Mobilon: Az e-mail címem alatt: Események, Emlékeztetők, aztán a továbbiak alatt: Születésnapok, Ünnepek
Netes felületen: Saját naptárak alatt: a nevem, Születésnapok, Teendők. Más naptárak alatt: Ünnepnapok-Magyarország, Friend's birthday (ez a Facebookról linkelt).
Már vagy 20-szor frissítettem de semmi nem jelenik meg mobilon. Már a Beállítások/Fiókok menüpont alatt is újra szinkronizáltam a naptárat de így sem jelenik meg....

(#96489) xigris válasza air (#96485) üzenetére


xigris
őstag

Szia! A Cm rom gyárilag tudta hogy a hívónak azt jelezte,hogy ki vagyok kapcsolva.Csak ezért az egy funkció miatt nem tenném vissza a romot.Amúgy most miui van rootal.

kovacsen222: :R

[ Szerkesztve ]

(#96490) xSide válasza tomboy0013 (#96488) üzenetére


xSide
őstag

Megjelenítendő naptáraknál pipa be a telón?

(#96491) tomboy0013 válasza xSide (#96490) üzenetére


tomboy0013
veterán

Megoldottam végre.

[ Szerkesztve ]

(#96492) #61600768 válasza xigris (#96483) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#96493) Krill77


Krill77
őstag

Kellene valami ajánló összesítő, h uazt. ne kelljen 5x megkérdezni. Volna egy lista es abbol lehetne szemezni, es ha abban nincs amit szeretnénk akkor kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#96494) beg válasza Krill77 (#96493) üzenetére


beg
veterán

Ilyesmire gondolsz?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96495) Siriusb válasza xigris (#96483) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem olyan nincs, ami kikapcsolt állapot visszajelzést produkálni tudná, illetve elvileg a már ajánlott RCB-ben van ilyen opció MTK-ás telefonokra (működni nem tudom, működik-e). Viszont a végtelen kicsörgést ill. a foglalt jelzést tudja úgy, hogy nem ébreszti fel a bejövő hívás a képernyőt, észre sem veszed a program működését.

(#96496) xSide válasza tomboy0013 (#96491) üzenetére


xSide
őstag

👏 Galaxys80: olvass vissza és sikerrel járhatsz Te is ;)

(#96497) Black_Raven válasza Krill77 (#96463) üzenetére


Black_Raven
veterán

Figyelj, gravitybox azért nem megy, mert nem elég letölteni, a moduloknál rá kell kattintani és reeboot, különben keretrendszer nem válaszol lesz.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#96499) beg válasza #20749568 (#96498) üzenetére


beg
veterán

FB Lite
Másról jelenleg nem tudok.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96500) Krill77 válasza Black_Raven (#96497) üzenetére


Krill77
őstag

Pontosan tudom. Mar korábban írtam itt. Azert Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.