Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96751) Krill77 válasza darvinya (#96750) üzenetére


Krill77
őstag

Jo. Ez csak nézőpont kérdése. En mint user az latom, h kevesebb adat jön le.

(#96752) Krill77 válasza ollie (#96739) üzenetére


Krill77
őstag

Jo app, de mire jo?Csak még egy szolgáltatás háttérben.

(#96753) Aleee


Aleee
csendes tag

Létezik olyan zene lejátszó alkalmazás, ami a több előadós számokat is tudja előadónkként szépen rendezni?
Pl. Afrojack & Hardwell - Hollywood
Ezt pc-n foobar2000-rel vagy mediamonkey-val meg lehet oldani, hogy tagelésnél pontosvesszővel elválasztom az előadókat, és akkor külön megtalálom a számot a Hardwell és az Afrojack számok között is. Valami hasonlót szeretnék androidon is. Van alkalmazás ami ezt tudja?

(#96754) air válasza rayoliviero (#96740) üzenetére


air
nagyúr

Sima.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96755) rayoliviero válasza air (#96754) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, kipróbálom.

(#96756) tomboy0013 válasza berobi78 (#96743) üzenetére


tomboy0013
veterán

A firefox-ba indított youtube videó is fut lezárt képernyőnél.

(#96757) janakbacsi


janakbacsi
őstag

root uninstaller-el próbáltam fagyasztani néhány rendszer alkalmazást (play újságos, play könyvek, play filmek, térkép), de a telefon újraindítása után újra megjelennek a programok között. miért nem lehet ezeket fagyasztani?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#96758) air válasza janakbacsi (#96757) üzenetére


air
nagyúr

Tiltsd le őket! Ezt már a rendszer is tudja évek óta, és még külön alkalmazás sem kell hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96759) janakbacsi válasza air (#96758) üzenetére


janakbacsi
őstag

hogyan kell?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#96761) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Nem ismertek olyan stoppert, időzítőt amivel amiben változó időnként jelez a telefon?

Pl:

1. 2perc
2. 1perc

és ezeket ismételje annyiszor ahányszor beállítom.

(#96762) #79335424 válasza air (#96758) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Hogy ez nekem eddig nem jutott eszembe! :W Legalább a Google -féle zene, könyvek, filmek, meg a hasonló vackok eltűntek a Playes frissítési listámból.

bozsozso:
E-Robotban olyan ciklusismétléseket állítasz be, amilyeneket akarsz. De, ha jól emlékszem, régebben vki linkelt ide egy alkalmazást testedzéshez, ami hasonlót tudott. Csak nem emlékszem a nevére.

[ Szerkesztve ]

(#96763) brd válasza hatpersze (#96727) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, tudom, az oldalak a nyomorékok, de a böngészőben lehet ezzel kezdeni valamit egyáltalán, mert az küld el olyan infókat, amiből arra van utasítva az oldal, hogy a csökött verziót küldje el.

The only real valuable thing is intuition.

(#96764) bozsozso válasza #79335424 (#96762) üzenetére


bozsozso
őstag

Megnézem köszi, de ha valaki emlékszik tudja mi a neve az említett programnak azt megköszönöm.

(#96765) brd válasza #79335424 (#96732) üzenetére


brd
nagyúr

Köszi', de pl. ezt is át tudod vele (nekem nem sikerült, ha neked igen, hogyan csináltad)? Itt desktop böngészőben megjelenik egy "Belépés" gomb, amely ide vezet. A csökött oldalon viszont csak ide lehet eljutni, holott a normális belépőoldal is működik a legtöbb Androidos böngészőben, ha direkt beírom a címét.

The only real valuable thing is intuition.

(#96766) #79335424 válasza brd (#96765) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a gond, hogy nem tudom, hogy pontosan mit kéne látnom. A mobilos nézet egyértelmű. Ha a Firefox menüjében kérek egy asztali oldalt, akkor egy másik elrendezés jelenik meg, amiben pl. a két reklámfotó egymás mellett van, nem egymás alatt. Jobb oldalon látom még egy egy ovális kép bal szélét, ami mobilos nézetben nincs ott. De, belépés gombot itt sem látok.

[ Szerkesztve ]

(#96767) Kékes525


Kékes525
félisten

A legújabb Runtastic Pro (2016. június 1. verzió) másnál is sűrűn lefagy? Galaxy S6 (SM-G920F) Android 6.0.1 XEH, PDA=G920FXXU3DPDP, CSC=G920FOXX3DPD1

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#96768) tordaitibi válasza brd (#96763) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Azert csak ugy megjegyeznem.
4-4,5 collon egy reklammal animacioval tele oldal kisse nehezen kezelheto.

(#96769) brd válasza #79335424 (#96766) üzenetére


brd
nagyúr

Ezt a gombot.

The only real valuable thing is intuition.

(#96770) brd válasza tordaitibi (#96768) üzenetére


brd
nagyúr

Azt az ADBlock megoldja. :D Egyébként nem az a baj, hogy próbálnak segíteni az oldal készítői, hanem az, hogy ezt rosszul és ami a nagyobb baj, kikerülhetetlenül (én legalábbis még nem láttam működő megoldást, ezért kérdeztem) teszik. A rosszul alatt azt értem, hogy mint az előbb írt példámban is, funkciószegényebben működik a mobilra szánt oldal (ami nem feltétlen baj, ha kikapcsolható lenne a mobilos nézet, de nem :W ). Az egyik kedvenc megoldásom az, hogy odahányják elém a mobilos nézetet, feleslegesen nagy és átállíthatatlan betűmérettel.

The only real valuable thing is intuition.

(#96771) #79335424 válasza brd (#96769) üzenetére


#79335424
törölt tag

Visszamentem a 36 -os Firefoxig, mert valamelyik régebbiben van plugin nélkül is asztali beállítás, de ezen a K&H -s felületen nem sikerült azt a fejlécet behoznom. Viszont sanszos, hogy ennek az oldalnak a fejlesztője Magyar, így kisebb-nagyobb kutakodás után személyesen is felrúghatnád a Holdba. Szerintem vastagon megérdemelné.

[ Szerkesztve ]

(#96772) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Nem tudjátok, h a swiftkeyben létre lehet hozni egy személyes config filet, amiben kizárnék pár szót. Pl A, a, Az, az stb. Hiába törlöm, újra ujra tanulja.

(#96773) Tyer válasza Krill77 (#96772) üzenetére


Tyer
őstag

Ez miért jo neked?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96774) Krill77 válasza Tyer (#96773) üzenetére


Krill77
őstag

Le van írva. Semmi szükség 2-3 betűs felajánlásokra.

(#96775) Tyer válasza Krill77 (#96774) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem ez egyedi igény, nem hiszem, hogy megoldhato lenne, kapcsold ki, hogy tanuljon....

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96776) Krill77 válasza Tyer (#96775) üzenetére


Krill77
őstag

Nem egyedi. A lényeg az lenne, h amit kitörlök 1x, azt ne tanulja ujra. Mas is kérdezte tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#96777) Tyer válasza Krill77 (#96776) üzenetére


Tyer
őstag

Ez igy már egy jogos kérés, csomo elirásomat tanulta meg...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96778) #79335424 válasza Tyer (#96775) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy nagyobb igény is lenne rá, ha néhányan nem kapcsolták volna ki kompletten a szójavaslatokat, mert bosszantották őket az ilyen fölösleges ajánlások. Egy ilyen esetről biztosan tudok. :)

(#96779) Krill77 válasza Tyer (#96777) üzenetére


Krill77
őstag

A lényeg a végleges törlés. Van, h 4 karaktert is be ütök mire egy értelmes ajánlás jön. Masból sem állok ki, csak törölgetem a baromságokat. Egyszer véletlenül bele léptem a kivételeket tartalmazó fileba, de sajna hiába irnám be, ujra tanulja ami nem kell. 2-3 betüs ajánlás felesleges. Ahelyett ajánlhatná az ugyanazzal kezdődő hosszú szót.

(#96780) Tyer válasza Krill77 (#96779) üzenetére


Tyer
őstag

A végleges törlést támogatom!!! :)
Engem amugy a rövidek nem zavarnak, az elirások igen.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96781) brd válasza #79335424 (#96771) üzenetére


brd
nagyúr

Azért kösz', hogy megnézted! Szívesen felrúgnám, de azt sajnos büntetik. A másik baj, hogy ez csak egy példa volt, rengeteg ilyen oldal van. Tehát akkor nincs megoldás, ha jól értem. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#96782) #79335424 válasza brd (#96781) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rosszul érted. Jelenleg én nem tudok rá megoldást, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nincs rá megoldás.

(#96783) brd válasza #79335424 (#96782) üzenetére


brd
nagyúr

Úgy értettem, hogy más válasz nem jött, ha lenne, valószínűleg már írták volna.

The only real valuable thing is intuition.

(#96784) #79335424 válasza brd (#96783) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is így értettem. Mi, itt a topikban többnyire amatőrök vagyunk. Egy profi sztem símán meghekkel egy böngészőt úgy, hogy az átverjen egy ilyen weboldalt.

(#96785) Kékes525 válasza #79335424 (#96771) üzenetére


Kékes525
félisten

Bocs, hogy beleszólok, nem követtem a beszélgetést, csak annyit jegyzek meg, hogy a 64bites asztali Firefox a K&H Ebank felületén nem használható. Az Ebank2 plugin nem fut a 64bites asztali verzióval. A mobilost nem használom. Én szóltam nekik, de nem csináltak semmit. "Viszont sanszos, hogy ennek az oldalnak a fejlesztője Magyar, így kisebb-nagyobb kutakodás után személyesen is felrúghatnád a Holdba. Szerintem vastagon megérdemelné." Ezzel mélységesen egyetértek!

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#96786) géeles válasza Kékes525 (#96785) üzenetére


géeles
aktív tag

Mit összekínlódok a biztosítós oldalukkal.......Nyilván ott is ilyen baj van.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#96787) batai15 válasza batai15 (#96706) üzenetére


batai15
félisten

erre valaki?

(#96788) Smiley válasza air (#96729) üzenetére


Smiley
őstag

Sajnos nem tudom kiprobalni, mert a regi telefon x86-os, es nem kompatibilis vele. :(
Azert ez kicsit duhito, hogy nincs erre lehetosegem... az ios-nel 2 kattintas az egesz az itunes-ban.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#96789) Umbri


Umbri
csendes újonc

Jó reggelt!

Olyan problémám van, hogy a telefonomon romot cseréltem. Fel raktam a Snapchat-et, de nem tudok bejelentkezni. Miért van ez? Rootolt a telefon, az előző rom is az volt, de azon normálisan ment a Snapchat. Van erre vmi megoldás? Persze a felhasználónév jelszó páros jó, ez volt az első lépés, hogy erre ráellenőriztem! Köszönöm a segítséget!

(#96790) sagit válasza ollie (#96746) üzenetére


sagit
addikt

szia

a linken átírtam de nem történt semmi

valaki a teljes google profilját vitte már át másik országba?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#96791) ollie válasza sagit (#96790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor passz. Írj szerintem a google supportnak.

***

(#96792) st6969


st6969
őstag

üdv
Van-e valamilyen alkalmazás, amivel látható, hogy adott helyen milyen szolgáltató, milyen minőségben sugároz 3G-n? Mobilnetet szeretnék majd, de nem tudom, hogy ahol vagyok, ott melyik szolgáltatóval járok a legjobban. 4G-t nem tud a telefon. Android 4.4.4. a telefon, nem rootolt. Vagy hogy tudnám én ezt megállapítani? Tudom, hogy van lefedettségi térkép, aszerint van, de jobb lenne tapasztalati infó (beltér, vasbeton épület). Köszi

(#96793) air válasza st6969 (#96792) üzenetére


air
nagyúr

Eleve rossz a kérdés felvetése. Milyen minőségben? Jó minőségben. És mi a minőség mértékegysége?
Egyébként hogy gondoltad azt, hogy egy alkalmazás megmondja neked, hogy az a hálózat, amire éppen feljelentkezni sem tudsz milyen "minőségű" az adott helyen?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96794) #79335424 válasza air (#96793) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem elméletileg lehetséges. Amikor manuális szolgáltatóválasztást indítasz, akkor a találati listában szerepelnek a tiltott hálózatok is. Ha ezeket is meg tudja találni, akkor az "erősségüket" is tudja mérni regisztrálás nélkül.

(#96795) st6969 válasza air (#96793) üzenetére


st6969
őstag

Azért gondoltam, hogy létezhet valami ilyesmi, mert pl. a wifi analyzer is megmutatja, hogy milyen wifi hálózat milyen erősséggel szór, dB talán, ezekre szintén nem tudok feljelentkezni (tudom, hogy az wifi és nem mobil hálózat). Nem értem, ez mitől lenne olyan ördögtő való...ha a hálózatkeresésre nyomok, akkor is megmutatja, milyen szolgáltató érhető el, még ha nem is tudok feljelentkezni. Gondoltam, hátha a jelerősséget (kb. ezt értem minőség alatt) és a sávot (900MHz, 2100Mhz, stb.) is meg lehet tudni.
Nem tudom, mennyire érthető, amit szeretnék. Nyilván elfogadom, ha nincs ilyen. :U

(#96796) holozis_HUN válasza Umbri (#96789) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem is ugyan ez van :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96797) LordRajZoL válasza st6969 (#96795) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Opensignal

Elvileg a felhasználók építik az adatbázisát

zZz

(#96798) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

A kollégámnak van egy HTC Desire 500 telefonja, amelyen a jegyzetek kezdtek vackolni. Konkrétan egyik sem érhető el, bármelyikre rákattintunk, hibaüzenet az eredmény (Sajnáljuk, ez a jegyzet sérült. Nem lehet megnyitni a jegyzetet - nem pontosan ez az üzenet, de ilyesmi, emlékezetből írom.) Viszont ha új jegyzetet viszek fel, gond nélkül olvasható. Van erre valami megoldás, hogy a régieket visszakapjuk?

A gyári feljegyzés alkalmazást használja. Netes leírás alapján próbáltunk soft resetet, de sajnos nem segített.

Köszönöm a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#96799) ollie válasza Traxx (#96798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen jegyzet? Google Keep?

***

(#96800) Traxx válasza ollie (#96799) üzenetére


Traxx
őstag

Nem, a HTC gyári Feljegyzések alkalmazása. Ez a neve, de lehet valamilyen kapcsolat az Evernote-tal, mert abba akart bejelentkeztetni :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.