Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96801) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Bár a múltkor nem jött válasz, hátha... : Play áruházból ha kivesznek valamit, annak meg lehet tudni az indoklását?

-

(#96802) Viktor0610 válasza 7Sony7 (#96801) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem? :P

Mivel 213432428374524323432948 oka lehet neki.

Samsung Galaxy A54

(#96803) karldergroße


karldergroße
senior tag

HM...érdekes.

[Betiltják a messengert a böngészőkben]

[ Szerkesztve ]

(#96804) aprokaroka87 válasza karldergroße (#96803) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hm.. csak akkor mi fog történni ha valami miatt bogaras lesz a facebook messenger?

(#96805) 7Sony7 válasza Viktor0610 (#96802) üzenetére


7Sony7
addikt

Ez szomorú. Ugyanis én - megfelelő indoklás híján - még használom az alkalmazást, és fogalmam sincs, hogy pl: malware-t találtak benne, egyszerűen hibás, megszűnt a cég, vagy mi van. Szerintem nem mindegy. Ezért aki leveszi (leveteti), megindokolhatná valahol.

-

(#96806) Viktor0610 válasza karldergroße (#96803) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

karldergroße:
Tapasztalom pár napja. :(((
Nem lenne gond, ha nem az egyik legnagyobb méretű program használatára köteleznének ezzel a megmozdulással. Vagy lenne egy Messenger lite program is.
Képzelem, mit szól az alsókategóriás készülékeket használó felhasználók igen népes tábora... :((

7Sony7:
Én ilyenkor mindig rákeresek a neten. Így tudtam meg pl., hogy az emojikat tartalmazó Handcent Emoji Plugin a kotschog Apple miatt tűnt el a Playről.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#96807) holozis_HUN válasza Viktor0610 (#96806) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Azok is használják :)

Húgom Galaxy Trend-en (1 mag 0.8 GHz, 768 mb ram) és használja, bár nem túl fluid :DDD

És ami azért komoly, sűrűn belaggol a Z3-on is, főleg amikor az üziket görgetem, vagy egy embernél amiket eddig beszéltünk, a az nagyon akad, Illetve appon belül a fülek váltogatása. Maga a Chat-fej annyira nem problémás, bár az is tud akadni néha, amikor megnyitom/bezárom...

A hírhedt Facebook appal semmi bajom nincs az égvilágon, nem akad, még a videókkal sem, és egy piciny roottal a háttérben sem fogyaszt semmit... Pedig arra is sok a panasz ám!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96808) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Használ valaki CIB Mobil app-ot?

Olyan hibával találkoztam, hogy regisztráláskor, a pin kód megadásakor nem érzékeli a számokat (csak az elsőt), hiába tapizom őket, nem üti be. Törlés gomb se működik, csak a Mégse, de azzal nem sokra megyek :)

Doogee X5 teló, gyári Android 5.1, nincs rootolva. Nova Launchert már töröltem, hátha azzal akad össze, rebooot is volt, de nem javult meg.

Találkozott valaki ilyennel?

(#96809) beg válasza Franklin (#96808) üzenetére


beg
veterán

Gyári billentyűzet? Esetleg válts másikra egy próba erejéig.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96810) 7Sony7 válasza Viktor0610 (#96806) üzenetére


7Sony7
addikt

Kerestem én már, de semmi...

-

(#96811) Franklin válasza beg (#96809) üzenetére


Franklin
addikt

Gyári bill-en van, de nem az androidos bill-t hozza fel, hanem az app jeleníti meg a számjegyeket, ott kell (kéne) beütni a PIN-t: KÉP

(#96812) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Olyan appot keresek ami az akksi használatot vesézi ki. Leméri hány perc alatt tölt fel az akksi... Stb

(#96813) beg válasza Franklin (#96811) üzenetére


beg
veterán

Fene. Akkor írj a supportnak, mert így nem kompatibilis veled.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96814) Viktor0610 válasza Franklin (#96811) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most feldobtam az appot, és ahogy sejtettem.
Akkor nem érzékelte a billentyűleütéseket a PIN-kód beírásakor, ha futott egy képernyő-fényerő szabályozó (nálam Screen Filter) program. Nálad van ilyen? :)

Samsung Galaxy A54

(#96815) Franklin válasza Viktor0610 (#96814) üzenetére


Franklin
addikt

Van, a Twilight! Köszi a tippet, mindjárt kipróbálom!

szerk: bingó, ez volt a ludas, köszi! Az életben nem jöttem volna rá... mi köze a fényerőnek a bevitelhez? :U

[ Szerkesztve ]

(#96816) Viktor0610 válasza Franklin (#96815) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, biztonsági okokból, nehogy egy külső programmal, a program "főlé" tett layerrel ellophassák a bevitt kódot.
Ugye ezek a programok "ráhúzzák" magukat a többi appra. Ha megnézed, ilyenkor a Telepítés gomb sem kattintható -nem a playes, hanem az ismeretlen/egyéb helyről történő telepítés esetén. Először kellett pár perc, mire rájöttem, hogy ez a baj. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#96817) beg válasza Viktor0610 (#96816) üzenetére


beg
veterán

Szép találat, ez eszembe juthatott volna, de nem :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96818) brd válasza Franklin (#96815) üzenetére


brd
nagyúr

Erre a Twilight-ban van beállítás (5.1-en az Accessibility/Services alatt is be kell kapcsolni a Twilight service-t hozzá).

The only real valuable thing is intuition.

(#96819) gyurkikrisz válasza brd (#96726) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mivel a legtöbb weboldal reszponzív, ezért a felbontásoddal kell machinálni, nem a user agent stringeddel.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#96820) brd válasza gyurkikrisz (#96819) üzenetére


brd
nagyúr

Az önmagában biztosan kevés, konkrétan a telefonom felbontásának szélessége még állítva is nagyobb, mint egy átlagos consumer laptopé, fektetve pedig az asztali monitorom felbontásánál is nagyobb...
Szerk.: hmm, viszont adtál egy ötletet, a DPI átállításával a példámban írt oldal normális lett. :W Viszont így a böngésző saját szarai lesznek szinte olvashatatlanul kicsik.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#96821) #79335424 válasza gyurkikrisz (#96819) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez sztem sem valószínű. Az egy dolog, hogy a telóm 1080p -s, de az arm RK3066 -os miniPC -m kernele is, mégis mindkettő ugyanazt produkálja. Viszont a miniPC -m dualbootos, és ha átbootolok Linux -ra, akkor mindenhol desktop nézetet kapok ugyanazzal a vassal. Sőt, még a LastPass is desktop -nak látja a kütyüt, ezért nem kéri a prémium accountot.

(#96822) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. Rootolt droid 5.1 teló. A saját kamerájával készített médiafájlok sd kártyára történő áthelyezésére nem látok beállítási lehetőséget, ergó teló saját belsőjére rakja. (gyorsabb elérés he-he-he)

Na már most. Tennék én fel bizonyos más fotó appot, azonban a mentési útvonal átírására kizárólag a teló saját fájlkezelőjét hajlandó megjeleníteni, még akkor is, ha azt lefagyasztom ! Már vért izzadtam, mert ugye ez a fájlkezelő nem hajlandó root hozzáféréssel mindent elérni....

Javaslat, segítség :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#96823) ollie válasza brd (#96820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a DPI-hoz igazítja a böngésző a megjelenítést.

(#96804) aprokaroka87: ugyanaz fog történni, mint amikor a böngésző lesz bogaras

[ Szerkesztve ]

***

(#96824) mobilizmo válasza Viktor0610 (#96816) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Érdekes, nekem Lux-al, szól telepítésnél, hogy kapcsoljam ki (5.0.2).

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#96825) Traxx válasza Traxx (#96798) üzenetére


Traxx
őstag

Tippje esetleg akad valakinek? :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#96826) #73959936 válasza Traxx (#96825) üzenetére


#73959936
törölt tag

Nem lehet pl. az, hogy az eredeti jegyzet bővítőhelyre került (sd) és az nem olvasható ?
valamiért megváltozott a régi jegyzetek elérési útja ?

(#96827) kovisoft válasza Traxx (#96825) üzenetére


kovisoft
őstag

Ezen az oldalon hasonló problémáról írnak, van egy elég macerás megoldási javaslatuk is (minden jegyzet fájljait egyesével átmásolni egy új jegyzetbe).

(#96828) karldergroße


karldergroße
senior tag

Milyen Facebook-messenger helyettesítő lehetséges még?

(#96829) Tyer


Tyer
őstag

Ennek az 5.0-tol az SD nem modosithato dolognak mi értelme van? Nem tudok pl fotokat ott tárolni, vagy oda áthelyezni, csak a gépen... ez elég ratyi...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96830) air válasza Tyer (#96829) üzenetére


air
nagyúr

Pontosan mire gondolsz? Mert ez így nem igaz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96831) Bozek válasza Tyer (#96829) üzenetére


Bozek
nagyúr

Éppenséggel az 5.0 után állították vissza azt, hogy ha az alkalmazás fejlesztője normálisan megírta a programot, akkor tud írni az SD-re. A 4.4.4 esetében még csak root-al lehetett ezt megoldani.

Ha 5.0 feletti Android esetén nem tud valamelyik alkalmazás írni az SD-re, akkor a fejlesztőt kell rugdosni...

[ Szerkesztve ]

(#96832) Oldman2 válasza karldergroße (#96803) üzenetére


Oldman2
veterán

A hír úgy teljes, hogy "a mobil böngészőkben... Desktopon menni fog továbbra is.

Somatom erre biztosan megkérdezné, hogy az ő nem Windowsos készülékei ugyan minek fognak számítani?
:-)

(#96833) karldergroße válasza Oldman2 (#96832) üzenetére


karldergroße
senior tag

Azt tudom. Én mobiltelefonra kérdeztem: van-e még alternatívája a facebook-messenger-monstrumnak, tehát egy olyan app, ami jelez, ha jön egy üzenet. Nekem a facebook csak üzengetésre kell, a profilomat nem építem, nem osztok meg semmit, viszont néhány emberrel csak így tudok online kapcsolatot tartani. Tehát: ha nem akarom a (FOS) facebook-alkalmazást, tudok-e még valamilyen más alternatívában gondolkodni, vagy legjobb, ha törlöm magam és csak emailen keresztül kommunikálok tovább?

(#96834) tordaitibi válasza karldergroße (#96833) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Mi a bajod vele?
Nalam 45mega korul eszik, pontosan annyit mint a favorizalt Viber.
Az ujabb Skype is 40-70 mega.

1 G ramom van es nem akadozik.
En is hasonloan hasznalom mint te.

(#96835) karldergroße válasza tordaitibi (#96834) üzenetére


karldergroße
senior tag

Zabálja az akksit.

(#96836) Tyer válasza tordaitibi (#96834) üzenetére


Tyer
őstag

Vacak? Ismertebb nevén WhatsApp?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96837) tordaitibi válasza karldergroße (#96835) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

31.0.0.26.249 old verziot hasznalok, neha bedobja hogy frissitsem,'es ezenkivul jo.
Visszateszem a gsam battery monitort,'de nem emlekszek brutalis akkuhasznalatra,'se mobilnetfogyasra.

Skypebol is old verzson.
Hibatlanok.

(#96838) #79335424 válasza Oldman2 (#96832) üzenetére


#79335424
törölt tag

Somatom nem fog ilyet kérdezni, mert magasról tojik a FB -ra. :)

(#96839) karldergroße válasza #79335424 (#96838) üzenetére


karldergroße
senior tag

És Somatom jól teszi. Most próbálom a fontos ismerőseim címét mailben megszerezni, (akikkel eddig csak facebook-üzeneteken keresztül kommunikáltam), aztán adios facebook. Elég volt a folyamatos pofátlanságból.

(#96840) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

512MB RAM-mal ellátott telómon 4.4.4 Android van (CM11), és elgondolkodtam, hogy lecserélek pár dolgot rajta: az email klienst, a tárcsázót és a billentyűzetet. Mindegyikből a lehető legkisebb erőforrásigényűt keresem.
Nem kell se szöveg javítás, se szótár, se javaslat, se gesztusos cuccok, csak simán működjön minimális rammal.
Így is az ajánlottak közül érdemes választanom?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#96841) boxfan válasza Tyer (#96836) üzenetére


boxfan
tag

a létező legjobb chat program.Mindenben a legjobb.Multiplatform,mindenen megy.

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#96842) Traxx válasza kovisoft (#96827) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm, ezt majd kipróbáljuk holnap kábellel :R

kovacsen222: az alkalmazásból közvetlenül próbáltam megnyitni a jegyzetet, szóval elég X-aktának tűnik...de ezt majd szintén meglesem holnap pontosabban.

Köszönöm mindkettőtöknek :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#96843) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Yellow Booster

Népszerű appoknál a Clean Master felett van, vélemények jók. Próbáltátok?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96844) Bozek válasza holozis_HUN (#96843) üzenetére


Bozek
nagyúr

Soha semmi "booster" alkalmazást nem próbáltam és nem is fogok. Max. az alkalmazások után maradt szemét tisztításra lehet jó, arra meg ott az SD Maid.

(#96845) beg válasza holozis_HUN (#96843) üzenetére


beg
veterán

Felejsd el, idézet:
"Bármi, ami memory/battery/system booster, memory/battery/system doctor, memory/battery/system cleaner, task killer néven fut. Nem kell. Az Android memória és feladatkezelője mindezeket automatikusan végzi, ezek a placebo alkalmazások csak még több erőforrást kötnek le és olyan processeket is lelőhetnek, amik a rendszer stabilitása és helyes működése érdekében fontosak. Nem kell memóriát üríteni, hiszen azért van, hogy tele legyen."

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96846) #79335424 válasza holozis_HUN (#96843) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Playes leírása alapján két feature miatt szinte nélkülözhetetlen az app:
-Ultra gyorsító!
-Központi processzor hűtő!
Remélem, hogy hűtés és ultragyorsítás közben úgy jelez, hogy:
Abrakadabra, csiribí-csiribá. :D

[ Szerkesztve ]

(#96847) beg válasza #79335424 (#96846) üzenetére


beg
veterán

Lehet, hogy egy réz hűtőborda van az apk-ban, mindjárt kicsomagolom :DD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96848) DS39 válasza Bici (#96840) üzenetére


DS39
nagyúr

Anysoftkeyboard

(#96849) #79335424 válasza DS39 (#96848) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is azt használom évek óta, de alacsony memóriaszintnél kiléphet, vagy bizonytalanná válhat a működése. Ezért nem ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

(#96850) tomy86 válasza Bici (#96840) üzenetére


tomy86
addikt

Billentyűzetből a Smart Keyboard Prot használtam korábban, szintén Xperia Rayen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.