Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95201) DS39 válasza Mr. Y (#95180) üzenetére


DS39
nagyúr

érthető a dolog, hátlapi ledet villogtató appot próbáltam már és tök jó, de rájöttem hogy semmi értelme.
igazából azt nem tudom miért fáj sok gyártónak az a fránya notification led...

(#95202) air válasza gipsztigris (#95200) üzenetére


air
nagyúr

Térképen megjelölt területről van szó, nem POI. Egyébként a POI-k lehet, hogy fizikailag nem a térkép része, de logikailag igen. Szorosan összekapcsolódnak, egymás nélkül nem érnek semmit. És különben azokat nem kell frissíteni a térképpel együtt? :F
(Egyébként az aláírásod rám is igaz. Én sem szeretem, ha kioktatnak. ;] )

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95203) #79335424 válasza air (#95202) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig IGO/navi témakörben Gipsztigristől, vagy DM43 -tól feltétel nélkül elfogadhatod az okítást. Náluk nagyobb gurukat nem nagyon találsz itthon.

(#95204) gipsztigris válasza air (#95202) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Térképen megjelölt területről van szó"

Ezt egy szóval nem említetted!....és nem kioktatni akartalak, csupán rávilágítani, hogy a panaszod okát nem biztos, hogy a térképek között kell keresni! Igen, elvileg kell(ene) frissíteni a POI adatbázist is, de akkor sem tartozik a térképhez csak logikailag. Ha vásárolunk egy adott ország térképét, nem adnak hozzá aktuális POI-t. Azt külön kell rendezni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#95205) DM43 válasza #79335424 (#95203) üzenetére


DM43
őstag

Most elpirultam :o

(#95206) Mr. Y válasza DS39 (#95201) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Na ezaz! Ha nem csak szelfi LED lenne, hanem Notification is, semmi bajom nem lenne! De nem! De ha már így is gondolják, hogy Egy elég..., akkor meg adhatnának arra alap lehetőséget... Nem is értem...

But who is watching the guardians?

(#95207) air válasza gipsztigris (#95204) üzenetére


air
nagyúr

"Ezt egy szóval nem említetted!"

Te pedig nem kérdezted. :P

@Somatom:
Sicc! Senkinek nincs szüksége fogatlan prókátorra. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95208) DM43 válasza air (#95207) üzenetére


DM43
őstag

Na pont ezért kell pontosan kérdezni! :)

Azt a bizonyos helyet pontosítanád ...

(#95209) HoTaZo válasza majestic (#95186) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R :R Nagyon köszönöm az értesítésedet!
Le is szedtem iziben, müxik! :DD

-----
air: Emlékszel még erre? Na, hát ezért próbáltam meg akkor is. Ki tudhatta, s láss csodát, nem csak volt, akármilyen világosan is elmondták akkor.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#95210) darvinya


darvinya
titán

Most próbálgattam Open Camera app-ot és nagyon jó.

Más:
Látom iGO szülinap frissítéssel gond volt, mert múltkori eltűnés után, most ott van a listámban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95211) #79335424 válasza Mr. Y (#95206) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy nincs rá alap lehetőség. Utána kell nézni. Azt biztosra veszem, hogy az Androidban nincs rá API, de ez nem jelenti azt, hogy a SOC -nak sincs rá API -ja. Az MTK API -k nyilvánosak, azokra ugyanúgy lehet alkalmazást fejleszteni. Snapdragon esetén ez az út felejtős.

(#95212) KurtCobain válasza air (#95195) üzenetére


KurtCobain
őstag

Csak kötözködésből ne kommentelj!
Vicces ezt pont tőled olvasni.

Mmm'kay?

(#95213) alex devil válasza KurtCobain (#95212) üzenetére


alex devil
senior tag

;]

S23

(#95214) joci88


joci88
csendes tag

Sziasztok.

Átnéztem a keresővel a távírányíró és Remote lehetőségeket, de nem igazán táláltam megfelelő appot.
Inviteles boxhoz keresek távírányító appot, aminek Albis márkája van.
A Galaxy Universal Remote-ban benne van a márka, csak egy gond van vele, hogy olyan közelről müködik csak, mint a 15évvel ezelőtti infrás mobilok fájlküldésnél.
Van-e olyan, aki ennél a szolgáltatónál van, és játszadozik ilyen appal?
A telefon egyébként S4Mini, és a TV-vel rendesen müködik, több méterről is.
Köszi a segítséget.

(#95215) air válasza DM43 (#95208) üzenetére


air
nagyúr

Nem kérdeztem, állítottam.

HoTaZo:
A mostani letöltési lehetőség valószínűleg hiba eredménye. Hivatalosan nem erősítették meg, nem jelentették be. Tehát olyan, mintha nem is lenne.
Akkori állításaimat most is fenntartom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95216) ollie válasza darvinya (#95210) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, most mindenkinek elérhető.

mod: látom, közben ezt már mások is írták.

[ Szerkesztve ]

***

(#95217) kovisoft


kovisoft
őstag

Itt és itt azt írják, hogy május 16-ig lesz elérhető a frissített SzülinApp.

(#95218) Mr. Y válasza #79335424 (#95211) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

AKkor szétnézek jobban ebben a témában, köszönöm a segítségeteket

But who is watching the guardians?

(#95219) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az ES File Explorer-be adware került, így ha valaki eddig azt használta, érdemes váltani másra.

***

(#95221) darvinya válasza ollie (#95219) üzenetére


darvinya
titán

Már rég nem frissítem, így nem jönnek a spam-ek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95222) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Másnak is meghülyült a My Car alkalmazás? Minden gond nélkül ment eddig. Ma egy új tankolást rögzítettem, erre fars adatokat számított ki... mondom nyomok egy importot, aztán újra felveszem, de az importálás dropbox-ból meg nem megy... folyamatosan error-ra fut... valaki tudna segíteni mit rontok el?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#95223) zhata válasza ollie (#95219) üzenetére


zhata
senior tag

Vagy a Solid Explorer

(#95224) galaxys80 válasza ollie (#95219) üzenetére


galaxys80
veterán

Vagy visszatennie egy olyan verziót ami még nincs tele szeméttel.

(#95225) darvinya válasza galaxys80 (#95224) üzenetére


darvinya
titán

Akkor értelmét veszne Pro verzió.
Én is azon vagyok, ahol még nem tért át Pro-sításra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95226) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kérek egy kis segítséget. Wifi-vel szeretnék mp3-at küldeni a telefonomra mivel nincs adatkábelem, de sehogy sem akar összejönni. A Wifi file transfer app-pal próbálkoztam, de egyszerűen nem visz át mást csak a Mappát amiben az MP3-ak vannak illetve azon belül az mp3 file-okon kívül minden mást, pl borítóképet, legalábbis első alkalommal ezt csinálta. Másodjára kapcsolódtam és ahol eddig a gépen lévő file-okat tudtam kiválasztani a következő üzenet fogad: "Sorry this directory is not writeable".
FTP kapcsolatot is próbáltam Total Commanderrel plusz a wifi transfel plugint is letöltöttem de lövésem sincs hogy működik, illetve a wifi transferrel telóról tudok küldeni, de fordítva nem. Az ftp-ről hiába olvasok cikkeket (mivel most akartam először kipróbálni) de egyszerűen nem akar összejönni sehogy sem a kapcsolat. Valaki ajánljon már egy működő és egyszerű alkalmazást eme bonyolult feladat elvégzésére... Nem gondoltam, hogy így meggyűlik ezzel a bajom..

(#95227) 7Sony7 válasza tomboy0013 (#95226) üzenetére


7Sony7
addikt

Küldd fel a google drive-ra, onnan meg töltsd le a telóra, ha másképp nem megy.

-

(#95228) Mr. Y válasza tomboy0013 (#95226) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Erre a célra Ennél az oldalnál és az appjánál jobbat nem találsz!

But who is watching the guardians?

(#95229) csadi0011 válasza tomboy0013 (#95226) üzenetére


csadi0011
őstag

Fordítva nem jó? Telefonnal átmásolod telefonra a zenéket.
Oszd meg gépen a mappát, amiben a zene van, aztán mondjuk Es file Explorerben hozz létre egy helyi hálózatot. Beírod az IP-t, meg ha szükséges, akkor a felhasználónevet, jelszavat, és másolgathatsz.

(#95230) tomboy0013 válasza Mr. Y (#95228) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az probléma ha nincs jobb, mert mappát nem tud feltölteni csak fájlokat. Van jópár mp3 (album) amit nem számonként szeretnék feltölteni. Sajnos a webes felületen csak fájlokat enged feltölteni, mappát nem.

(#95227) 7Sony7: OneDrive-ra felküldtem de nem lehet mappát letölteni szintén csak egyesével, számonként engedi... GDrive-ról lehet egyben mappát leszedni?

(#95229) csadi0011: Hogy osszak meg mappát W10-es PC-n? Nem igazán értek én ezekhez. Lépésről lépsre kellene :) Nem vagyok totál hülye se a kütyükhöz se a PC-khez, de ezzel a hálózati megosztásos dologgal életemben nem próbálkoztam még azért nem vágom. Az FTP kapcsolat megcsinálása is meghaladta a képességeimet mert fogalmam sincs milyen portot kellene megadni, hogy egyáltalán elkészítse a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

(#95231) air válasza Mr. Y (#95228) üzenetére


air
nagyúr

Óóóó, dehogynem. A "legjobb" szubjektív vélemény.
Számtalan jobbat tudnék mondani, ami szerintem jobb, és van köztük egy nekem legjobb. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95232) darvinya válasza tomboy0013 (#95230) üzenetére


darvinya
titán

Erre lenne jó EsFileExplorer-nek gyors elérés menüje, de mint nemrég fényderült, hogy az újban teli van szeméttel.
De itt a topikban megtalálható jó verzió és annál Gyors elérés bekapcsolása után TC sz.gépen hálózat hozzáadással elintézhető.
Onnéttól kezdve mindig meg lesz a kapcsolat, ha ES-n ezt bekapcsoljuk.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95233) 7Sony7 válasza tomboy0013 (#95230) üzenetére


7Sony7
addikt

Bocsi, csak egyesével engedi ez is. Ez gáz. :(

-

(#95234) 7Sony7 válasza tomboy0013 (#95230) üzenetére


7Sony7
addikt

Most néztem, a könyvtáron belül a fájlokat ki tudod jelölni, és ekkor le lehet tölteni egyszerre.

-

(#95235) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Letöltöttem az ES egyik régebbi verzióját és megoldottam a Gyors eléréssel. Köszi a tippet és a fáradozást mindenkinek :)

(#95236) Bozek válasza air (#95231) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak Téged tudnálak idézni: "Csak kötözködésből ne kommentelj!".

Konkrétan nem mondtál jobbat, csak kötözködtél...

(#95237) air válasza Bozek (#95236) üzenetére


air
nagyúr

Az miért lenne kötözködés, ha rávilágítottam arra, hogy objektíve legjobb alkalmazás nem létezik?
Ha odateszi azt, hogy "szerintem", az megint más. De biztos vagyok benne, hogy ilyen jellegű hozzászólásod neked is volt már, nem is egy.
Szóval, hátrább az agarakkal!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95238) Mr. Y válasza tomboy0013 (#95230) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

De, tud mappát feltölteni

But who is watching the guardians?

(#95239) Fall-N válasza zhata (#95223) üzenetére


Fall-N
veterán

+1
Solid mindent tud, amit kell és mindezt kulturált(abb) kinézettel.

ES meg addig volt jó ameddig nem kapta meg ezt az új külsőt (Ez is béna, semmi köze a színeken kívül a Materiálhoz. Az a hamburger menü helyetti lista ikon is gagyi :D), bár használhatóságban messze volt mindig is a Solid Explorertől.

Total Commander sem rossz, bár jóval kevesebbet tud.

[ Szerkesztve ]

(#95240) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Abban kérnék segitséget, hogyha egy droidos telora veszek egy szoftvert, azt csak erre a telora veszem meg vagy hozzárendeli a goole fiókomhoz és ha telot cserélek ingyen visszakapom? Zenelejátszóról van szó
Ios-on ha jól tudom igy van.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#95241) boldi21


boldi21
csendes tag

Az ACR nem mukodik Nexus 5X-n! (csak a mikorfon hangjat veszi fel!) Vajon az Android 6.0.1 nem tetszik neki vagy a telefon?
LG G2 Android 5.x jol mukodott!!!!

(#95242) brd válasza 7Heads Drago (#95240) üzenetére


brd
nagyúr

Itt is, azaz nem a telefonhoz köti, hanem a személyedhez (fiókodhoz) a használati jogot.

The only real valuable thing is intuition.

(#95243) HREH válasza 7Heads Drago (#95240) üzenetére


HREH
senior tag

Hozzárendeli a fiókodhoz, így minden eszközödön tudod használni, amin ugyanazzal a gmail-fiókkal jeletkezel be (feltéve persze, hogy kompatibilis vele az eszköz)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#95244) nyisziati válasza boldi21 (#95241) üzenetére


nyisziati
veterán

Próbáld meg átállítani a forrást. Beállítások - Felvétel - Felvételi módok - Voice_communication.
Nekem utána működött.
Ha így se megy, próbáld végig a lehetőségeket.

(#95245) Fall-N válasza 7Heads Drago (#95240) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez nem OEM Windows. ☺ Ahogyan előttem írták, a Google fiókodhoz tartozik és ahány telefonon/tableten be vagy jelentkezve, arra fel tudod telepíteni.
Szép is lenne ha nem így volna. 😁 Sok programot már két generációval előtte lévő telefonon vettem és frissült a cserével együtt.
Egyre viszont vigyázni kell: Ha több G fiók van a készüléken és mind a kettőn van vásárlás, akkor a Play áruház nem engedi mindkettőn az IAP-t, illetve nem is ismeri fel az így megvett funkciókat!

[ Szerkesztve ]

(#95246) kovisoft válasza kovisoft (#95217) üzenetére


kovisoft
őstag

A HVG is azt írja, hogy "5 napig ingyen letöltheti az iGO navigációt, teljes Magyarország-térképpel".

(#95247) FeZ... válasza kovisoft (#95246) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Szerintem csak azoknak érhető el (igazából a frissítés), akik korábban az akcióban letöltötték. Én pl. nem szedtem le és nekem most nem is érhető el ez a Play-en. Szerintem pontatlanul írták. (De ha nem, majd kijavít valaki)

[ Szerkesztve ]

(#95248) gipsztigris válasza FeZ... (#95247) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mondjuk én! :)

Május 16-ig azoknak is elérhető akik az első akcióban (tavaly) nem töltötték le. Tegnap egy csomó kollégámnak töltöttem le a telefonjára.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#95249) woodworm válasza FeZ... (#95247) üzenetére


woodworm
veterán

Eddig nem látszott a playen, csak annak aki megvásárolta már. Most bejelentkezés nélkül is kereshető és aktív telepítés gomb van alatta.

(#95250) kuksa90 válasza FeZ... (#95247) üzenetére


kuksa90
őstag

Bárki letöltheti, jogtisztán - az is, aki a tavalyit nem szedte le.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.