Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96201) Krill77 válasza brd (#96199) üzenetére


Krill77
őstag

de.robv.android.xposed.installer_v33_36570c.apk

Ez nem valami kísérleti verzio?

(#96202) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani olyan alkalmazást amivel infra segítségével tudnám irányítani a plafonban lévő légkondit? :F
A karbantartó lassan egy éve hozza :((( és nem praktikus mindig a szomszédtól kölcsönkéregetni meg neki is kezd elege lenni belőle :(

Köszönöm :R

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#96203) Krill77 válasza air (#96188) üzenetére


Krill77
őstag

Koszi a power toggles fent van régóta, de csak bevisz a menübe. Most, h rootoltam közvetlenül is lehetséges váltani.

[ Szerkesztve ]

(#96204) kelo0022 válasza #79335424 (#96197) üzenetére


kelo0022
csendes tag

Hál' Istennek, nem a készülékkel van a gond, kipróbáltam, az iphone is ugyanezt produkálta! A HTC-hez kaptam új sim kártyát és valószinüleg aktiválást követöen a Telekom rendszerében valami bekavart... Elvileg rajta vannak az ügyön, megoldás még nem született...

(#96205) bopeti98 válasza kuksa90 (#96196) üzenetére


bopeti98
őstag

Érdekes. Nem tudom nálam miért volt ennyire felszabadult a Google billentyűzete, de az a 100 MB/nap adatforgalmazás durva volt.
Most felraktam a SwiftKey-t. Ezzel egyenlőre nincs gond. A dizájn is tetszik.

(#96206) Krill77


Krill77
őstag

Na feltettem az xposedet majd a Google playen az xposed additionst. Bepipaltam a modult majd resi utan nem volt sim se net. :) xposedben eltavolitas es most ok. Megijedtem kicsit.

(#96207) Tesztelo.hu válasza #79335424 (#96128) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Waze max. 130-cal számolhat, tehát ha feltételezzük, hogy az ország egyik végéből mész a másikba és végig autópályán, akkor is max. 20-30 percet tévedhet. Azaz adj hozzá az érkezési időhöz 10%-ot, és meg van oldva az alternatív sebességhatár probléma. :) Ez valós esetekben szerintem percek lehetnek...

(#96208) SharpSA válasza kelo0022 (#96195) üzenetére


SharpSA
veterán

A sim kártya mennyire régi? Elsőre azt cseréltetném, azzal lehetnek problémák.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#96209) Krill77


Krill77
őstag

L speed tuning appot ismeri valaki?

(#96211) w.miki válasza Pr3ciSioN (#96202) üzenetére


w.miki
veterán

ilyesmi? IR Remote Controller

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96212) #79335424 válasza Tesztelo.hu (#96207) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sőt, ehhez még Waze sem kell, hiszen fejben is ki lehet számolni a várható érkezési időt. Ha jobban belegondolok, akkor térképen is megnézhetem az útvonalat, az északi sarkcsillag elhelyezkedéséből pedig kiderül, ha rossz irányba fordulnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#96214) DS39 válasza #20749568 (#96213) üzenetére


DS39
nagyúr

Szinkronizáció: pl. könyvjelző

(#96215) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Sziasztok! KK 4.2 rendszer van a telómon. A gyári tárcsázót használom. Pl. telenor ügyfélszolgálatot hívom, az automata bemondja nyomjam meg vmely. gobot a menühöz, de lenyomáskor nem történik semmi. Régebben be is mondta az automata, hogy tone üzemmód szükséges a menü használatához. Már rég zavar ez, mit kellene tennem, hogy működjenek a nyomógombok?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#96216) boldi21


boldi21
csendes tag

A legjobb parkolást segítő appot keresem (amelyben tudok fizetni is) Budapestre!

(#96217) Krill77 válasza #20749568 (#96210) üzenetére


Krill77
őstag

Csak az akku optimalizálast es a multitask barát profilt állítottam be, de határozottan gyorsabb a telo. Azért kerdeztem, h h ez ilyen jo, miket lehet benne allitgatni? Értékeket nem lehet megadni, csak on/off van. Hulebiztosnak tűnik.

(#96218) G@ben


G@ben
addikt

Van olyan program, ami nem enged elindulni magától egy alkalmazást? A Candy Crush a legrosszabb időpontokban szól, hogy játsszak és nem a programban lévő életek feltöltődése miatt, az az értesítés ki van kapcsolva, más értesítés nincs benne.
4.0.4-es Android, szóval még nincs benne ez a letiltó opció.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96219) LordRajZoL válasza G@ben (#96218) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Alkalmazások pont, ott keresd meg a játékot s vedd ki az értesítés pipát.
Játék telepítés után az első amit kilövök

zZz

(#96220) G@ben válasza LordRajZoL (#96219) üzenetére


G@ben
addikt

Ezért írtam, hogy 4.0.4-es Android, nekem ilyen nincs. Van leállítás, eltávolítás, adatok törlése, áthelyezés telefonra, gyorsítótár törlése.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96221) LordRajZoL válasza G@ben (#96220) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Hm nekem is volt 4.0 android azon még volt. Akkor bocsi

zZz

(#96222) brd válasza G@ben (#96220) üzenetére


brd
nagyúr

Erre az egyik hosszútávú megoldás az, hogy valahogyan beállítod, hogy be tudd zárni Force Stop-pal az alkalmazásokat (nekem speciel ez a back gomb hosszú nyomására van beállítva, de ilyesmit csak külső programmal és valószínűleg csak root-tal tudsz megtenni), és legalább arra a hulladékra ezt alkalmazod.

The only real valuable thing is intuition.

(#96223) G@ben válasza LordRajZoL (#96221) üzenetére


G@ben
addikt

Igaz, Ultimate HD 5.0.1, de 4.0.4 alapú. Egy utólagos program is jó lenne, ami tudja ezt.

brd: root van, de elvileg be van zárva a program, volt, hogy már nem játszottam vele 8-10 órája, megnéztem a játék után, hogy nem fut, de egyszer értesített és akkor már bent volt a futó programok között pár perce.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96224) kelo0022 válasza SharpSA (#96208) üzenetére


kelo0022
csendes tag

Vadonatúj kártyát kaptam, azt regisztráltattam még aznap, szerdán. ott mondták hogy 48 órán belül telepitik a beállításokat. működött is 2 napig, a mai napra jött ki ez a probléma.... beszéltem az ügyfélszolgálattal, elvileg rajta vannak az ügyön, de még mindig semmi...

(#96225) Bozek válasza G@ben (#96220) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én annál a játéknál az eltávolítást javasolnám. :D

(#96226) Fall-N válasza G@ben (#96223) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha van root érdemes fagyasztani az ilyen programokat/játékokat. Erre használd a Greenifyt.

(#96227) G@ben válasza Fall-N (#96226) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt kipróbálom, köszi! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96228) mobilizmo válasza Krill77 (#96193) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Adaway

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#96229) Krill77 válasza mobilizmo (#96228) üzenetére


Krill77
őstag

Köszi mar délután feltettem.
Olyan app kéne amivel a recent appsot kicserélhetem. (home hosszan)
Fall-N:
A greenifyt próbáltam de nem ereztem, h mi benne a jó. En ha kilépek egy appból azonnal söpröm a memoból. (kivéve párat)

[ Szerkesztve ]

(#96230) Viktor0610 válasza Krill77 (#96229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Greenify nem kisöpri a memóriából, hanem lefagyasztja. Tehát nem indul újra, amíg te nem szeretnéd futtatni.
A kisöprésnek amúgy sincs értelme, mert sokszor az Android visszatölti a memóriába a "kilőtt" programot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#96231) Krill77 válasza Viktor0610 (#96230) üzenetére


Krill77
őstag

Az ilyen feleslegesebbeket törlöm pl térkép, play
Böngésző, viber marad. Probalgattam a greenifyt de nem volt szimpi, h semmi magyarázat benne..

Ui: 2g/3g kapsolo kene. Közvetlen mert van root. No meg egy jo app switcher ami homre gombra jön fel.

[ Szerkesztve ]

(#96232) 4es válasza Krill77 (#96231) üzenetére


4es
tag

Esetleg ez ?

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#96233) 4es válasza Viktor0610 (#96230) üzenetére


4es
tag

Ha greenify a memóriából nem lövi ki az appot akkor miért nem látszik a ram használati listában az adott app?

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#96234) Krill77 válasza 4es (#96232) üzenetére


Krill77
őstag

Mar néztem. Egyszerű kis kapcsolonak jobban örülnék. Ilyen csicsás cucc nem begyere.

(#96235) Krill77


Krill77
őstag

Gravitybox azt irja a keretrendszer nem válaszol. Kilépés.

(#96236) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy Play áruházban nem dobja ki a kereső (nálam) a Vatera alkalmazását, miközben az alkalmazásaim közti Összes fül alatt meg egy korábbról való telepítés miatt szerepel a listámban?

Azt tudom jól, hogy (számomra) érthetetlen okokból teljesen hanyagolják az alkalmazás fejlesztését és gyakorlatilag használhatatlan állapotban is van, de pl pont ezért szeretném, hogy pl berakhassam App watcher-be, hogy nyomon követhessem, ha netalán valamikor a jövőben véletlenül mégis érkezne hozzá frissítés.
Mert így App watcher sem látja.

(#96237) zebede


zebede
őstag

Gmail és a Youtube működik most nálatok? :F

(#96238) Bozek válasza fery02 (#96236) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert valószínűleg már nem elérhető. Ha korábban letöltötted, akkor még fel tudod rakni. Ez olyan, mint a korábban már említett iGo Szülinapp.

(#96239) tordaitibi válasza zebede (#96237) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Tokeletesen.
Termeszetesen a mail kliens az nem a google sajat :-) a Y meg bongeszobe.

[ Szerkesztve ]

(#96240) zebede válasza tordaitibi (#96239) üzenetére


zebede
őstag

Nálam a Gmail app-ból, YT szintén app-ból, reggel óta halott.
Mobilneten, minden más megy de ez a kettő nem.

[ Szerkesztve ]

(#96241) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv

akksi manager appokat érdemes használni van érdemleges hasznuk? köszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#96242) Bozek válasza zebede (#96240) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem megy mind a kettő. Legalábbis WiFi-n nincs vele gondom.

(#96243) Viktor0610 válasza @rglaaf (#96241) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szükségtelen mind.
Max. Greenify.

Samsung Galaxy A54

(#96244) nyisziati válasza Krill77 (#96235) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezt nekem is csinálta. Sőt, nemcsak a Gravitybox, úgyhogy megnéztem az Xposed naplófájlt és gyanús lett, hogy file not found üzenetek voltak. Átraktam a bővítményeket a belső tárhelyre az SD-ről, majd az Xposed-ot frissítettem egy reinstall-lal, hogy átírja az elérési utakat, végül a bővítmények mellett kipipa-bepipa és újraindítás.

Nem mindegyik kezdett el azonnal működni, de 3-4 napon belül a többségük megjavult. Amelyik nem, ott legyalultam és újratelepítettem.

(#96245) Krill77 válasza nyisziati (#96244) üzenetére


Krill77
őstag

Epp most probalom ujra rakni. Fent van a keretrendszer, modulokban itt a gravitybox. Egyenlore Nincs bepipalva mivel ha ranyomok a gboxra azt irja ki, h várakozás, a keretrendszer nem válaszol.
Most azt nem tudom, h ha bepipalom gboxot es resizek akkor mukodne e vagy kampó. Nincs semmi rendszer mentesem.

(#96246) nyisziati válasza Krill77 (#96245) üzenetére


nyisziati
veterán

SD-ről áttetted a belsőre a Gravityt?

(#96247) fery02 válasza Bozek (#96238) üzenetére


fery02
addikt

Értem.
Tehát akkor valószínűleg szégyenlik az app-ot és önkényesen rejtetté tették a nyílvánosság elől.

Mondjuk pont egy Vatera szintű aukciós oldal nem engedné meg magának, hogy hozzáértő programozókat béreljen, hogy legyen normális mobilos app-juk a mai világban, azért itt pislogok picit...

[ Szerkesztve ]

(#96248) Krill77 válasza nyisziati (#96246) üzenetére


Krill77
őstag

Nincs sd kártya a teloban ha erre gondolsz. Minden adat/fajl a telon van.

[ Szerkesztve ]

(#96249) nyisziati válasza Krill77 (#96248) üzenetére


nyisziati
veterán

Akkor passz. Talán a mélyvíz topikban többet tudnak segíteni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#96250) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Olyan pontos, lehetőleg magyar, vagy magyar állomást is használni tudó időjárás appot tudtok-e esetleg, ahol a modulon van lehetőség több hely időjárásának megtekintésére?
Ha nem magyar, természetesen az sem baj.

Nagyon jó lenne, ha be tudnék állítani pár helyet és nem kellene mindig külön bepötyögnöm őket, ahol vagyok.
Helymeghatározás kizárva, nem akarom használni!!!

Köszönöm előre is!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.