Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96051) dokee78 válasza dokee78 (#96043) üzenetére


dokee78
félisten

UP!

+
Az asztali Chromeban újan hozzáadott könyvjelző mappát miért nem mutatja az Androidos Chrome?
Szinkronizálás nincs kikapcsolva.

(#96052) #65388800 válasza 7Sony7 (#96049) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát akkor nem tudom. Nekem mindig az írja hogy váratlanul leállt az app.
com.android.vending folyamat
szintén 2.3.6.

[ Szerkesztve ]

(#96053) zeon.hu válasza dokee78 (#96051) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem lehet, hogy másik könyvjelző mappába került?
Mármint nem tetted mappába?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#96054) darvinya válasza #65388800 (#96052) üzenetére


darvinya
titán

Play szolgáltatásokat külön frissítsd.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96055) #65388800 válasza darvinya (#96054) üzenetére


#65388800
törölt tag

de hogyan?

Megvan. A legújabb play sajnos nem megy már fel 2.3.6-ra :( de a 3.4.7-es play meg nem indul el. Neten kerestem egy köztes play appot. 5-öst. Ezt már felismerte és telepítette. Most megnyitotta.

[ Szerkesztve ]

(#96056) Bozek válasza fa4hu (#96050) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol élsz Te, hogy nem elérhető az országodban?

APKMirror

(#96057) fa4hu válasza Bozek (#96056) üzenetére


fa4hu
őstag

Én sem értem, magyar windows 10, magyar ip cím...

(#96058) #65388800 válasza #65388800 (#96055) üzenetére


#65388800
törölt tag

na most elindult. De egy olyat hibát írt ki amikor frissíteni akarok egy alkalmazást amit még nem láttam :DDD

DF-DLA-15 ez most mit tud?

(#96059) #65388800 válasza #65388800 (#96058) üzenetére


#65388800
törölt tag

ehh hagyjuk. Inkább feltolom a 4.1-et :DDD

(#96060) beg válasza #65388800 (#96058) üzenetére


beg
veterán

Még előtte:
Go to Settings.
Tap on Apps.
Select Google Play Store
Tap on Clear Cache and Clear Data.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96061) #65388800 válasza beg (#96060) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen ez volt az első de nem megy. :(

(#96062) fa4hu válasza Bozek (#96056) üzenetére


fa4hu
őstag

Sajnos ezzel sem megy, úgy néz ki, legalább 5-ös android verzió kell hozzá (lehet, hogy akkor, amikor ment nálam, éppen ilyen verziójú ROM volt fenn a telefonon). Köszi azért a fáradozást!

(#96063) dokee78 válasza zeon.hu (#96053) üzenetére


dokee78
félisten

Könyvjelzők eszköztárban kellene lennie a "torrent" és "film" mappa mellett és nincs ott a telefonos Chromeban.

(#96064) 4es válasza Bozek (#96056) üzenetére


4es
tag

Még nem jelent meg neki playen azért nem látja. Egy app elérhetőségét/láthatóságát playen nem csak országokra lebontva tudják korlátozni.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#96065) Bozek válasza 4es (#96064) üzenetére


Bozek
nagyúr

Örülök, hogy jó kötekedni, de ezt írta ki neki a Play: "This content is not available in your country yet". Én csak lefordítottam. Pont.

(#96066) spe88 válasza air (#96034) üzenetére


spe88
senior tag

Waze alapötlete nagyon szimpatikus, hogy minden fontosabb infót közöljön, ami az utazással kapcsolatos, csak azért nem egyszer volt, hogy pályán 15 km-es kocsisor. Megállok. Waze közli velem, hogy dugóba kerültem, hát ez hasonló, mint, amikor a Chrome megfagy és közli velem, hogy juj lefagytam: nem lesz tőle jobb nekem. Miért nem visz le? 3 óra várakozás stb. Nem egyszer volt ilyen. Vagy útjavítás szintén több km-es kocsisor és ráadásul ez még az útinformban is benne volt, csak bíztam a technikában... Na de néha azért volt sikerem is, hogy ne csak a rosszat mondjam.
A Waze egy nagyon jó app lenne, ha lenne offline térképe, és valami komolyabb cég térképét használná, rengeteg kisebb településnek csak a fő utcája van benne. Említettétek a POI-kat, attól sem esek hanyatt. Ami tényleg király volna ez a real-time navigálás, miszerint eltereljen, ha bármi gond van. Tapasztalatom szerint nem nagyon működik ez benne. Konkrétan tudok olyan útról, ami le van zárva 1 hónapja, de még mindig arra navigál. Lehet, hogy egyszerűbb útvonalakra jó, de nem egy magas színvonalú, pontos navigáció. Mindenkinek más jön be persze...

No, de említettétek a Sygicet, hogy az mutatja a fix traffikat. Ennek van offline térképe? Pontos? Gyors? Külföldre utazás miatt kellene, hogy legyen, mert egy Waze és társai a gatyámat leennék a roaminggal. Olyanról meg nem tudok, hogy több országra kiterjedő mobilnetet lehet kapni olcsón, esetleg ez is érdekelne. :) Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag nem tud olyan gyorsan tölteni a kocsi, hogy ne merüljön le a teló egy Waze-nél, de ez mondjuk valószínűleg a telefon hibája. Android. Pár hónapos korában is kereken 20 óra alatt lemerült, úgyhogy a billentyűzárat fel sem oldottam csak csinálta a kis dolgait a háttérben és 100k-s kütyü volt, hiába álítottam, be hogy csak 1-2 komm. szoftver futhat. Egy Nokia ugyanezt előadja fele akkora kapacitású akksival 4 napig. De ez már nem ide tartozik...

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#96067) holozis_HUN válasza spe88 (#96066) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Használj Here-t! Annak van offline térképe. Sokat nem használtam, de rosszat sem hallottam róla. Le kell tölteni az offline térképeket és mehetsz is.

Visszaolvastam, semmi :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96068) #79335424 válasza spe88 (#96066) üzenetére


#79335424
törölt tag

Telenor, 3490Ft/hét/1GB (EU7M a csomag neve). Én ezt használom. 1 -es díjzónában (EU) bármelyik hálózathoz lehet kapcsolódni. Bármilyen hanghívós csomaghoz rendelhető (feltöltőshöz is).

[ Szerkesztve ]

(#96069) holozis_HUN válasza #79335424 (#96068) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez T-mobilnál csak T-mobil hálózatra 6500 forint vagy valahogy így... Na most jól jönne a Telenor :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96070) kuksa90 válasza ollie (#96041) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem lett jó... Neked van igazad, csak a playre jó a zipsigner. :((

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96071) #79335424 válasza holozis_HUN (#96069) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagy ügy. Veszel egy feltöltőst, és megrendeled hozzá.

(#96072) air válasza spe88 (#96066) üzenetére


air
nagyúr

"Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag nem tud olyan gyorsan tölteni a kocsi, hogy ne merüljön le a teló egy Waze-nél, de ez mondjuk valószínűleg a telefon hibája. Android. "

Hogy mi?! Azért merül le, mert Android? Na neee!
Esetleg a töltő nem lehet túl gyenge?

A Waze-zel kapcsolatban egy szó a válasz: közösség.
Minden infót a felhasználóktól gyűjt be. Ha egy dugót senki nem jelent be, akkor a program honnan tudná? Egyébként tudja akkor is. :) Ugyanis figyeli az útszakaszon haladók átlagsebességét is.
POI-k szintén a közösség által bővíthetők.
Az egy hónapja lezárt útra tervezés nekem gyanús. Ugyanis az útvonaltervezés is online, szervereken történik mások által használt utak alapján. Ha valamerre rendszeresen nem haladnak, arra nem szokott tervezni.
Ha pedig valaki megjelölné lezárt útként, akkor biztosan nem tervezne arra.
Ilyen anomáliával én még soha nem találkoztam, pedig évek óta csak Waze-t használok.

"Ami tényleg király volna ez a real-time navigálás, miszerint eltereljen, ha bármi gond van. "

Ez a legnagyobb előnye a többi programhoz képest. Az én eddigi tapasztalataim alapján tökéletesen működik.

A térkép szintén közösségi összefogásban készül. Vagyis bárki szerkesztheti. A hiányzó utakat a rajtuk történő haladással, bekapcsolt úthenger funkcióval lehet rögzíteni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96073) #79335424 válasza air (#96072) üzenetére


#79335424
törölt tag

Áhhhh... Ez a hsz. -em is elszállt. Még egyszer nem fogok bele a Waze hiányosságainak ecsetelésébe.

[ Szerkesztve ]

(#96074) tybsen válasza spe88 (#96066) üzenetére


tybsen
addikt

Személyes tapasztalat: én tényleg sokat közlekedem (beépített navi van) és az utóbbi évek tapasztalata alapján mondhatom hogy ezeknek a waze meg társainak egyáltalán semmi értelme (no flame). Egyrészt elvonja a figyelmet a vezetésről, másrészt nyilván olyan dugókról is ad tájékoztatást, amik már megszűntek. Egyébként sem érdekes az összes apró kis minimális időveszteség, amit a felhasználók jeleznek, a legtöbb ilyen kikerülhetetlen vagy nagyobb/ hasonló időveszteség lenne a torlódás kikerülése.

Traffi Hunter ötlete is jó, de olyan gyakran jelez autópályán, hogy gyakorlatilag használhatatlan szerintem (5km-es körzetben jelzi a radarokat). Olyat is jelez (például rendőri mérés), ami már nincs is (logikus módon sosem lesz 100%-os egyik ilyen információ sem, hacsak nem maga a rendőrség állítja be, hogy már elhagyta a területet :) ) Teljesen feleslegesen megy a háttérben.

Számomra sokkal nagyobb energiát igényel ezeknek az alkalmazásoknak a megfigyelése, mint a sebesség betartása/környezet figyelése. Ráadásul tempomattal közlekedem, amit ha a környezetben közlekedők össze-vissza sebessége folyamatosan lehetővé tesz, akkor gond sem lehet. Ezért vezetés közben relaxálva lehet hangoskönyvet / zenét hallgatni, stb, amit az ember akar és nem kell arra figyelni hogy melyik h.lye alkalmazásban mi van éppen, ami adott esetben ugye nem is stimmel.

Kizárólag google map-et használok a forgalmi információk csekkolására (nem navigálok vele alapvetően, arra ott a beépített, csak megnézem a forgalmat). Indulás előtt bemondom neki hogy hova akarok menni kidobja hogy hol mekkora forgalom és az nagyjából stimmel is, illetve időről-időre ránézek menetközben is.

De ha belegondolok tulajdonképpen ennek a tevékenységemnek sincs semmi értelme mert ha az utóbbi 10 évet végiggondolom akkor az az energia és idő amit a forgalom ellenőrzésére fordítottam bőven nem térült meg :DDD Lehet hogy csak szerencsés vagyok de körülbelül ötször ültem nagyobb dugóban, amiből négy a saját hibám volt (google map jelezte a dugót), egyet pedig nem tudtam volna elkerülni. (Ha Németországban élnék ahol gyakran van 5-10 vagy több km dugó, lehet hogy másképp látnám de többnyire ezek sem kerülhetők ki feltétlenül, így az ember kénytelen végigülni)

Ráadásul a dugók sem borzalmas dolgok mindenki annyira tart ezektől, de én sokszor örülök neki mert legalább az ember egy kicsit "kényszerszüneten" van, lelassul és nem kell rohanni.

[ Szerkesztve ]

(#96075) air válasza #79335424 (#96073) üzenetére


air
nagyúr

Pedig kíváncsivá tettél.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96076) #79335424 válasza air (#96075) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó, legyen!
Több felhasználói profil (járműváltásnál jól jön).
Ehhez kapcsolódóan, alternatív sebességhatárokkal számolás.
Túraútvonal, több köztes ponttal.
Sávasszisztens.
3D domborzati megjelenítés.
Skinezhető felület.
Pontos nézetbeállítás (magasság méterben, dőlésszög fokban).
Egyszerűsített nézetű HUD mód.
Street View integráció (ha már Google tulajdon).

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztos lenne még pár. Ezek más navikban létező funkciók.

[ Szerkesztve ]

(#96077) air válasza tybsen (#96074) üzenetére


air
nagyúr

Pont a közösségi navigáció, és a forgalmi információk miatt vette meg a Google a Waze-t, és használja annak az adatait. :)

(#96076) Somatom
Tudsz mondani olyan ingyenes navit, amiben ez mind benne van?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96078) #79335424 válasza air (#96077) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem, de nekem fontosabb a jó használhatóság, mint az ingyenesség. De, sajnos, ebben hasonlít az IGO -ra. Akkor sem kaphatom meg ezeket a funkciókat, ha fizetnék értük. A különbség az, hogy az IGO -hoz ezek létező, kifejlesztett extrák, csak ugye az NNG üzletpolitikája...

(#96079) tybsen válasza air (#96077) üzenetére


tybsen
addikt

Igen tudom és maga a waze létjogosultságát nem kérdőjelezem meg, illetve nagyon jó dolognak tartom, hogy a közösség sebessége alapján látszódnak a forgalmi adatok (közvetett módon tehát ugye én is használom). :)

(#96080) air válasza tybsen (#96079) üzenetére


air
nagyúr

"a waze meg társainak egyáltalán semmi értelme"
"a waze létjogosultságát nem kérdőjelezem meg"

Azért ez a két mondat nem kicsit mond ellent egymásnak. :U
És hozzávenném azt is, hogy szerinted semmi értelme a "waze" és társainak, de a Google Map-en megnézed azokat a forgalmi adatokat, amiknek jó része a Waze felhasználóktól származik. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96081) woodworm válasza #79335424 (#96076) üzenetére


woodworm
veterán

Rögzített útvonalon újra navigálás, netán külső editor hathatósabb támogatása.
Az igo többpontos útvonal bevitele pl. elég fapados.

(#96082) tybsen válasza air (#96080) üzenetére


tybsen
addikt

Mit nem lehet ezen érteni? Szerintem elég részletesen, érthetően, egész mondatokkal leírtam a használati szokásaimat az előző kisregény-hsz-ban nem? Mi értelme, hogy mondatokat ragadsz ki a szövegkörnyezetből és beraksz :U :P smiley-kat? Vagy tényleg nem érted a mondataimat, vagy nem tudom mire vélni ezt.

Idézem amit írtam:

"...az utóbbi évek tapasztalata alapján mondhatom hogy ezeknek a waze meg társainak egyáltalán semmi értelme (no flame). Egyrészt elvonja a figyelmet a vezetésről, másrészt nyilván olyan dugókról is ad tájékoztatást, amik már megszűntek. Egyébként sem érdekes az összes apró kis minimális időveszteség, amit a felhasználók jeleznek, a legtöbb ilyen kikerülhetetlen vagy nagyobb/ hasonló időveszteség lenne a torlódás kikerülése."

Magát a waze app-ot nem használom és szerintem felesleges. Forgalmi adatokra van szükségem a google maps-ben (ez waze előtt is létezett a maps-ben, a waze csak jobbá/pontosabbá tette, nem véletlenül vette meg a google).

(#96083) w.miki válasza #79335424 (#96076) üzenetére


w.miki
veterán

ez melyik navikban van meg?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96084) air válasza tybsen (#96082) üzenetére


air
nagyúr

Az az értelme, hogy szembesítettelek az egymásnak ellentmondó állításaiddal.
Lényegében senkit nem érdekel, hogy te mit és mire használsz, ez a te dolgod.
De két, egymásnak homlokegyenest ellentmondó állítás hiteltelenné tesz. Ennyi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96085) dlaj válasza tybsen (#96082) üzenetére


dlaj
őstag

Egyrészt elvonja a figyelmet a vezetésről,

Szerintem is, ezért különösen veszélyes a használata.
Vezetés közben a telefon nyomogatni és rögzíteni hol van a dugó, szerintem felelőtlenség, ezért meg félreállni és úgy betapicskolni a telefonba, az időveszteség. Nem beszélve arról hogy újabb dugókat okozhatunk vele és balesetveszélyes is.
Ha már tiltják a vezetés közbeni mobilozást a Waze-t nyugodtan ki is lehetne vonni a forgalomból.

(#96086) beg válasza dlaj (#96085) üzenetére


beg
veterán

Aki sminkel és eszik, dohányzik az meg vígan vezessen tovább, hiszen csak a telefon nyomkodás veszélyes. Ezért tiltsuk ki az összes navi eszközt és alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96087) tybsen válasza air (#96084) üzenetére


tybsen
addikt

Nincs szükség szembesítésre ugyanis nem a rendőrségen vagyunk, csak szimplán elmondtam a véleményemet a személyes tapasztalatom alapján, amit Te szándékosan nem vagy hajlandó megérteni (az újabb, korábbi két hozzászólást megmagyarázó reakcióm ellenére sem).

Sőt, kifejezetten kiforgatod a véleményemet azzal, hogy két mondatot kiragadsz a szövegből, majd hiteltelennek nevezel. Nem tudom, mire jó ez de részemről befejeztem a témát. A jövőben egyszerűen ignoráld kérlek a hozzászólásaimat, elejét véve az újabb felesleges szembesítés-magyarázkodás köröknek és esetlegesen szükségessé váló moderációnak. Peace :)

[ Szerkesztve ]

(#96088) punky10 válasza dlaj (#96085) üzenetére


punky10
addikt

Nem hiszem, hogy én volnék az egyedüli olyan zseni, aki miután dugóba került, simán,balesetveszélyt egyáltalán nem okozva tudta jelezni a többieknek, hogy erre ne jöjjenek... :) Közlekedés közben nem telefonálok, de a dugó pont arról szól, hogy nem tudok közlekedni...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#96089) Bozek válasza tybsen (#96074) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Traffi Hunter ötlete is jó, de olyan gyakran jelez autópályán, hogy gyakorlatilag használhatatlan szerintem (5km-es körzetben jelzi a radarokat)."

Nem jó, az összes ilyen alkalmazást törvénnyel tiltanám. Aki nem tartja be a szabályokat, azt büntessék is meg. 130-cal lehet menni autópályán, 150-ig nem büntetnek. De az 50-es táblánál se kapsz büntetést 65-ig. Ha ez nem elég, akkor fizess.

(#96090) #79335424 válasza beg (#96086) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem tudok egy kézzel tojást nyitni, de több kollégáról tudok, akik símán összedobnak egy rántottát a pályán.

(#96091) mobilizmo válasza #79335424 (#96090) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ez vicces, de nem szívesen haladnék a kolléga mellett ilyenkor, de szerintem Te sem.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#96092) beg válasza mobilizmo (#96091) üzenetére


beg
veterán

Bekapcsolja mind az összes asszisztenst és még a jakuzziba is hátrasétálhat :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96093) brd válasza dlaj (#96085) üzenetére


brd
nagyúr

Nyugodj meg, van, aki még úgy is jobban vezet nálad, hogy a Waze-t nyomkodja a kevésbé sűrű pillanatokban (pl. üres úton haladva, vagy piros lámpánál állva). A hülyeséget, felelőtlenséget kellene kivonni a forgalomból, csak azt sokkal nehezebb (hasonló ez az igazi baleseteket okozó figyelmetlenséghez/felelőtlenséghez, de az abszolút gyorshajtást büntetik inkább, mert azt egyszerűbb dokumentálni, így lehet mutogatni, meg örülni a bevételnek).

The only real valuable thing is intuition.

(#96094) brd válasza Bozek (#96089) üzenetére


brd
nagyúr

Rendben, de akkor azt is lehessen büntetni, aki a hülye szabályokat hozza.

The only real valuable thing is intuition.

(#96095) gery2123


gery2123
őstag

Nem akarok bele szólni a wase vitába de hajrá wase :D :DD !!!
Csak ezt használom navigálásra és nem azért mert jelzi merre van trafi, hanem mert tudom hol van dugó, mire számíthatok.... Nekem tetszik a közösségi hozzáállás és fejlesztés. Ha lehetne offline térképet is menteni akkor tökéletes lenne számomra. Persze vannak hiányosságai, de mivel ingyenes, így engem nem zavarnak, illetve nem is nagyon haszálom még így se ki, nemhogy ha tudna mindenféle csilli.villi 3D bla bla bla dolgokat....

-- PSN_ID: GerY2123

(#96096) zeon.hu válasza gery2123 (#96095) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Legyen inkább waze :)

#?*@&!

(#96097) dlaj válasza brd (#96093) üzenetére


dlaj
őstag

Nem vagyok ideges és valószínűleg (biztos) nem tudod hogyan vezetek. :)
A mobiltelefont tilos vezetés közben használni, és ezt valószínűleg azért találták ki mert elvonja a vezetéstől a figyelmet. Ezt a tényt Te sem tudod megcáfolni.

(#96098) kuksa90 válasza beg (#96092) üzenetére


kuksa90
őstag

Láttam én már Liazban a sofőrt újságot olvasni... és az ugye tele van "asszisztenssel"...

Dlaj: lemaradtam valamiről? Úgy tudom, hogy kézben tartva telefonálni tilos.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96099) dlaj válasza kuksa90 (#96098) üzenetére


dlaj
őstag

Nem tudom. Szerintem nincs különbség a kézben tartva a tárcsázót nyomogatni, és a kézben tartva a Waze-t nyomogatni között.

(#96100) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Novemberben adtam el az HTC One M8-am, azóta iPad+iPhonet használtam, viszont most egy pár napra előkerült a HTC One S tartalék telefonom.
Novemberben, amikor eladtam az M8-at, akkor pont ez volt az egyik legidegesítőbb dolog, számomra hihetetlen, hogy most sem javították volna: ha ki van kapcsolva a net a telefonom 2-3 órőára majd újra visszakapcsolom, a Facebook Messenger app egymás után jelzi azokat az üzeneteket is, amelyeket más készülékről már elolvastam, így van, hogy percekig csipog egymagában, ami azért elég idegesítő.
A legfrissebb verzió van fent Play szerint (71.0.0.10.65)
Másnál is ilyen?

iOS-en, szépen szinkronizálja, vagy ha kapok is 10.20-30000 üzenetet, minden feladótól jelez egyszer és annyi. Most gondolkozok, hogy váltok Nexus 5X-re, de így ez elég béna megoldás

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.