Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96851) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy az ilyen akkumlátor fel-le,mindenféle irányba eloptimalizáló appokat miért nem tiltja ki A Play áruházból a Google?
Mert mint ahogy nemrég láttuk a Google play áruház is hibás volt,ha fent volt mondjuk a CM security.

(#96852) beg válasza aprokaroka87 (#96851) üzenetére


beg
veterán

Valószínűleg itt kapsz rá választ, nem a google supportnál.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96853) holozis_HUN válasza beg (#96845) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem kell lebaszni, csak megakadt rajta a szemem :DDD

Eszem ágában sincs ilyeneket felrakni, Z3 bőven jó minden csoda nélkül... Van SD Maid ugye (+ TWRP-ben néha megy egy ART Cache/Cache wipe) Greenify pár app fagyasztva, és Amplify. Leginkább mind aksihoz kellenek.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96854) beg válasza holozis_HUN (#96853) üzenetére


beg
veterán

Nem volt ebben semmi különös, csak jó ezeket tisztába tenni. De felőlem tehetsz fel cleaner-t boosterező battery doctort, ha zavaróan gyors a telefonod ;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96855) aprokaroka87 válasza beg (#96854) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Aztán meg jönnek a virusos lett az akkumlátorod marketing tevékenység :)

(#96856) holozis_HUN válasza beg (#96854) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igazából húgom csoda galaxy Trend telóját kellene átmenetileg rendbe rakni :) Root van, Nova launcher fent van. Pár appot, ami nem kell letöröltem, de nem igazán változott, lehet agresszívebben kellene törölgetnem...

Lehet újra kellene húzni a telóját, root, meg valami jó kis app, amivel esetleg lehet valamit varázsolni vele... Elég, ha nem fagy be percenként :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96857) aprokaroka87 válasza holozis_HUN (#96856) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én már évek óta a System tunerre esküszök.
Bizonyos dolgokat,ütemezetten vagy valamilyen esemény hatására is megtud oldani.

(#96858) beg


beg
veterán

Valami automata helyesírás ellenőrzős billentyűzet alkalmazást kellene még az összefoglalóba betenni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96859) holozis_HUN válasza beg (#96858) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem olyan kellene, mint gépen: Pirosan aláhúzza azt, ami hibás :DDD De ilyet nemigazán találtam...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96860) #79335424 válasza beg (#96858) üzenetére


#79335424
törölt tag

Minnek? Telyessen fölöslegges. :)

(#96861) Bici válasza tomy86 (#96850) üzenetére


Bici
félisten

Kössz!

(#96848) DS39: Neked is!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#96862) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha bizonyos kiterjesztésű (ttf,so) fájlokat valamilyen fájlkezelőböl nyitok meg mi a a bubánatos nyavajáért a Google Drive akarja megnyitni?
.ttf fájlt eleve értelmezni sem tudja.

ha én pl root explorerben rámegyek egy .ttf-re akkor az ő saját szövegolvasójával nyissa meg,ne a Google drive.

(#96863) Bozek válasza beg (#96858) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Nekem tökkéletes a hejesírásom. :D
2. Szegény fejlesztők nem győznék frissíteni, hogy kövessék a változásokat.
3. Helyesen helyesírás-ellenőrzős. Kötőjellel és nem külön. :)

[ Szerkesztve ]

(#96864) beg válasza Bozek (#96863) üzenetére


beg
veterán

Na pont ezért kellene, semmi másért :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96865) Bozek válasza beg (#96864) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, mert ez így észszerű (I love AKH12). :D

Hehe, még a Chrome helyesírás-ellenőrzője sincs felkészítve az új szabályzatra. :W

(#96866) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Frissult a telom 6.0.1-re, es azota VLC nem latja, vagy inkabb nem kezeli az SD kartyamat, es "atkeresztelodott" erre az FB59 hulyesegre. Otlet? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#96867) air válasza rizso (#96866) üzenetére


air
nagyúr

S7-en az ES File Explorerben nekem csak egy ilyen kód van az "sdcard1" vagy "External SD" helyett.
Én sem értem miért.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96868) Fall-N válasza air (#96867) üzenetére


Fall-N
veterán

Vettél S7-et? :)

Lehet valamilyen azonosító kód hasonlóan a Bluetooth eszközcímhez. Az is néha ilyen krixkrax módon jelenik meg, ha nem ismeri fel az eszköz (saját) nevét.

@aprokaroka87: Pont azért mert nem ismeri fel a formátumot. Ilyenkor felajánl alap program listát. Mindig ezeket ajánlja fel nekem is egzotikus formátumnál.

[ Szerkesztve ]

(#96869) air válasza Fall-N (#96868) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Céges.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96870) zeon.hu válasza air (#96869) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

-CGA monitor?
-Nem, saját.

:DD

#?*@&!

(#96871) pikszel válasza zeon.hu (#96870) üzenetére


pikszel
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#96872) holozis_HUN válasza zeon.hu (#96870) üzenetére


holozis_HUN
veterán

De jó, hogy alvás előtt olvasom ezt... :DDD Jobban alszok, egyből fáradt lettem :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96873) air válasza beg (#96845) üzenetére


air
nagyúr

Ezt nemrég találtam: [link]
Baromi jó. Be kellene tenni az összefoglalóba. Angol, de azért remélem páran értik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96874) beg válasza air (#96873) üzenetére


beg
veterán

Ez szép. Kerítek neki helyet, köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96875) Bozek válasza Fall-N (#96868) üzenetére


Bozek
nagyúr

6.0 esetén is ez jelenik meg. Hogy mi az oka, csak sejtésem van. Hogy mi a pontos oka, nem tudom megmondani. De mivel több pendrive-ot is rá tudok dugni OTG-n keresztül, így szerintem biztosabb az azonosítás.

(#96876) #79335424 válasza Bozek (#96875) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam az a "régi iskola" szerint sdb1, sdc1, stb. Még soha nem kevertem össze őket.

(#96877) aprokaroka87 válasza Fall-N (#96868) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ugye a Google Drive app apk-ban levő androidmanifest.xml-ben ott vannak a mime-type sorok.
Így marad az hogy kénytelen vagyok én beállítani eggyesével külön a fájltársitásokat.

Kivéve ha esetleg lenne valami "adatbázis" szerű arra hogy az adott fájl formátumot melyik alkalmazással lehet megnyitni.

(#96878) #79335424 válasza aprokaroka87 (#96877) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az intent filtereiben van definiálva, hogy mire alkalmas egy alkalmazás, és ez alapján társítja a rendszer. Sztem sem túl jó megoldás, de ez van. E-Robottal már próbáltam "átverni" az OS -t, de nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#96879) aprokaroka87 válasza #79335424 (#96878) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az még hagyján,de van olyan formátum amit a Google Drive eleve nem is tud értelmezni.

Így marad az "open with" funkció.

(#96880) w4dk0rt3


w4dk0rt3
tag

Sziasztok!
Lenovo p70-en a nova launcher alatt a calendar ikonom nem az aktualis datumot mutatja. A rendszer launcheren viszont jol mukodik. Lehet ezt orvosolni?
Koszi

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#96881) dobolson


dobolson
senior tag

Sziasztok! Tudja netán valaki, h a fb messenger béta tesztelői opcióból hogy a fenébe lehet kilépni? :)

(#96882) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ismerősömnek egy fiókhozzáférése (emailcím/jelszó) el van mentve az androidos Chrome-ban, de a jelszóhoz nem tud hozzáférni, amikor belép a goolge jelszókezelőbe, az az írja nincs szinkronizálva egy jelszó se, pedig el van mentve a telefon böngészőben. Hogy lehetne elérni, hogy felszinkronizálja a google fiókba ezt az adatot és hozzáférjen a jelszavához?

Köszi: RR

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#96883) rizso válasza air (#96867) üzenetére


rizso
addikt

Ha csak a nev lenne mas, az pont nem izgatna, nekem az a problemam, hogy igy csak egy ures fomappa van, holott van egy csomo almappam benne fajlokkal :(

Amugy ES meg a gyari fajlkezelo latja az SD kartya tartalmat.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#96884) #61600768 válasza dobolson (#96881) üzenetére


#61600768
törölt tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#96885) RootRulez válasza RootRulez (#96882) üzenetére


RootRulez
félisten

Megoldódott. :D

Rootolás, Chrome adatfájl átmásolása PC-re és onnan a jelszó kinyerése vmi adatbázis kezelő programmal - pipa

Hát komolyan, jobban járt volna egy jelszó emlékeztetővel... Ja, hogy az email fiókjába sem tud belépni XD

═════════════════════════════════════════

(#96886) Narxis válasza RootRulez (#96885) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem hiába mondom, hogy root rulez. :D

Thanos was right.

(#96887) dobolson válasza #61600768 (#96884) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi szépen! :)

(#96888) Krill77


Krill77
őstag

YouTube on lehet valahogy írni másnak? Bejelentkeztem de semmi olyat nem lattam, h iras vagy inbox stb..
Köfi

[ Szerkesztve ]

(#96889) Krill77


Krill77
őstag

Off: Bocs, h ide irom, de asztali nezetben sem leltem olyat, h motorhazteto alatt v hasonlo. A gondom az, h opera minivel, kiválo módban, mobil nezetben, privi irásakor nem lehet beilleszteni amit előzőleg (pl link) copyztam a vágólapra. Nem ugrik fel a beillesztes fül. Különben is túl kicsi az üzenet ablak. 3 sor fer ki nekem, élmény scrollozni..

[ Szerkesztve ]

(#96890) Bozek válasza Krill77 (#96889) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha hosszan nyomsz rá, akkor se?

(#96891) Krill77 válasza Bozek (#96890) üzenetére


Krill77
őstag

Ugy veszem észre, h ha irok be, azután nem megy a paste. Hosszúra sem. Legalábbis ezen üzenet ablakában még az üres helyee feljött a beillesztes, de ahogy beirtam mar tobbe nem. Regota van ez. Most jött el az idő, h sszóltam.

(#96892) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A Google Drive alapból melyik mappába ment?

(#96893) DrBubo77 válasza Franklin (#96808) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én olyannal találkoztam, hogy fel lett telepítve LG L70-re és Galaxy Ace 3-ra. Mindkettő 480x800-as, mégis az LG-n jól jelenik meg a kód-billentyűzet, a másikon egy része nem látszik. Ez mitől lehet? És lehet-e orvosolni valahogy?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#96894) novaktomi


novaktomi
csendes tag

Sziasztok. Tud vki olyan vpn appot, ami magyarországi ip címet is ismer?

(#96895) #79335424 válasza novaktomi (#96894) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell ahhoz app. VIP VPN.

(#96896) kaciokos válasza boxfan (#96841) üzenetére


kaciokos
őstag

Ja, amíg a jelenlegi tulaja, a facebook be nem integrálja a Messenger-be. :(

(#96897) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
A Navigon Europe-ban van lehetőség arra, hogy jegyezze, hogy merre haladok. Pl. teljesen random elindulok valahová, a program pedig logolja, hogy hány kilométert tettem meg, mekkora átlagsebességgel, stb.

(#96898) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Rendszer monitor alkalmazást keresek, mellyel ki szeretném deríteni, hogy mely processz eszi az akksit (proci és memória használat).
Rendszer processzekbe is bele kellene látnom, mert nem olyan alkalmazás eszik sokat, amit a seeintg akksi rész ki tud mutatni, hanem maga az android rendszer. Ebbe szeretnék belelátni.
Root megvan.

Kössz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#96899) air válasza Bici (#96898) üzenetére


air
nagyúr

Wakelock Detector, GSAM Battery Monitor.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96900) andatti


andatti
senior tag

Részben off leszek, előre is bocsánat... Bár, már lehet, hogy kérdeztem itt...
Rádiós alkalmazást én a TuneIn radio pro-t használtam eddig, de két bajom van vele, 30 Mb-ra felhízik és nem lehet átrakni SD kártyára... Tud valaki egy legalább hasonló tudásút ajánlani (aki ismeri), ami átrakható az SD-re? Már vagy 20-at letöltöttem a telóra, amiből 2 maradt, de hideg nyomába se érnek ennek... Az meg sehol nincs feltüntetve, hogy melyik rakható át...
A másik bajom a telenor app. ami már részben off... Nekem androidos telóm van, a régi mytv nálam el se indul, de play-ben találtam egy frisset, ami így már szépen működik is, de a régit nem tudom törölni... (hiányoznak a rooth jogok). Mondjuk amúgy is tárhely bajaim vannak, de felmerült bennem, hogy rooth joggal a google-os appokat pl. át lehet-e rakni SD-re, illetve lehet-e belőlük törölni? Mondjuk most az eset-et is törölnöm kellett, mert nem fért el az újfajta mytv app. De pl. a vírusirtót rooth joggal át lehet-e rakni SD-re, vagy ne is próbálkozzak?
Az is kérdés, hogy microsoft-ra csak én nem találtam meg ezt az újfajta telenoros appot, vagy arra tényleg nem fejlesztették/nem rakható fel az új app, vagy csak én nem találtam az áruházban. Ugyanis egyfolytában az alapcsomagot akarja velem megvetetni+ erőlteti a regisztrációt, azaz anélkül el se indul rajta egyik csati se. Míg androidban ez az új ki is írja, hogy aug.31-ig ingyenes a 6 csatorna, csak azért kéne regelnem, hogy HD-ben tudjam őket nézni. De reg nélkül is lehet nézni és semmi gond vele...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.