Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95651) Fall-N válasza #79335424 (#95535) üzenetére


Fall-N
veterán

Ne is említsd. Van egy régi Hotmail cím amit nem akarok GMaillel használni, mert annyira nem fontos. Én naiv felraktam az Outlook appot, ami pár verzióig jó volt. Utána kapott egy frissítést és le is merítette az akksit ahogy netet kapott. Ment is a kukába.

A képen tárgyalt "Másolás a vágólapra" nálam is van TouchWizen 5.0 alatt. Szerintem ez gyári Lollipop ficsőr.

(#95652) arti1121 válasza benfolds (#95644) üzenetére


arti1121
senior tag

beállítások/ WiFi/ speciális/ keresés mindig elérhető lehetőséget kapcsold ki.
legalább is Sony-nál igy van, valami ilyesmit keress.
a lényege hogy a Google és más alkalmazádok akkor is kereshetnek hálózatokat ha a WiFi ki van kapcsolva. Na ezt kapcsold ki.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#95653) brd válasza nyisziati (#95624) üzenetére


brd
nagyúr

A "menü" gomb egy lenyomásra helyi menü, kettőre több tetszőleges, általad kiválasztott app (talán 12 a max.) Hosszú lenyomásra megint külön funkció (nálam fényerő, mert az automata nem túl jó, ha meg hirtelen napfényre megyek, ott nem szeretem keresgélni a világosítási lehetőséget).

A max. fényerőt hogyan lehet megoldani? Kell hozzá Tasker?

The only real valuable thing is intuition.

(#95654) #79335424 válasza brd (#95653) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam Lux + Robot. De, persze lehet Tasker is.

(#95655) nyisziati válasza brd (#95653) üzenetére


nyisziati
veterán

Passz, nem használok Taskert. Simán csak felhúzom a csúszkát maxra.

(#95656) sbwolf válasza Fall-N (#95651) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Inkább rom függő. 4.4.4-em van.

(#95657) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Nem tudjátok a swiftkeyben a pont billentyű helyére nem lehet a kérdőjelet betenni? Bal vessző helyére meg a pontot. Arra pedig gondolom remény sincs, h a spacet méretét csökkentsük a szélső billentyűk javára.. A telon gyári swiftkey van, nem leltem benne frissítés opciót.
Köszi.

(#95658) Mr. Y válasza Krill77 (#95657) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Van egypár ilyen szinten testreszabható billentyűzet, de a swiptkey nem az! Playen keresgélj. A Touchpal számomra elég testreszabható volt minden tekintetben anno, de sajnos leváltotta az emoji és azóta sokat butult...

But who is watching the guardians?

(#95659) Mr. Y válasza darvinya (#95650) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm, aztán jelentkezem majd az eredménnyel

But who is watching the guardians?

(#95660) Krill77 válasza Mr. Y (#95658) üzenetére


Krill77
őstag

Szo felajanlasban a swiftkey a best ezért ennél maradnek.

(#95661) Mr. Y válasza Krill77 (#95660) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ezt meg max programháttérből módosítod, de ahhoz érteni is kell hozzá....

But who is watching the guardians?

(#95662) air válasza Krill77 (#95660) üzenetére


air
nagyúr

Amíg nem tanul meg ragozni, addig soha nem lesz best. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95663) beg válasza air (#95662) üzenetére


beg
veterán

Megtanul az, ha minden szó minden ragozott alakját beírod neki egyesével :P
Amúgy swype találati aránya húzogatásnál sokat romlott, de még mindig ennek a legnagyobb ragozott szavas szótára.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95664) Mr. Y válasza Mr. Y (#95659) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Jelen...
Tegnap este, mikor életre pofoztam a mobilomat, első indításnál felkonfigurálta az appokat az új system-hez, ez 150 (kereken) appot jelentett és kb 10 percet. Ma reggel root, feltettem a küldött appot és valahogy egészen más a felülete.. Ami nem tetszett benne, hogy nem telepít önmagától, sőt, letölteni sem hajlandó keretrendszert, mint az előző. Hát visszamentem az XDA-ra és látom, hogy van ott választék. Kikerestem azt, amit az előző elfogadott a mobilon, hát letöltöttem. Mivel a reboot-ot sem kínálta fel, mindent manuálisan csináltam. Recovery, install zip...
Bekapcsolásnál az appok konfigurálása (és itt az első gyanús jel!!!), 142 app, kb apponkénti 0,5s alatt. Nem vártam ki a végét, húgomat oviba kellett vinni (igen, ilyen is van, hogy a legelső és az utolsó között van 16 év), s mikor hazajöttem és kézbevettem a telefont, nagyon furcsa volt. Dupla klikk a megjelenítőn (hogy felébredjen), látom, belépett a menübe. Sem egy PIN kérés, sem egy képernyőzár... Nem ez volt az utolsó furcsaság. Fejléc nem volt! Ez magyarázza az előbieket. bementem egy appba, és csak phone restart-al tudtam kilépni, mert az érintőgombok... Ha a home gombot 2x megnyomtam, kikapcsolt a képernyő, ahogy azt kellett neki. De rövidre nem tért haza, hosszúra nem nyitotta meg a task menüt. A vissza és az opció gombok működtek csak.
Megnyitottam az Xposed-et, írta, hogy a keretrendszert elfogadta. Bementem az appokba, kiderült, hogy amit tegnap leszedtem gravitybox-ot, az jó (LP), viszont volt hozzá frissítés. Rámentem, frissített, telepítettem, de továbbra is azt írta, van frissebb. Ezzel nem vacakoltam, megnyitottam az appot és... A Gravitybox nem találja a saját keretrendszerét, most kilép![/]
Hát most egy új System, remélem helyre áll. Mit rontottam el? Mi nem stimmel? Rosszat szedtem le?

Leszedett; v84 sdk21
Soc-om; MT6582

(I)Közben beindult a teló és most mükszik... Persze se root, se semmi...(/I)

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#95665) air válasza beg (#95663) üzenetére


air
nagyúr

A Swype találati pontossága és szótára messze jobb, mint a SwiftKey-é.
Csak a Swype-nál nagyon pontosan kell huzogatni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95666) Mr. Y válasza air (#95665) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

A legjobb a swipe tekintetében akkor is a touchpal volt. Csak elb@szták

But who is watching the guardians?

(#95667) Krill77 válasza air (#95665) üzenetére


Krill77
őstag

Az is fent van. Nekem nem jobb a swype. Tobb minden ajanl fel, de rosszul.

(#95668) Krill77


Krill77
őstag

Az androidos gyari email kliensbe nem tudom beallitani a csodálatos ciromoskamailt. A bejövő szerver beállítás ellenőrzés e utan azt írja nem tud csatlakozni. Pop imap Exchange bármelyiket allitom be. A cim es a jelszó utan magától kitolti a mezőket de mindig hibat ir.

[ Szerkesztve ]

(#95669) kuksa90 válasza Krill77 (#95668) üzenetére


kuksa90
őstag

Mi a rák az a "ciromoskamail"?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#95670) atike válasza Krill77 (#95668) üzenetére


atike
nagyúr

Nem vagy vele egyedül ahogy utánaolvastam... K9 Mailt javasolják helyette. Én meg azt, hogy felejtsd el azt az email fiókot... :U

(#95671) Promi válasza kuksa90 (#95669) üzenetére


Promi
aktív tag

(#95672) Promi válasza Krill77 (#95668) üzenetére


Promi
aktív tag

Szerintem nyiss új gmailt, a citromail -tól meg egy átirányítás a gmailre, és nincs gond.

(#95673) Mr. Y válasza Krill77 (#95668) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Abba a gyári szarba ami már 6 éve fertőzi a rendszert nem is fogod tudni

But who is watching the guardians?

(#95674) Krill77 válasza Promi (#95672) üzenetére


Krill77
őstag

Gémail jo lenne, de sajna elfelejtettem a fiokom jelszavát, es ha egy masikba belepek az appbol akkor vissza mar soha :( Azert a deli gyümölcsot valasztottam mert anno nem jott sok reki, ill. egyszerű volt regelni. De tudom, h vacak..

(#95675) beg válasza Mr. Y (#95673) üzenetére


beg
veterán

Okosan...
Nem kocsma.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95676) darvinya válasza Mr. Y (#95673) üzenetére


darvinya
titán

Miért rossz Gmail?

Vagy inkább Citrom/Free mail -re gondoltál?
Utóbbiakat sok helyen tiltó listán van.

Krill77

Bocs, de az utolsó hsz-ed borzalmassan érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95677) Bozek válasza darvinya (#95676) üzenetére


Bozek
nagyúr

A gyári e-mail kliensre gondolt, nem a Gmail-re. Egyébként azzal sincs gond, a fő probléma a Citromail...

(#95678) kaciokos válasza air (#95665) üzenetére


kaciokos
őstag

OK, de ha nagyon pontosan húzogatom, vagy nyomogatom, akkor nem tök mindegy, milyen szótára van? :)

A Swype-nál elég 1-2 betűt elrontani, és fingja sincs, mire gondolok, a Swiftkey-nél meg elég 1-2 betűt eltalálni, és akkor is jók a javaslatok.

A ragozott szavakkal kapcsolatban persze igazad van, ott nagyságrendekkel jobb a Swype szótára, de ezt lehet azzal kompenzálni Swiftkey-nél, ha hagyod, hogy átnyálazza a valaha írt összes emailedet (SMS-edet, FB postodat, kinek mit...), és akkor máris sokkal jobb lesz.

(#95679) darvinya válasza kaciokos (#95678) üzenetére


darvinya
titán

OK, de ha nagyon pontosan húzogatom…

Ez egy szakmai topik. :D

Inkább csúsztat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95680) Viktor0610 válasza Krill77 (#95668) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hiba nálad lesz, pár hete kipróbáltam egy citromailes címet, hibátlanul kezelte a gyári mail kliens. Sőt, akinek segítettem (én nem használok Citromailt), az sem panaszkodott, pedig más készüléke van.

Samsung Galaxy A54

(#95681) Krill77 válasza Viktor0610 (#95680) üzenetére


Krill77
őstag

Elofordulhat, h nem jól csinalom de mar jobbra hoznom a dolgot.

Még azt szeretném kérdezni, hogy root nelkul van-e lehetőség az erinto kijelző állitására? Ugy érzem gyarilag nem az igazi.

(#95682) Viktor0610 válasza Krill77 (#95681) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a linket nézted már? :)

Samsung Galaxy A54

(#95683) Mr. Y válasza darvinya (#95676) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ja, az alapra gondoltam, a Gmail még használható, a +al ellentétben. Bár az utóbbi időkben már csak a YouTube-os értesítőket kapom meg, a többihez man refresh-t kell végezni. Na mindegy, az előző kocsma hangsúlyért elnézést.
Egyébként az Xposed problémámra tud valaki valamit?

But who is watching the guardians?

(#95684) air válasza kaciokos (#95678) üzenetére


air
nagyúr

"ha hagyod, hogy átnyálazza a valaha írt összes emailedet (SMS-edet, FB postodat, kinek mit...)"

Átnyálazhatná, ha lenne mit. SMS-ben eszemben sincs irodalmian írni, általában 2-3 szónál többet nem írok, abban a havi 1-2 SMS-be. FB posztot meg egyáltalán nem írok. Egy darabot sem.
Szóval nincs honnan tanulnia. Emailből nem tanul, ha jól emlékszem.
Különben nem az én feladatom megtanítani a programot a ragozott szavakra, hanem a fejlesztőké.
Az ő dolgukat én nem fogom elvégezni helyettük, mert lusták, trehányak. ;]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95685) holozis_HUN válasza Mr. Y (#95631) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez a kinézető verzió melyik xposed installer? :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#95686) Mr. Y válasza holozis_HUN (#95685) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ez a kinézető verzió

Bocsi, de ezt nem értem.
A feletted levőnek; Mivel ezek a programok nem a ragozást tanulják meg, hane ma te szokásaidat (melyik szavad általában mit követ), így ezt nem tudják a programozók kiszh0phni a kisujjukból

But who is watching the guardians?

(#95687) kaciokos válasza Mr. Y (#95686) üzenetére


kaciokos
őstag

Igen, de van egy alapszótáruk, amibe a Swype-nál benne vannak a ragozottt szavak is, SwiftKey-nél nincsenek.

(#95684) air - Gmail-ből tuti tud tanulni, más email klienssel nem próbáltam.

(#95688) holozis_HUN válasza Mr. Y (#95686) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kinézetű. Elírtam :D

Szóval te melyik xposed installert használod? Mert nekem nem így néz ki.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#95689) Mr. Y válasza holozis_HUN (#95688) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

A jelenlegi (illetve a legutóbb, |10 óra alatt 2x újrahúzni a mobilomat rekord| az amit mondjuk enyhén; B@szott működni az XposedInstaller_3.0_alpha4 volt, fehér felület, sokkal csúnyább, mint a képemen. Ezt küldtétek.

But who is watching the guardians?

(#95690) holozis_HUN válasza Mr. Y (#95689) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem xposed 3 alpha4 van. Igen, ez a ronda. Akkor a szép (ami a fotón van) az neked jól megy? El tudod küldeni?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#95691) Mr. Y válasza holozis_HUN (#95690) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Jól megy, de nem érek vele semmit! Mármint... ez nem volt igaz...
Jól csinált ez mindent, csak nincs meg a keresője. Elküldöm, persze, de ide hogy lehet feltölteni? Vagy küldj privba egy e-mail címet.

Viszont a problémám fent áll még, miszerint; A Gravitybox [LP] miért nem működik, keretrendszer hiányára fogva? Sajátjára persze, ami edig egy ilyen szerencsétlen proginak sem volt...

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#95692) Mr. Y válasza Mr. Y (#95691) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Na várj, itt turpisság van. Most megkerestem gépen az előző verziót és ugyan ez a neve... De mégis teljesen más a felülete... Most akkor mivan?

But who is watching the guardians?

(#95693) beg válasza Mr. Y (#95692) üzenetére


beg
veterán

Többek közt az van, hogy kezd deja vu-m lenni.
Ne legyen itt is az, mint a droid szakmai topikban ha szabad kérnem. Az ott elhangzottak ide is érvényesek. :R
Ez a topik alkalmazásokkal foglalkozik, ami megenged ugyan egy kis kilengést erre-arra, de ne reszeljünk xposed keretrendszert hsz. cunamikkal párosítva. Arra megvannak a megfelelő topikok.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95694) air válasza Mr. Y (#95686) üzenetére


air
nagyúr

A következő szó ajánlásának semmi köze a szótárhoz.
Kevered a szezont a fazonnal.
De legalább kellően trágár módon tudsz megnyilvánulni.
Emlékeztetsz LongLeY-ra.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#95695) darvinya válasza Mr. Y (#95692) üzenetére


darvinya
titán

Már írtam és linkeltem, hogy 2 ugyanaz a verzió van, de egyik régi(#95635 hsz-em) kinézetű, a másik materiálos(#95642 hsz-em).
Amit beraktál Screenshot-ot az a materiálos, és itt is van keresés, csak menüpontban (jobb felül 3 pont).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95696) Mr. Y válasza darvinya (#95695) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Az egyik akkor sem működik, de köszönöm.
Az alap kérdésre semmi...
És elnézést, moderálom magam, nem lesz több káromkodás

But who is watching the guardians?

(#95697) darvinya válasza Mr. Y (#95696) üzenetére


darvinya
titán

Keretrendszert CWM/TWRP-ből kell felrakni.
Valószínűséggel nem jó a keretrendszer.
Nálam v80_22arm működik, de 64bit-es verzió.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95698) Narxis válasza darvinya (#95697) üzenetére


Narxis
nagyúr

Már van v84 is.

Thanos was right.

(#95699) Mr. Y válasza darvinya (#95697) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Az egyikkel működik. Írtam azt a keretrendszert, ami eddig ment ezzel. v84 sdk21. Pedig 32 Bites a proci és a rendszer. Egyébként nem feltétlenül kell ahhoz a kettőhöz ragaszkodni, mert a házigyártott recom is telepítette a másik verzióra és hibátlan volt.

But who is watching the guardians?

(#95700) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Melyik a legmegbízhatóbb root cloak? :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.