Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95051) beg válasza #79335424 (#95050) üzenetére


beg
veterán

Vékony jég és nagyon nehéz az egyensúlyt megtartani igo témában, ezt úgyis tudod te is. Nem mentünk bele mélyebben, ez maradjon is így, ezt próbáltam tisztázni. :)

Felőlem lehet róla szó, de a játékszabályok betartásával. Az eula előtti megosztás azért nem ennyire fekete-fehér, de egy jogásszal biztos napokat el lehetne erről beszélgetni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95052) #79335424 válasza beg (#95051) üzenetére


#79335424
törölt tag

Respect! :R

[ Szerkesztve ]

(#95053) majestic


majestic
őstag

Az iGO Navigation SzülinApp (Verzió: 9.18.27.650160) már letölthető a netről DE telepítés után elindításkor azt írja ki, hogy nem licenszelt. Magyarúl hiába teszed fel (amennyiben az alatt a 10 nap alatt nem töltötted le), akkor nem engedi elindítani sem az aplikációt...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#95054) snowdog válasza majestic (#95053) üzenetére


snowdog
veterán

És ennek igen egyszerű magyarázata van. A mostani nem egy önálló verzió, hanem a korábbi frissítése. Ezért csak azzal működik. :)

(#95055) #79335424 válasza majestic (#95053) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erről van szó. Letölteni, telepíteni, és elindítani szabad, csak az ilyen módon telepített alkalmazás használata tiltott.

(#95056) SharpSA válasza snowdog (#95054) üzenetére


SharpSA
veterán

A mostani is egy önálló verzió. Rég használtam már, amikor kijött, telepítettem. Most újra telepítettem és működik rendesen.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#95057) xSide válasza majestic (#95019) üzenetére


xSide
őstag

Megkerestem a drive-on lévő korábbi biztonsági mentésem, felraktam és most már megjelenik a frissítések közt.
Korábban dettó más készülékre ugyanezen fiókkal telepítettem a 10 napig elérhetőt és a play áruházban nem leltem.

[ Szerkesztve ]

(#95058) 4es válasza snowdog (#95054) üzenetére


4es
tag

Tévedés! Az új verzióban licensz ellenőrzés került ami lecsekolja a google fiókodat.

punky10: küldj már nekem valami linket erről a hibernálás/leállítás témáról köszi.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#95059) kuksa90 válasza 4es (#95058) üzenetére


kuksa90
őstag

Szerintem ugyanezt írta Snowdog is...
A legújabb frissítéssel (05.06.) meg aktív lett a TTS utcanévbemondás is. :C

szerk: csak az "utcanevek idegen környezetben" kitételt nem értem: magyarországon hol van ilyesmi? Mert más országtérképet nem ajánl fel...

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#95060) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.5hónapja cseréltem le a sim kártyámat.Ma ránéztem az akkumulátor készenléti idejére és azt mutatja hogy a jel nélküli idő 19%.36 órája vettem le töltöről és 19% a jel nélküli idő?Ez mitől lehet?

(#95061) ignisz válasza kuksa90 (#95059) üzenetére


ignisz
senior tag

Szép napot. Mi a legújabb verzió száma?

(#95062) kuksa90 válasza ignisz (#95061) üzenetére


kuksa90
őstag

Szia!
9.18.27.650160 a verzió, kiadás dátuma:Május 6. 2016.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#95063) DM43 válasza ignisz (#95061) üzenetére


DM43
őstag

#95021

(hopp, lassú voltam)

[ Szerkesztve ]

(#95064) ignisz válasza DM43 (#95063) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm

(#95065) ignisz válasza kuksa90 (#95062) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm

(#95066) 4es


4es
tag

Érdekes hogy e cikk írója lassan egy hónapja megkapott egy szülinapp update-et..

szerk.: ja látom már valami vip tag igóéknál.

[ Szerkesztve ]

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#95067) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!

Olvastam az összefoglalót, de ... tényleg nem létezik olyan alkalmazás ami egy meghatározott időpontban kikapcsolja a wifit és az adatforgalmat, majd egy másik időpontban vissza ROOT nélkül? Pl este ki, reggel be, minden nap.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#95068) dokee78 válasza kuksa90 (#95059) üzenetére


dokee78
félisten

Amióta van a google felolvasóban magyar nyelv nekem azóta mondja be az utca neveket.
Szóval régebbi verzió is mondta. :K

(#95069) karldergroße válasza kuksa90 (#95059) üzenetére


karldergroße
senior tag

Azért van ennek az iGo-nak elég baja. Nem lehet csak útvonaltervezőre hagyatkozni. Volt ma egy utam Keszthelyről Veszprémbe és konkrétan egy stoptáblával számomra lezárt kereszteződést nem jelzett, mintha nem lett volna ott semmi, csak jelezte, hogy menjek tovább egyenesen. Szóval az utat kell nézni, és nem az útvonaltervezőt, ez az alaphelyzet. És különben is, ajándék lónak ne nézzük a fogát, ugyeugye...

(#95070) Bozek válasza Markizmark (#95067) üzenetére


Bozek
nagyúr

E-Robot, Tasker, Automagic vagy bármelyik automatizáló jó lehet erre a célra. Hogy root nélkül tudja-e, az leginkább a telefonon lévő Android verziótól függ.

(#95069) karldergroße: Nincs tökéletes navigáció, MINDIG az utat kell nézni. Sokáig nem volt benne a térképek 90%-ában egy áthelyezett vasúti átjáró. És nem csak az iGo nem tudott róla.

[ Szerkesztve ]

(#95071) beg válasza karldergroße (#95069) üzenetére


beg
veterán

Erről az a német hölgy jutott eszembe, aki két éve a navigációval belehajtott a tóba. Be volt kapcsolva, hogy komp útvonalon is tervezzen. Ha épp felbontanak reggel egy utat, belemész?

Ezért használom amúgy a waze-t. Ott egy-két naponta frissül egy adott változás. Nem kell hónapokat várni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#95072) kuksa90 válasza dokee78 (#95068) üzenetére


kuksa90
őstag

Én Nuance motorral használom, és az is beszél. De csak a legutolsó frissítéssel lett aktív a hangbeállításoknál az "utcanevek bemondása saját nyelvterületen", és az".. idegen nyelvterületen" részleteség- beállítása.

beg: Értem én, hogy gőzgép, de ha nincs térerő, mobilnet, wifi, akkor lehet nemi életet élni a waze- val. Ezek hiányában pedig jó alternatíva az offline IGO - pláne ennyiért. Mindenben van hiba, de eddig még mindig elvitt oda, ahova kellett. És normális esetben első a kresz, utána a navi. ;)

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#95073) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Keresnék olyan navigációs szoftvert, ami tartalmazza a magyarországi turistautakat, és esetleg navigálni is tudna engem (nekiindulnék a hegyeknek biciklivel). :) Ha nincs ilyen, akkor olyan, ami esetleg tudná kezelni a turistautak.hu térképeit?

Valamint egy olyan app is kéne, ami tudja monitorozni, hogy mennyit bicikliztem, mennyi kalória, stb., esetleg jó lenne, ha térképre kirakná, hogy merre jártam.

hTC One KK-tel lenne az alany, nem frissítenék LP-ra, ha nem fontos.

Köszi előre is! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#95074) xSide válasza szezso15 (#95073) üzenetére


xSide
őstag

Osmand+, elég korrekt.
Friss térképekkel, turistajelzéssel, kerékpárutak kiemelésével, útvonal tervezéssel, navigációval és útvonal rögzítéssel egybekötve.
Külön nézet autózáshoz, gyalogos és kerékpáros közlekedéshez akár a hegyekben vagy városokban túristajelzéseken.
Több éve használom.

[ Szerkesztve ]

(#95075) Markizmark válasza Bozek (#95070) üzenetére


Markizmark
addikt

Egyik sem tudja root nélkül megoldani. Egyébként egy S6 edge+-ról van szó, Android M.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#95076) #79335424 válasza Markizmark (#95075) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem próbáltam, de szerintem Autoinput -tal megoldható, még ha nem is pont úgy, ahogy Te gondolod. Idézet a leírásából:

"toggling GPS on your phone without needing to be rooted!"

A GPS -hez GB óta root kell. Elméletileg. :)

[ Szerkesztve ]

(#95077) szezso15 válasza xSide (#95074) üzenetére


szezso15
addikt

Szuper, köszönöm szépen! :R A biciklis utam monitorozására mit ajánlasz/ajánlotok? :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#95078) dokee78 válasza szezso15 (#95077) üzenetére


dokee78
félisten

(#95079) szezso15 válasza dokee78 (#95078) üzenetére


szezso15
addikt

Köszönöm! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#95080) woodworm válasza xSide (#95074) üzenetére


woodworm
veterán

+1 az osmandnak.
Remekül kezeli a track és route fájlokat. Tehát simán vissza lehet menni már rögzített nyomvonalon vagy pc-n előkészített útvonalon, köztes pontokkal.

(#95081) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresek ami a megnyitott alkalmazásokat egy kis buborékba a kijelző oldalára teszi. Mint a messenger-nél ha üzenet jön.

Létezik ilyen?

:R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#95082) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

sziasztok

van olyan app androidra, hogy atállíthatom az országot ha kulfoldon vagyok Magyarországra, így a csak otthon elérhető tartalmakat is elérem? A böngészős verziója se jut eszembe...

Amugy Digi Online-t néznék...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#95083) csadi0011


csadi0011
őstag

Ha a root nélküli immersive/fullscreen mod alkalmazással egy app nem működik rendesen (eltűnik a 3 főgomb sávja, de az alkalmazás nem reagál, megáll), akkor egy root-ot használó megoldás, pl Xposed-es immersive mod is elbukhat, vagy az mindenképpen működik?
Nem minden alkalmazásnál jön elő a probléma amúgy, csak pont annál, aminél használnám. :DDD

(#95084) #79335424 válasza V.Stryker (#95082) üzenetére


#79335424
törölt tag

Konkrétan a Digiét nem próbáltam, de VPN -nel sztem lehetséges. Az ingyenesek általában túlterheltek. Én egy VIP VPN -es basic csomaggal használtam Németországban a Telenoros MyTV -t, és a Telekomos TV-Go -t.

update: Vazze, most esett le a tantusz! Összeraktam a két topik infóit. :) Erdélyben nincs vmi Digi okosság? Elvégre román cégről van szó, Magyar nyelvterületen.

csadi0011:
Xposedes App Settings -t használok ilyesmire, de annál sincs garancia arra, hogy egy alkalmazás a várt módon reagál a "megerőszakolására".

[ Szerkesztve ]

(#95085) V.Stryker válasza #79335424 (#95084) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Közben meglett... vpn one click-el gyönyörűen megy.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#95086) zebede válasza csadi0011 (#95083) üzenetére


zebede
őstag

Bármelyik rootolt telefonomon Xposed + GravityBox, soha egyetlen alkalmazással sem volt ilyen gondom.
Mióta nincs root a TVGo miatt az ideg megöl hogy nem tudom eltüntetni normálisan a navibart.
Te mivel próbálkozol root nélkül?

(#95087) tordaitibi válasza csadi0011 (#95083) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Igen elbukhat,
nalam nehany app osszedol ha teljeskepernyore vagy visszavaltok,
van root, es a szobanforgo appoknak mindegy hogy a GB.-ot hasznalom,
vagy mas appot a feladatra.
Jellemzoen a bongeszoim borulnak meg, azaz elszall, es ujrainditaskor alaprol tolti
be az oldalakat, de pl. Mindig tv is detto.
Most az AutoHide Softkey a favoritom, nem tudom kell-e neki root.

(#95088) csadi0011 válasza zebede (#95086) üzenetére


csadi0011
őstag

Ezt a kettőt próbáltam ki, de gondolom ugyan azt csinálják:
GMD Full Screen Immersive Mode
Fulscrn Free

@tordaitibi: GMD AutoHide Softkey? Az azt írja, hogy root kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#95089) kuksa90 válasza zebede (#95086) üzenetére


kuksa90
őstag

Én úgy vettem észre, hogy - igaz, én a HorizonGo- val küszködök - hogy a root miatt még megy, az Xposed teszi be neki a kaput...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#95090) #79335424 válasza kuksa90 (#95089) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes, hogy több készülékemen is (4.1.2 -től, 4.4.2 -ig) csont nélkül megy a MyTV, a v.1.0.12 -es TV-GO pedig Xposed + RootCloak modullal.

(#95091) kuksa90 válasza #79335424 (#95090) üzenetére


kuksa90
őstag

5.1 alatt próbáltam már mindent - a RootCloakot is- de nem akarja a nyüves :((
A MyTvhez, és a Tv-Go- hoz nincs hozzáférésem...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#95092) Bozek


Bozek
nagyúr

Tegnap este kipróbáltam az új PowerAMP-ot, ami szerintem egész jó lesz. Szerintem a hangzása is jobb, és került bele pár új funkció is.

Például a kimenetet is lehet változtatni, van az alap Android API, a Hi-Res Audio és az OpenSL ES kimenet. Én a Hi-Res Audio-t használom most, abban van Sony Hi Res Audio is, ez nálam megdobja a hangzást. De van benne újramintavételezés (resampling) és zajmoduláció (dithering) is. Beépített a fejlesztő egy olyan hasznos funkciót is, hogy a hangerőváltásnál a közöket lehet állítani (30, 50, 76 és 100), így sokkal finomabban be lehet állítani a hangerőt. Került bele vizualizáció is, ahol akár külső, .milk kiterjesztésű fájlokat is tudunk használni.

(#95093) dlaj válasza Bozek (#95092) üzenetére


dlaj
őstag

Lehet már a Play-ről telepíteni, vagy te is az alpha build 700 apk-t raktad fel?

Használom én is kb 2 hónapja, és igazából tetszik meg minden, és a hangja is jobb talán, de az nem jön be, hogy az albumokat a lejátszófelületről a régiben egy érintéssel elértem, az újabban pedig két érintés kell hozzá. Bele is szoktam fáradni. :)

(#95094) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Ki milyen hírolvasó appot használ?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#95095) Bozek válasza dlaj (#95093) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha beszállsz tesztelőnek itt, akkor tudod frissíteni a Play-ről is. Egyébként már van 703-as build is.

"az albumokat a lejátszófelületről a régiben egy érintéssel elértem"

Hogy érted el egy érintéssel? Egyébként balról be tudod húzni a listát, ami egyszerűbb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#95096) zebede válasza Heisenberg69 (#95094) üzenetére


zebede
őstag

(#95097) dlaj válasza Bozek (#95095) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi.
Közben már nézelődtem, és ráakadtam erre a fejlesztő dologra és a 703-ast is megtaláltam, fel is raktam.

Szóval a régiben itt fent volt az ikon, ami egyből beadta a mappákat, vagy albumokat, én már nem is emlékszem.

Az újban meg csak itt lent van (ez meg volt a régiben is), és egy érintés után még választani kell, hogy melyik nézetet szeretnéd.
Szóval nem egy katasztrófa, csak kényelmes vagyok, na! :)

(#95098) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

TSF launchernnél a dokkon hogyan lehet megjeleníteni az ikonok nevét ?

(#95099) mzso


mzso
veterán

Ha konkrátan egy alkalmazás (where's my water 2) adatait szeretném elmenteni, azt hogy tudnám megcsinálni. Szeretnék frissíteni, egy újabb verzióra, de addig nem megy fel amig le nem szedem a régit. Viszont az eltávolítás emlékeim szerint minden adatot töröl...

(#95100) air válasza mzso (#95099) üzenetére


air
nagyúr

Titanium Backup.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.