Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96901) ctibor


ctibor
senior tag

A teló topikjában már elsírtam a bánatom, de nem kaptam érdemi ötleteket. Szóval:

A mókolás, root nélküli G8-omra kijött a végleges, gyári Android 6.0 (EMUI 4.0) ROM. Feltettem. Minden OK, jól fut a rendszer, fürgébb és nem is fogyaszt rosszul. Egy baj van: az Exchange mail céges fiókom tartalmát egyszerűen nem látom.

Ilyen hülye hibával még nem találkoztam. Van egy Galaxy Note 8-am, azzal simán levelezek a céges fiókomon át. Van egy "tartalék" telefonom (elkel majd a családban), Oneplus X, 5.1 Android, azzal is. És a G8-al is létre tudom hozni a kapcsolatot a szerverrel! A teló naptárja mutatja az irodában az Outlookomba írt bejegyzéseket. Sőt, küldeni is tudok levelet a G8-al, rendben megérkezik a címzetthez. Csak éppen a Beérkezett levelek mappa üres! (Miközben valojában most is több száz levél van az Inboxomban és ebből kb. 100 olvasatlan)

Az előző, 5.1-es Rommal jól működött a levelezés. Szóval valami a beépített Exchange driverekkel lehet. Bár a topikban azt mondta egy kolléga, ő is használ Exchange fiókot és neki a frissítés után is megy...

Nem tudom, mit csináljak, mivel próbálkozzak?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#96902) Fall-N válasza Krill77 (#96891) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezért jók az olyan billentyűzetek, amelyekben van copy, paste, cut gombok. Pl. Swype, TouchPal, Fleksy, A.I. Keyboard, GO (ez mondjuk egy bloatware) stb. Ez hiányzik nekem a Google billentyűzetből meg a SwiftKeyből is.

@aprokaroka87: Legtöbb program egy saját mappába ment, amit nem mindig lehet látni Drive alkalmazásból. Például C-Locker Pro nemrég kapta meg a felhőbe mentést, azt látni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#96903) Fall-N válasza w4dk0rt3 (#96880) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze. Olyan ikon pakkot kell használni, amelyik használja a dynamic calendar funkcióit. A legtöbb fizetős tudja, ingyenesek közt is van sok. Pl. Voxel, Glim free stb. Én inkább fizetőseket használok.

Más: Nektek is szarakodik a Play? A N.O.V.A. 3-at kezdtem tölteni és azon kívül, hogy újabban szakaszosan tölt le baromi lassan - ilyenkor az értesítési sávról is eltűnik a letöltés ikon - megállt 759 MB-nàl (1,35 GB az egész). Pár verzió óta ezt csinálja. Nettel nincs baj. Lehet nem ártana egy factory reset.

(#96904) zeon.hu válasza Fall-N (#96902) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

C-locker pro-hoz ez jól jönne, de a legutóbbi frissítés óta megjelenített olyan értesítéseket is, ami nincs engedélyezve.
Úgy látom, tegnap megint jött rá frissítés, de ha nem javították, továbbra is maradok a 7.9.0.6-nál.

#?*@&!

(#96905) #79335424 válasza andatti (#96900) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez fura. A régi (sárga ikonos) MyTV appot a szokásos módon símán tudtam törölni a rendszer alkalmazáskezelőjével.
Alkalmazás kényszerleállítása -> gyorsítótár törlése -> adatok törlése -> alkalmazás törlése.

(#96906) aprokaroka87 válasza Fall-N (#96902) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Még jó hogy van Download2SD xposed modulom.
Merthogy alapból az SDCARD0-ra ment,amin nincs annyi szabad hely.

Nyilván egy "rákérdezés letöltés elött " már nagy idő és pénz lenne a Google számára.

A dropbox pl rákérdez.

(#96907) Bici válasza air (#96899) üzenetére


Bici
félisten

Kössz, kipróbálom őket. :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#96908) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Olyan app vagy weboldal is jo lenne amivel ha van lehetőség 192kbps ben is lehetne YouTube rol letolteni mp3at.(webes ajánlás is jo!)
Köszi

(#96909) #79335424 válasza Krill77 (#96908) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem teljesen értem az igényedet. Találjon neked 192kb/s hangfájlokat? Vagy, letöltés közben, realtime kódolja át? Ezek sztem nehezen teljesíthető elvárások. Nézd meg a Tubemate -et (ne a Playen keresd)!

(#96910) Krill77 válasza #79335424 (#96909) üzenetére


Krill77
őstag

Neem. Csak min 192 legyen. 128 tol faj a fejem.
Ui: az sem lenne rossz ha egyenesen linket tudnék rola küldeni, h a hozzá nem értő azt megkapva es megnyitva maris a download ablakkaltaltalálkozna l.
(off: opera mini/kivalo módban mobil nézet: ha a mondat epp a kis ablak végéig ér, nem lehet szóközt irni.)

(#96911) #79335424 válasza Krill77 (#96910) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ez nem fog menni. Bitrátát is tartalmazó, kereshető adatbázis, és egységes kliensalkalmazás kéne hozzá. Sztem a YT egyiket sem támogatja. Hogy őszinte legyek, abban sem vagyok biztos, hogy ezt a témakört lehet -e itt boncolgatni. Bozek szavaival élve, minimum "szürke zóna". Sötétszürke. :)

(#96912) Krill77 válasza #79335424 (#96911) üzenetére


Krill77
őstag

Szo nincs semmi tiltottrol. Saját feltolteseimet (saját mondókák) szeretném megosztani masokkal. Nyugi.
Nos, azert ha jol emlékszem az asztali Firefox addon tudta, h egy esetleg 320ban feltett anyagot le lehessen tolteni mas bitrataval is.

(#96913) beg válasza Krill77 (#96912) üzenetére


beg
veterán

App nincs rá. A többi pedig nem ennek a topiknak a témája.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96914) Oldman2 válasza Krill77 (#96908) üzenetére


Oldman2
veterán

Én a yout.com oldalt használom mostanában. Itt van ilyen letöltési lehetőség, persze ha eleve 64kbit -es a hang, ne akard 192-ben letölteni...

Egy Youtube videó/hangfájl linkjéből töröld ki a címsorban a vastagon szedett ("ube") részt és nyomj egy entert rá!

Pl.: https://youtube.com/video/h8Y9aRMAi5E

[ Szerkesztve ]

(#96916) @rglaaf


@rglaaf
veterán

üdv

lehet hülye kérdés de van valami app arra hogy a hangerőt lezárt képernyőnél is tudjam állitani?

PSN:BiZzare_0 ️

(#96917) Tyer válasza @rglaaf (#96916) üzenetére


Tyer
őstag

??? Milyen telonál nem megy?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96918) @rglaaf válasza Tyer (#96917) üzenetére


@rglaaf
veterán

telefon oldal gombot nem tudom használni

PSN:BiZzare_0 ️

(#96919) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az most komoly hogy az utolsó chrome frissítés óta kiszedték a lapok egybeolvasztását az alkalmazásváltóval?

Egyik nagy fícsör volt egy nem régi android főverzió érkeztével (talán 5.0), aztán most jól kiveszik :F vagy másnál működik? 51.0.2704.84 verzió

[ Szerkesztve ]

(#96920) beg válasza DeathAdder (#96919) üzenetére


beg
veterán

Kivették, jól látod. Megy is a dünnyögés mindenhol.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96921) #79335424 válasza Krill77 (#96912) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor linkeld Gdrive -ról!

(#96922) holozis_HUN válasza beg (#96920) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát speciel engem inkább zavart, főleg, hogy mindig bezárok mindent az apl váltóban :B Aztán így bezárnám a lapokat...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96923) DeathAdder válasza beg (#96920) üzenetére


DeathAdder
veterán

Óóó bakker, hát eszem f.om megáll :W
Mire volt jó ez :F

(#96924) beg válasza DeathAdder (#96923) üzenetére


beg
veterán

Innovációs mittudomén :) Biztos valahol leírják, hogy ez miért jó neked.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96925) G@ben


G@ben
addikt

Van olyan program, amivel meg lehet állapítani, hogy egy játék miért záródik be néha magától? Elég véletlenszerűen zár be, nem nagyon tudom mihez kötni, bár tippem szerint a memória elfogyása lehet a vétkes. Olyan kéne, ami figyeli a ramot és egyéb paramétereket is, vagy valami hibaüzenetet ír, hogy mi a gond.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96926) DeathAdder válasza beg (#96924) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaja tutira :D

Nagy újatísok minden évben, aztán 2021-ben megint visszatérünk holo UI-ig (annyira nem is bánnám), csak ha megszok valamit az ember azt utána nehéz nélkülözni. Főleg hogy előtte is szépen ki lehetett kapcsolni akinek nem tetszett.
Ilyen volt a teljes képernyős nézet is, amit nemrég megint csak kivettek (mondjuk főzött romon az nem gond)

(#96927) aprokaroka87 válasza G@ben (#96925) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

rootolt a telefon?

(#96928) G@ben válasza aprokaroka87 (#96927) üzenetére


G@ben
addikt

Igen.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96929) Tyer válasza @rglaaf (#96918) üzenetére


Tyer
őstag

Na és akkor kikapcsolt kijelzővel hogy szeretnéd változtatni? Hanggal, vagy mi a terv?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96930) aprokaroka87 válasza G@ben (#96928) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

lehet hogy többet tudnál meg ha a data/system/dropbox mappában keresnéd a dolgot,hátha ott lenne.
Ez csak egy tipp.

(#96931) G@ben válasza aprokaroka87 (#96930) üzenetére


G@ben
addikt

Ott van egy csomó txt és txt.gz, de nem tudom megnyitni őket.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96932) beg válasza aprokaroka87 (#96930) üzenetére


beg
veterán

Tehát ha ez a kérdés:
- Van olyan program, amivel meg lehet állapítani, hogy egy játék miért záródik be néha magától?

Akkor a válasz szerinted:
- lehet hogy többet tudnál meg ha a data/system/dropbox mappában keresnéd a dolgot,hátha ott lenne.

Sokadszor kérem és most utoljára:

Ha valamire nem tudod a választ, csak azért ne válaszolj, hogy írhass valamit és hsz.-t gyűjts. Elég volt!

#96925: play áruházban keres a logcat, catlog alkalmazásokra és talán abból kiderül miért lép ki a játékból.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96933) G@ben válasza beg (#96932) üzenetére


G@ben
addikt

Köszönöm! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96934) #79335424 válasza G@ben (#96925) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#96935) aprokaroka87 válasza beg (#96932) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Logcat bejegyzést az app fejlesztője határozza meg.
Meg értelmezd hogy mikor mit ir ki.

(#96936) @rglaaf válasza Tyer (#96929) üzenetére


@rglaaf
veterán

valami hangerő csuszka ami müködik lezárt képernyőnél is

PSN:BiZzare_0 ️

(#96937) Bozek válasza aprokaroka87 (#96935) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az, hogy Te nem tudod értelmezni, még nem jelenti azt, hogy más sem... Az előbb már szólt beg, hogy ne gyűjtögesd feleslegesen a hozzászólásokat...

(#96938) #79335424 válasza aprokaroka87 (#96935) üzenetére


#79335424
törölt tag

Figyu! Eddig bírtam derülni a marhaságaidon, de ez már nekem is kezd sok lenni!

(#96939) aprokaroka87 válasza Bozek (#96937) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

:D
te most szakmai választ adtál?

(#96940) kuksa90


kuksa90
őstag

Apuuuúú... kezdődik :(((

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#96941) brd válasza #79335424 (#96771) üzenetére


brd
nagyúr

Biztos érdekel: végre legalább Firefox-ra megtaláltam az eddig úgy tűnik, mindenhol működő megoldást: about:config ott pedig layout.css.devPixelsPerPx. Ha ezt 1-re állítom, akkor (eddig) mindenhol a site desktop nézetét kaptam, viszont így a nagyítással lesz egy kis probléma, de az túlélhető.

The only real valuable thing is intuition.

(#96942) #79335424 válasza aprokaroka87 (#96939) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közelebb állt a valósághoz, mint a tied. Mi olyan érthetetlen a logban? Szerepel benne az üzenet típusa:
I = info
D = debug
W = warning
E = error
aztán egy hosszú számsorként a Linux kernelidő (vagyis, az 1970.01.01. óta eltelt idő, másodpercben, + az ezredek. Majd, jön a processz azonosítója, végül az üzenet. Tádááám!

brd: :R

[ Szerkesztve ]

(#96943) fery02 válasza Bozek (#96258) üzenetére


fery02
addikt

Időközben már úgy tűnik tudja kezelni az ujjlenyomat-olvasót. :)

(#96944) aprokaroka87 válasza #79335424 (#96942) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Legyünk őszinték nagyon sokszor egy szög egyszerű probléma esetleges megoldási lehetőségét sem kinálja fel a rendszer.

(#96945) rjg válasza aprokaroka87 (#96944) üzenetére


rjg
őstag

Ennek mi köze ahhoz, hogy egy normális kérdésre Te egy abszolút nem releváns - kevésbé finoman hülye - választ adtál? Eddig számomra is a határon táncoltak a hozzászólásaid, nem tudtam, hogy szándékosan keversz dolgokat, vagy a hozzáértés, tudás hiánya miatt írsz néha b@lf@szságokat, esetleg csak simán trollkodsz, de most már kezdesz kicsit sok lenni. Tudom, ignore on, de ha többen jelzik, hogy változtass, talán van egy nagyon-nagyon halvány remény, hogy változtatsz és rájössz, hogy nem az a sok ember a hülye, aki veled szemben jön az autópályán...

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#96946) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Olyan offline kerékpáros térképet keresek, ami műxik 2.3-as Androidon.

Magyarorszák és a környező hegyek térképét kellene tartalmaznia, lehetőleg naprakészen.

Kössz! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#96947) aprokaroka87 válasza rjg (#96945) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor olvasd el a kérdező hozzászolását mégjobban és vond ki a képletből a "rendszerdiagnosztikai" dolgot.
Maradt valami hasznos információ?

Ez most nem a kérdező megbántása,inkább egy topikot érintő javaslatom lenne az esetleges alkalmazás gondokra.

(#96948) rjg válasza aprokaroka87 (#96947) üzenetére


rjg
őstag

Megkérdezted van-e root joga és mondtál egy mappát, ahol talán találhat "valamit". Hogy mit keressen, miért, arról egy szót sem. Ez szerinted segítség? Szerintem nem.

Szerk:
Ez olyan, mint a korábbi, full felesleg kérdéseid, valaki bajára. "Melyik Play vagy "GPSZ" verzió van fent?" Megírták. Tudtál vele bármit kezdeni, adtál rá ebből megoldást? Nem. Akkor mi a fenének folytál bele bármelyikbe?

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#96949) Bozek válasza aprokaroka87 (#96947) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnéztem újra a kérdést és továbbra sem értem, hogy mi köze van a Dropbox-nak a többi alkalmazás gondjaihoz... Vagy az is a GPSZ része? :D

(#96950) #79335424 válasza Bozek (#96949) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van köze, de inkább rendszerösszeomlás után hasznos ott keresgélni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.