Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96701) aprokaroka87 válasza air (#96700) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

vagy azok
De hasznos egy oldal.

(#96702) kaciokos válasza aprokaroka87 (#96696) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam már 9.0.83 van. Amúgy nekem is ette az akkut, de töröltem az adatait és leszedtem a frissítéseit, majd újra frissítettem, azóta jónak tűnik.

(#96703) aprokaroka87 válasza kaciokos (#96702) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem még nincs 9.0.83

Play store sem ajánlja fel a frissitést.

Apk mirror-on néztem 9.0.83 számomra nincs,de lehet nem is lesz.

Nekem a 2.3+ arm 160dpi verzió kell,ami meg csak 9.0.82.

Érdekes hogy akkor kezdett el Wake-elni ha zenét hallgattam.

[ Szerkesztve ]

(#96704) flash- válasza tybsen (#96698) üzenetére


flash-
veterán

Nincs fent es file explorer.

de mondon ez a locker amiben a hirdetes van ez sem a gyári..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#96705) aprokaroka87 válasza flash- (#96704) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha vissza állitod a gyárit akkor is fenn áll a probléma?

(#96706) batai15


batai15
félisten

Üdv! Google now ön tápot hogy lehet aktiválni?emui 4.1 vagy magyar nyelv alatt nem lehet ?

(#96707) t181 válasza flash- (#96694) üzenetére


t181
senior tag

Szerintem nézegesd át a telepített alkalmazásidnak beállításait. Faternak Moto G-jén múltkor a GO Weather állította be a saját zárképernyőjét. Nem is lett volna semmi baj, mert ez kivételesen tényleg jól nézett ki, viszont elkezdett olyat produkálni, hogy egyáltalán nem volt zárképernyő (gondolom az 1GB RAM átka). Ez volt az egyetlen olyan app a telóján, amiről feltételeztem, hogy képes ilyet csinálni, szóval gyorsan meglett a ludas, beállításai között egy pipát kellett kivenni.
Azt viszont furcsálltam, hogy ez az opció egyik napról(vagy inkább frissítésről) a másikra kapcsolódott be, mert már hónapok óta használja az alkalmazást.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#96708) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok! lehet hülye kérdés, de mikor vásárolok egy appot a store-ban akkor az email cimemhez köti hozzá (tehát amivel bejelentkezek a storeba), vagy telefonhoz amit a kis legördölő menüben ki kell választani? tehát ha ujrarakom a telefonom, ugye akkor is megmarad az app?

köszi

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#96709) Debilon válasza neil_mullen (#96708) üzenetére


Debilon
addikt

fiókhoz köti

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#96710) brek666


brek666
tag

Hali.!

Gamail helyett ismét felraktam az inboxot.
Ugyanaz a gondom mint régen de lehet én vagyok hülye.
Hoygan lehet oylan filest letölteni amit nem ismer?
Rákattintok az attachmentre és azt írja cant open ..De nem megnyitni akarom hanem letölteni..

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#96711) darvinya válasza brek666 (#96710) üzenetére


darvinya
titán

Akkor akarja megnyitni, mikor nem csatolt file, hanem beágyazott.
Érthetőbben nem email mellé tett file, hanem az email része, pl: kép.

Próbáld meg böngészőből.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96712) brek666 válasza darvinya (#96711) üzenetére


brek666
tag

Akkor ennek az inboxnak semmi értelme full használhatatlan így..
Ez pl egy irs files lett volna csatolmányként a viper4androidhoz tehát nem beágyazott...Gmail simán letölti marad is inbox meg a soha többet kategória.
Köszi !

(#96713) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Előre is elnézést az OFF-ért, de nem tudom, hol kérdezzek. A készülékem topikjában nem kaptam választ.Ha a megfelelő topikba irányítotok azért is hálás leszek.
Milyen alkalmazást vagy eszközt ajánlotok ahhoz, hogy egy zárt téren történő, nagy hangerejű koncert felvételén a hang ne egy értelmezhetetlen zaj, recsegés legyen, hanem valami, amiből ki is lehet venni, milyen szám lett felvéve? Láttam ugyanarról a koncertről, számomra elfogadható felvételeket, ami telefonnal készült (eddig iPhone6 Plusról tudok). Nem Hi-Fi-ben akarom a felvétel, csak értelmezhető legyen.

Előre is köszönöm a türelmet és a segítségeket! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#96714) darvinya válasza HoTaZo (#96713) üzenetére


darvinya
titán

Nagy hangerő esetén, mint minden mikrofonon szokott lenni szivacs.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96715) brek666 válasza HoTaZo (#96713) üzenetére


brek666
tag

Androidra sé ios re is elérhető a filmic pro.
Ebben van mikrofon gain állítás.
LG G4 en működik más készülékről nem tudok nyilatkozni
LG v10 nagyon jó minőségű hangot vesz fel illetve eddig ami nekem a legjobb minőségű felvételt készítette az a sony P volt Kis térben nagy hangerőnél is alig torzított.

[ Szerkesztve ]

(#96716) Krill77


Krill77
őstag

Hi
Hogy tudok tc-ben alulra egy olyan ikont létrehozni ami a rejtett mappákat előhozza/eltűnteti?
Probáltam, uj ikon/belső parancs, alul kikerestem a rejtett ki/be, megjelent az ikon de sztem az elérési út nem jó..

Megvan, csak ikont kerestem, de a paparancs a ket kis nyíllal adható.

[ Szerkesztve ]

(#96717) darvinya válasza Krill77 (#96716) üzenetére


darvinya
titán

Nálam működik ez a gomb.
Biztos rejtetségről raktál ki gombot?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#96718) HoTaZo válasza brek666 (#96715) üzenetére


HoTaZo
őstag

Sajnos nem működik az én készülékemen. Evaluatort leszedtem, az mondja... :( Igen valami, mikrofon hangerő szabályzós mutatvány kellene... De köszönöm a segítséged! :R

darvinya: Nem tudom, hogy a G8-ra miként tudtam volna rögzíteni a szivacsot... megnézem házi körülményeknél mit ad...

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#96719) dokee78


dokee78
félisten

Adó vevő alkalmazást tudtok?
Bluetooth vagy Wifi directeset?
Biciklizéshez kellene.

(#96720) #79335424 válasza dokee78 (#96719) üzenetére


#79335424
törölt tag

Intercom néven keresgélj!

(#96721) dokee78 válasza #79335424 (#96720) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi válogatok a találatok között! :R

(#96722) Smiley


Smiley
őstag

Sziasztok,

Szeretnek egy kis segitseget kerni. Kaptam egy "uj" motorola telot ocsemtol, es a regi motorola telomon osszesen csak 1 app van amit szeretnek athozni.... de nemtudom hogyan kellene csinalni. Fontos lenne, hogy az app beallitasok es a benne tarolt naplok is megmaradjanak.

Elore is koszi!

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#96724) Smiley válasza #20749568 (#96723) üzenetére


Smiley
őstag

:R Az szivas... akkor atcuccolom kezzel.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#96725) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#96726) brd válasza rayoliviero (#96725) üzenetére


brd
nagyúr

Erről jut eszembe, létezik olyan Andoridos böngésző, ami lehetőleg nem olyan lassú, mint a Firefox és az idióta weboldalakat át tudja verni úgy, hogy ne lássa az oldal, hogy én egy mobiltelefonról nézem? Ugyanis én jobban tudom, hogy mit szeretnék látni az oldalból a telefonon, mint az oldal fejlesztői, de ezt egyelőre nem tudom, hogyan lehetne velük megértetni. A kedvencem az, amikor a gyökér úgy gondolja, hogy telefonon megjelenítve csökkentett képességű oldalt hány a böngésző elé, használhatatlanná téve így az oldalt és erről nem is lehet lebeszélni, nincsen rá opció. Hogy megelőzzem a felesleges hozzászólásokat, leírom, mi nem tud ilyet: Dolphin, UC Browser, Firefox (a request desktop site sajnos nem ezt csinálja - pontosabban esetenként megfelelő, de felettébb riktán).

The only real valuable thing is intuition.

(#96727) hatpersze válasza brd (#96726) üzenetére


hatpersze
tag

Sajnos ez nem a böngészők sara, hanem a weboldal ismeri fel milyen eszközzel (OS-el) nyitod meg. Nekem egy padfone készülékem van, ha telefonon nyitom meg az oldalt (pl 444.hu) akkor ketté választva, mobilos nézetben mutatja mindegyik böngésző, viszont a tablet kabátban már normális asztali weboldalt látok. A Xperia Ultra is asztali oldalakat mutatott ha akartam. Amúgy nekem az Opera Next a non plus ultra a böngészők között. Egyetlen hibája hogy sajnos a háttértárat felzabálja, manuálisan kell üríteni (elég sűrűn).

Esetleg ha a telefonod rootolt, próbálj meg valami tablet ui-t használni, illetve hogy tabletnek lássa a böngésző a készüléked.

(#96728) zeon.hu válasza dokee78 (#96719) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zello
Fiam még nem tud írni, kártya sincs a telefonjában, ezen szoktunk csevegni.
Utólag is vissza lehet hallgatni a beszélgetéseket.

#?*@&!

(#96729) air válasza Smiley (#96724) üzenetére


air
nagyúr

Próbáld meg Heliummal!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96730) air válasza rayoliviero (#96725) üzenetére


air
nagyúr

Azért vannak még komoly hibái.
Például nem tördel, visszalépés után a címsorban az URL nem vált át.
Lehet, hogy kevesebb mint 400k, de a fórum betöltése után már 55MB RAM-ot fogyaszt.
Opera beéri 20-30MB körül.
Tesztelgetem aztán meglátjuk mi lesz belőle.
Mindenesetre köszi a tippet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#96731) dokee78 válasza zeon.hu (#96728) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi meglesem,ha jobb,mint amit találtam akkor ez marad.

(#96732) #79335424 válasza brd (#96726) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyesmire Firefox beta -t használok, a phony nevű addon -nal. Mindkettőt Firefox desktop módra állítva, eddig minden oldalt át tudtam verni.

(#96734) rjg válasza #20749568 (#96733) üzenetére


rjg
őstag

Nem

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#96736) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Egy olyan zenelejátszót keresek, amiben van mappák szerinti lejátszás, és Dalcimek szerint randezi sorba a számokat a lejátszo.
Tud valaki segiteni? Vagy abban, hogy ezt a dalcim szerinti sorrendet a PlayerPro-ban hogy lehet beállitani?
Köszi,
Tyer

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96737) Tyer válasza Tyer (#96736) üzenetére


Tyer
őstag

Meg találtam, szuper!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#96738) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tudtok olyan appot, ami pontosan mutatja a ram használatot? Mármint minden szolgáltatást, minden apró dolgot, ami foglalja a ramot... Azért kell, mert ami fölösleges háttérapp azt törölném, csak nem tudom pontosan, hogy melyik szolgáltatás mennyit fogyaszt stb :)

Köszi!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96739) ollie válasza holozis_HUN (#96738) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#96740) rayoliviero válasza air (#96730) üzenetére


rayoliviero
veterán

Folyamatosan javítgatják.

Operából melyik? A sima vagy a mini?

(#96741) t420s


t420s
aktív tag

Android alatt leállt app-ot automata módon újraindítani background-on hogy lehet?

Erre kell mnegoldás: egy app ami azt ellenőrzi hogy egy másik app épp fut-e és ha nem, backgroundon indítja.
Mindezt automata módon kérdés nélkül bizonyos időnként pl óránként.
Root jog van.

Köszönöm

(#96742) #79335424 válasza t420s (#96741) üzenetére


#79335424
törölt tag

A "background" a probléma. Ha az appnak van erre külön háttér service -e, akkor elméletileg az E-Robot tud ilyet. Azért csak elméletileg, mert a szolgáltatás indítás egy új funkció a Robotban, és még nem olvastam tapasztalatot a működéséről. Én sem teszteltem még.

(#96743) berobi78


berobi78
tag

Sziasztok,

Lenne pár kérdésem, mert hiába kerestem, de nem találtam megfelelő appokat.

Szóval.

1. Létezik olyan widget, ami egy dual sim-es telónál mindkét szolgáltató nevét kiírja a képernyőre? Normál esetben is kiírja a telefon, hogy mi az aktuális szolgáltató, de ez én telómon (Cubot H1), csak lezárt képernyőnél a bal felső sarokban scrollozva mutatja, hogy mely szolgáltatón lóg a teló, és jóval egyszerűbb lenne ha csak ránéznék egy widgetre, hogy most éppen átment-e valamelyik sim-em roamingolni, vagy sem (sűrűn vagyok határ közelében). Single sim-es megoldást talátam, de csak az elsődleges sim-ről ad infókat.

2. Létezik szoftveres megoldás a teló GPS-ének a javítására? Nem egy tigris, ha messze van a kocsiban a szélvédőtől, már elég pontatlan.

3. Ha youtube videót szeretnék HALLGATNI, akkor van olyan megoldás, hogy lezárom a képernyőt, de a háttérben fut tovább a videó?

Köszi

(#96744) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Mi a jó topik arra ha google play fizetési gondjaim vannak?

Sztori röviden:Már Ausztriában lakom, csak maestro kártyám van amit nem tudok hozzáadni, viszont Ausztriában elvileg lehet paypal-al fizetni. Az meg van. De ha olyat akarok hozzáadni nincs olyan opció, gondolom mert a play szerint még magyar a fiók. Ezt hol tudom változtatni?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#96745) #79335424 válasza berobi78 (#96743) üzenetére


#79335424
törölt tag

Youtube -ra root nélkül: BS Player.

(#96746) ollie válasza sagit (#96744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google profilodban állítsd át a lakcímedet.

[link]

[ Szerkesztve ]

***

(#96747) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Mar másodjára ugrik fel a play inditasa után egy " karos alkalmazas eltávolítása_ A framaroot karosíthata az eszközt" . Hosszú nyomasra alk info jon fel ami a playt hozza fel. Valahogy a play csinálja ezt. Maga a play szolgáltatás100 mb..

(#96748) Krill77 válasza rayoliviero (#96740) üzenetére


Krill77
őstag

Mini! Tud tömöríteni plusz reki block, uc minivel hasznalom.

Előző kommenthez: értesítéseket ki kapcsoltam es megszünt.
Szerk 2. : 22mb play, elnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#96749) holozis_HUN válasza ollie (#96746) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#96750) darvinya válasza Krill77 (#96748) üzenetére


darvinya
titán

Opera Mini nem tömörít semmit, ráadásul nem is teljes értékű böngésző.
Ez egy lapkép megjelenítő, amit szerver le generál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.