Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95451) Viperator válasza Bozek (#95450) üzenetére


Viperator
őstag

Honor 6 Plus - ez nem jó?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#95452) Bozek válasza Viperator (#95451) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezek szerint nem. Nekem a Z5 Compact gond nélkül felismer 2 pendrive-ot is egyszerre.

(#95453) Viperator válasza darvinya (#95446) üzenetére


Viperator
őstag

Kár volt megvenni az USB HUB-ot....

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#95454) Bozek válasza Viperator (#95453) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csatlakoztatás után azért nézd meg, hogy a Beállítások - Tároló menüben megjelenik-e mind a kettő.

(#95455) darvinya válasza Viperator (#95453) üzenetére


darvinya
titán

Írtam, hogy vedd meg.?
Csak tapasztalatomat osztottam meg, hogy nálam működik.

Az hogy nálad miért nem megy éteren keresztül, csak tippek vannak, nem kész megoldás.
Lehet pendrive annyira éhes, hogy emiatt telo csak azt tudja kiszolgálni, stb…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95456) Viperator válasza Bozek (#95454) üzenetére


Viperator
őstag

Csak az egyik....

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#95457) darvinya válasza Viperator (#95456) üzenetére


darvinya
titán

Csak 1 kérdés.
Sima OTG-t használtál, vagy ami van osztot?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95458) Viperator válasza darvinya (#95457) üzenetére


Viperator
őstag

Kétféle USB HUB-om van:

1. Tudja az OTG-t, lásd kép.

2. Sima Hama 4 portos USB HUB + egy sima OTG kábel.

Mindegyiknél csak egyet lát/fogad a teló....

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#95459) darvinya válasza Viperator (#95458) üzenetére


darvinya
titán

Akkor vagy a telo nem kezeli, vagy mint írtam egyik több energiát vesz ki emiatt másikat tiltja.
Ha jól veszem ki első osztot OTG-n van lehetőség külső táplálásra, így próbálva kiderül melyik hibás.
Külső táppal látja mind2t, akkor túl sokat fogyaszt az egyik.
Külső táppal nem látja mind2t, akkor telo nem tudja kezelni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95460) #79335424 válasza Viperator (#95458) üzenetére


#79335424
törölt tag

A külső tárak csatolása nem Android, hanem gyártófüggő. A Rockchipes kütyük öt mountpontot hoznak létre, amihez aztán csatolják a meghajtókat. Úgy tűnik, hogy a tied csak egyet.

(#95461) Mr. Y válasza Bozek (#95450) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ez függ a rendszeredtől!
Hanyas verzió?
Csakmert! 4.4. alatt kell root és egy program (csak a program miatt kell a root), az lekezeli multiba. Attól felfelé az OTG képes eszközökön tökmindegy, hányat dugsz rá, kezelnie kell, hacsak;
A telefonod nem ad elég kakaót. Akkor nem az van, hogy nem látja az egyik eszközt, hanem az, hogy nem is ad neki delejt. Függ akksi kapacitástól, beállítástól, töltöttségtől, szal' elég sok mindentől. Ergo pontos kérdés, hogy mid van és az mivel dolgozik?

But who is watching the guardians?

(#95462) St3ven


St3ven
addikt

MinDig TV 3.6 van fent a tabletemen. Frissíteném apk-ból a legújabb 3.62-re, mert F1 közben percenként megáll a stream, de a telepítés "Az alkalmazás nincs telepítve" hibával sikertelen.

Mi lehet a gond? Úgy tudom, hogy a tabletek nem támogatottak, de eddig ez nem volt akadály. Esetleg a 3.62-ben ezt már ellenőrzi is az app? Másnak felmegy tabletre?

4.2.2. nem rootolt.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#95463) róland válasza St3ven (#95462) üzenetére


róland
veterán

Támogatott a tablet vonal. Én is használom egy tableten is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#95464) Viperator


Viperator
őstag

Akkor valószínűleg kakaóhiány miatt nem tud kezelni egynél többet a teló... köszönöm a válaszokat!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#95465) Viperator válasza NandorHUN (#95341) üzenetére


Viperator
őstag

Nem tudja lefuttatni az MX Player... vagy talán nem tudja kezelni a nagyméretű fájlt?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#95466) St3ven válasza róland (#95463) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor nem ez lesz a gond. Természetesen a ismeretlen forrásokból való telepítés engedélyezve van.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#95467) tlac


tlac
nagyúr

Melyik a legegyszerűbb app arra, hogy este automatán lekapcsoljam a wiff-t, reggel pedig vissza?
Android 4.4.4, root is van.

(#95468) Fall-N válasza tlac (#95467) üzenetére


Fall-N
veterán

E-Robot, Llama vagy a Trigger.

(#95469) #79335424


#79335424
törölt tag

Az NNG a Play -jel együtt tud ám érdekes jelenségeket produkálni. Németország, free wifi, Szülinapp frissítés (mert mint kiderült, már csak holnapig lehet). Szépen hozza a Play. Rábökök a frissítésre, majd elkezd "gondolkodni" "letöltés" felirattal. Egyszer csak kifagy a folyamat, és 5 másodperc múlva a teló rebootol. :Y OK, hogy chinafon, de ilyet eddig még nem csinált alkalmazás frissítés közben. Újraindulás után magától folytatódott a notibáron a letöltési folyamat, majd a Play -be újra belépve, egyből telepítette a frissítést. Szóval, a végeredmény rendben van, de ez a váratlan reboot...

(#95470) tlac válasza Fall-N (#95468) üzenetére


tlac
nagyúr

Köszi, az e-robottal próbálkozok, de elveszek a beállításokban.

(#95471) #79335424 válasza tlac (#95470) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyszerű az, csak ne ezt a topikot terheljük vele! Dobd fel a kérdést az E-Robot topikban, és leírom a megoldást!

(#95472) arkone


arkone
aktív tag

Sziasztok!

Több kérdésem is lenne.

1. Mobilinterneten (Telenor, nem kikapcsolós, hanem lassítós, DPI flotta) miért van az, hogy a G+ alkalmazást nem tudom befrissíteni? Azt írja kommunikációs hiba. Pedig a weboldalak, youtube megy rendesen. (még lassítás után is 32 KB/s-el)

2. Hangouts sem megy mobilneten, wifin egyből átmegy az üzenet.

3. Ehhez alább látható egy kép. Ezt miért csinálja? Belépek külön külön a pirossal jelzett emaifiókokban, a felkiáltó jeles részeket manuálisan befrissítem és eltűnik, és utána már nem lesz piros, ugyan úgy működőképes, mint a középső fiókom.

Mindegyik fiókomnál randomra cisnálja ezt. Ötlet?

(#95473) Black_Raven válasza darvinya (#95416) üzenetére


Black_Raven
veterán

v6.707.E-all

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95474) Mr. Y válasza arkone (#95472) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Két eset lehetséges, ahogy elnézem az írásod mellé rendelt képet.

- Vagy a Google szervere frissül és akkor nem is fogja egy ideig
- Vagy a Google szerverre való szinkronizáláshoz nagyobb segességű internet szükséges, mint amit a belassított neted biztosít. Ezt úgy hívják, hogy időtúllépés. Lehet, hogy a komplett szinkronhoz már csak egy másodperc kell, de a PC sem hibátlan. Akkor már úgy gondolja, hogy hagyja az egészet.

A Hangout-ra pedig nem tudom, mik a körülmények, de egyrészt az nem egy ajánlott program, már a lassúsága miatt, másrészt ha esetleg akku-kímélő módban voltál, akkor ne csodálkozz. Harmadrészt lehet az a probléma ennél is, mint az előzőre a B) verzió.

But who is watching the guardians?

(#95475) darvinya válasza Black_Raven (#95473) üzenetére


darvinya
titán

Nálam v6.5-el napra kész.
Ki tudja ezt, hogyan mit.
Mert nem frissül automatikusan ezen a telon, Sony-n meg működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95476) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok!
van rá valami mód, hogy ezt a hányinger instagram logót a régi logóra tudjam cserélni?

(#95477) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Ismeri valaki az Animare tv műsor újságot? 3 nap utan nem frissiti a tv műsort. Android beállításokban töröltem az adatokat de semmi. Ismerős valakinek?

(#95478) kets520


kets520
tag

üdv zene lejátszó és régi hagyományos kinézetű billenyűzett app kellene reklám mentes mint a touchpal csak reklám mentes és teljes verziós

(#95479) Black_Raven válasza darvinya (#95475) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez tényleg érdekes,nekem a teló automatikusan frissült 6.7-re,a tabletemen 6.4 és napra kész,hiába próbáltam kézivel is..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95480) brd válasza #79335424 (#94791) üzenetére


brd
nagyúr

Most jutottam el oda, hogy megnézzem. Köszi', hogy írtad az App Settings-t, de sok minden már nem működik benne 5.1 alatt, köztük sajnos a Permission-kezelés sem.

The only real valuable thing is intuition.

(#95481) Krill77 válasza kets520 (#95478) üzenetére


Krill77
őstag

Billentyűzet : Swiftkey!
Zene: gom player, total commander

[ Szerkesztve ]

(#95482) kets520 válasza Krill77 (#95481) üzenetére


kets520
tag

Swiftkey ez olyan mint annó a hagyományos telefonnál? 1 gombonn több betű?

(#95483) kets520 válasza Krill77 (#95481) üzenetére


kets520
tag

ez nem olyan ez megint csak olyan hogy külön van minden betű

(#95484) #79335424 válasza brd (#95480) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsi, ezt nem tudtam! Mi lesz velem, ha lecserélem ezt a telót? Nem akarok új Androidot, nekem tök jó a régi, ami működik.

[ Szerkesztve ]

(#95485) kets520


kets520
tag

ilyen billemtyűzet kellene reklámok nélkül

sajna a képet nem tölti föl

[ Szerkesztve ]

(#95486) Black_Raven válasza #79335424 (#95484) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nyugodtan cseréld le újjabb Androidra,5.1-en működik az app permission is +sok más is. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95487) Dolphine válasza arkone (#95472) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Nekem ma a Címtár szinkronizálásánál írta ki ezt a hibát! Ha be-ki kapcsoltam, akkor semmi gond nem volt, csak akkor, amikor rányomtam arra, hogy Szinkronizálás most!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#95488) #79335424 válasza Black_Raven (#95486) üzenetére


#79335424
törölt tag

Remélem, hogy ez a teló kihúzza az "N" elterjedéséig! Abban legalább van olyan funkció, ami tetszik (ha nem qrják el).

(#95489) zeon.hu válasza kets520 (#95485) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Érdekes perverzió... :)

Play, keresés, és lőn!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#95490) Black_Raven válasza #79335424 (#95488) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak nem próbálod a dev. verziót?És melyik funkció szimpatikus?Nekem jó lesz 6 is,ha ebben a hónapban megjön.De 17március még odébb van mire jön a 7. :)várj kitalálom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95491) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok olyan programot, ami a naptáresemények idejére lehalkítja a telefont? Esetleg lockolja is? (az S5 egy rezgésre állítás után teljesen random esetekben visszaad egy pici hangot)

(#95492) brd válasza unravel (#94792) üzenetére


brd
nagyúr

Kösz' ezt is, ez úgy néz ki, működik, viszont nem az összes jogot tudja megvonni, csak néhányat. Pontosabban erősen úgy tűnik, hogy valójában nem is jogokat von meg, hanem az adott funkció elérését online tagadja meg (pl. a Location elérését menet közben ki-be lehet kapcsolgatni egy appnál).
Úgy tűnik, 5.1 felett csak az XPrivacy marad, amíg még többé-kevésbé működik.

The only real valuable thing is intuition.

(#95493) Black_Raven válasza #79335424 (#95488) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem Neked bejön az osztott képernyő,összekapcsolt értesitések,közvetlen válasz értesitésből,gyors váltás futó alk. között,oldalsó menü,java8.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95494) brd válasza #79335424 (#95484) üzenetére


brd
nagyúr

Ugyanaz ami velem: bizonyos IQ alatti emberek furcsán néznek majd rád, amikor hiányolsz bizonyos funkciókat, ill. problémázol, hogy ezt miért kellett kivenni/gyökérül újraírni. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#95495) #79335424 válasza Black_Raven (#95493) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bingo! :)

(#95496) Black_Raven válasza #79335424 (#95495) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha már a lottó nem sikerült.. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95497) darvinya válasza Black_Raven (#95479) üzenetére


darvinya
titán

Kicsit totál káosz kép jelenik meg előttem, mert ez így nem egységes a frissítés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95498) darvinya


darvinya
titán

Felvettem a kapcsolatot OneDrive app fejlesztővel, mert nincs olyan menü pont megosztáskor ami csak link-et vágólapra másolja, mint Box app-ban van.
Már egy ideje levelezek velük, de képtelenek felfogni miről írok.
Már montázs képet is készítettem, de még így se.
Arról írogat, hogy vágólap app nincs a készülékemen, vagy alapból van másolás.

Most komolyan valaki ennyire retardált, vagy én nem tudom angolul jól megfogalmazni már, hogy egy egyszerű fejlesztést nem tud megérteni.? :F

Miként kellene megfogalmaznom, hogy még érthetőbb legyen?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#95499) sbwolf válasza darvinya (#95498) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Szerintem van ilyen opció.

(#95500) darvinya válasza sbwolf (#95499) üzenetére


darvinya
titán

Nálam nincs ilyen, de mint látom van fent vágólap app-od.


Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.