Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90014) domerator válasza vadorzó (#90013) üzenetére


domerator
veterán

UC nálam is jól megy, egy hibája azért van: pont a PH fórumot nem tudom vele rendesen olvasni, mert vagy teljesen más betűméretet állít be postonként (tényleg, az egyik olvasható, a másik mikroméretű, hihetetlen), vagy ha a betűméret oké, akkor nagyításkor mindig elugrik valahova a lap szélére/közepére stb... ha pl lap aljára érek és nyomnám a nyilat a következő oldalra de előtte persze kinagyítom hogy eltaláljam, akkor én a nyílra nagyítok rá, de a genya utána elugrik valahova máshova én meg nyomom a nyíl helyét és ha nincs szerencsém akkor tök más linket találok el... k..va zavaró.

(#90015) holozis_HUN:

Köszi a tippet, leszedtem, megpróbálkozom, hátha... (nálam a chrome a hőskorában futott jól, akkor csak szinte böngészni lehetett vele, de azt kvagyorsan... az opera se a régi már, de most lekopogom jól megy.)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.