Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) aprokaroka87 válasza Bálint85 (#90050) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem mindhárom szolgáltatónak van már erre aplikációja

telenor esetén:my telenor

másik kettőnek nem tudom a pontos nevét

(#90052) #07400704 válasza #07400704 (#90045) üzenetére


#07400704
törölt tag

Vezetékes számnál valóban látom a körzetszámhoz tartozó régiót, de én mobilhívásra gondoltam.

(#90053) aprokaroka87 válasza #07400704 (#90052) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem arra csak akkor van lehetőség ha az adott cella megosztja az infót

(#90054) Salex1


Salex1
senior tag

Valami alkalmazással meg lehet azt csinálni, hogy ha jön egy SMS és "lesöpröm" az értesítéseknél, akkor az váljon olvasottá?

(#90055) teo77


teo77
őstag

Valaki tudja, hogy mi a különbség a Hola ingyenes - es fizetett verzioja kozott?
Az ingyenest is tudom használni rendesen (mindenfele szerver van benne), de ajánl nekem a kepen, alul 5 dolláros előfizut. Nem tudom, az mivel jobb.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90056) B********


B********
aktív tag

Sziasztok! Mivel nem találtam konkrétan a témába vágó topikot, itt teszem fel a kérdésem:
Azok tapasztalatára vagyok kíváncsi akik egy készüléken több google account-ot használnak. Azért kellene, mert így lenne egy személyes meg egy amit mondjuk játékokhoz használnék. Azt tudom hogy kell létrehozni, de magán a készüléken hogy váltok a kettő között? Egyszerre lehet a kettőt használni, vagy csak egyiket vagy másikat ki-be jelentkezéssel? Pl. egy Google alkalmazás esetében, konkrétan arra gondolok, ha megnyitom (mondjuk gmail vagy play áruház) ki kell választanom hogy melyik accounttal szeretném használni, vagy minden egyes váltásnál előtte ki-be kell jelentkezni?

(#90057) ollie válasza B******** (#90056) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell ki-be jelentkezni, a google alkalmazások menüjében egy tapi a váltás az accountok között.

(#90045) tapaizo: mivel ez magáninformációnak számít, így nem lehet. Azért mobil a mobil, mert nincs helyhez kötve.

[ Szerkesztve ]

***

(#90058) aicon válasza teo77 (#90037) üzenetére


aicon
senior tag

Az aláírásomban levő is megér egy próbát. Elég sokat add ingyen...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#90059) teo77 válasza aicon (#90058) üzenetére


teo77
őstag

Köszi, de kérdem én, hogy miért éri meg neki(k) az ingyen VPN? Esetleg nem az adathalászat miatt?
Ezen dolog miatt aggódom csak, a pénz annyira nem számít.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90060) teo77


teo77
őstag

Valaki arról tud valamit, hogy lehet-e fix IP-vel VPN-ezni, ad-e a szolgáltató? Mert tartok tőle, blokkolna az adott szolgáltató,ha látni fogja, hogy mindig más-más IP-ről lépek be

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90061) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy-két kezdő kérdésem.

Elolvastam az első oldalon írtakat, de az alábbi kérdésemre nem találtam a választ.

Hamarosan szeretnék venni egy okostelefont(még nem volt) és az lenne a kérdésem, hogy az android rendszer illetve a rá telepített alkalmazások automatikusan frissülnek, akkor is, ha egy hét kikapcsolás után bekapcsolom a telefont?

Ha igen, akkor mennyi idő kell ahhoz a rendszernek és az egyéb programoknak hogy felfrissüljenek?

Meg-e lehet tekinteni ezen folyamatokat,ellenőrizni lehet-e, hogy a programok frissítése hol tart és milyen adatbázis verziót értek el?

Végül az utolsó kérdésem, hogy az adott telefon(Samsung A3) saját vírusirtója mellé érdemes más védelmi programot pl:a topik első oldalán írtak alapján az avira) telepíteni vagy nem?

(#90062) holozis_HUN válasza Teodor52 (#90061) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szia! Igen, HA be van kapcsolva az automatikus frissítés (alapból be van), akkor egyből kezdi frissíteni őket, amint WiFi éri a telót. A Status Bar-nál (ahol mutatja az aksi százalékát, egyéb üzeneteket, ahol ha lehúzod ki be lehet kapcsolni a WiFi-t stb) kiírja, hogy hány százaléknál jár a letöltés. A végén kiírja, hogy hány alkalmazás lett frissítve. Verziószám megtekinthető úgy, hogy rámész az alkalmazás oldalára (ahol letöltötted, és ahol írja, hogy Törlés vagy Megnyitás) és Több vagy További információk és annak a legalján van a verziószám, készítő, mekkora a program stb.

Antivírust nem szoktam használni, ha nem töltesz le illegális helyekről (Torrent és egyéb) akkor nem kapsz vírust. Ha csak a Google Play-t használod. Az anivírus picit lassítsa a telót és kicsit eszi is az aksit (ez a tapasztalatom)

Remélem érthető voltam :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90063) Teodor52 válasza holozis_HUN (#90062) üzenetére


Teodor52
senior tag

Igen teljes mértékben! :)

Köszönöm szépen a segítséged!

(#90064) air válasza teo77 (#90060) üzenetére


air
nagyúr

Természetesen lehet fix IP-vel VPN-ezni, de egyrészt semmi összefüggés nincs a két dolog között, másrészt a szolgáltató nem fog adni neked fix IP-t.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90065) tomy86 válasza Bálint85 (#90050) üzenetére


tomy86
addikt

Call Meter 3g szerintem a legjobb.

(#90066) teo77 válasza air (#90064) üzenetére


teo77
őstag

Úgy értem, hogy ha VPN-en vagyok, akkor lehet-e fix IP-n, amit tőle kapok. De már válaszoltál is. Köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90067) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
tudnátok ajánlani pár jól kinéző időjárás widgetet, ami egyszerű és letitsztult és a lényget mutatja
köszi

Samsung Galaxy S23

(#90068) gjoco1 válasza StarKiller89 (#90067) üzenetére


gjoco1
addikt

Tedd fel a Zooper widgetet és olyat csinálsz,amilyet csak szeretnél.Rengeteg lehetősség rejlik benne.Én már hosszú évek óta használom,igaz egy picit melós,de megéri. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#90069) air válasza teo77 (#90066) üzenetére


air
nagyúr

Jaaa, hogy így értetted.
Nem erre válaszoltam, de erre is ugyanaz a válasz. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90070) #79335424 válasza teo77 (#90066) üzenetére


#79335424
törölt tag

A mobilnethez az IP -t a szolgáltatódon keresztül kapod, úgyhogy előle semmiképpen sem tudod elrejteni.

[ Szerkesztve ]

(#90071) nyisziati válasza domerator (#90012) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem nem szaggat a Chrome. Sőt, gyorsabb, mint a Firefox.
A Facebook is hasít (Chrome alatt használom). :F

[ Szerkesztve ]

(#90072) holozis_HUN válasza nyisziati (#90071) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A Firefox iszonyat lagg, az elviselhetetlen... Chrome új verziója gyorsabb, de az be-be akad. Leszedtem egy régebbit és hát pörög minden :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90073) localhost


localhost
Közösségépítő

Keresek olyan appot vagy módszert, hogy bekapcsolás után kérjen a tabom egyszer ! jelszòt.
A napközbeni lezáráskor elég a csùsztatható unlock. A köverkező rendszerindításig. Hogyan?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#90074) localhost válasza localhost (#90073) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Magyarázom... nem app locker, hanem system locker.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#90075) aprokaroka87 válasza localhost (#90074) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tehát te azt szeretnéd hogy bekapcsolod és utánna zárod le?

de ez így kevés...nem kötnéd eseményhez?

(#90076) localhost válasza aprokaroka87 (#90075) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem. Bekapcsolom, jelszót kér. Aztán soha többé nem. Csak a következő bekapcsoláskor.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#90077) aprokaroka87 válasza localhost (#90076) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha lezárod a képernyőt közben akkor sem kér?

elvileg a képernyő záráshoz van kötve,vagy te pont azt szeretnéd hogy csak egyszer kérje bekapcsoláskor?

(#90078) localhost válasza aprokaroka87 (#90077) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen. Csak bekapcs után. Egyszer.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#90079) aprokaroka87 válasza localhost (#90078) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na az valami bibire utal,esetemben 5mp után kéri a mintát,ha lezárom a képernyőt

lehet hogy valami beállitás van a dologban

(#90080) localhost válasza aprokaroka87 (#90079) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne haragudj, de nem érted.
Én keresek olyan appot vagy módszert, ami az általam elvárt egyszeri boot utáni jelszó kérését valósítja meg.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#90081) aprokaroka87 válasza localhost (#90080) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én erre a Tasker nevű appot használnám abban van opció erre is,illetve magát a mintás zárat is lehet kapcsolgatni

számkódot adsz be boot eseményhez...de mások biztosan mondanak mást
bocsi

[ Szerkesztve ]

(#90082) dokee78


dokee78
félisten

Talált már valaki Webcam figyelő alkalmazást?
Amelyik mobilnet esetén is eléri a PC webcameráját.

(#90083) spiritex


spiritex
veterán

Swiftkey használóktól kérdezem, hogy az miért van, hogy egyik napról a másikra elfelejtette a megtanult szavak 70-80%-át? Mintha régen olvastam volna ilyet, hogy mással is előfordult, de nem emlékszem az okára.
Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#90084) teo77 válasza #79335424 (#90070) üzenetére


teo77
őstag

Pontositok! :) Nem mobilszolgáltatóra gondolok. A bet365 nem megy itthonról, le van blokkolva 90 napra a NAV által. És szeretném úgy használni, mintha UK-ban lennék. Viszont, mivel pénzről van szó, nem szívesen használok ilyesmire ingyenes VPN-t, janem megbízhatót keresek. Az eddigi tapasztalataim alapján a bet365 figyeli a udereket. Szóval, ha látja, hogy naponta többször is változik az IP-m (a vpnszolgáltató mindig másikat ad..vagy nem?), meglehet, hogy blokkolni fog. Ezen ok miatt szeretnék fix IP-t a VPN szolgáltatótól.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90085) spiritex válasza teo77 (#90084) üzenetére


spiritex
veterán

hma
static ip

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#90086) teo77 válasza spiritex (#90085) üzenetére


teo77
őstag

Köszi, az előbbit ismerem, lehet, hogy ezt is választom! Viszont! A static IP nekem a VPN - szolgáltatótol kellene. Egy brit statikus IP.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90087) air válasza teo77 (#90084) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem fognak blokkolni a változó IP miatt, hiszen ha mobilról használod, akkor is folyton változik az IP-d.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#90088) Zola007


Zola007
veterán

keresek egy olyan PDF olvasó progit, ahol manuálisan lehet elforgatni a nézetet.
(A telefonom bugos, magától nem forgatja el)
Adobe, polaris nem tudja, pickwick santa pdf reader pedig összeomlik mikor be akarom állítani

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90089) spiritex válasza teo77 (#90086) üzenetére


spiritex
veterán

Mindkét link a HMA-tól van, a 2. link egy leírás, hogy hogy kaphatsz tőlük statikus IP-t a számos országban kihelyezett szervereiken.

De egyébként szerintem is elképzelhető, hogy felesleges a fix IP...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#90090) -juc- válasza Zola007 (#90088) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Moon Reader tud ilyet, a bal alsó sarokban lévő gombbal lehet váltani az elforgatást, és a telefon szenzorától függetlenül úgy is marad. (A Próval próbáltam most, de a leírása szerint ez nem extra opció.)

(#90091) Fall-N


Fall-N
veterán

Érdemes frissíteni a C-Locker Prot, mert mai (7.8.0) build megkapta az egyedi widget (max 4x2 méret) opciót a Lollipop notifikációs stílus mellé. Támogatja továbbá a Lollipop swipe-action funkciókat is.

(#90092) kovisoft válasza Zola007 (#90088) üzenetére


kovisoft
őstag

Az EBookDroid-ban is be lehet állítani menüből, hogy milyen legyen a képernyő orientációja.

(#90093) teo77 válasza spiritex (#90089) üzenetére


teo77
őstag

Ja, vagy úgy! Köszi szépen!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90094) aelod


aelod
veterán

Tudtok olyan programot amivel hangerő profilokat tudok beálltítani és adott időponthoz rendelni a már előre rögzített beállításokat?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90095) Probert75 válasza aelod (#90094) üzenetére


Probert75
addikt

(#90096) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Van olyan alkalmazás amivel mobilegyenlegre meg tudom venni az éves autópálya matricát? Jelenleg a parkolást is úgy fizetem egy alkalmazással, hogy a parkolt összeg a mobilszámlára jön meg, ott kell fizetnem. Matricára is van erre mód?

(#90097) Tankréd


Tankréd
csendes tag

Sziasztok. Gyári filemanagert lehet törölni ? És még egy kérdés. mire használható a HWA ?

[ Szerkesztve ]

(#90098) Daemos


Daemos
tag

Hali.

Olyan launchert keresek amibe van hide icon funkció, meg csak fő képernyő van ahol mappákba rendezheted az ikonokat. Tehát nincs + menü ahol az összes ikon ömlesztve vagy ABC sorrendbe van.... csak ezt a 2 funkciót szeretném de jó lenne ha reklámmentes és nem fizetős lenne meg nem lenne tele ilyen booster meg olyan booster dolgokkal a program :(

Van esetleg ilyen app vagy ma már a reklámmentességért fizetni kell :F

(Nova,Apex, Zero, Holo, Solo ezeket néztem de volt amelyikbe vagy ez a funkció vagy a másik van meg, vagy mind2 de reklámokat tol.... )

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#90099) sbwolf válasza Daemos (#90098) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Próbáld ki a Buzz-t.

(#90100) Daemos válasza sbwolf (#90099) üzenetére


Daemos
tag

Pont azt nézem most én is :D Valakinek van tapasztalata ? Mennyire terheli a telcsit, akkumulátor fogyás meg ilyenek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.